KooChooLoo for Xbox 360

Nike-90

کاربر سایت
Aug 30, 2008
971
نام
محسن
خیلی چیزی تو!! من کشورم رو به خاطر این جور مسائل بد نمی بینم. تا این مسائل نباشه ما مجبور نمی شیم خودمون کنسول بسازیم. همونطور که انرژی هسته ای رو خودمون ساختیم.
همش به خاطر این بود پیشرفت های ما : تحریم

من شخصيت خودمو در حدي نميبينم كه جوابتو بدم با اينكه بچها جوابتو دادن ولي من الان شكم به اين رفت كه شما چندسالتونه اين لحن صبت و عقيده بيشتر از12 سال رو نشون نميده :من ديگه نميامو.....من قهرمو...من پست نميدمو...من غلتكردمو ....من نميخورمو....?????
در ظمن به غيرتت وقتي بر بوخوره كه هرجاكه تو اينترنت ميفهمن ايراني هستي ميگن مكه شماها كامپيوترم دارين? چه جالب به اينترنتم وصل ميشين جلل خالق!!!!!
من عاشق ايرانم وكسيم نميتونه به دادما برسه مگر خودمون ولي به وسيله يه عده روشن مثه ژاپن كه حتي امريكا هم بهشون وابستس!!!!!!!

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,541
نام
محمدرضا
خیلی چیزی تو!! من کشورم رو به خاطر این جور مسائل بد نمی بینم. تا این مسائل نباشه ما مجبور نمی شیم خودمون کنسول بسازیم. همونطور که انرژی هسته ای رو خودمون ساختیم.
مشکل ما اینه که می خوایم تو هر کاری دست ببریم...کنسول ساختن؟؟؟:eek::eek::eek:از اون حرفا بودا!!!

sam_fisher_agent47

کاربر سایت
Jun 4, 2007
131
آقايون خواهشا 2تا كار نكنين.
1-يه كاري نكنين كه تاپيك قفل بشه.
2-.با همه ي حرفاي اقايون موافقم.يكي ميگه تحريميم.يكي ميگه بايد كنسول بسازيم.يكي ميگه غلط كردم.خلاصه كلام با همه موافقم اما فقط تاپيك رو 30 آسي نكنين.

S.V.R

کاربر سایت
Dec 12, 2008
541
بنظر من شما یه جوری اول با سونی ارتباط برقرار کنید و بگید که ماکروسافت شمارو رد کرده و از خودشون کمک بگیرید برای اطلاع از پگونگی بازی ساختن برای کنسولشون (PS3 یا PSP) واگه باز اونا هم قبول نکردن همین کارو با نینتندو بکنید ولی بیشتر به سونی میخوره قبول کنه فقط شما این مسائل رو باهاشون در میون بزارید مطمئنن اونا راهنمایی میکنن و بازیتونم بفرستید براشون.

THE THUNDER

کاربر سایت
Jul 9, 2008
311
نام
JRPG Fan Guardian
وقتي بر بوخوره كه هرجاكه تو اينترنت ميفهمن ايراني هستي ميگن مكه شماها كامپيوترم دارين? چه جالب به اينترنتم وصل ميشين جلل خالق!!!!!
خدا وکیلی این رو من هم موافق هستم!
ببخشیدا ولی میشه من بپرسم ببینم اصلا چی شد که این بازی رو طراحی کردین؟ یکی یه راهنمایی بده ببینیم داستان از کجا شروع شد! شاتها رو هم دیدم. به نظر خیلی خوب میومد. ;)

imohammad

کاربر سایت
Aug 8, 2010
2
سلام دوست عزیز آقا مهدی
همین اولش بگم من نه بازیخورم نه برنامه نویس و حتی نمیدونم ارکید چی هست ، تو یه سایت جمع و جور از دنیای it مینویسم (تبلیغ ;):d ).
اولا لینکای اول تاپیکت کار نمیکنه
دوما یه انتقاد دارم و یه پیشنهاد
انتقاد:
شما مراحل کارت رو از پایه اشتباه شروع کردی! بعنوان یک بازیساز اول باید تحقیق میکردی که اینطوری به مشکل برنخوری
پیشنهاد:
حالا کاریه که شده و کاریشم نمیشه کرد.
از اونجا که شما نه حاضری روی دیسک بدی بازار نه پورتش کنی پس یه راه حل میمونه و اونم اینه که با یه ناشر بین المللی مذاکره کن و کلا حقوق کارتو به اونا بفروش! بقیه کارا رو دیگه خودشون بلدن
اینطوری حداقل زحمتت هدر نمیره و درسته که دیگه به اسم ایرانی منتشر نمیشه ولی ماها که میدونیم کار شماست
من به شخصه دوست ندارم اینطوری منتشر بشه ولی دیگه چه میشه کرد
بالاخاره شماهم دو ساله رو این بازی کار میکنید و 2 سال وقت کمی نیست (از تاریخ شروع تاپیک تا الان)! نزارید زحمتاتون هدر شه

aliatlas

کاربر سایت
Jul 16, 2008
1,922
:-&:-&:-&
آقا تو رو خدا دوباره پست نده!
حالم بد شد:-&
تا وقتی افرادی مثل شما اکثریت جامعه رو تشکیل میدن هر بلایی سرمون بیاد حقمونه:-&

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر