Heavy Rain، Beyond و Detroit بر روی Epic Store عرضه خواهند شد

Rattle.Snake

100% Pure RattleSnake
کاربر سایت
Feb 14, 2018
1,054
نام
Giliath Osborne
br5_unbenanntovj43.jpg

آپدیت:
Heavy Rain, Beyond, Detroit به صورت انحصاری یک ساله در فروشگاه اپیک گمیز برای PC تایید شدند.

اپیک گیمز بودی در مراسم GDC 2019 از عناوین انحصاری جدید فروشگاه خود رونمایی خواهد کرد، که شامل عناوینی مثل Ancestors و Outer Worlds نیز هستند.
در عکس توییت منتشر شده اپیک گمیز درمورد خبر معرفی عناوین جدید خود در این مراسم عکس بازی Heavy Rain نیز به چشم میخورد. بنظر این بازی بزودی برای PC و انحصاری زمانی فروشگاه اپیک تایید خواهد شد.
دیوید کیج مدیر استدیو Quantic Dream چندی پیش در توییت خود گفته بود:"
منتظر چند خبر هیجان انگیز از Quantic Dream در GDC باشید."

گفتنی است که حقوق نام تجاری Heavy Rain در اختیار استدیو Quantic Dream هست.

منبع 1و 2

آخرین ویرایش:

Big boss_returns

کاربر سایت
Jan 29, 2019
965
نام
ژوبین
تمام این بازیا که اسم میبری مالک مطلقشون سونیه و خوب میبینی داره راحت رو PC عرضشون میکنه
مسئله اینه اینام مثل مایکرو همون اول بسم الله نمیان لستو و گادو ... پورت کنن که یواش یواش به اونجام میرسه واضحا نسل بعد یه PC بستن = با داشتن هم زمان PS XBOX و احتمالا نینتندو خواهد بود دیگه دلیلی برای خرید کنسول باقی نمیمونه
مثل اینکه هنوز متوجه نشدی......qd ارطباتش با سونی قطع شده و سونی هم بازیاشون داد به خودشون چون بدرد نمیخورد...... تو باش تا gow رو pc بیاد.....خب معلومه که نمیاد

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
مثل اینکه هنوز متوجه نشدی......qd ارطباتش با سونی قطع شده و سونی هم بازیاشون داد به خودشون چون بدرد نمیخورد...... تو باش تا gow رو pc بیاد.....خب معلومه که نمیاد
یعنی چی سونی بازیاشون رو داد به خودشون ,بیش از ۱۰۰ میلیون دلار سرمایه رو بده بره بدون هیچ سهمی ؟؟؟ مگه خیریه است ؟؟؟ یعنی الان به قول تو قرار نیست هیچ سودی از عرضه بازی روی اپیک ببره؟؟؟

mahdi-ps4

کاربر سایت
Nov 13, 2015
757
ببین یه جمله میگم اسکرین بگیر 24 ماه بعد بهش نگاه کن
دقیقا 24 ماه دیگه همین موقع بالا 80 درصد انحصاری های Sony رو اپیک استور عرضه شدن از GOW بگیر تا TLOU و ... نسخه های جدیدشون هم با فاصله و کم کم عرضه میشن
ولی خوب سونی داره کار خوبی میکنه چون دقیقا قبل تغییر نسل داره به مشتری وضعیتشو میگه که نریم 400 500 دلار پول بالای کنسول بدیم تازه بعد عرضش بفهمیم بازی انحصاری نداره!
تمام 4 بازی Detroit: Become Human ، Heavy Rain ، Beyond: Two Souls و Journy کاملا بازی Sony هستن و هیچ فرقی با مثلا Horizon Zero Dawn از نظر مالکیت ندارن وقتی اینا رو PC پورت شدن یعنی اونا هم پورت خواهند شد یجورایی قضیه مثل اون اوایل که یواش یواش بازیای مایکرو داشتن پورت میشدن رو PC ولی فناش میگفتن نه اینا فلانن غیره تا رسید به الان :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,257
نام
امیر حسین
ساعاتی پیش خبر کاپهد برای سوییچ رو دیدم و خندم گرفت، گفتم کی تو بازی سنتر پوشش میدن که بیام بگم : "خوب الان فرق MS با ناشر ترد پارتی چیه؟ "
به نصف روز هم نرسید و بازی های کیج مولتی شدن=)) =)) =)) یک خسته نباشید جانانه به سونی میگم! :| جدا از اینکه QD پرید از چنگشون (و Famito Ueda و ... ) بازی هاشونم پروندن=))

یک خسته نباشید هم به ما سونی فن ها که احتمالا هممون با دیدن این خبر " :| :| :| " شدیم:)) حالا هی بیایم رقیب رو مسخره کنیم و هر سال بازی انحصاری هامون رو لیست کنیم، آخرشم اینجوری:))

و Jhoobin ، بی خیال! حرکت سونی هیچ جای دفاعی نداره! بازی هاشون رو دادن رفت چه صیغه ایه دیگه! :D

---
گویا میگن KH III هم برای اپیک استور تایید شده، آره؟ :D

---
کاپهد برای PS4 نمیاد؟ :(

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
خوب خدا بخواد دیگه میشه در مورد اینتراکتیو مووی های داوود صحبت کرد.

یادم نمیاد درست، فک کنم همین تیم سوئینی رئیس اپیک بود که زمان معرفی یونیورسال ویندوز پلتفرم مایکروسافت یه جنجال خفن راه انداخته بود و چه مصاحبه های آتیشی که نمی کرد! اما خوب، دمش گرم رقابت ایجاد کرده واسه PC که این قطعا به نفع PC گیمر جماعت هست!

مونده حرکت بعدی ولو، بزنه پورتال 3 رو معرفی کنه انحصاری استیم چه شود :D

• Like
Reactions: LiviNG D3AD

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,508
نام
محمد
فکر نمیکنم این تصمیم از طرف مایکروسافت باشه
اینکه رو اپیک انحصاری شده آره ولی این وسط سر حقوق بازی یه توافقی بوده که بازی رو مایکروسافت استور هم میاد، البته اگه نمی اومد خنده دار میشد دیگه :D جالبه اگه مایکروسافت ناشرش بود احتمالا رو اپیک نمی اومد و رو استیم عرضه میشد لول

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,512
دقیقا 24 ماه دیگه همین موقع بالا 80 درصد انحصاری های Sony رو اپیک استور عرضه شدن از GOW بگیر تا TLOU و ... نسخه های جدیدشون هم با فاصله و کم کم عرضه میشن
ولی خوب سونی داره کار خوبی میکنه چون دقیقا قبل تغییر نسل داره به مشتری وضعیتشو میگه که نریم 400 500 دلار پول بالای کنسول بدیم تازه بعد عرضش بفهمیم بازی انحصاری نداره!
تمام 4 بازی Detroit: Become Human ، Heavy Rain ، Beyond: Two Souls و Journy کاملا بازی Sony هستن و هیچ فرقی با مثلا Horizon Zero Dawn از نظر مالکیت ندارن وقتی اینا رو PC پورت شدن یعنی اونا هم پورت خواهند شد یجورایی قضیه مثل اون اوایل که یواش یواش بازیای مایکرو داشتن پورت میشدن رو PC ولی فناش میگفتن نه اینا فلانن غیره تا رسید به الان :D
IP بازی Heavy Rain در اختیار کوانتیک بود.
بعد هم جریان گاد و TLOU فرق داره، اونا رو فرست پارتی های سونی ساختن و نماد PlayStation هستن، به این سادگی ها اونا رو از دست نمیده.

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
خو
البته نمیشه گفت این سیاست کلان سونیه!!! و میتونه پای پیشنهاد کلان و وسوسه بر انگیز اپیک در میان باشه !! این بازی ها هم سیستم سلر نیستن و فروششون رو روی psکرده بودن!!!
ولی اگه روزی بیاد که مدیران psبخوان به فن هاشون از اون توییت ها احمقانه روشن فکری فیل اسپنسری تحویل بدن ! تهوع آور ترین اتفاق ممکنه!

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
کسی نمیخواد بگه بازی های داوود قفس از همون اول مسخره و به درد نخور بودن و بود و نبودنشون فرقی نمیکنه؟ چون قاعدتا تا الان یکی باید این جمله رو میگفت:D

جدا از تمامی اینا، Heavy Rain که عالی بود و خیلی حال کردم باهاش. Detroit هم فکر نمیکردم در حد HR باهاش حال کنم که سورپرایزم کرد. فقط Beyond رو بازی نکردم و میگن انتخاب های بی تاثیر و بیخودی داره و به اندازه اون 2تا قوی نیست.

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,923
نام
محمد حسین
عجب عیدییه
معلوم نیست چه خبره تو این صنعت این روزها. ماکروسافت بازی هاش را روی Switch و Steam میده، سونی روی Epic Store، گوگل استریمینگ راه میندازه و..:))

ادیت : Bayonetta 2 و 3 روی PC یا XBOX کی ؟
باید ببینی کی ماستا رو ریخته تو قیمه ها.
خیلی خوبه هم همه از بازیا لذت میبرند .هم فروش شرکتها بالا میبره هم انحصاری حفظ میشه.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,257
نام
امیر حسین
کسی نمیخواد بگه بازی های داوود قفس از همون اول مسخره و به درد نخور بودن و بود و نبودنشون فرقی نمیکنه؟ چون قاعدتا تا الان یکی باید این جمله رو میگفت:D

جدا از تمامی اینا، Heavy Rain که عالی بود و خیلی حال کردم باهاش. Detroit هم فکر نمیکردم در حد HR باهاش حال کنم که سورپرایزم کرد. فقط Beyond رو بازی نکردم و میگن انتخاب های بی تاثیر و بیخودی داره و به اندازه اون 2تا قوی نیست.
یواش یواش! بزار بازی بعدیشون معرفی بشه یه عده سینه چاک میگن مفت نمی ارزه و این سبک دیگه به درد نمیخوره و ...!
یه عده ای که به شدت هیتر بودن این سال ها به به و چه چه میکنند براش:D

---
در مورد HR مطمئنید IPش دست سونی نیست؟ فکر میکنم اشتباه میکنیدا:-"

Ehsan95_76

Let The Dawn Of Love Survive
کاربر سایت
Jun 3, 2010
2,239
نام
احسان

برای من، و اینی که میگم به شدت شخصی و احساسی دارم نظر میدم،
Beyond بهترین تجربه بین این سه تا بازی بود برام، اینقدر به شخصیت جودی هلمز نزدیک شدم که تا چند وقت همش به فکرش بودم،
و خب کلیت داستان خیلی برای من قشنگ بود.

amir nakhaee

کاربر سایت
Dec 13, 2013
1,802
نام
امیر

فعلا اون جبهه دیگه که میگفتن بازیای دیوید CGI محض هستن و اصلا گیم نیستن ( مثل خود جنابعالی ) بعد این خبر از کیفیت بازیای کیج سورپرایز شدن و به عنوان گیم قبولش کردن خداروشکر :D

سونی فنا تکلیفشون از همون اول با بازیای کیج مشخص بود ، بین خودتون دنبال حزب باد بگردین لطفا.

• Like
Reactions: Arima Kishou

mahdi-ps4

کاربر سایت
Nov 13, 2015
757
خو

البته نمیشه گفت این سیاست کلان سونیه!!! و میتونه پای پیشنهاد کلان و وسوسه بر انگیز اپیک در میان باشه !! این بازی ها هم سیستم سلر نیستن و فروششون رو روی psکرده بودن!!!
ولی اگه روزی بیاد که مدیران psبخوان به فن هاشون از اون توییت ها احمقانه روشن فکری فیل اسپنسری تحویل بدن ! تهوع آور ترین اتفاق ممکنه!
مسئله همینه که این پیشنهاد های وسوسه انگیز به زودی به بازیای اصلی میرسن و خوب سونیم که وسوسه میشه و ...
ببین اتفاقا دقیقا دارم اون لحظه رو میبینم که سونی TLOU II رو PC تایید کرده و شاون لیدن یدونه از اون توییت های اسپنسری زده :D
به هرحال خبر بدی نبود برای من حداقل 5 میل باید میدادم برای PS5 که میذارم رو پول PC بستن:D
البته از قبل هم میشد این جور چیزیو پیش بینی کرد به ویژه سر احتمال عرضه DS رو PC که احتمالا اونم انحصاری زمانی باشه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر