Multi Platform Indie Game Center (بحث و تبادل نظر در مورد بازی های مستقل)

پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
156585

خب، خیلی وقته میخواستم همچین تاپیکی بزنم چون همیشه یه سری بازی باحال و عجیب غریب عرضه میشه ولی چون تاپیک خاص خودش رو نداره و میره زیر سایه بازیهای بزرگ، دیده نمیشه و خیلیا باهاش آشنا نمیشن.
یه تاپیکی لازمه که به این بازیهای مظلوم و به قول معروف Hidden Gem اختصاص داده بشه و صرف نظر از پلتفرم و اینکه چه زمانی عرضه شده یا حتی اگه عرضه نشده ولی تریلر یا دموی جذابی ازش منتشر شده، اینجا به بقیه معرفی بشه.

یه نکته اینکه حتما اگه بازی خاصی رو معرفی میکنید، بی‌زحمت یه توضیحی هم بدید که بدونیم چرا ارزش تجربه داره و باید بیشتر دیده بشه و اگه تصویر از گیم‌پلی یا بخش‌هایی که به نظرتون جذابه بزارید، خیلی عالیه.

خلاصه که میخواستم یه تاپیک دنج داشته باشیم که در مورد بازیهای کمتر شناخته شده که نیاز به بیشتر دیده شدن دارن صحبت کنیم و شاید حتی یه سری بازی داغون که به خاطر افتضاح بودنشون باید بازیشون کنیم رو هم معرفی کنیم!

امشب توی پست بعدی استارت قضیه رو میزنم...شما هم اگه تجربه‌ای از بازی خاص و مظلومی داشتید که خودش تاپیک نداره و میخواستید در موردش صحبت کنید، این تاپیک رو فراموش نکنید.
تاپیک هم ایشالا اگه مشکلی پیش نیاد و زمان داشته باشم، مداوما آپدیت خواهد شد و اسم بازیهای پیشنهادی که معرفی میشن، به پست اول اضافه میشه تا بقیه باهاش آشنا بشن <:-P

* Hidden Gems *
|=======================|

Foregone
Spirit Hunter: Death Mark
Children of Morta
Among The Sleep
Death's Gambit: Afterlife
Steel Assualt
Lost in Random
Blasphemous
El Shaddai ASCENSION OF THE METATRON

The Turing Test
Wargroove
Omno
Where The Heart Leads
Shiren the Wanderer: The Tower of Fortune and the Dice of Fate
AI: The Somnium Files
Risk of Rain 2
The Procession to Calvary
Whispering Willows
Last Day of June
Cyber Shadow
If Found
Agent A: A Puzzle in Disguise
11-11Memories Retold
There Is No Game
Kentucky Route Zero
Billie Bust Up
ScourgeBringer
Iratus: Lord of the Dead
(Tetris Attack (Panel De Pon
Pathologic 2
The Coma 2: Vicious Sisters
Jotun: Valhalla Edition
Echo Night
Horizon Chase Turbo
Minit
Sentient
Dead to Rights
Downwell
Haven
Creaks
Ape Out
Katamari Damacy
Antichamber
The Longing
CrossCode
Cris Tales
The Ambassador: Fractured Timelines

|=======================|

آخرین ویرایش:

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
اره من دارم رو ps5 میرم
دوست عزیز منم خریدم از استور psn، ممنون که اطلاع دادین, نسخه استاندارد رو که زیر9 دلار بود خریدم
شب میزارم دان بشه

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
خب حالا که اینجام بد نیست یه بازی پشم افکن ترسناک معرفی کنم! :D کم کم دارم بازیش میکنم، حال و هوای هالووینم بود این چند وقته بشدت چسبید!

icon0.jpg

سبک بازی ویژوال ناوله و چیزی نیست که معمولا از یه بازی ترسناک انتظار دارید ولی همینش خوبه که مثل بازیهای ترسناک اخیر، فقط جامپ اسکیری (!) نیست.
صداگذاری بازی بسیار خفنه و با اینکه اکثرا داری به یک تصویر ثابت نگاه میکنی ولی واقعا حس میکنی توی همون محیط هستی...مثل یه مدرسه متروکه یا نصفه شب وسط جنگل! :D
البته از نظر گیم پلی هم اینطوری نیست که فقط متن بخونی و مسیر داستانی رو انتخاب کنی...مثل دانجن کرالرهای اول شخص قدیمیه ولی با سبک هنری خیلی جذاب. سیستم Inventory هم داره.
قوی‌ترین بخش بازی هم در کنار صداگذاری، داستان و مانسترهایی هستش که باهاشون روبه‌رو میشی...داستانش رو مسائل حساس زیادی دست میزاره که غربی‌ها با ترس و لرز از کنارش رد می‌شن :D
البته نسخه غربی یه سانسور کوچکی هم شده که مهم نیست و در حد یه تصویر مسخرست و میتونید با سرچ کردن ببینیدش...بعد دیدنش هم دوباره به خریت سانسورچی‌ها هر جای دنیا که باشن پی می‌برید :D
دیگه نیازی نیست بیشتر بگم...خلاصه که از دست ندید!

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
جالبه! الان داشتم یه نگاهی به بازیهای تازه عرضه شده تو اپن کریتیک می‌انداختم...یکی از بازیهای جدیدی که چشمم بهش خورد و امتیاز بالایی هم گرفته (88!) از همین سازنده Death Mark هستش که بالا معرفی کردم...

capsule_616x353.jpg

RPG نوبتی هست و طبق نقدا این بازیشونم تا حدودی حال و هوای ترس + اتمسفر سنگینی داره:
When we think about this Halloween season and all the horror games that celebrate it, we rarely think about a dungeon crawler. After all, the 'crawler doesn't feature visceral action or jump scares. It's all too turn-based for that. But, of course, horror can be much more than jump scares and visceral action, and Undernauts demonstrates that beautifully. Strong atmosphere, challenging combat and Experience Inc.'s mastery of the genre combine to create something that is nearly impossible to put down.
بزارمش تو لیست، خیلی خوب به نظر میرسه...کسی هم زودتر بازیش کرد یه خبری بده ببینیم چطوره ~o)

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,921
نام
نـــــــویـــــــــد
عجب بازی خوبی بود این Foregone! یعنی به عنوان کسی که بازیای لوتر دوس داره و علاقه داره هی بازی کنه واسه آیتمای بهتر و ساختن بیلدای قوی، این بازی ایندی یک گیگی عجیب غریب چسبید! بازی اکشن سایداسکرول که هم سلاح سرد دارید هم گرم. با ضربات melee میتونید تیر برای سلاح گرتمون به دست بیارید. آیتمای بازی با Rarity سفید، آبی، بنفش، زرد و قرمز هستن و طبق معمول بازیای لوتر هر چی جلوتر برید همه چیز بهتر میشه مخصوصا داخل NG+ که قشنگ دستتون میاد چی به چیه و چی به دردتون میخوره. بار دوم تمام باس‌های بازی رو زیر ۳۰ثانیه پودر میکردم خیلی میچسبید :D بازی دارای لوکیشنای مختلف و زیادی هستش که از نظر ظاهری ک طراحی تنوع خوبی دارن. تنوع انمی و باس‌ها خوبه اما مکانیزم پیچیده‌ای ندارن ولی خب بازی راحتی نیستش مخصوصا دور اول! به مقدار زیادی دمیج میدن بهتون و اگه حواستون نباشه خیلی راحت میمیرید! مثل بازیای سولزبوزنی اگه بمیرید ۲تا ریسورسی که دارید دراپ میشن و میتونید برگردید برشون دارید یا با npc مخصوصی که وجود داره حرف بزنید و نصف چیزی که داشتید رو بهتون برگردونه! سکه برای آپگرید کردن Gearهاتون و Gem برای آپگرید کردن ابیلیتی و اسکیل‌های کرکتر. تنوع ابیلیتی خیلی خوبه و به راحتی میتونید با استفاده ازشون پلی‌استایلتون رو عوض کنید. ۳تا شاخه‌ی آپگرید برای کرکتر داره که هر کدوم ۲ ردیف هستن و با استفاده از کاتالیست که داخل بازی پیدا میکنید فقط یک ردیف رو میشه انتخاب کرد و فول ارتقا دادش. ۷تا ابیلیتی هست که پیدا میکنید و اونا هم ۲تا ردیف دارن برای آپگرید که با استفاده از کاتالیست مخصوصشون میشه یکی رو آپگرید کرد. علاوه بر این، داخل دانجن‌ها یه سری آپگرید دیگه هم برای ابیلیتی‌ها پیدا میکنید که دمیج و Recharge Rateشون رو زیاد میکنن. آیتمای قابل Equip شدن شامل سلاح گرم و سرد و آرمور و رینگ و گردنبند میشن که هر کدوم میتونن پرکای مختلفی داشته باشن و وقتی با همدیگه مَچ کنیدشون کرکترتون خیلی قوی میشه. مبارزات بازی خوب و سریعه در عین حالی که سادس. با استفاده از جامپ و اسلاید میتونید حملات رو جا خالی بدید! یه مقدار خیلی کمی هم حالت Metroidvania داره. دیشب بازی رو پلت کردم و با اینکه شروع بازی کُند هستش و تا آیتمای خوبی به دست بیارید طول میکشه اما وقتی جذبش بشید دیگه سخته ازش دل کندن! جالبه که NG+های بیشتری هم داره و همچنان انمی‌ها قویتر و آیتمایی که به دست میارید بهتر میشن :D

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,969
نام
محمد
1636616360424.png
یکی از بازی هایی که به شخصه خیلی دوست دارم و اتفاقی باهاش اشنا شدم.
بازی سولز لایک هست و الهام گرفته از بلاد بورن. یکی از باس هاش عملا همون امیگدلا بلابورنه:D
این بازی در اصل یه بازی موبایله که با یه سری ارتقاها برای کامپیوتر عرضه شده. برای همین گرافیک بازی در حد نسل هشتم نیست عملا.
بازی سخته، اما باس هاش به سختی سولزها نیستن. در واقع، دلیل این مسئله بیشتر امکان مانور بیشتر موقع باس فایت ها هست.
بازی کپی صرف نیست و ویژگی های خاص خودشو هم داره.
4-5 تا شخصیت قابل بازی داره با استایل های کاملا متفاوت و جالب که میتونید بینشون سوییچ کنید و خب این شخصیت ها بیشترشون به نسبت بقیه بازی ها یونیک هست هر کدوم به نحوی.
بازی داستان خیلی خوبی هم داره. نه به گنگی و پیچیدگی بلادبورن، اما به اندازه کافی خوب هست که درگیرتون کنه.
موسیقی های بازی هم عالین اما صداگذاری ها ..... بگذریم :D
در کل ارزش تجربه را داره کاملا. تا الدن رینگ میاد، یه سری هم به این بزنید :x

Sega_genesis

کاربر سایت
Apr 27, 2021
931
نام
آن بزرگوار
51TJ1EWA1DL._AC_.jpg

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,921
نام
نـــــــویـــــــــد
خب بازی بعدی که شدیدا سورپرایزم کردم Redeemer Enhaned Edition بود! وقتی شروعش کردم و جذبش شدم خیلی کنجکاو بودم که تا آخر همینطوری میمونه یا نه که موند و حتی بهتر هم شد. سیستم مبارزات این بازی یکی از بهترینایی بود که میشه پیدا کرد مخصوصا بین بازی‌های ایندی و Beat 'em upطور. قدرت هر ضربه و برخوردشون به خوبی حس میشه. چه با مشت و لگد چه با انواع سلاح سرد. وقتی با یه Hammer بزرگ میکوبی تو سر یکی و میترکه و خون میپاشه قشنگ جیگرت حال میاد :D یه سری چیزایی هم توی محیط قرار دادن که میتونید با استفاده ازونا دشمن رو بکشید. مثلا یه کوره‌ی آتیش نزدیکتون هست که میشه دشمن رو انداخت توش یا از میله‌ی تیزی که به دیوار هستش آویزونش کرد و ... . تخریب پذیری محیطم خیلی خوبه. وقتی یکی رو میکوبی به دیوار تخریب میشه یا اشیاء مختلف اطرافتون هم تخریب میشن. سلاحای گرم هم به خوبی طراحی شدن و شلیک باهاشون حس به شدت خوبی داره. مخصوصا وقتی چند تیر پشت هم بزنید و دشمن پرت میشه میخوره به دیوار یا میز. شاتگان توی این بازی بدون اغراق یکی از بهترین شاتگانایی بود که داخل یه بازی تجربه کردم! وقتی از یک قدمی تیر رو خالی میکنی تو شکمشون قشنگ پرت میشن عقب و لذت عجیبی داره. سیستم آپگریدش هم خیلی جالبه. ۲تا بخش داره به اسم Monk که شامل ۳تا زیر مجموعه Punch, Kick و Melee میشه. یکی هم Soldier که شامل سلاحای گرم مختلفی که داخل بازی هستن میشه. سیستمش اینطوریه که شما هر چقدر از مشت یا لگد استفاده کنید نوار آپگریدشون پر میشه و هر بار که پر میشن Perk Point دریافت میکنید و میتونید اسکیل جدید باز کنید برای هر کدوم ازینا. هر چی بیشتر ازشون استفاده کنید سریعتر آپگرید میشن. در نهایت خود Monk و Soldier هم پرک پوینت خودشون رو دارن که خود شخصیت رو قویتر میکنن. خیلی سیستم جالب و کاربردی هستش و قوی‌تر شدن شخصیت رو میشه به وضوح دید. مبارزات هم همونطور که گفتم ترکیبی از مشت و لگد و سلاحای سرد و گرم هستش. قابلیت رول زدن و پَری کردن دارید. پَری کردنش خیلی سادس ولی خوب طراحی شده. هر سلاح گرم تعداد محدودی تیر و هر سلاح سرد بعد مدتی میشکنه اما آپگرید میشن و بیشتر میشه ازشون استفاده کرد. ترکیب تمام این قابلیت‌ها با هم و استفاده ازشون توی مبارزات مخصوصا شلوغ لذت شدیدا زیادی داره. شما در نقش Vasily یه کهنه سرباز خیلی گولاخ و عصبی بازی میکنید که به محل زندگیش حمله میشه و کشتار زیادی صورت میگیره و باید به دنبال دلیل و شخصی که پشت ماجرا هستش باشید. بازی طولانی نیس و زمانش کاملا مناسبه و به لطف کامبت شدیدا جذابش اصلا خسته کننده نمیشه. گرافیک بازی قابل قبوله. پرفورمنس خوبی هم داره و ۶۰ فریم اجرا میشه که افت فریم ندیدم فقط بعضی وقتا توی منو یا موقع برداشتن یه سری آیتمای خاص لگ میزنه. به هیچ وجه از دستش ندید. خیلی وقت پیش گرفتمش به قیمت ۱.۳۰$ اما تازه ۲روز چیش شروع کردمش اما بازی هست که زیاد آف میخوره. اصلا از دستش ندید!

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,969
نام
محمد
1637257340117.png
UnDungeon
الان که دارم این متنو مینویسم، کمتر از نیم ساعت دیگه به عرضه این بازی مونده:D
از بازی های عجیب و جالبی هست که دیدم. داستان درباره وجود 7 تا نسخه از زمین هست که هر کدوم توی reality خودشون هستن. اما یه اتفاق به اسم شیفت اینا را با هم ترکیب می کنه. این شروع داستان هست.
بازی اینطور شروع میشه که شما یه مخلوق نیستی هستین(!) و وظیفه دارید برید Herald های دیگه را پیدا کنید و seal دنیاشون را ازشون بگیرید. حالا چرا؟ چون خالق شما خود void هست و کلا خالیه دیگه:D میخواد قلمرو بقیه را بدست بیاره. کلا بازی داستان جالبی داره اما واقعا نمیتونم توضیح بدم بیش از این. دمو جدید بازی با دمو اولیه فرق هایی داره و یه سری چیزا تغییر کرده .
بازی 2 تا شخصیت قابل بازی داره. یکی همون قاصد ووید (توی عکس، اولین کاراکتر از سمت چپ که سرش مثل جمجه کلاغه:D ) و دومی مردوک هست که الهام گرفته مستقیم از بل مردوک، خدای اساطیری تمدن های کهن بین النهرین هست.
توی دموی اولیه یه شخصیت قابل بازی سومی هم بود که الان اثری ازش من ندیدم.
دوربین بازی ایزومتریک هست. شما وظیفه دارید با پرس و جو در محیط و مبارزه با دشمن ها پرده از اسرار دنیاهای مختلف بردارید و دلیل collapse کردنشون داخل مغاک/Abyss را کامل بفهمید.مبارزات از راه دور و نزدیک هستن. اما جنبه اصلی بازی melee هست. جمع کردن منابع و ارتقای کاراکتر، از مهمترین جنبه های بازی هست.
بازی گرافیک هنری جالبی هم داره. سیستم خاصی هم نمیخواد.
از دست ندید:D

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
تو عجب دورانی به سر میبریما! با اینکه همه چی داغونه ولی از نظر گیم الان یه هزارتوی خفنی ایجاد شده که اگه بخوای، میتونی بری توش گم بشی و اصلا هم نخوای بیای بیرون! :D

header.jpg

چند هفته پیش با یه پدیده‌ای آشنا شدم به اسم Cruelty Squad. نحوه آشنایی هم جالب بود...PC Gamer یه مطلبی نوشته بود از بازیهایی که امسال بیشترین امتیاز رو ازشون گرفتن...اینا کلا امتیاز کامل به هیچ بازی نمیدن و اگه یه بازی 90 بگیره یعنی از نظرشون شاهکاره. حالا توی صدر لیستشون این بازیو گذاشته بودن با امتیاز 93 که اسمشم نشنیده بودم تا حالا.
رفتم تریلرش رو دیدم و شدیدا تعجب کردم از ظاهر و گیم پلی...بازی شوتر اول شخصه ولی ظاهر و گیم پلی خیلی زباله‌ای داشت! وقتی میگم زباله دقیقا منظورم اینه که انگار بازیو با تیکه های اضافه و آشغال از چندتا بازی دیگه مختلف سر هم کرده باشی...یه چیزی چند برابر بدتر از این بازیهای Asset Flip که همه جا رو پر کرده!
بعدش رفتم یه سر به صفحه استیم زدم دیدم همه دارن بدجوری مدح و ستایشش میکنن...دیگه باید امتحانش میکردم با اینکه خیلی وقت بود رو PC چیزی بازی نکرده بودم!
یکی دو ساعت اول دقیقا همون حس زنندگی که با دیدن تریلرش داشتم رو تجربه کردم...دقیقا از نظر گیم پلی هم یه دیزاین مریضی داره که اوایل اذیت میکنه...مثلا ریلود کردن اسلحه ها با پایین کشیدن موس انجام میشه که هیچ وقت مطمئن نیستی قراره درست انجام بشه یا نه...دشمنا AI بشدت داغونی دارن ولی از طرف دیگه راحت با دو سه تا تیر میمیری!
ولی با همه این موارد، نمیشه از بازی کردنش دست کشید و بعد از یه مدت همه چی با عقل جور درمیاد! اینایی که میگم اسپویل نیست و همون اول بازی متوجه میشید...
تو بازی نقش یه آدمکش رو داری که یه شرکت فاسد استخدامت کرده که توی این دنیای داغون هر کسی که به ضرر کسب و کارشون باشه رو بزنی بکشی! بعد از یه مدت هر قسمت از بازی رو نگاه کنی، میبینی دقیقا با هدف انتقاد از نظام سرمایه داری و مسخره کردنش ساخته شده...تمام تلاش سازنده این بوده از قصد یه دنیایی رو بسازه که از نظر ظاهر و عملکرد بشدت زشت باشه ولی کارایی داشته باشه و هر چیزی که به فکرت میرسه رو بتونی انجام بدی... موسیقی هم اولش رو مخ به نظر میرسه ولی وقتی با دنیای بازی کنار میای می‌بینی خیلی هم مناسبه این بازیه! حتی اون قضیه ریلود کردن بعد یه مدتی میبینی هیجان خاص خودشو داره و وقتی توی شرایط حساس باشی، یه چالش عجیبیه! شخصا منو یاد گیر کردن اسلحه تو FC2 میندازه!
جالبه یه قسمت اختصاصی برای بررسی بازار سهام و خرید و فروش اعضای بدن انسان تعبیه شده که هر جایی توی گیم پلی باشی میتونه بررسی کنی اوضاع چطوره و با پولی که توی بازی به دست میاری واسه آپگرید، به خرید و فروش سهام یا خرید و فروش اعضای بدن بپردازی و اگه استراتژی درستی داشته باشی پول هنگفتی به جیب بزنی! :D

Eu1OaahVgAE9JOk.jpg

بهترین بخش بازی هم گیم پلی هست که شاید نزدیک ترین بازی بهش Hitman باشه! دقیقا هر مرحله پر از رمز و راز و راه های مخفی هست و با ابزار مختلفی که میتونی به دست بیاری، تنوع و تکرار کشتن اهداف تو هر مرحله خیلی بالاست. یه جورایی میشه گفت بازی Immersive Sim بدون ناخالصیه! همه اجزای دنیاش از یه قانون خاص تبعیت میکنه که بعد از مدتی با عقل جور درمیاد و بشدت درگیرکننده میشه...ولی از طرفی بازی تقریبا هیچ کمکی بهت نمیکنه و مسئولیت همه چی بر عهده خودته. میتونه قتل عام راه بندازی یا اینکه کاملا مخفی کارانه بازی رو پیش ببری.
دقیقا از اون نوع بازیاست که داخلش یه ایده‌ای به سرت میزنه و با خودت میگی امکان نداره همچین چیزی جواب بده ولی بعدش که انجام میدی، میبینی سازنده فکر همه جا رو کرده...
بازی پر سوپرایزه و چیزی نمیخوام لو بدم که برای اولین بار خودتون تجربه کنید.
کلا پدیده عجیبیه این بازی...هم بازی خیلی خفن و هوشمندانیه و هم از قصد بشدت زننده و آشغاله...ولی چیزی که قطعیه اینه که شخصا تا حالا همچین چیزی بازی نکرده بودم و بعد از شروع کردنش خیلی سخته فراموشش کنی.
حتی خود ساخته و عرضه شدن Cruelty Squad و دیده نشدنش به اون صورت هم ثابت میکنه که اگه پول مناسبی پشت بازیت نباشه و با یه ناشر خوب در ارتباط نباشی، هر چقدرم خفن و متفاوت باشی فقط به یه درجه محدودی از محبوبیت میتونی برسی و همین نشون میده که بازی تو حرفی که میخواد بزنه موفق شده.
به همه نمیشه پیشنهادش داد ولی اگه دنبال یه تجربه جدید هستید و زود اعصابتون بهم نمیریزه + انتظار ندارید که بازی باهاتون مهربون باشه و دستتون رو بگیره و ببره خوش‌گذرونی، پس امتحانش کنید :D >:)

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,921
نام
نـــــــویـــــــــد
آقا این Crimsonland ساخته‌ی استودیوی 10tons رو بهش اشاره کردین قبلا؟ حس میکنم اینجا دیده بودمش قبلا. ۲روز پشت هم به شکل عجیبی درگیر این بازی شدم. تریلرشو ببینید شدیدا سادس و شاید خیلیا بگن این چی داره آخه ولی برای من گیم‌پلی بازی شدیدا جذابه :D این استودیو رو با Neon Chrome شناختم. یه بازی تو سبک روگ‌لایت که همه چیزش ساده بود اما در عین حال خیلی جذاب و اعتیاد آور. اینم حتما بازی کنید. ولی در مورد Crimsonland سبک بازی Twin Stick Shooter هستش که ۲ بخش کوئست و سوروایول داره که خود سوروایول چندتا زیر مجموعه داره که به شکلای مختلف کاستومایز شدن و نحوه‌ی بازی کردن توشون کاملا عوض میشه. مقدار قابل توجهی پرک و سلاح داخل بازی هست که تو بخش کوئست باز میشن. این مود اینطوریه که هر چپتر ۱۰تا استیج داره و باید با کشتن مقدار مشخصی انمی اون استیج رو تموم کنید. یه Xp Bar دارید که با کشتن انمی‌ها پر میشه و هر بار که پر بشه میتونید یه پرک انتخاب کنید که کرکترتون قوی‌تر میشه یا یه اسکیل خاص به دست میاره و در بعضی مواقع در ازای قوی‌تر شدن یه دیباف هم بهتون میده. توضیحات پرک‌ها شدیدا فان و جالبه. بعضیاشون واقعا خنده دارن. بخش سوروایول کلاسیک هم همینطور هستش ولی خب تا جایی که بتونید زنده بمونید بازی ادامه پیدا میکنه و مُدام قوی‌تر میشید. سلاحای بازی خیلی خووبن. غیر از ۲ ۳ تاشون، بازی با بقیشون خیلی حال میده. تو دورانی که عده‌ی زیادی دنبال AAAهای پر زرق و برق هستن، وجود این بازیا جیگر آدمو حال میاره :D

Screenshot_20211124-001320_Gallery.jpg

این توضیح یکی از پرک‌های بازیه :D

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
آقا این Crimsonland ساخته‌ی استودیوی 10tons رو بهش اشاره کردین قبلا؟ حس میکنم اینجا دیده بودمش قبلا. ۲روز پشت هم به شکل عجیبی درگیر این بازی شدم. تریلرشو ببینید شدیدا سادس و شاید خیلیا بگن این چی داره آخه ولی برای من گیم‌پلی بازی شدیدا جذابه :D این استودیو رو با Neon Chrome شناختم. یه بازی تو سبک روگ‌لایت که همه چیزش ساده بود اما در عین حال خیلی جذاب و اعتیاد آور. اینم حتما بازی کنید. ولی در مورد Crimsonland سبک بازی Twin Stick Shooter هستش که ۲ بخش کوئست و سوروایول داره که خود سوروایول چندتا زیر مجموعه داره که به شکلای مختلف کاستومایز شدن و نحوه‌ی بازی کردن توشون کاملا عوض میشه. مقدار قابل توجهی پرک و سلاح داخل بازی هست که تو بخش کوئست باز میشن. این مود اینطوریه که هر چپتر ۱۰تا استیج داره و باید با کشتن مقدار مشخصی انمی اون استیج رو تموم کنید. یه Xp Bar دارید که با کشتن انمی‌ها پر میشه و هر بار که پر بشه میتونید یه پرک انتخاب کنید که کرکترتون قوی‌تر میشه یا یه اسکیل خاص به دست میاره و در بعضی مواقع در ازای قوی‌تر شدن یه دیباف هم بهتون میده. توضیحات پرک‌ها شدیدا فان و جالبه. بعضیاشون واقعا خنده دارن. بخش سوروایول کلاسیک هم همینطور هستش ولی خب تا جایی که بتونید زنده بمونید بازی ادامه پیدا میکنه و مُدام قوی‌تر میشید. سلاحای بازی خیلی خووبن. غیر از ۲ ۳ تاشون، بازی با بقیشون خیلی حال میده. تو دورانی که عده‌ی زیادی دنبال AAAهای پر زرق و برق هستن، وجود این بازیا جیگر آدمو حال میاره :D

View attachment 233609

این توضیح یکی از پرک‌های بازیه :D

Neon Chrome رو چند سال پیش رو ویتا بازی کرده بودم جالب بود ولی یادم نیست چرا ادامه ندادم!
Crimsonland هم که گفتی الان سرچ کردم...با این ادای احترام مخصوصی که به Doom کرده، رفت تو لیست خرید :D

crimsonland-cover.cover_large.jpg Doom.jpg

mqg1387

کاربر سایت
Apr 5, 2021
1,526
نام
محمدقاسم
سلام
یکی از بازی های موبایلی خفنی که زیاد ندیدینش Bad Game هست!
از شنیدن اسمش تعجب کردید؟منم اون اول تعجب کردم،ولی وقتی نصبش کردم دیدم خود بازی با اسمش متضاده ، یعنی به قدری خوبه که حتی Good Game هم براش کمه
جالبیش اینه که این بازی خفن با امتیاز 4.6 کمتر از 1 میلیون بار دانلود شده 😁
این بازی با استفاده از المان های تاب خوردن مرد عنکبوتی و نقطه خوردن پک من و همچنین همیشه در خطر مردن بودن یه گیم پلی جذاب رو ایجاد کرده👍
همچنین با بازی کردن و جمع آوری امتیازات درون بازی میشه قابلیت های مختلفی رو برای شخصیتتون که یه مربعه! آزاد کرد
Bad Game - Apps on Google Play
امیدوارم لذت ببرید 🌷🌹

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,969
نام
محمد
درود و صد درود:D
1639067036031.png

من تاپیک این بازیو هم زدم، اما با اقبال مواجه نشد. امیدوارم اینجا بیشتر به چشم بیاد:)
Century: Age of Ashes
اینجا کسی L.A.I.R را یادش هست؟ بله، همون LAIR مشهور که الان اگه دیسکش را گیر بیارید، میتونه خدا تومن قیمت داشته باشه برا خودش:D بگذریم...
ایا تا حالا دلتون خواسته تو یه بازی بتونید سوار اژدها بشید؟ تا حالا شده؟ خب...من که یادم نمیاد تو هیچ بازی شده باشه.
اسکایریم؟ بیخیال. اسکیل باند؟RIP
خود LAIR؟ اهم... اینو واقعا بیخیال:D
Century یه بازی اژدهاسواری چند نفره کاملا رایگان با میکروتی هست که خدا را شکر میکرو تی بازی فقط برا اسکین هاست. و اژدهاها(!)ی لجندری. اونم نه همشون البته.
تیم سازنده playwing نام داره. یه تیم کوچیک هستن. 30 نفرن. اما بازی بسیار خوش ساختی ساختن که کاملا ارزش وقت گذاشتن را داره.
هدف اصلی بازی اینه که شما به عنوان یه اژدها سوار شروع به کار می کنید و تو مودهای مختلف بازی رقابت می کنید، اژدهای جدید جمع می کنید و ...
بازی سیستم شخصی سازی به معنای کلمه گسترده ای داره. البته الان تعداد ایتم ها اصلا زیاد نیست. سیزن 0 هست و اول کاره هنوز.
بازی رنک هم داره که خب ترای هارد ها ریختن توش و...
3-4 تا مود داره بازی.
skirmish ___نبرد 3 به 3 . برنده تیم با کیل بیشتر
carnageـــــــنبرد ۶ به ۶. مشابه بالا
gate of fire_____نبرد 6 به 6. باید فلگ را از 10 تا گیت رد کنید.
spoils of war_____جمع آوری امتیاز در قالب طلا. برنده تیم با امتیاز بیشتر
همه اینا جزییات خودشون را هم دارن و به همین سادگی نیستن اصلا.
دراگون ها هم 4 لول دارن که تا قبل لجندری، عملا ری اسکین هستن، لجندری ها ولی ظاهر متفاوت دارن.
بازی 3 تا کلاس با 3 روش متفاوت بازی داره.
marauder ____قاتل جایزه بگیر
phantom__قاتل با تمرکز بر روی مخفی کاری
windguard___محافظ

تنها مشکل الان بازی، یکم مشکل در بالانس کلاس ها هست. ابلیتی های ویندگارد و فنتوم، عملا از مارادر بهترن.
کلا از دست ندید. به خصوص که رایگانه. بازی سال دیگه برا کنسول های نسل 9 هم میاد.

پ.ن: عکس هم هلستور هستن، اژدهای لجندری بنده:p
پ.ن2: یه مورد را بگم. اینایی که تو بازی هستن، یا توی اسکایریم بودن، اژدها نیستن. wyvern هستن. تفاوتشون؟ بر خلاف اژدها دست ندارن و دست و بالهاشون یکیه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر