Heavy Rain، Beyond و Detroit بر روی Epic Store عرضه خواهند شد

Rattle.Snake

100% Pure RattleSnake
کاربر سایت
Feb 14, 2018
1,054
نام
Giliath Osborne
br5_unbenanntovj43.jpg

آپدیت:
Heavy Rain, Beyond, Detroit به صورت انحصاری یک ساله در فروشگاه اپیک گمیز برای PC تایید شدند.

اپیک گیمز بودی در مراسم GDC 2019 از عناوین انحصاری جدید فروشگاه خود رونمایی خواهد کرد، که شامل عناوینی مثل Ancestors و Outer Worlds نیز هستند.
در عکس توییت منتشر شده اپیک گمیز درمورد خبر معرفی عناوین جدید خود در این مراسم عکس بازی Heavy Rain نیز به چشم میخورد. بنظر این بازی بزودی برای PC و انحصاری زمانی فروشگاه اپیک تایید خواهد شد.
دیوید کیج مدیر استدیو Quantic Dream چندی پیش در توییت خود گفته بود:"
منتظر چند خبر هیجان انگیز از Quantic Dream در GDC باشید."

گفتنی است که حقوق نام تجاری Heavy Rain در اختیار استدیو Quantic Dream هست.

منبع 1و 2

آخرین ویرایش:

Big boss_returns

کاربر سایت
Jan 29, 2019
965
نام
ژوبین
سونی با اپیک متحد شده، مایکروسافت با استیم و نینتندو. آدم یاد جنگ جهانی دوم می افته :D

در مورد خبر اصلا انتظار نداشتم Detroit بیاد رو پی سی، خبر عجیبی بود در کل. امیدوارم بازی بعدی دیوید کیج واسه همه پلتفرمها بیاد :D
ربطی به سونی نداره سونی انحصار طلب ترین شرکته این وسط بازیا مال qd :D
بازی بعدیش که صد در صد مولتی پلتفرمه :D

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
وقتی می گم رقابت خوبه واسه همینه. به استیم بود تا صد هزار سال دیگه هم اینا و Journey و ... برای PC نمی اومدن:D
و اینکه واقعا این قضیه انحصاری های اپیک مثل انحصاری کنسولی نیستند که اینجوری عصبی می شید. استور اپیک 400 دلار قیمتش نیست، کاملا مجانیه، خرجش 200 مگابایت از حافظه هاردتونه، همین:|

پ.ن: من اینقدر مطمئن بودن از نیومدن اینا چند وقت پیش کل Detroit رو با استریم یک بنده خدایی نگاه کردم، کلش اسپویل شد:((

Ehsan95_76

Let The Dawn Of Love Survive
کاربر سایت
Jun 3, 2010
2,239
نام
احسان
وضعیت رو نیگا تو رو خدا. انحصاری های سونی میان روی PC. انحصاری های مایکرو میان روی Switch و PC. گوگل میخواد 3تا رقیب رو به چالش بکشه. کی فکرش رو میکرد اینطوری بشه؟:D
معلوم نیست چه خبره تو این صنعت این روزها. ماکروسافت بازی هاش را روی Switch و Steam میده، سونی روی Epic Store، گوگل استریمینگ راه میندازه و..:))

ادیت : Bayonetta 2 و 3 روی PC یا XBOX کی ؟
جینکس=)))))))))

mahdi-ps4

کاربر سایت
Nov 13, 2015
757
خوبه سونی خیالم راحت کرد یه هزینه سنگین برای PC بستن برای نسل بعد بدم و از دنیای کنسولا خدافظی کنم:D
تقریبا دو به شک بودم سونی نسل بعد بازیاشو رو PC پورت میکنه یا نه که این خبر حکم تاییدی بر پورت شدن بازیای سونی رو PC تو نسل بعده و باعث خدافظی من با دنیای کنسولا میشه:D

• Like
Reactions: Syamak8808

Big boss_returns

کاربر سایت
Jan 29, 2019
965
نام
ژوبین
دوستان چرا جوگیر میشن این بازیا دیگه برای سونی نیستن که از امدنشون رو pc تعجب کردید:D همون journey سونی دیگه نمیخواست داد به سازتدش رفت:D

ادیت : Bayonetta 2 و 3 روی PC یا XBOX کی ؟
وقتی که ارطبات pg با nintendo قطع شد:D

Big boss_returns

کاربر سایت
Jan 29, 2019
965
نام
ژوبین
اگه اشتباه نکنم فقط حق نشر HR دست استودیو هست، اون دو تای دیگه برای سونیه.
خب journey هم واسه سونی بود ولی داد رفت این دوتا بازی هم که تک قسمتن و نگه داشتنشون هیچ سودی واسه سونی نداشت دادشون به سازنده خیلی عاقلانس بنظرم......

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
دقت کنید به این قضیه، کلا اپیک فقط و فقط مشکلش استیم و GOG هستن. خیلیا Outer Worlds رو از لیستشون حذف کردن تا سال بعد با یه تخفیف تر و تمیز بزنن بر بدن:D

پ.ن: When's Bloodborne؟

mahdi-ps4

کاربر سایت
Nov 13, 2015
757
دوستان چرا جوگیر میشن این بازیا دیگه برای سونی نیستن که از امدنشون رو pc تعجب کردید:D همون journey سونی دیگه نمیخواست داد به سازتدش رفت:D

وقتی که ارطبات pg با nintendo قطع شد:D
تمام این بازیا که اسم میبری مالک مطلقشون سونیه و خوب میبینی داره راحت رو PC عرضشون میکنه
مسئله اینه اینام مثل مایکرو همون اول بسم الله نمیان لستو و گادو ... پورت کنن که یواش یواش به اونجام میرسه واضحا نسل بعد یه PC بستن = با داشتن هم زمان PS XBOX و احتمالا نینتندو خواهد بود دیگه دلیلی برای خرید کنسول باقی نمیمونه

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
بوی the wind of change به مشامم میخوره !! کلا همه چی ریخته به هم و بلبشو شده !

اپیک هم ترکونده !!! تا سال آینده هم این امکانات به استورش اضافه میشه ، بازی های زمانیشم مشخص کردن !

103155

Big boss_returns

کاربر سایت
Jan 29, 2019
965
نام
ژوبین
خوبه سونی خیالم راحت کرد یه هزینه سنگین برای PC بستن برای نسل بعد بدم و از دنیای کنسولا خدافظی کنم:D
تقریبا دو به شک بودم سونی نسل بعد بازیاشو رو PC پورت میکنه یا نه که این خبر حکم تاییدی بر پورت شدن بازیای سونی رو PC تو نسل بعده و باعث خدافظی من با دنیای کنسولا میشه:D
یواش داداچ سونی اینا رو داد رفت:D هنوز جمله only on ps رو کاور فرست پارتی های سونی هست اگه اونا رو دادن که نمیدن منم همراه تو با کنسولا خداحافظی میکنم:D
hen's Bloodborne؟
Bb مال استودیو ژاپن سونیه:D

• Like
Reactions: Syamak8808

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر