Heavy Rain: The Origami Killer

ammar ps

کاربر سایت
Feb 19, 2007
321
نام
عمار
اخرش نفهمیدیم بدون سانسور عرضه میشه؟؟؟؟بازیش اولاش زیر 100 تمن نمیدن:biggrin1: ولی امیدوارم بیشتر از 70 ندن!!!!!

Desert-Eagle

کاربر سایت
Dec 26, 2008
850
بياين با هم از يه مغازه خريد كنيم تا قيمتش رو كم بده؟؟!!!

من میگم بیاین با هم یه جا سفارش بدیم special edition رو برامون بیاره قیمتش هم کم شه:biggrin1:
راستی این سوال رو یکی جواب بده چند بار پرسیده شده:
"فرق collectors edition با special edition چی هست؟؟"

catman

کاربر سایت
May 4, 2008
523
من میگم بیاین با هم یه جا سفارش بدیم special edition رو برامون بیاره قیمتش هم کم شه:biggrin1:
راستی این سوال رو یکی جواب بده چند بار پرسیده شده:
"فرق collectors edition با special edition چی هست؟؟"

collectors edition

بازیهای که در بسته بندی خاص شامل عروسک یا موزیک و دفترچه تی شرت و ....
مثال
thumb.php

http://cache.gawker.com/assets/images/9/2010/01/bayonettace.jpg

special edition

همان collectors edition برای بازی وکنسولهای خاص همراه با بازی
مثال
http://www.el33tonline.com/images/cache/4167.jpg

http://pictures.kyozou.com/pictures/_9/8515/8514519.jpg

http://techielobang.com/blog/wp-content/uploads/2009/11/WE-Special-Pack.jpg

xbox-360-halo-3-edition.jpg

که هر دو به تعداد محدودی عرضه میشه

Mahdi Co

کاربر سایت
Nov 3, 2006
681
نام
مهدی
دوستان من از DC سوال کردم گفت هنوز هیچی معلوم نیست
اینکه میارن یا نه و قیمت حتی!
گفت 1 ماه دیگه معلوم میشه
ولی این ایده خوبه که از یه مغازه خرید کنیم تا تخفیف زیاد بده!

mahdysh

کاربر سایت
Jun 23, 2007
806
نام
مهدی
یه سوال داشتم حالا ممکنه به این جا صد در صد مربوط نباشه ولی بی ربط هم نیست
می خواستم بدونم تو این بازی هایی که به صورت اختصاصی برا یه platform خاص فقط عرضه میشه، ناشر چه طور سازنده بازی رو راضی می کنه که بازی رو فقط برا یه platform عرضه کنه یا بهتر بگم چه طور سازنده بازی حاضر میشه از سود بیشتر بگذره و بازی رو فقط برا یه platform بسازه؟

مثلا همین HR اگه علاوه بر ps3 برا xbox و pc هم عرضه می شد اگه سود بازی بیشتر از 3 برابر برا سازنده نشه حداقل دوبرابر میشه،این اختلاف سود رو کی به سازنده پرداخت می کنه؟

u.T.a

کاربر سایت
Oct 28, 2006
1,493
نام
امین
یه سوال داشتم حالا ممکنه به این جا صد در صد مربوط نباشه ولی بی ربط هم نیست
می خواستم بدونم تو این بازی هایی که به صورت اختصاصی برا یه platform خاص فقط عرضه میشه، ناشر چه طور سازنده بازی رو راضی می کنه که بازی رو فقط برا یه platform عرضه کنه یا بهتر بگم چه طور سازنده بازی حاضر میشه از سود بیشتر بگذره و بازی رو فقط برا یه platform بسازه؟

مثلا همین HR اگه علاوه بر ps3 برا xbox و pc هم عرضه می شد اگه سود بازی بیشتر از 3 برابر برا سازنده نشه حداقل دوبرابر میشه،این اختلاف سود رو کی به سازنده پرداخت می کنه؟

خوب دوست عزیز خودت جواب سوالت رو دادی
این اختلاف سود توسط ناشر بازی پرداخت میشه
یعنی به نوعی با پرداخت حق انحصار بازی
که اینجا این ناشر سونی هستش
وقتی یه بازی انحصاری تولید میشه تمایل خرید اون کنسول
برای طرفداران اون بازی بیشتر میشه در نتیجه سود بیشتری از فروش کنسول
نصیب ناشر میشه تو فروم های خارجی اگر بگردی تعداد کسایی که گفتن به خاطر این بازی
ps3 خواهند خرید خیلی زیاده،تو همین سایت بازیسنتر هم تعداد کسایی که میخوان ps3 بخرن کم نیست.
یکیش خود من که به خاطر فارنهایت ps2 خریدم و به خاطر hr ایکس باکس رو فروختم و ps3 خریدم.
البته فارنهایت انحصاری نبود

mahdysh

کاربر سایت
Jun 23, 2007
806
نام
مهدی

خوب دوست عزیز خودت جواب سوالت رو دادی
این اختلاف سود توسط ناشر بازی پرداخت میشه
یعنی به نوعی با پرداخت حق انحصار بازی
که اینجا این ناشر سونی هستش
وقتی یه بازی انحصاری تولید میشه تمایل خرید اون کنسول
برای طرفداران اون بازی بیشتر میشه در نتیجه سود بیشتری از فروش کنسول
نصیب ناشر میشه تو فروم های خارجی اگر بگردی تعداد کسایی که گفتن به خاطر این بازی
ps3 خواهند خرید خیلی زیاده،تو همین سایت بازیسنتر هم تعداد کسایی که میخوان ps3 بخرن کم نیست.
یکیش خود من که به خاطر فارنهایت ps2 خریدم و به خاطر hr ایکس باکس رو فروختم و ps3 خریدم.
البته فارنهایت انحصاری نبود
مگه خود سونی نگفته که از فروش هر کنسول ضرر می ده؟پس وقتی رو هر کنسول ضرر میده فروش بیشتر کنسول چه فایده ای داره؟

u.T.a

کاربر سایت
Oct 28, 2006
1,493
نام
امین
مگه خود سونی نگفته که از فروش هر کنسول ضرر می ده؟پس وقتی رو هر کنسول ضرر میده فروش بیشتر کنسول چه فایده ای داره؟

اون ضرر واسه یه بازه ی زمانی بود
تا اونجا که من میدونم الان به سود نزدیک شده
شما به آمار فروش کنسولها نگاه کن
بالا رفتن فروش PS3 و عنوانهای انحصاری 2،3 ماه آینده خیلی هم بی ربط نیستند

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,661
نام
امین

اون ضررم(اگر وجود داشته باشه!) با فروش بازی های مولتی و انحصاریه ساخت خودش و درآمدهای psn و امثال اینها جبران میشه.
بالاخره هر کی یک کنسول بخره مجبوره واسش دو تا بازی هم بخره.

hosseintdk775

کاربر سایت
Jun 16, 2008
152
اون ضررم(اگر وجود داشته باشه!) با فروش بازی های مولتی و انحصاریه ساخت خودش و درآمدهای psn و امثال اینها جبران میشه.
بالاخره هر کی یک کنسول بخره مجبوره واسش دو تا بازی هم بخره.
ّبسم الله الرحمن الرحیم
سلام
ببین خرید کنسول ps3 اولین قدم هست
یعنی منی که مثلا بخاطر این بازی ps3 می خرم / فردا پس فردا هم ممکنه یه بازی دیگه برای ps3 بخرم
یعنی دستگاه رو فقط واسه یه بازی نمی خرم که! ( البته شاید تو ایران اینطوری باشه / یعنی فقط واسه یه بازی )
ولی مطمئنا تو برخی کشور ها اینطور نیست / در نتیجه سونی از بازی هست که منفعت می کنه
یعنی کاری می کنه که الف رو بگی و بعد یواش یواش ب رو هم می گی و الی آخر

MANIX

کاربر سایت
May 18, 2007
2,500
نام
حميدرضا
درود.

بعد از چند وقت درمان باز اومدم.:biggrin1:

وقتي امتياز HR رو ديدم شوكه شدم . از طرفه ديگه چرا OPM همچين امتيازي داد ؟
اندر مكاشفات جديد جواب سوالها رو از Tim Clark از طرف مجله OPM يافتيم. كمي اشاره به بعضي از گفته هاي ايشون:

بازي فوق العاده است و واقعا چيزي است كه مردمي كه از شوترهاي تكراري خسته شدند مي توانند آن را بازي كنند.

بازي از لحاظ تكنيكي هم بالا است و در سطح Uncharted 2 بوده و كنترل بازي فراتر از چيزي است كه شما تصور مي كنيد.

سوني سعي مي كند همه نوع بازي را براي كنسول خود عرضه كند. جدا از blockbuster هايي مانند God Of War III و Gran Turismo 5 ، بازي HR يك چيز هنري است و اصلا مهم نيست كه آيا HR پول ساز است يا نه . همه منتظر موفقيت بازي هستند كه اين طور هم است.

قابليت تكرار بازي فوق العاده بالا است . من در حال حاظر مي خواهم براي بار دوم و جور دير بازي را تمام كنم.

اين بازي همان چيزي است كه همه منتظرش هستند و مي توان گفت بزرگ سالانه ترين بازي PS3 است.

* به نظر من OPM كار اشتباهي رو در زمينه ي امتياز دهي بازي كرد. به عنوان مجله رسمي PS3 وقتي به بازي انحصاري خودشون 9 بدند ، مسلما بايد منتظر امتياز هاي پايين تر از اين هم از سايت هاي ديگر باشيم. 9 امتياز كمي نيست و شايد لايق بازي باشد ولي نبايد OPM همچين كاري مي كرد. 9.5 رو ميداد همه چي حل بود.:biggrin1:

B!G_BosS

کاربر سایت
Jan 25, 2008
3,568
* به نظر من OPM كار اشتباهي رو در زمينه ي امتياز دهي بازي كرد. به عنوان مجله رسمي PS3 وقتي به بازي انحصاري خودشون 9 بدند ، مسلما بايد منتظر امتياز هاي پايين تر از اين هم از سايت هاي ديگر باشيم. 9 امتياز كمي نيست و شايد لايق بازي باشد ولي نبايد OPM همچين كاري مي كرد. 9.5 رو ميداد همه چي حل بود.:biggrin1:
راست میگی خدایی،قبول دارم،9.5 خوب بود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر