Heavy Rain، Beyond و Detroit بر روی Epic Store عرضه خواهند شد

Rattle.Snake

100% Pure RattleSnake
کاربر سایت
Feb 14, 2018
1,054
نام
Giliath Osborne
br5_unbenanntovj43.jpg

آپدیت:
Heavy Rain, Beyond, Detroit به صورت انحصاری یک ساله در فروشگاه اپیک گمیز برای PC تایید شدند.

اپیک گیمز بودی در مراسم GDC 2019 از عناوین انحصاری جدید فروشگاه خود رونمایی خواهد کرد، که شامل عناوینی مثل Ancestors و Outer Worlds نیز هستند.
در عکس توییت منتشر شده اپیک گمیز درمورد خبر معرفی عناوین جدید خود در این مراسم عکس بازی Heavy Rain نیز به چشم میخورد. بنظر این بازی بزودی برای PC و انحصاری زمانی فروشگاه اپیک تایید خواهد شد.
دیوید کیج مدیر استدیو Quantic Dream چندی پیش در توییت خود گفته بود:"
منتظر چند خبر هیجان انگیز از Quantic Dream در GDC باشید."

گفتنی است که حقوق نام تجاری Heavy Rain در اختیار استدیو Quantic Dream هست.

منبع 1و 2

آخرین ویرایش:

VahiD VFSDF

PC GAMER
کاربر سایت
Jul 19, 2010
279
نام
VahiD VFSDF
ببین یه جمله میگم اسکرین بگیر 24 ماه بعد بهش نگاه کن
دقیقا 24 ماه دیگه همین موقع بالا 80 درصد انحصاری های Sony رو اپیک استور عرضه شدن از GOW بگیر تا TLOU و ... نسخه های جدیدشون هم با فاصله و کم کم عرضه میشن
ولی خوب سونی داره کار خوبی میکنه چون دقیقا قبل تغییر نسل داره به مشتری وضعیتشو میگه که نریم 400 500 دلار پول بالای کنسول بدیم تازه بعد عرضش بفهمیم بازی انحصاری نداره!
تمام 4 بازی Detroit: Become Human ، Heavy Rain ، Beyond: Two Souls و Journy کاملا بازی Sony هستن و هیچ فرقی با مثلا Horizon Zero Dawn از نظر مالکیت ندارن وقتی اینا رو PC پورت شدن یعنی اونا هم پورت خواهند شد یجورایی قضیه مثل اون اوایل که یواش یواش بازیای مایکرو داشتن پورت میشدن رو PC ولی فناش میگفتن نه اینا فلانن غیره تا رسید به الان :D
منم یه جمله میگم شاید مربوط به سالهای پیش دراین فروم باشه
که اون زمان عده ایی میگفتن پلتفرم PC مرده کارش تمومه به اخر خط رسیده:))

اما الان:D

• Like
Reactions: IMANOKA

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
به نظرم برنامه ریزی واسه نقل مکان به PC برای نسل بعد نکنید. فرضا کل انحصاری های مایکرو و سونی و نینتندو هم برای PC بیان، دیگه خود PC Gamer ها هم تو تو هزینه هاش موندن:D اگه قبلا اختلاف PC و PS4 طرفای 2 تومن بود، الان اختلافه رسیده به 6 تومن. در این حد در نظر بگیرید که یه هارد 2 ترای معمولی شده 1 میلیون:| من که کلا قید نسل بعد رو زدم، همین CS GO کافیه:))

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,515
نام
میلاد
قضیه خیلی سادس بابا نمی‌دونم چرا انقدر بزرگش میکنین
QD خیلی راحت مولتی ساز میشه چون هم خودشون می‌خوان هم اینکه سونی هم قدمی برای خرید و اجبار انحصاری بودن بازیهاش دیگه نمیکنه (چون فروش ۲-۳ میلیون نسخه ای با این همه هزینه و متاهای معمولی سونی رو راضی نکرده) و خب الآنم میاد اون بازی ها رو شیر می‌کنه رو اپیک و برای اینم قطعا یه پولی هم به سونی دادن بابت حق امتیاز اون بازیهایی که امتیازش رو داره.از اون طرف هم این بازی ها که دیگه برای سونی درآمد زا نیستن هرکی می‌خواسته رو کنسول بازی کنه تا حالا بازی کرده.
در کل اتفاق بزرگی نیفتاده که تعجب کنیم.هر وقت سونی اومد یه بازی بزرگ و موفق خودش رو روی pc داد (مثلا آنچارتد کالکشن) اون موقع تعجب کنید نه الان:D

VahiD VFSDF

PC GAMER
کاربر سایت
Jul 19, 2010
279
نام
VahiD VFSDF
کسی نمیخواد بگه بازی های داوود قفس از همون اول مسخره و به درد نخور بودن و بود و نبودنشون فرقی نمیکنه؟ چون قاعدتا تا الان یکی باید این جمله رو میگفت:D

جدا از تمامی اینا، Heavy Rain که عالی بود و خیلی حال کردم باهاش. Detroit هم فکر نمیکردم در حد HR باهاش حال کنم که سورپرایزم کرد. فقط Beyond رو بازی نکردم و میگن انتخاب های بی تاثیر و بیخودی داره و به اندازه اون 2تا قوی نیست.
علی یادته چندین سال پیش اون سه تفنگدار (دالتونها) اینجا میگفتن PC داره نابود میشه به آخر راه رسیده ,کارش تمومه:)):D

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
یواش قوربون شکل ماهت :D اینجوری یهو امپر میچسبونی دم عیدی اب روغن قاطی میکنی داستان میشه باز :D
تیپیکال سونی فنی نیستم که بخوام سر بازیای کیج با بقیه بحث کنم ، این که بقیه چی میگفتن و الان چی میگن کاملا مشخصه ، نیازی به رو کردن بوکمارک و این دست خز بازیا نیست.

پیشنهادم اینه اون شکلاتم همراه با یکم چای سبز میل کنی بلکه اینجوری وارد beast mode نشی :D
اونی که آمپر چسبونده شمایی برادر:D
اینکه بقیه چی گفتن و میگن مهم نیست. اومدی گفتی من هم همچین حرفی زدم و گفتم نشون بده پستم رو که ندادی. میخوام بگم حرف چرت و بیخود زدن و انگ الکی چسبوندن خیلی راحته. این بچه بازی های کنسول من از ماشین تو خوشگل تره از من گذشته.

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
اونی که آمپر چسبونده شمایی برادر:D
اینکه بقیه چی گفتن و میگن مهم نیست. اومدی گفتی من هم همچین حرفی زدم و گفتم نشون بده پستم رو که ندادی. میخوام بگم حرف چرت و بیخود زدن و انگ الکی چسبوندن خیلی راحته. این بچه بازی های کنسول من از ماشین تو خوشگل تره از من گذشته.
بردار هنوز چند ماه نگذشته از نظراتتون راجع به اپیک (خانواده و این حرفا) ، والا عروسک ما شاید شمایل فیزیکی داشته باشه ، عروسک شما دیجیتالیه!!!

با این اخبار امروز هم فقط سونی فن ها نیستن که پتو لازم شدن!

kourooshkabir25

کاربر سایت
Apr 4, 2017
5,355

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,731
نام
علی
اول journey بعدا هم بازی های کیج ...
از سونی بعید بود این حرکات :D قشنگ داره حمایت میکنه از استور اپیک
بین این 3 تا بازی اگر دنبال انتخاب های تاثیرگذار هستید به ترتیب Detroit و هوی رین بهترین تجربه هستن , در کل هر 3 بازی در سبک خودشون از بهترین ها هستن گرافیک و موسیقی عالی , شخصیت پردازی و داستان قوی و درگیر کننده ولی بازم Detroit بهتر از همه هست و بعدش هوی رین و بعدش بیوند
نوروز هم مبارک :D

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
بردار هنوز چند ماه نگذشته از نظراتتون راجع به اپیک (خانواده و این حرفا) ، والا عروسک ما شاید شمایل فیزیکی داشته باشه ، عروسک شما دیجیتالیه!!!

با این اخبار امروز هم فقط سونی فن ها نیستن که پتو لازم شدن!
در جریانی که بازی ها فقط 1 سال انحصاری اپیک هستن و بعدش رو استیم هم میان؟
استوری که قابلیت های 10 سال پیش استیم رو هم ارائه نمیده و ایضا ما رو آدم حساب نمیکنه و تحریم هستیم، گوشام درازه تا ازش حمایت کنم؟ همون کافرین بلاد کفر هم ازش حمایت نمیکنن و فحشش میدن. ما ایرانیا پیشکش.
پتو هم شما بیشتر نیاز داری بهش. اینا یه زمانی مهره های سنگین شما بودن که باهاشون فخر میفروختین به رقباتون و میگفتین ته دیگ بخورید و این حرفا. الان بشینید و ته دیگ خوردن بقیه رو خوب تماشا کنید.

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
همون زمان که شرکت چینی اینارو خرید من گفتم خوب کرد سونی اینارو نخرید الانم مطمءنم سونی پول تپلی گرفته ولی واقعا سیستم سلر نیستن و نسبت به هزینه شون بازدهی ندارن مبارکpcبازها باشه بنظرمن تجربه هیوی رین واقعا یه چیز دیگه هست بعدش دیترویت و بعد بیاند
اون دوستانی هم که نسل بعد میخوان پی سی باز بشن هم بابت این تصمیم عالی بهشون تبریک میگم شاید نسل بعد اکانت هکی ای نباشه و ارزانترین تجربه بازی‌های نسل در ایران پلی استیشن نباشه

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
در جریانی که بازی ها فقط 1 سال انحصاری اپیک هستن و بعدش رو استیم هم میان؟
استوری که قابلیت های 10 سال پیش استیم رو هم ارائه نمیده و ایضا ما رو آدم حساب نمیکنه و تحریم هستیم، گوشام درازه تا ازش حمایت کنم؟ همون کافرین بلاد کفر هم ازش حمایت نمیکنن و فحشش میدن. ما ایرانیا پیشکش.
پتو هم شما بیشتر نیاز داری بهش. اینا یه زمانی مهره های سنگین شما بودن که باهاشون فخر میفروختین به رقباتون و میگفتین ته دیگ بخورید و این حرفا. الان بشینید و ته دیگ خوردن بقیه رو خوب تماشا کنید.
امکاناتی که تا ۶ ماه و بعد از اون تا سال آینده اضافه میکنن رو هم اعلام کردن و به زودی یه استور کامل میشن، تصویرش رو تو تاپیک گذاشتم، مسیله این نیست که یه روز انحصار کردن یا ده سال ، مسئله موقعیتیه که اپیک تو همین مدت کوتاه به دست. آورده ، استوری که قرار بود بهش بخندیم و بعد چند ماه بگیم خوش گذشت !
ته دیگ یا روی دیگ ، این خبرا باعث هیجان کامیونیتی pc شده و حتی کسایی که از اپیک متنفر بودن دچار نرمش قهرمانانه بشن!

من خودم حالم از این رفتار سونی به هم خورد ، چون رسما سر این قضیه متضرر شدم با این وضعیت اقتصادی، به جای خریدن rdr یا .... ،دیترویت رو d1 خریدم به این تصور که سونی به حمایتش از کوانتیک دریم ادامه بده و ما بازم بازیابی با کیفیت در این سبک داشته باشیم!! در حالی که اگه میدونستم اینطوری میشه هیچ عجله ای نداشتم برای بازی کردنش ، حداقل در مقایسه با rdr

آخرین ویرایش:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
امکاناتی که تا ۶ ماه و بعد از اون تا سال آینده اضافه میکنن رو هم اعلام کردن و به زودی یه استور کامل میشن، تصویرش رو تو تاپیک گذاشتم، مسیله این نیست که یه روز انحصار کردن یا ده سال ، مسئله موقعیتیه که اپیک تو همین مدت کوتاه کسب به دست. آورده ، استوری که قرار بود بهش بخندیم و بعد چند ماه بگیم خوش گذشت !
ته دیگ یا روی دیگ ، این خبرا باعث هیجان کامیونی pc شده و حتی کسایی که از اپیک متنفر بودن دچار نرمش قهرمانانه بشن!

من خودم حالم از این رفتار سونی به هم خورد ، چون رسما سر این قضیه متضرر شدم با این وضعیت اقتصادی، به جای خریدن rdr رفتم دیترویت رو d1 خریدم به این تصور که سونی به حمایتش از کوانتیک دریم ادامه بده و ما بازم بازیابی با کیفیت در این سبک داشته باشیم!! در حالی که اگه میدونستم اینطوری میشه هیچ عجله ای نداشتم برای بازی کردنش ، حداقل در مقایسه با rdr
حالا رد دد هم اونقدر شاهکار نمیشد شما نباید متوجه میشدی بین بازی آنلاین و بازی آفلاین کدومو انتخاب کنی؟

• Like
Reactions: IMANOKA

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
امکاناتی که تا ۶ ماه و بعد از اون تا سال آینده اضافه میکنن رو هم اعلام کردن و به زودی یه استور کامل میشن، تصویرش رو تو تاپیک گذاشتم، مسیله این نیست که یه روز انحصار کردن یا ده سال ، مسئله موقعیتیه که اپیک تو همین مدت کوتاه به دست. آورده ، استوری که قرار بود بهش بخندیم و بعد چند ماه بگیم خوش گذشت !
ته دیگ یا روی دیگ ، این خبرا باعث هیجان کامیونیتی pc شده و حتی کسایی که از اپیک متنفر بودن دچار نرمش قهرمانانه بشن!

من خودم حالم از این رفتار سونی به هم خورد ، چون رسما سر این قضیه متضرر شدم با این وضعیت اقتصادی، به جای خریدن rdr یا .... ،دیترویت رو d1 خریدم به این تصور که سونی به حمایتش از کوانتیک دریم ادامه بده و ما بازم بازیابی با کیفیت در این سبک داشته باشیم!! در حالی که اگه میدونستم اینطوری میشه هیچ عجله ای نداشتم برای بازی کردنش ، حداقل در مقایسه با rdr

لول تا این حد فن بوی بازی؟:)) حالا بشین از لذت بردن ملت از این بازیا روی pc حرص بخور

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
به عنوان کسی که نه PS Gamer ـه نه PC Gamer حس خاصی ندارم به کل این قضیه ولی کلاً چیز خوبی به نظر میرسه...آسیبی به بازار فعلی سونی نمیرسه و از طرفی حسابی بازار PC داغ میشه...مایکروسافت هم که داره اون طوری عمل می کنه که عالیه.
زیاد مورد منفی ای تو کل قضیه نمی بینم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر