Heavy Rain : David Cage دیگری نمیسازم .

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
1781.david_2D00_cage_2D00_hero.jpg

درود ... سال 2010 عنوان متفاوت Heavy Rain عرضه شد و مورد ستایش منتقدان قرار گرفت ، و اصلا انتظار چنین فروش خوبی ازآن نمیرفت . بطبع ، خالق این عنوان یعنی آقای David Cage ازین موضوع بسیار خوشحال شد ولی وی برای ساخت نسخه دوم آن وسوسه نشده است . در مصاحبه اخیر با Develop-Online ، دیوید کیج این گونه سخن میگوید :
" اصلا من احمق ، اما دلم نمیخواهد این کار را برای پول انجام دهم ؛ من Heavy Rain را نوشتم ، چون آن را دوست داشتم ، چون دوست داشتم آن چیزی را که در ذهن دارم را به نمایش در بیاورم ؛ بله ، البته من میتوانم براحتی Heavy Rain 2 را هم بسازم ، اما من گفته ها را در مورد "HR" گفته ام ؛ این قدرت Quantic Dream است ، خلق تجربیات جدید برای گیمر ها ... ما ظرفیت این را داریم که با ساحته هایمان ساختار شکنی کنیم . ممکن است این کار ، در این صنعت ساده لوحی باشد ، اما من اینجا هستم و میمانم تا خلاقیت بیافرینم . من یک تیم در کنار خود دارم تا بتوانم ایده های خود را بسازم . "
ما Heavy Rain را دوست داریم ، اما واقعا تصور نمیکنیم این عنوان به ادامه نیاز داشته باشد ، و ازین که میشنویم Cage بر روی عنوانی متفاوت کار میکند خوشحالیم ؛ نظر شما چیست ؟ آیا این ip به ادامه نیاز دارد ؟ و اگر آره ، این ادامه چه شکلی باید باشد ؟

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
فکر کنم دفعه 5جمشه میگه ادامه HR رو نمیسازم
بینهایت هم موافق این تئوریش هستم.
شجاعتش قابل تحسینه مخصوصا در نسل هفتم ولی طرز تکفرش که اسمشو خلاقیت میذاره اصلا خوب نیست
یادش بخیر وقتی داشتم با فارنهایت زندگی میکردم به اواخرش که رسیدم گفتم چه حماقتی!!!
اونموقع فکر کنم اولین بازی بود که به این واضحی نشون داد
همونقدر که معتقدم کلکل سازنده ها سره فروش و امتیاز و ... و از این جور خوشحال بازیا داره لطمه میزنه به این صنعت همونقدر هم این طرز تفکر لطمه میزنه

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
ایول کلی صنعت گیم امروز خوشحال شد..

بله...!!
البته گويا شما و چند نفر جبهه اونوری بی سی كه HR رو از روز آنونسش كوبيديد خيلی بيشتر خوشحال شديد.(پست رهبرتون تو صفحه اول تاپيكش هست.)
pf0yjojz1bfs8t1s35h.jpg

cgt70ysnb8u4iprofagd.jpg
البته تجربه نشون داده بازی Goty و با متای 100 رو هم مورد عنايت قرار می ديد (اگه انحصاری باشه)
چون متای 96 هم زياد مهم نيست بازی بايد...:
-زياد بفروشه
-تو روز ريليزش جت پك هوا كنن
و موارد ديگه...

آخرین ویرایش:

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,017
نام
محمد امین
اینجا بحث گیم هست..! گیم..! نه اینجا کسی دنبال فیلم سینمایی هست نه دنبال صحنه های .....

البته شاید یک عده به خاطر فن بازیشون دنبال این چیزها برن ولی ربطی به گیم نداره.. این آقا شاید با ساخت HR کارهای انجام داد ولی هیچکدومشون ربطی به گیم نداره..

"تعصب کور کورانه"

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
اینجا بحث گیم هست..! گیم..! نه اینجا کسی دنبال فیلم سینمایی هست نه دنبال صحنه های .....

البته شاید یک عده به خاطر فن بازیشون دنبال این چیزها برن ولی ربطی به گیم نداره.. این آقا شاید با ساخت HR کارهای انجام داد ولی هیچکدومشون ربطی به گیم نداره..

"تعصب کور کورانه"
خوب اگر شما هنوز گیم رو در بکش برو جلو و تیکه تیکه کردن و تیر زدن و اسنایپ کردن میدونی، مشکل خودتونه، چون صنعت گیم روبه تحوله و به سمت واقعیت نزدیک میشه. عناوین نابی مثل HR هستند که جان تازه‌ای به صنعت گیم دادند و مخاطب‌های بیشتری رو به سمت این هنر جذب کردند.امیدوارم بدونید که تعصب کورکورانه رو باید دقیقاً به خودتون نسبت بدید.

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-

"تعصب کور کورانه"

رفیق اصلا بازی کردی HR رو ؟ :-? خوشت نمیاد بازی نکن ... برو از بازی های دیگه لذت ببر ... اینم شاید خواسته فیلم بسازه اصلا ... به 360 فن ها نمی ونم ربطش چیه اصلا که هی از این نظر ها می دن :|

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
چه می كنه تعصب!
HR فرقش با بازی های ديگه اينه كه يه گيم پلی متفاوت داره و هر چيم كه هست به مذاق بيش از 90 درصد منتقدا و اكثريت گيمرها خوش اومده،اين رو من نمی گم،نمرات و آمار فروشش دارن می گن.
ضمنا من صحنه ی خاصی تو بازی نديدم كه الكی شلوغش می كنيد.چنين چيزایی برای بچه های 13 ساله هم تو خارج جذابيت نداره،اگه هم اينجا برای كسی مشكل ايجاد كرده به QD و كيج مربوط نمی شه چون اونا برای جهان سوم بازی درست نمی كنن.

• Like
Reactions: .:Pouria:.

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh

"تعصب کور کورانه"
اینجا بحث گیم هست...! گیم...! سینما نه سبک آدونچر...؟ آدونچر...؟ بعله، HR سبکش همون بود.
قرار نیست TPS بهت تحویل بده که ...

HR بازی بود، که چیزی به این صنعت اضافه نکرد. ولی هدف اصلی بازی که سرگرمی هست رو کاملا اجرا کرد.

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
ایول کلی صنعت گیم امروز خوشحال شد..
:-/
صنعت گیم زمانی بیشتر خوشحال میشه که شما بازی های سونی رو ترول نفرمایید :)
در ضمن متای بازی 87 شد و بیشتر از 2 میلیون نسخه فروخت.
لازم به یادآوری هست که شاهکار داستان محور شما که میپرستیدش به زور با هزار تا تخفیف 1 میلیون نسخه فروخت و متاش هم 83 شد.
قضاوت به عهده ی خودتون.
==============================
هوی رین واقعا عالی بود.یه تجربه ی عالی.حالا هرکی میخواد بیاد بگه بازی نبود،فیلم بود، فقط دکمه زنی بود و هرچیز دیگه ای...
همین که باعث میشد گیمر باهاش کاملا ارتباط برقرار کنه و حس تصمیم گیری بیشتر از هر بازی دیگه ای احساس بشه تبدیلش میکرد به یه تجربه ی عالی با ارزش تکرار بالا.
ولی اینکه نمیخوان ادامش بدن تصمیم عالی ای هست.به جاش یه بازی Interactive Drama ی عالی دیگه میسازه بهتر از هوی رین...
دوستانی که میگن هوی رین بازی نبود فیلم بود یه سوال دارم ازشون:
تو فیلم قابلیت تصمیم گیری خارق العاده و نزدیک 20 تا پایان مختلف وجود داره؟
یا فیلم نمیدونید چیه یا بازی :|

• Like
Reactions: Zack_Fair

DRIVER

کاربر سایت
Sep 6, 2006
569
نام
مهیار
من نمی دونم چرا هر کجا بحث این بازی میشه فورا همه بحث صحنه های غیر اخلاقی رو وسط میکشن در صورتی که اولین بار که بازی رو تموم کردم حتی یه مورد هم نداشتم!

توی سال چنتا بازی تو این سبک عرضه میشه و چنتا بازی شوتر و ریسینگ و ... که همین یدونه بازی خار شده به چشم همه؟

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,920
نام
نـــــــویـــــــــد
بازیش خیلی خوب بود من خودم خوشم اومد البته داستانش دیگه چون گیم پلی خاصی که نداشت اما واقعا صنعت گیم رو تکون داد ؟ :d

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
بازیش خیلی خوب بود من خودم خوشم اومد البته داستانش دیگه چون گیم پلی خاصی که نداشت اما واقعا صنعت گیم رو تکون داد ؟ :d
نه صنعت گيم رو مسلما تكون نداد فقط بازی نوآور و موفقی بود،كيج هم گفته من به واسطه موفقيت بازی وسوسه نشدم كه شماره دومش رو هم بسازم.
البته از اول گفته بود كه HR ادامه نداره ولی الان گفته كه بواسطه موفقيت و فروشش هم وسوسه نشده ادامه اش رو بسازه.
اره لامسب بد جوری صنعت گیم رو ایشون تکون داد گویی که گیمرها برق سه فاز گرفته باشتشون....وقتی ریسک پذیری برای خلق عنواین جدید کم میشه اونوقت ایشون وشینجی میشن انیشتن صنعت گیم .تو گویی مثل اینکه انگار ما تو این صنعت دیگه ادم نابغه نداریم.......
می شه بدونم كی اين جمله (HR صنعت گيم رو تكون داد) رو تو اين تاپيك گفته؟

آخرین ویرایش:

Panther_X

کاربر سایت
May 31, 2011
1,204
عالیه که ادامش نمیدن

من خودم از هوی رین نه خیلی خوشم اومد نه بدم!!!!!!

از دید من, فقط از نظر من ایده هوی رین اگه بجای صنعت گیم تو صنعت سینما و فیلم سازی بود بهتر بود.... هوی رینبیشتر میشه بهش گفت فیلم تا بازی!!یعنی توازن ی برقرار نیست بین بازی و فیلم و تو دو کفه ترازو این بازی خیلی بدرده صنعت گیم نمیخورد....ولی داستان بسیار جالبی داشت که اونم تو فیلم و... میتوست خودشو بهتر نشون بده ...

البته بگم این فقط و فقط نظر منه....نظر شخصی...:D

در کل هوی رین یک بازی متفاوت بود و ما هم تقریبا ازش خوشمون اومد ولی نه اونقدر که به بهترین بازی تعریفش کنیم!!!!!

آخرین ویرایش:

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
اره لامسب بد جوری صنعت گیم رو ایشون تکون داد گویی که گیمرها برق سه فاز گرفته باشتشون....وقتی ریسک پذیری برای خلق عنواین جدید کم میشه اونوقت ایشون وشینجی میشن انیشتن صنعت گیم .تو گویی مثل اینکه انگار ما تو این صنعت دیگه ادم نابغه نداریم.......

Rover

کاربر سایت
Oct 11, 2007
1,059
نام
Vahid
با نظرش موافقم هرچند کمی افراطی به نظر میرسه.مثلا من تشنه اومدن یه Harvest Moon جدید رو PS3 هستم که لابد اگر کیج ساخته بودش بهتر بود این آرزو رو به گور ببرم.
ولی در مورد خیلی زا بازی ها صدق میکنه....بازی هایی که اومدن نسخه جدیدش اونقدر هم آدم رو هیجان زده نمیکنه...COD و BF و...
"تعصب کور کورانه"
:))

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر