Killzone Mercenary

سونی با این تخفیف هایی که زده پول های همه رو به باد داد ! قیمت روز اولش حدودا چقدر می تونه باشه تو PSN ( به پوند ) ؟ اگه بشه روز اول از PSN می گیرم مثل اینکه اول هم برای اروپا میاد 4 -5 روز بعدش برای آمریکا
توی PSN معمولا بازی هایی که ناشرش خود سونی هست ارزون ترند اما قیمت دقیقش رو تا زمانی که خودشون اعلام کنند معلوم نمیشه. فک کنم نهایت تا 3 هفته دیگه اعلام کنند.

اعلام شد که بتا امروز بسته شد,تا چند روز دیگه تاریخ بتای عمومی رو مشخص میکنن.
کیک هم بسی خوش مزه به نظر میاد!
87975985900910915715.jpg

یادم هست نزدیک های عرضه رزیستنس یه تریلر ازش دیدم که خیلی نا امیدم کرد در حالی که اونموقع هایپ خیلی براش بالا بود و همه انتظار بازی خوبی رو داشتند!
الانم تریلر E3 کیلزون رو دیدم و کمی ناامید شدم از بازی:d البته نه در حد رزیستنس ولی گرافیکش تو ذوق میزد انیمیشن ها داغون بود مخصوصا کاورگیری. طراحی مرحله هم احساس میکنم یکم شلخته بود! در کل امیدوارم احساسم اشتباه باشه ولی خودتون رو برای هرچیزی آماده کنید و بیشتر به Tearaway فکر کنید تا این:d

به نظر من این کیلزون ویتا هر چی باشه از این کیلزون پلی 4 بهتر خواهد بود گرافیکی نمیگما :d چون به ریشه های کیلزون وفادار مونده و حال و هوای کیلزون 2 را داره بر خلاف چیزی که ما تا حالا از تریلر های پلی4 دیدیم:|

به نظر من این کیلزون ویتا هر چی باشه از این کیلزون پلی 4 بهتر خواهد بود گرافیکی نمیگما :d چون به ریشه های کیلزون وفادار مونده و حال و هوای کیلزون 2 را داره بر خلاف چیزی که ما تا حالا از تریلر های پلی4 دیدیم:|

کلا ویتا از پلی 4 بهتره.

21اگست بتا برای پلاس ریجن 2 باز میشه! 28ام هم بصورت کاملا عمومی رو PSN قرار میگیره. سوم سپتامبر هم بتا برای همه بسته خواهد شد تا 2-3 روز بعدش بازی ریلیز بشه:d

21اگست بتا برای پلاس ریجن 2 باز میشه! 28ام هم بصورت کاملا عمومی رو PSN قرار میگیره. سوم سپتامبر هم بتا برای همه بسته خواهد شد تا 2-3 روز بعدش بازی ریلیز بشه:d
چقدر مسخره!اینکه دیگه بتا نیست!در حقیقت یه دموئه که فقط مولتی داره,چون فکر نمی کنم تو فاصله یه هفته تا انتشار کار خاصی انجام بدن!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or