Halo: The Master Chief Collection در راه PC

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
halo-3-580x334.jpg

Brad Sams یکی از اینسایدر های برند XOBX خبر از انتشار Halo: The Master Chief Collection بر روی پلتفرم PC داده چند دقیقه قبل هم اکانت رسمی Xbox خبر از حضور این کالکشن در Inside Xbox بعدی داد که گمانی زنی ها برای انتشار این کالکشن بر روی PC رو به بالاترین حد خودش میرسونه

screenshot-twitter.com-2019.03.06-22-08-24.png

Halo: The Master Chief Collection PC reportedly 'close to release'

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
البته بنظر میاد با ترکیدن بازار موبایل بزودی از خر شیطون بیان پایین و شاید نمردیم و یه ریمیک mgs ازشون دیدیم :D

کونامی تو بازار موبایل الان عملا فقط داره از یوگی اوه دوال لینک پول در میاره... بقیه درآمدش از پاچینکو و این شر و ورهاست.
معلوم نیست دارن چه غلطی می کنن

• Like
Reactions: Big boss_returns

Big boss_returns

کاربر سایت
Jan 29, 2019
965
نام
ژوبین
کونامی تو بازار موبایل الان عملا فقط داره از یوگی اوه دوال لینک پول در میاره... بقیه درآمدش از پاچینکو و این شر و ورهاست.
معلوم نیست دارن چه غلطی می کنن
بازار موبایل که سقوط میکنه تهش(همین الانم کرده) ولی اره راست میگی یادم رفته بود از پاچینکو ابزار پزشکی ورزشی پول درمیاره لعنتی یادم انداختی امیدم به دیدن دوباره mgs از دست دادم:(( مگراینکه همون یه ذره مغزشونم از دست بدن و mgs بفروشن :D که احتمالش صفره:)

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
این که این حرکت مایکرو و این خبر باعث خوشحالی خیلی ها شد عالیه و خیلی ها بودن که دوست داشتن این کالکشن رو + ریچ تجربه کنن مخصوصا رو استیم
ولی این گوش کردن به کامیونیتی بستگی داره که گوش کردن به کدوم کامیونیتی باشه :D کاری ندارم که دو سه تا کاربر اینجا اگه این بازی ها برا PS4 هم لیست بشه خوشحال میشن ولی الان در همون پست توییت اسپنسر خیلی ها دارن اعتراض میکنن که خوب هم لایک خوردن خیلی ها هم به این موضوع اشاره میکنن که الان در PC مولتی رو مجانی بازی میکنن ولی برا XBOX باید پول بدن , طبیعتا دیگه بازی اختصاصی استور مایکرو هم نیست و ساپورت استیم برا بازی هاشون اگر ادامه دار باشه که گویا قراره باشه خیلی از طرفدارهای XBOX ناراحت میشن و طبیعی هم هست . اتفاقا اینطوری برا موفقیت و فروش خوب کنسولشون در نسل بعد باید یه حرکتی بزنن یه چیز خاصی که فقط با کنسول XBOX گیمرها بتونن تجربه کنن . درسته فروش بازی هاشون خیلی بهتر میشه چون تعداد یوزرهای استیم زیاده دیگه آمار فروش بازی های اخیر مثل RE2 , DMC V مشخصه ولی با این روند و شایعات اخیر سوییچ و ورود گوگل و ... باید دلایلی برای خرید XBOX به وجود بیارن

باشه ! شما مگر PS فن نیستی ؟ خوب الان به این بنده خداها چیکار داری !!! نگران نباش شما بلاخره یه دلیل خریدی به وجود میارن اگرم نشد خیالت تخت میگیم دیگه کنسول نزن فقط گیم بدن ;;)
اینقدر که یک سری از اونطرفیا نگران فروش نسل بعد ایکس باکسن خوده فیل نگران نیست به خدا ! :))

erfan zero

کاربر سایت
Jul 20, 2015
208
نام
Erfan
مایکروسافت دیر یا زود به سمت Pc برمیگشت ویندوز یه پلتفرم قوی و همه گیر هست. واسه هر مدیری وسوسه کنندست چه برسه به الان که کنسولش خیلی عقبه از لحاظ فروش
به عنوان یک فرد کنسول دار ! مشکلی با این سیاست ندارم ولی تحمل انتقاد های وارده بر یونیورس هیلو توسط ایلیاگیمر1384 و رادین گیمر1385 تو برخی سایت های ایرانی سخت خواهد بود :ar!

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
به نظرم دیگه فروش کنسول XBOX برای مایکروسافت اهمیتی نداره اصلا بعید نیست نسل بعد بازیای XBOX رو PS5 هم عرضه بشن
چیزی که مشخصه مایکرو هم میخواد یه ناشر عادی مثل EA ، UBI و ... باشه
یه ناشر عادی که بنا بر شایعات، قراره 2تا کنسول هم واسه نسل بعد عرضه کنه؟:D
یه چیزی بگید بگنجه آخه:D

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,503
نام
محمد
اینکه مایکروسافت میخواد ایکس باکس رو ول کنه جدا خیلی خنده داره :D این همه شایعه اومده راجع به کنسول های نسل بعد مایکروسافت و سرمایه گذاری عظیم رو این قضیه، اونوقت قراره کنسول رو بیخیال بشه؟ در مورد عرضه بازی هاش رو PC هم خب در نگاه اول جالب نیست ولی بازار PC و کنسول با همدیگه فرق داره و هر کدوم مخاطب خاص خودش رو داره، مثلا من خودم تا آخر عمرم کنسول گیمر باقی می مونم :D البته با فروش بیشتر بازی ها، سرمایه گذاری بیشتری میتونن انجام بدن. اینم در نظر بگیرید با این کار، سازنده ها رو راحت تر میتونن بیارن تو زیر مجموعه خودشون، مثل همون اتفاقی که برای Playground یا Obsidian افتاد. اینکه کاربرهای ایکس باکس برای مولتی بازی کردن باید هزینه اضافی بدن و از این قضیه ناراحتن هم کاملا درسته و این مشکل رو باید به یه نحوی حل کنن.

Big boss_returns

کاربر سایت
Jan 29, 2019
965
نام
ژوبین
اینقدر که یک سری از اونطرفیا نگران فروش نسل بعد ایکس باکسن خوده فیل نگران نیست به خدا !
اه این حرفتون دیگه خیلی خز شده بکشید بیرون من سونی فن که مثل همین دوستان نگران اینده xboxم نصف نسل قبل 360 داشتم :D......... سیاست فعلی مایکروسافت برای جیزی جر پول نیست یعنی فقط داره از اسم xbox استفاده میکنه چون تو بازار کنسول شکست خورده کنسولای نسل بعدشم معلومه فقط بخاطر پول زیادشون میسازن و میخوان بگن ما هنوز هستیم ولی درواقع نیستن کار xbox به عنوان یه کنسول که انحصاری داشته تموم شدس الان فقط یه سرویسه اگه فردا بازیاشون رو ps یا سوئیچ دادن تعجب نکنید فکر میکنی همین xbox فن هایی که تو این تاپیک الکی دفاع میکنن از این موضوع خوشحالن؟ عمرا.....:D همینا میگفتن مایکرو چون بازیاش از استور خودش میفروشه خود xbox پس ایرادی نداره الان که رو استیمم میاد یه بهانه دیگه میتراشن......

Refill

کاربر سایت
Jul 11, 2008
4,248
نام
سروش
اینکه مایکروسافت میخواد ایکس باکس رو ول کنه جدا خیلی خنده داره :D این همه شایعه اومده راجع به کنسول های نسل بعد مایکروسافت و سرمایه گذاری عظیم رو این قضیه، اونوقت قراره کنسول رو بیخیال بشه؟ در مورد عرضه بازی هاش رو PC هم خب در نگاه اول جالب نیست ولی بازار PC و کنسول با همدیگه فرق داره و هر کدوم مخاطب خاص خودش رو داره، مثلا من خودم تا آخر عمرم کنسول گیمر باقی می مونم :D البته با فروش بیشتر بازی ها، سرمایه گذاری بیشتری میتونن انجام بدن. اینم در نظر بگیرید با این کار، سازنده ها رو راحت تر میتونن بیارن تو زیر مجموعه خودشون، مثل همون اتفاقی که برای Playground یا Obsidian افتاد. اینکه کاربرهای ایکس باکس برای مولتی بازی کردن باید هزینه اضافی بدن و از این قضیه ناراحتن هم کاملا درسته و این مشکل رو باید به یه نحوی حل کنن.

ادغام gold با گیم پس میتونه برگ برنده مایکروسافت برای نسل بعد باشه ولی خیلی بعیده این حرکت

• Like
Reactions: shooshcity

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,732
نام
علی
متاسفانه بعضی ها قبل از اینکه حرف آدم رو متوجه بشند رگ غیرتشون باد میکنه و با حرفای تکراری و زدن خودشون به کوچه علی چپ ریپلای میکند :D
من نه نگران مایکرو و فروشش در نسل بعد هستم (برخلاف سهام داران اینجا) و نه گفتم که مایکرو قراره ایکس باکس رو ول کنه و ... ! اصلا نمیدونم مگه حرفایی که زدم راجب شخص خودم بود ؟! lol
پشت هم به به چه چه دیدم اشاره کردم که در همون پست اسپنسر خیلی از XBOXدارها یا حالا فن اعتراض کردن کلی هم لایک خورن , خوشبختانه لااقل یکی دو نفر پیدا شدن یکیشو باز قبول کنن (همون بحث آنلاین پولی در مقابل همون بازی ها در PC به صورت مجانی) جای شکرش باقیه و تعجب کردم :D راجب اومدن بازی ها برا استیم و بقیه حرفام هم باز به خود xbox فن ها اشاره کردم نه خودم
اینکه گفتم دلیلی باید برا خرید XBOX به وجود بیارن (چیزی به جز قدرت سخت افزاری) خودمم میتونم شامل بشم چرا که نه ! همونطور که نسل قبل هم 360 خریدم هم PS3 ولی خب بیخیال خوشحال باشید کنار تاپیک های مایکرو هم بزنید تاپیک تعریف و تمجید + PSفن ها نظر ندن :D

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
دمشون گرم مخصوصا که رو استیم هم میاد.
احتمال زیاد اوریجینال میخرم که مولتی هم بتونم بازی کنم.
یادش به خیر halo 3 و سال های 2007-2008 =((

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
اگر گیم پس رو واسه pc ندن!
View attachment 102763
فرقی می کنه آیا؟ این سیستم استریمینگشون اگه به اندازه کافی خوب باشه صرفا کافیه یه کنسول 150/200 دلاری بدن با 6 ماه گیم پس و چند تا اسکین فورتنایت و ... عملا بازار 8 تا 14 سال رو دستشون می گیرن:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر