Killzone Mercenary

.:miladamiri:.

کاربر سایت
Oct 19, 2012
1,870
نام
میلاد
HUD بازی خیلی ناامید کننده و شلوغ هست!
کد هم که خبری نشده حالا شاید همه ما بدشانس بودیم یا هنوز شروع نشده ارسال کد ها

اره خیلی شلوغه
همه صفحه رو نقشه و ... گرفته:dاین تریلر مرجله اولو ندیدم:d تو دیدی؟
حیف هست نبینین بابا:d

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,860
نام
مرتضی
اره خیلی شلوغه
همه صفحه رو نقشه و ... گرفته:dاین تریلر مرجله اولو ندیدم:d تو دیدی؟
حیف هست نبینین بابا:d

نه من ندیدم کلا یه بازی منوباید از شدت هایپ بکشه تا همت کنم برم ویدیو بلبینم ازش اینم که تا حالا منو نکشته:d بازیم معلوم نیست اصلا همون اول بخرم یا نه

کاربر سایت
Oct 19, 2012
1,870
نام
میلاد
نه من ندیدم کلا یه بازی منوباید از شدت هایپ بکشه تا همت کنم برم ویدیو بلبینم ازش اینم که تا حالا منو نکشته:d بازیم معلوم نیست اصلا همون اول بخرم یا نه

من که صد در صد میگیرمش همون روزهای اول
ولی الان درگیر پول جمع کردن برا ps4 هستم:d
دلم نمیاد پول خرج کنم:d

2flow

کاربر سایت
Dec 14, 2012
472
نام
حسین
original.jpg

original.jpg

killzone-mercenary-20.jpg

Killzone-Mercenary-PS-Vita%20%2836%29.jpg
:o
خسته شدم از انتظار:d
گرافیک چند سال دیگه ویتا عجب چیزی بشه:d

من به شدت نگران افت فریم هستم.....:(

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
من به شدت نگران افت فریم هستم.....:(
اگه رو ٦٠ فريم باشه اين گرافيكش خوبه ولي اگه رو ٣٠ باشه يعني حتي از گالاكسي ااس و يدونه dual shock 3 هم كمتره....
احتمال ٩٠ درصد ميدم ٦٠ فريم هست چون ويتا قدرتشو داره!
راستي بهتون تبريك ميگم سرني تاييد كرد كه تمركز گيمز كام رو پلي ٤ هست!:|

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
اگه رو ٦٠ فريم باشه اين گرافيكش خوبه ولي اگه رو ٣٠ باشه يعني حتي از گالاكسي ااس و يدونه dual shock 3 هم كمتره....
احتمال ٩٠ درصد ميدم ٦٠ فريم هست چون ويتا قدرتشو داره!
راستي بهتون تبريك ميگم سرني تاييد كرد كه تمركز گيمز كام رو پلي ٤ هست!:|
60 فریم ؟؟؟؟؟؟
نسخه shadowfall هم 30 فریم هست. k2 و k3 هم 30 فریم بودن ! بعد با این انجین چطوری ویتا بکشه 60 رو ! البته فکر کنم که 30 خیلی برای استایل این بازی سنگین هست. killzone که مثل cod اینا سریع نیست... نیازی به 60 نداره فکر کنم کلا
اما به نظرم فریت ریت بازی خیلی خیلی خوب بود و به نظرم کلا مشکلی نداشت توی دموی که دیدم

2flow

کاربر سایت
Dec 14, 2012
472
نام
حسین
60 فریم ؟؟؟؟؟؟
نسخه shadowfall هم 30 فریم هست. k2 و k3 هم 30 فریم بودن ! بعد با این انجین چطوری ویتا بکشه 60 رو ! البته فکر کنم که 30 خیلی برای استایل این بازی سنگین هست. killzone که مثل cod اینا سریع نیست... نیازی به 60 نداره فکر کنم کلا
اما به نظرم فریت ریت بازی خیلی خیلی خوب بود و به نظرم کلا مشکلی نداشت توی دموی که دیدم

من تقریبا مطمین هستم بازی اگه یه کم شلوغ بشه میره 25 یا پایین تر...تا حالا بیشتر بازی های ویتا این مشکل رو داشتن...حقیقت ضعف سخت افزاری ویتا هست...

کاربر سایت
Oct 19, 2012
1,870
نام
میلاد
من تقریبا مطمین هستم بازی اگه یه کم شلوغ بشه میره 25 یا پایین تر...تا حالا بیشتر بازی های ویتا این مشکل رو داشتن...حقیقت ضعف سخت افزاری ویتا هست...

من هرچی تریلر تا الان ازش دیدم افت فریمی نداشت, فکر نکنم اذیت بکنه

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,860
نام
مرتضی
خب دو تا خبر خوب!
کد های بتا ارسال شدند (برای من هم فرستادن) و خبر دوم اینکه گویا تاریخ ریلیز بازی حدود 10-12 روز جلو افتاده تا جایی که من یادمه قرار بود 17سپتامبر عرضه بشه ولی الان تاریخ عرضه رو 4-5-6 سمپتامبر اعلام کردن

- - -ویرایش - - -

در ضمن اونایی که برای بتا ثبت نام نکردن یا کد براشون ارسال نشد نگران نباشن تو همین ماه اگوست بتا رو عمومی میکنن

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
بازم توی این دموی 27 دقیقه ای که اومده بود افت فریم خاصی نبود. شاید 1-2 ثانیه فریم میومد روی 26-27 و میرفت روی 30
فکر نمیکنم بازیش مشکل performance داشته باشه
Uncharted به اون سنگینش مشکلی نداشت
مشکل سخت افزار نیست ... مشکل نااشنایی سازنده هست . ناشی کاری و راشهاشون اگر بازی مشکل داره
مثلا این اخر DOA5 عالی بود.

2flow

کاربر سایت
Dec 14, 2012
472
نام
حسین
بازم توی این دموی 27 دقیقه ای که اومده بود افت فریم خاصی نبود. شاید 1-2 ثانیه فریم میومد روی 26-27 و میرفت روی 30
فکر نمیکنم بازیش مشکل performance داشته باشه
Uncharted به اون سنگینش مشکلی نداشت
مشکل سخت افزار نیست ... مشکل نااشنایی سازنده هست . ناشی کاری و راشهاشون اگر بازی مشکل داره
مثلا این اخر DOA5 عالی بود.

خدا کنه.....من که یه جا قدرت پردازش ویتا و پی اس3 رو دیدم کلا نا امید شدم ویتا خیلی کمتر بود....رزلوشن بازی های پی اس 3 تو 1280*720 هست و ویتا تو 960*544 که خیلی اختلاف زیادی ندارن...رم هم که واقعا تعجب کردم سونی 1 گیگ نذاشت الان دیگه گوشی های مید رنج هم یک گیگ رم دارن...چون ویتا مولتی تسکینگ داره میگم....به هر حال امیدوارم دیگه بازی های ضایع رو ویتا نبینیم:(

کاربر سایت
Oct 19, 2012
1,870
نام
میلاد
خب دو تا خبر خوب!
کد های بتا ارسال شدند (برای من هم فرستادن) و خبر دوم اینکه گویا تاریخ ریلیز بازی حدود 10-12 روز جلو افتاده تا جایی که من یادمه قرار بود 17سپتامبر عرضه بشه ولی الان تاریخ عرضه رو 4-5-6 سمپتامبر اعلام کردن

- - -ویرایش - - -

در ضمن اونایی که برای بتا ثبت نام نکردن یا کد براشون ارسال نشد نگران نباشن تو همین ماه اگوست بتا رو عمومی میکنن

مرتضی چند تا عکس از منو شو با بازی بگیر بذار ببینیم:d

کاربر سایت
Oct 19, 2012
1,870
نام
میلاد
خب دو تا خبر خوب!

- - -ویرایش - - -

تاریخ بازی قبلا به 4 سپتامبر تغییر کرده بود
یعنی باز دوباره هم تغییر کرده؟
..
خودت گفته بودی قبلا
تاریخ ریلیز بازی به 4 سپتامبر تغییر کرد

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,860
نام
مرتضی
اوووه راست میگی اصلا حواسم نبود! یعنی ته ذهنم این تاریخ 4سپتامبر برام آشنا بود ولی یادم نمیومد واسه چی بود!:d
نه تاریخ ریلیز همین 4سپتامبر هست

کاربر سایت
Oct 19, 2012
1,870
نام
میلاد
اوووه راست میگی اصلا حواسم نبود! یعنی ته ذهنم این تاریخ 4سپتامبر برام آشنا بود ولی یادم نمیومد واسه چی بود!:d
نه تاریخ ریلیز همین 4سپتامبر هست

خسته نباشی:d
کلی خوشحال شده بودم بازی زود تر میاد:|:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر