Halo: The Master Chief Collection در راه PC

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
halo-3-580x334.jpg

Brad Sams یکی از اینسایدر های برند XOBX خبر از انتشار Halo: The Master Chief Collection بر روی پلتفرم PC داده چند دقیقه قبل هم اکانت رسمی Xbox خبر از حضور این کالکشن در Inside Xbox بعدی داد که گمانی زنی ها برای انتشار این کالکشن بر روی PC رو به بالاترین حد خودش میرسونه

screenshot-twitter.com-2019.03.06-22-08-24.png

Halo: The Master Chief Collection PC reportedly 'close to release'

آخرین ویرایش:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا

:))

شب خیلی خوبی بود:D دم مایکی گرم که بازی رو قراره روی استیم هم بیاره. انصافا اصلا انتظار نداشتم لوگوی استیم رو ببینم:D
Day 1\m/

پ.ن: یادتونه 7-8 سال پیش Halo 3 تو دیتابیس استیم رویت شده بود؟:D از همون روز باید این روز رو میدیدیم:D

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317

:))

شب خیلی خوبی بود:D دم مایکی گرم که بازی رو قراره روی استیم هم بیاره. انصافا اصلا انتظار نداشتم لوگوی استیم رو ببینم:D
Day 1\m/

پ.ن: یادتونه 7-8 سال پیش Halo 3 تو دیتابیس استیم رویت شده بود؟:D از همون روز باید این روز رو میدیدیم:D
تاریخ ندادن؟ این عرضه جدا خیلی ضد حال بود ولی. همرو یه جا میدادن کاش

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,331
نام
مــاکــان
خداروشکر که انحصاری استور نیست،اگه رو استیم نمیومد من یکی عمرا سمتش نمیرفتم، اینطوری مطمئنا فروش بازی چندبرابر میشه.

• Like
Reactions: alisuun

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
پس قضیه پیتزا این بود LOL
ها همین بود بعد این خبر ملت تو Reset Era همه از دم تو تاپیکش Rage کردن از شدت خوشحالی اینا هم اینجا اینجور جبران کردن دمشون گرم :x
====================================
Tim Sweeney: "Microsoft are trying to monopolise the market for games on PC, also we are paying developers to pull their games from any/all rival stores"

فیل اسپنسر :

screenshot-twitter.com-2019.03.13-02-55-43.png

مهم نیست قبلا چی بودی مهم اینه اشتباهت رو بپذیری همیشه راه واسه برگشت هست :x
پ.ن 1: حال میکنم وقتی میبینم دارن اینقدر نزدیک با کامیونیتی ها همکاری میکنن هرکی به حرف کامیونیتی گوش بده مطمئن باشید ضرر نمیکنه نمونش کپکام که داره یکی پس از دیگری میترکونه امیدوارم ماکروسافت همینجوری به حرف کامیونیتیش گوش بده و راه درست رو همیشه انتخاب کنه :x
پ.ن 2: مثل روز روشن ماکرو با این رویه نسل بعدی میترکونه مهم نیست سونی چقدر خفن عمل میکنه یا نه ماکرو راه خودش رو کامل پیدا میکنه !

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
همین کافیه! کاش odst هم میاوردن برای game pass
پ.ن: ولی تبعیض بزرگیه ، طرف پول یه بازی کامل رو بده mcc بخره رو کنسول بازی کمتر داشته باشه تا کسی که برای pc بخره. یکم ناجوره

گفتن ریچ به گیم پس اضافه میشه. ODST تو نسخه گیم پس نیست؟

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
گفتن ریچ به گیم پس اضافه میشه. ODST تو نسخه گیم پس نیست؟
نه لعنتی! فکر کنم چون حق و حقوقش برای بانجی یه چیزیه نمیدونم! چون دلیل نداره واقعا منتشر نکنن! الان هرچی انحصاریه روی گیم پس هست فقط این odst نیست!

BatmanGame

Only DC
کاربر سایت
Jun 7, 2011
1,600
نام
Omid
لعنتی هنوز باورم نمیشه
من آرزوم بود این کالکشن رو داشته باشم
ده ها بار شماره یک و دو رو بازی کردم
تو این شرایط بدی که دارم این بهترین خبر بود برام
دمت گرم عمو اسپنسر ، عاشقتیم