KooChooLoo for Xbox 360

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
بازار ايران که تو صنف 360 اي ها که دزد بازاره :biggrin1:

گوشت و بدن دست گربه :biggrin1::biggrin1::biggrin1:

:biggrin1:تازه یکو قضیه هم هست!!!بازی رو ایرانی ها میبرن توی نت!!!
MSمیگه این که تو لایو بود چطوری سر از اینجا دراورد!!!
پس از تو لایو هم برش داریم:biggrin1:

-ولی اگه با یک شرکت قرار داد ببنده و بره ارشاد(اگر اقا مجوز بدن)اونطوری بهتره!!!

Medi

کاربر سایت
Jun 26, 2007
116
ببخشید چند وقت نتونستم تایپک را آپدیت نگه دارم ... متاسفانه این چند وقت خیلی مشکلات زیاد شده ... ولی بازی تو همین چند روز میره روی شبکه لایو ... ( اگه مشکل خاص دیگه ای بوجود نیاد ) .
درباره با شات جدید هم سعی می کنم تو این چند روز آماده کنم...

Medi

کاربر سایت
Jun 26, 2007
116
سلام دوستان
بازی برای بررسی نهایی ارسال شد. ( این را هم بگم که این بررسی توسط خود MS انجام نمیشه بلکه توسط یک Community که تحت نظر MS فعالیت می کنه انجام میشه).

این هم Box Shot بازی که در Game marketplace نمایش داده خواهد شد ( طراحی شده توسط دوست خوبم آقای محسن حضرتی) :
http://i44.tinypic.com/vq1eg3.jpg

B!G_BosS

کاربر سایت
Jan 25, 2008
3,568
سلام دوستان
بازی برای بررسی نهایی ارسال شد. ( این را هم بگم که این بررسی توسط خود MS انجام نمیشه بلکه توسط یک Community که تحت نظر MS فعالیت می کنه انجام میشه).

این هم Box Shot بازی که در Game marketplace نمایش داده خواهد شد ( طراحی شده توسط دوست خوبم آقای محسن حضرتی) :
http://i44.tinypic.com/vq1eg3.jpg
ایول خیلی عالیه موفق باشین.:love:

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
با سلام.
واقعااااااااااااااااااا عالی هست.بهتون تبریک میگم.:cool:
من تازه میخوام 360 بخرم. حتما این عنوان را خریداری میکنم.حتی اگه 10.000 MP بخواد.;)
یک خسته نباشید هم بهتون میگم از ته دل:love:
من یک فایل به اسم Koochooloo.zip دانلود کردم. با حجم 11.5 مگابایت.چجوری باید ازش استقاده کنم؟
y8j1lndmwd2d1oq4dbop.jpg

با تشکر.

آخرین ویرایش:

Medi

کاربر سایت
Jun 26, 2007
116
ممنون از همه ی دوستان بابت لطفی که دارند.

من یک فایل به اسم Koochooloo.zip دانلود کردم. با حجم 11.5 مگابایت.چجوری باید ازش استقاده کنم؟
این دموی بازی هست که حدود 1 سال پیش برای تست های اولیه ریلیز شد ... توی همون تاپیکی که دمو را قرار دادم توضیح دادم که برای اجرای بازی باید Xna Framework 2.0 و .net Framework 2.0 را داشته باشید.

در ضمن در آخرین بررسی بازی که توی پست قبلیم توضیح دادم در بارش تا الان هیچ مشکلی پیدا نشده ولی چند مورد جانبی اشاره شده که در بازی رعایت نشده . احتمالا این موارد را توی همین چند روز حل می کنم.

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
به اميد ديدن اين بازي در ليست بازي هاي xbox.com و همچنين ساخت بازي هاي غير اركيد(البته اركيد هم حال مي ده)توسط شما و همه ي ايرانيان.

آخرین ویرایش:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
هر وقت گذرم به ارکید بسه بخش کامیونیتی xna ؤو چک میکنم ولی هنوز خبری نیست :D.
مشکلات جزئیش حل بشه Jump in میکنه تو بخش بازی های کامیونیتی بعد ما چنان دانلودش میکنم که بره تو بخش Hit بعد بره واسه تاپ دانلود :D.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر