Killzone 2

RezaRazeR

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,432
نام
Reza
محدودیت پدر آدمو در میاره....
من بدبخت با محدودیت 3 گیگ ترانسفر:dچه کنم:((
یکی از بچه ها دانلود کرده بود تعریف کرد دلم آب شد...
تو همون تایپک دمو نوشته شده....
حالا نمیشد دمو ندن:evil:

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
دوستانی که دمو رو بازی کردن او چیزی که ازش صحبت میشد(شلیک کور(در هنگام کاور گیری)) در بازی بود؟؟

آخرین ویرایش:

BS3

کاربر سایت
Mar 20, 2008
125
سلام
من نسخه دمو رو بازی کردم
خیلی قشنگه حدود 15 دقیقه طول میکشه
نور پردازی با طراحی صورت شخصیت ها خیلی عالی کار شده
شیوه کاور گیری هم خیلی جالبه

maTee

کاربر سایت
May 17, 2008
26
دوست عزیز ربطی به دسگا نداره شما یه اکانت اروپا بساز از Store دانلود کن!

میدونم جاش نیست اینجا بپرسم ولی چجوری اکانت uk بسازم برا دانلود killzone 2 ؟ اخه اونجایی که میتونی ادرست رو تغیر بدی قسمت کشورش قلفه اگر جایی توضیح داده لطفا لینکشو بذارید. ممنون

Hooshi

کاربر سایت
May 8, 2007
1,082
نام
Houshang
میدونم جاش نیست اینجا بپرسم ولی چجوری اکانت uk بسازم برا دانلود killzone 2 ؟ اخه اونجایی که میتونی ادرست رو تغیر بدی قسمت کشورش قلفه اگر جایی توضیح داده لطفا لینکشو بذارید. ممنون
شما اوّل برو يک يوزر جديد بساز (Tab آخر)
بعد با اون يوزر جديد تو PSN Sign Up کن (کشورتو UK انتخاب کن)

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
سلام بازی واقعا جالبه دموش من رو بیشتر از قبل شوکه کرد واقعا هیچ بازی به زیبای این بازی تو شوتر های که تا الان اومده ندیدم نور پردازی واقعا شگفت انگیز کاور گیری بسیار جالب که واقعا در نوع خودش تک هستش تیر اندازی بسیار طبیعی کار شده انفجار های بسیار طبیعی تخریب پزیری زیبا در تمام بازی اما من واقعا دوست دارم بدونم بازی به این زیبای چقدر خرج رو دست سونی گزاشته اما واقعا سنگینی اسلحه احساس میشه نور پردازی واقعا سینمای که بعضی وقتا موقعی که داری ازجلوی زاویه نور رد میشی دیگه جلوت رو نمیبینی نور تو چشات میزنه واقعا من تا به حال بازی به این کیفیت ندیده بودم امید وارم بازی اصلی از این بهتر باشه که دیگه جای هیچ حرفی رو نیزاره در مورد بازی

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955

浪人

کاربر سایت
Sep 27, 2008
1,033
نام
اصلان
سلام.
نمیدونم خبر دارید یا نه؟! دوستانی که دمو رو دارند:
یه اسلحه ی کالیبر بالا تو قسمت "Warehouse" (قسمت انباری) وجود داره ... اگه با همون اسلحه HeadShot کنین "سر مبارک" دشمنان کنده میشه!! :biggrin1: یه دشمنی هست طبقه ی بالا قرار داره و با همون اسلحه بصورت تک تیرانداز وار به شما شلیک میکنه ... اول یه جای مناسب کاور بگیرین بعد موقعی که سمت لبه ها اومد سریع بکشینش که به سمت پایین پرتاب بشه بعد همون موقع اسلحشو بردارین! "سر ترکوندن چه حالی میده :laughing:
عکس اون اسلحه:
2v19o9w.jpg

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر