Heavy Rain، Beyond و Detroit بر روی Epic Store عرضه خواهند شد

Rattle.Snake

100% Pure RattleSnake
کاربر سایت
Feb 14, 2018
1,054
نام
Giliath Osborne
br5_unbenanntovj43.jpg

آپدیت:
Heavy Rain, Beyond, Detroit به صورت انحصاری یک ساله در فروشگاه اپیک گمیز برای PC تایید شدند.

اپیک گیمز بودی در مراسم GDC 2019 از عناوین انحصاری جدید فروشگاه خود رونمایی خواهد کرد، که شامل عناوینی مثل Ancestors و Outer Worlds نیز هستند.
در عکس توییت منتشر شده اپیک گمیز درمورد خبر معرفی عناوین جدید خود در این مراسم عکس بازی Heavy Rain نیز به چشم میخورد. بنظر این بازی بزودی برای PC و انحصاری زمانی فروشگاه اپیک تایید خواهد شد.
دیوید کیج مدیر استدیو Quantic Dream چندی پیش در توییت خود گفته بود:"
منتظر چند خبر هیجان انگیز از Quantic Dream در GDC باشید."

گفتنی است که حقوق نام تجاری Heavy Rain در اختیار استدیو Quantic Dream هست.

منبع 1و 2

آخرین ویرایش:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
امکاناتی که تا ۶ ماه و بعد از اون تا سال آینده اضافه میکنن رو هم اعلام کردن و به زودی یه استور کامل میشن، تصویرش رو تو تاپیک گذاشتم، مسیله این نیست که یه روز انحصار کردن یا ده سال ، مسئله موقعیتیه که اپیک تو همین مدت کوتاه به دست. آورده ، استوری که قرار بود بهش بخندیم و بعد چند ماه بگیم خوش گذشت !
ته دیگ یا روی دیگ ، این خبرا باعث هیجان کامیونیتی pc شده و حتی کسایی که از اپیک متنفر بودن دچار نرمش قهرمانانه بشن!

من خودم حالم از این رفتار سونی به هم خورد ، چون رسما سر این قضیه متضرر شدم با این وضعیت اقتصادی، به جای خریدن rdr یا .... ،دیترویت رو d1 خریدم به این تصور که سونی به حمایتش از کوانتیک دریم ادامه بده و ما بازم بازیابی با کیفیت در این سبک داشته باشیم!! در حالی که اگه میدونستم اینطوری میشه هیچ عجله ای نداشتم برای بازی کردنش ، حداقل در مقایسه با rdr
اون امکانات بخوره تو سرشون. اینا امکاناتی هستن که باید به صورت دیفالت روز عرضه روی استورشون میبود ولی اینقدر سرگرم جنگ با ولو بودن که زحمت به خودشون ندادن بزارن. هیچ دلیلی نداره ازشون حمایت کنم و تمام بازی های که بخوام بازی کنم و روی استیم نباشن، پایرت میکنم و مشکلی هم ندارم به این قضیه. همین چند وقت پیش گندش در اومد که یواشکی داشتن اطلاعات ملت رو از استیم کش میرفتن اونم بدون اجازه و اطلاع طرف که ولو واکنش نشون داد. یادت باشه که اینا رو Tencent خریده که یکی از خر کله های چینی هستن که سابقه دادن اطلاعات ملت به دولتشون رو داشته. همین الان نصف ملت توی ریست ارا گفتن که بیخیال The Outer World شدن و سال بعد با تخفیف از استیم میخرنش.

شما هم این وسط هیچ ضرری نکردی. میخواستی روز اول بازی کنی که کردی. هیچکس از آینده خبر نداره و اگر قرار به این چیزا باشه، اصلا بهتره بازی نکنی. خیلی از بازی ها رو منم خریدم و بعدا روی استیم مجانی شدن. الان باید عصبانی بشم؟

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
لول تا این حد فن بوی بازی؟:)) حالا بشین از لذت بردن ملت از این بازیا روی pc حرص بخور
لول تا این حد فن بوی بازی؟:)) حالا بشین از لذت بردن ملت از این بازیا روی pc حرص بخور
مدت هاست دوران این تهوع های روش .ن فکری گذشته ، برای لایک گرفتن خلاقیت به خرج بدید

• Like
Reactions: Rezahajizadegan

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
اون امکانات بخوره تو سرشون. اینا امکاناتی هستن که باید به صورت دیفالت روز عرضه روی استورشون میبود ولی اینقدر سرگرم جنگ با ولو بودن که زحمت به خودشون ندادن بزارن. هیچ دلیلی نداره ازشون حمایت کنم و تمام بازی های که بخوام بازی کنم و روی استیم نباشن، پایرت میکنم و مشکلی هم ندارم به این قضیه. همین چند وقت پیش گندش در اومد که یواشکی داشتن اطلاعات ملت رو از استیم کش میرفتن اونم بدون اجازه و اطلاع طرف که ولو واکنش نشون داد. یادت باشه که اینا رو Tencent خریده که یکی از خر کله های چینی هستن که سابقه دادن اطلاعات ملت به دولتشون رو داشته. همین الان نصف ملت توی ریست ارا گفتن که بیخیال The Outer World شدن و سال بعد با تخفیف از استیم میخرنش.

شما هم این وسط هیچ ضرری نکردی. میخواستی روز اول بازی کنی که کردی. هیچکس از آینده خبر نداره و اگر قرار به این چیزا باشه، اصلا بهتره بازی نکنی. خیلی از بازی ها رو منم خریدم و بعدا روی استیم مجانی شدن. الان باید عصبانی بشم؟
اصلی خوندی چی نوشتم که با مجانی شدن بازی مقایسه اش کردی ؟؟؟ این که مشخصه بازی بعد یک سال قیمتش یک سوم میشه !! من جز حمایت هیچ انگیزه ای نداشتم که d1. بازی رو بگیرم ، در حالی که گزینه های خیلی جذاب تری پیش روم بود

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
View attachment 103174

من نمیدونم شما به این چی میگید ، من بهش میگم کلاه برداری ، قشنگ مثل حرکتی که مایکرو زد و کلی ترول کردیم ، ولی الان بیایم بگیم همه چی خوبه و دست سونی هم درد نکنه!
من بهت پیشنهاد میکنم همینجا گیم رو ببوسی بزاری کنار، با سرسام آورتر شدن هزینه بازی سازی تو نسل بعد، سونی هم یه دری واسه درآمد بیشتر پیدا می کنه و چی از فضایی که PC ایجاد کرده بهتر... مایکرو که همین نسل اومد رو کار سونی هم به کنسول خودش قانع نمیشه!

کلا انحصار مفهوم چرتیه، اپیک هم وقتی جا پاشو محکم کرد میره سراغ برنامه های دیگه...

پیشنهاد نهایی من به شما و امثال شما همینه، همین الان بهترین فرصته تو اوج خداحافظی کنید.

sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,862
نام
Sajjad
بوی the wind of change به مشامم میخوره !! کلا همه چی ریخته به هم و بلبشو شده !

اپیک هم ترکونده !!! تا سال آینده هم این امکانات به استورش اضافه میشه ، بازی های زمانیشم مشخص کردن !

View attachment 103155
Store search ؟ ((:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
من بهت پیشنهاد میکنم همینجا گیم رو ببوسی بزاری کنار، با سرسام آورتر شدن هزینه بازی سازی تو نسل بعد، سونی هم یه دری واسه درآمد بیشتر پیدا می کنه و چی از فضایی که PC ایجاد کرده بهتر... مایکرو که همین نسل اومد رو کار سونی هم به کنسول خودش قانع نمیشه!

کلا انحصار مفهوم چرتیه، اپیک هم وقتی جا پاشو محکم کرد میره سراغ برنامه های دیگه...

پیشنهاد نهایی من به شما و امثال شما همینه، همین الان بهترین فرصته تو اوج خداحافظی کنید.
صرفا مشکلی با مولتی شدنش ندارم ، قبلاً هم گفتم که این کسایی که بازی های کیج رو بازی نکرده ترول میکنن فرصتش رو پیدا کنن بازی کنن، مشکل من با اینه که اومد به اسم انحصاری و سکند پارتی کرد تو حلق ملت ، به شش ماه نکشیده ، باهاشون کات کرد ! اگه مدتی قبل عرضه اعلام کرده بودن من چه مشکلی می‌تونستم داشته باشم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Big boss_returns

کاربر سایت
Jan 29, 2019
965
نام
ژوبین
vaan 2
چیزی که خودت دوستمون میگید با عقل جور در نمیاد سیاستای سونی خیلی با مایکروسافت فرق داره خیلی اگه سونی انحصاریاش برا pc بده نصفی از سودش از دست میده نه مثل مایکرو پول انچنانی داره که هم کنسول بده هم پورت pc و نه مثل مایکروسافت چیزی رو pc داره که اونجوری ازش سود کنه کل سود سونی از این کنسولشه پورت pc کجا بود!
درباره qd ببین سونی سودش از این بازیا برده دیگه به درد نمیخورن فرانچایزم که نیست بگن نگه میداریم ریمیک میکنیم نگهداشتنشون فایده ای نداره بازی دادن رفت به همین راحتی...... حالا شاید اپیک یه پولیم به سونی داده سونی هم گفته چه عالی
ولی قضیه سر فرست پارتیا فرق میکنه عمرا واسه pc بدن فکر کن امیک لیاد بگه پول میدم gow بده......... خب معلومه نمیدن چون سیستم سلر هست gow اگه بدن کنسول دادنشون دیگه فایده ای نداره ولی الان دارن کنسول میسازن!

• Like
Reactions: vaan 2

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,923
نام
محمد حسین
“Heavy Rain” is a trademark of Quantic Dream. All rights reserved.
Detroit Become Human” is a trademark of Sony Interactive Entertainment Europe.
Beyond: Two Souls” and “Beyond” are trademarks or registered trademarks of Sony Interactive Entertainment Euro
دو بازی دیترویت و beyond هنوز متعلق به سونی هستند
این نوشته ها برای اپیک هست
و هر کدوم از عناوین استریم ممکنه بیاین رو pc

آخرین ویرایش:

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,605
نام
حمیدرضا
با این حساب به احتمال زیاد borderlands 3 هم بصورت انحصاری روی epic store عرضه میشه . رندی پیچفورد هم قبلا سوسه حمایت از اپیک رو اومده بود . کاملا هم تابلوعه . و الا تا الان باید تو فروشگاه استیم رویت میشد ! ( حتی بدون درج قیمت مث Halo و خیلی بازیای دیگه ) . عملا تنها عنوانی که مدتهاس منتظرش بودم همین بود :| در واقع اونی که پتو لازمه منم :(

alone ahmad

کاربر سایت
Feb 26, 2015
379
Only on PlayStation ?! :))
این مرز ها برداشته بشه دیگه نیاز نیست آدم کلی وسیله بخره
درود بر تو! واقعا چه دلیلی داره فقط برای فروش سخت افزار این همه محدودیت و بازی بزرگ رو از دست بدیم تا فقط یک شرکت سود کنه؟ حالا رو کامپیوتر فوقش بقول اون دوست عزیز فقط 200 مگ حجم استور اپیک هست!
امیدوارم اونقدر رو PC بفروشند این بازی های سونی که بقیه بازی هاش رو هم کامپیوتر بیاره حتی خودش استور بزنه رو PC

Roozbeh7

کاربر سایت
Mar 20, 2019
2,014
نام
روزبه
حرکت پسندیده بود از طرف سونی چون فکر نکنم حق انشتار دیترویت و بیاند دست سونی بود

من که فکر میکنم با شروع نسل بعد شاهد عناوین دیگه باشیم برا PC

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
دست اپیک درد نکنه که بازی‌های سونی رو داره میاره روی PC و رقابت ایجاد می‌کنه!!!
البته شاید خیلی‌ها یادشون رفته که مدت‌ها پیش اسم Journey توی دیتابیس استیم ثبت شده بود، مدتی بعد از اینکه استودیو سازنده قراردادش با سونی تموم شد!
شرایط مشابهی رو هم می‌شه برای بازی‌های Quantic در نظر گرفت. فقط این وسط اپیک پول مفت فورتنایت دستش هست و خیلی زحمت می‌کشه و بازی‌های سونی رو برای ما به ارمغان میاره!

گرچه اصلا با این مورد مشکلی ندارم، هرچی زحمت می‌کشی و قرار نبود عرضه بشه رو قابل عرضه می‌کنی و انحصاری می‌کنی واقعا دمت گرم، نوش جونت! اما چرا بازی‌هایی که قرار بود همه جا عرضه بشن رو انحصاری می‌کنی؟! مترو رو چند روز قبل ار عرضه، دیویژن رو بعد از ماه‌ها بازاریابی توی استیم و الان کلی بازی دیگه! واقعا اینا به نفع صنعت و رقابت هست؟

الانم آمار داده که فروش مترو 2.5 برابر بوده! اصلا بگیم همه شرایط زمان و قیمت و بقیه مساوی، فروش بازی توی سال 2013 رو با 2019 مقایسه می‌کنی که بگی آره؟!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر