Halo: The Master Chief Collection در راه PC

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
halo-3-580x334.jpg

Brad Sams یکی از اینسایدر های برند XOBX خبر از انتشار Halo: The Master Chief Collection بر روی پلتفرم PC داده چند دقیقه قبل هم اکانت رسمی Xbox خبر از حضور این کالکشن در Inside Xbox بعدی داد که گمانی زنی ها برای انتشار این کالکشن بر روی PC رو به بالاترین حد خودش میرسونه

screenshot-twitter.com-2019.03.06-22-08-24.png

Halo: The Master Chief Collection PC reportedly 'close to release'

آخرین ویرایش:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,504
نام
محمد
الان میشه Reach رو جداگانه دانلود کرد؟ یادمه قبلا گفتن میشه لانچر بازی رو گرفت و هر بازی رو مجزا دانلود کرد، راه افتاده برم گیم پس بگیرم؟ :یه دور کالکشن رو رفتم دیگه نمیخوام کلش رو دانلود کنم.

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,733
نام
علی
ها همین بود بعد این خبر ملت تو Reset Era همه از دم تو تاپیکش Rage کردن از شدت خوشحالی اینا هم اینجا اینجور جبران کردن دمشون گرم :x
====================================

فیل اسپنسر :

View attachment 102712

مهم نیست قبلا چی بودی مهم اینه اشتباهت رو بپذیری همیشه راه واسه برگشت هست :x
پ.ن 1: حال میکنم وقتی میبینم دارن اینقدر نزدیک با کامیونیتی ها همکاری میکنن هرکی به حرف کامیونیتی گوش بده مطمئن باشید ضرر نمیکنه نمونش کپکام که داره یکی پس از دیگری میترکونه امیدوارم ماکروسافت همینجوری به حرف کامیونیتیش گوش بده و راه درست رو همیشه انتخاب کنه :x
پ.ن 2: مثل روز روشن ماکرو با این رویه نسل بعدی میترکونه مهم نیست سونی چقدر خفن عمل میکنه یا نه ماکرو راه خودش رو کامل پیدا میکنه !
این که این حرکت مایکرو و این خبر باعث خوشحالی خیلی ها شد عالیه و خیلی ها بودن که دوست داشتن این کالکشن رو + ریچ تجربه کنن مخصوصا رو استیم
ولی این گوش کردن به کامیونیتی بستگی داره که گوش کردن به کدوم کامیونیتی باشه :D کاری ندارم که دو سه تا کاربر اینجا اگه این بازی ها برا PS4 هم لیست بشه خوشحال میشن ولی الان در همون پست توییت اسپنسر خیلی ها دارن اعتراض میکنن که خوب هم لایک خوردن خیلی ها هم به این موضوع اشاره میکنن که الان در PC مولتی رو مجانی بازی میکنن ولی برا XBOX باید پول بدن , طبیعتا دیگه بازی اختصاصی استور مایکرو هم نیست و ساپورت استیم برا بازی هاشون اگر ادامه دار باشه که گویا قراره باشه خیلی از طرفدارهای XBOX ناراحت میشن و طبیعی هم هست . اتفاقا اینطوری برا موفقیت و فروش خوب کنسولشون در نسل بعد باید یه حرکتی بزنن یه چیز خاصی که فقط با کنسول XBOX گیمرها بتونن تجربه کنن . درسته فروش بازی هاشون خیلی بهتر میشه چون تعداد یوزرهای استیم زیاده دیگه آمار فروش بازی های اخیر مثل RE2 , DMC V مشخصه ولی با این روند و شایعات اخیر سوییچ و ورود گوگل و ... باید دلایلی برای خرید XBOX به وجود بیارن

mahdi-ps4

کاربر سایت
Nov 13, 2015
757
این که این حرکت مایکرو و این خبر باعث خوشحالی خیلی ها شد عالیه و خیلی ها بودن که دوست داشتن این کالکشن رو + ریچ تجربه کنن مخصوصا رو استیم
ولی این گوش کردن به کامیونیتی بستگی داره که گوش کردن به کدوم کامیونیتی باشه :D کاری ندارم که دو سه تا کاربر اینجا اگه این بازی ها برا PS4 هم لیست بشه خوشحال میشن ولی الان در همون پست توییت اسپنسر خیلی ها دارن اعتراض میکنن که خوب هم لایک خوردن خیلی ها هم به این موضوع اشاره میکنن که الان در PC مولتی رو مجانی بازی میکنن ولی برا XBOX باید پول بدن , طبیعتا دیگه بازی اختصاصی استور مایکرو هم نیست و ساپورت استیم برا بازی هاشون اگر ادامه دار باشه که گویا قراره باشه خیلی از طرفدارهای XBOX ناراحت میشن و طبیعی هم هست . اتفاقا اینطوری برا موفقیت و فروش خوب کنسولشون در نسل بعد باید یه حرکتی بزنن یه چیز خاصی که فقط با کنسول XBOX گیمرها بتونن تجربه کنن . درسته فروش بازی هاشون خیلی بهتر میشه چون تعداد یوزرهای استیم زیاده دیگه آمار فروش بازی های اخیر مثل RE2 , DMC V مشخصه ولی با این روند و شایعات اخیر سوییچ و ورود گوگل و ... باید دلایلی برای خرید XBOX به وجود بیارن
به نظرم دیگه فروش کنسول XBOX برای مایکروسافت اهمیتی نداره اصلا بعید نیست نسل بعد بازیای XBOX رو PS5 هم عرضه بشن
چیزی که مشخصه مایکرو هم میخواد یه ناشر عادی مثل EA ، UBI و ... باشه

• Like
Reactions: Big boss_returns

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
قسمت مالتی پلیر بازی از اکانت لایو استفاده میکنه. یعنی احتمالا با نسخه وان کراس پلی باشه. یه مدت قبل خبر اومده بود که مایکروسافت در حال گفتگو با ولو برا پیاده سازی سیستم کراس پلی بر روی پی سی هست. اگه این خبر درست باشه باید منتظر بازی های دیگه هم باشیم که از این سیستم استفاده میکنن. وصل کردن لایو و استیم به همدیگه هم 100% تنها برا یه بازی اتفاق نمیفته.
برا آینده بازی های مایکرو و استیم خیلی خوشبینم، این رویه ادامه پیدا کنه مایکروسافت یه بازار خیلی قدرتمند پیدا میکنه، فروش عناوینش رو پی سی عملا دو یا سه برابر میشه. از اونور ولو هم بیشتر جای پاش رو محکم میکنه و وزنه سنگینی برا مقابله با انحصاری کردنای اخیر به دست میاره. از هر طرف که نگاه کنی خبر بسیار مثبتی بود این قضیه، هم برا توسعه دهنده ها و هم مشتری ها.

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali

اگر الان سونی تیم ناتی داگ و به دنبال اکثریت استدیو های فرست پارتی رو به دو قسمت تبدیل کنه و یک تیم مجبور باشن برای کنسول دستی فرضی سونی در اینده بازی بسازند ایا شما ها ناراحت نمیشید؟ توییتر یوشیدا و شان لیدن و ... پر از اعتراض نمیشه؟ کما اینکه قبلا هم همینطوری بوده و استدیو فرست پارتی بند بعد از ده سال داره برای کنسول خونگی سونی بازی میسازه

پی سی جزء جدایی ناپذیر پلتفرم های مایکروسافت هست و هر چقدر ما بحث کنیم، نتیجه اینکه مایکروسافت باید از این بازار به نحوی پشتیبانی کنه وگرنه نتیجه میشه سرکشی ولو با همین استیم ماشین و الان اپیک گیمز و در اینده یکی دیگه

در کل جدا از تمام این بحث ها من فکر میکنم مایکروسافت سر قضیه GFWL و ویندوز استور پرمشکلات با عرضه Geow 4 و FH 3 و 4 یک همچین کالکشنی به پی سی گیمرها بدهکار بود تا سر و وضع استور خودش به راه بیافته

Big boss_returns

کاربر سایت
Jan 29, 2019
965
نام
ژوبین
اگر الان سونی تیم ناتی داگ و به دنبال اکثریت استدیو های فرست پارتی رو به دو قسمت تبدیل کنه و یک تیم مجبور باشن برای کنسول دستی فرضی سونی در اینده بازی بسازند ایا شما ها ناراحت نمیشید؟ توییتر یوشیدا و شان لیدن و ... پر از اعتراض نمیشه؟ کما اینکه قبلا هم همینطوری بوده و استدیو فرست پارتی بند بعد از ده سال داره برای کنسول خونگی سونی بازی میسازه

پی سی جزء جدایی ناپذیر پلتفرم های مایکروسافت هست و هر چقدر ما بحث کنیم، نتیجه اینکه مایکروسافت باید از این بازار به نحوی پشتیبانی کنه وگرنه نتیجه میشه سرکشی ولو با همین استیم ماشین و الان اپیک گیمز و در اینده یکی دیگه

در کل جدا از تمام این بحث ها من فکر میکنم مایکروسافت سر قضیه GFWL و ویندوز استور پرمشکلات با عرضه Geow 4 و FH 3 و 4 یک همچین کالکشنی به پی سی گیمرها بدهکار بود تا سر و وضع استور خودش به راه بیافته
سونی عمرا دیگه کنسول دستی بده و هیچوقتم برای کنسول دستی استودیو هاش به دو بخش تقسیم نکرده اگه کرده مثال بزن بند خودش برا دستی میساخت و وضع پیچیده ای داشت همین پارسالم که در زیرشاخه گوریلا رو تخته کرد مشخصه سر همین کنسول دستی مدیریت از کودرا گرفتن اونا کاری نمیکنن که فنا بدشون بیاد تو نگران نباش:))
درباره مایکروسافت خودتم خوب میدونی مایکروسافت دیگه چیزی به نام کنسول براش مهم نیست و فقط میخواد از اسم xbox پول چاپ کنه اگه pc پلتفرمه مایکروسافته چرا تا الان بهش اهمیتی نمیداد؟!:)

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,733
نام
علی

الان یعنی استیم حکم کنسولی دستی سونی برا مایکروسافت رو داره ؟ :D عجب ... چقدر پس دیر یاد کنسول دستیش افتاد !
استیم ربطی به مایکرو نداره در واقع مسئولیتی در قبالش نداره , قبلا بحث راجب استور خود مایکرو بر روی PC بود که بازی هاشو اونجا میذاشت قبول و مشکلی نبود ولی کلیت PC و استیم پلتفرم مایکرو نیستن , خب یهو که میخوان حق انتخاب بدن بیان رو استور اپیک هم بذارن رو PSN هم بذارن حق انتخاب بیشتر و بهتری میدن .
موضوعی که من گفتم راجب خود کنسول xbox و طرفدارهاش بود که اشاره کردم به همون توییت اخیر اسپنسر , بعدش سوال شما از منه ؟ من آره مشکل داشتم به موقعش از سونی انتقاد شدید میکنم مثل بستن evolution و از دست دادن QD . شما حالا میخوای برو تمام اونایی که توییت های اعتراضی زدن و فقط xbox one دارن و ناراحتن رو ریپلای کن بگو خوشحال باشن :D

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
الان یعنی استیم حکم کنسولی دستی سونی برا مایکروسافت رو داره ؟ :D عجب ... چقدر پس دیر یاد کنسول دستیش افتاد !
استیم ربطی به مایکرو نداره در واقع مسئولیتی در قبالش نداره , قبلا بحث راجب استور خود مایکرو بر روی PC بود که بازی هاشو اونجا میذاشت قبول و مشکلی نبود ولی کلیت PC و استیم پلتفرم مایکرو نیستن , خب یهو که میخوان حق انتخاب بدن بیان رو استور اپیک هم بذارن رو PSN هم بذارن حق انتخاب بیشتر و بهتری میدن .
موضوعی که من گفتم راجب خود کنسول xbox و طرفدارهاش بود که اشاره کردم به همون توییت اخیر اسپنسر , بعدش سوال شما از منه ؟ من آره مشکل داشتم به موقعش از سونی انتقاد شدید میکنم مثل بستن evolution و از دست دادن QD . شما حالا میخوای برو تمام اونایی که توییت های اعتراضی زدن و فقط xbox one دارن و ناراحتن رو ریپلای کن بگو خوشحال باشن :D

نه من نمیخوام بگم کسی خوشحال باشه یا نه :D ولی خب قطعا باید به واسطه رونمایی نسخه بازسازی شده ریچ که مفته میاد روی گیم پس میتونند خوشحال باشند ولی این همه بحث و گفتگو بابت عرضه بازیهای ده سال پیش مایکروسافت برای استیم؟ اونم استیمی که روی سیستم عامل مایکروسافت باید اجرا بشه؟

مطمعن باش مایکروسافت بیشتر از همه در باطن انحصارطلب تر هست، همونطوری که ولو و سونی و نینتندو هستند و به موقع اش با انحصارطلبی نهایت سود رو میبرند. ولی خب خیلی اوقات مجبور کوتاه بیان از مواضع، همونجوری که سونی به خاطر براورده کردن رویای فن هاش بابت تجربه نسخه بازسازی کرش با اکتیویژن همکاری کرد و من الان میتونم روی اکس باکس کرش رو بازی کنم

ادیت: در کل تا وقتی که این تصمیمات منجر به عرضه بازیهای بیشتر و بهتر برای اکس باکس بشه من شخصا مشکلی ندارم

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
دیگه وقتی شما یـ کنسول 400 دلاری میخری در واقع پول سخت افزارش رو با کلی تخفیف میدی و باید سر قسمت نرم افزاری جبران کنی ولی خوب پلتفرم PC چون باز هست و محدود به قسمت خاصی هم نیست و از اون طرف هم شما جدا جدا پول سخت افزارش رو باید پرداخت کنی اونم با قیمت خیلی گذاف تر نسبت به کنسول نمیشه انتظار داشت اشتراک انلاین این دوتا مثل هم باشه این حرف شما رو وقتی میشه ازش شکایت کرد که مثلا سونی بیاد کلا برداره این سیستم رو اون وقت دیگه ماکرو واسه رقابت هم که شده بیخیالش میشه اون کسایی که کنسول میخرن به خاطر ارزون بودن کنسول و بی دردسر بودنش میرن میخرن اگه مشکلی با این پولی بودن بخش لایوش دارن میتونن برن یـ سیستم با دوبرابر قیمت یـ کنسول بخرن و حالش رو ببرن ولی بحث اینه که 400 دلار در طول یـ نسل + سالانه پول یـ سیستم لایو که در کنارش میتونی کلی بازی ماهانه هم تجربه کنی اصلا با اون پولی که یکجا واسه بستن یـ سیستم که در طول نسل میدی و باید دائم بروزش کنی قابل مقایسه نیست ماکرو وظیفش اینه که به مشتری هاش خدمات بده خوب حالا میگیم تو این موارد سیستم های جانبی و امکانات خیلی خوبی داشته ولی تو انحصاری بد عمل کرده که خوب اومده این همه استدیو خریده تا به حرف کامیونیتش گوش بده و ضعف هاش رو بر طرف کنه ! ماکرو خودش رو متعهد کرده بازی خوب بده دست ملت دیگه اینکه شما تصمیم میگری رو چه پلتفرمی بازیش کنی بر میگرده به خودت و اون چیزی که ترجیه میدی بهش کسایی که به این مورد اعتراض دارن باید به کل این سیستم خیلی وقت پیش اعتراض میکردن که مثلا وای چرا استیم رایگان ولی لایو پولیه ؟ الان تنها چیزی که عوض شده حق انتخابی که ماکرو به مشتری هاش داره میده و خوب میدونه هر دو طیف مشتری هاش از هم سلایق کاملا جدایی دارن و بازار PC با بازار کنسول فرق های اساسی دارن از هم ! ماکروسافت اگه بتونه بازی خوب بده دست ملت از اون ور سرویس ارزون بده همونجور که ممکنه طرف Xbox ـش رو بفروشه بره سمت PC میتونه بلعکسش رخ بده و بیاد سمت سخت افزارش در کل منکه این وسط چیز بیموردی نمیبینم اگه ماکرو سافت رقابت رو با سونی و نینتندو حفط کنه و سعی در قوی تر کردن خودش کنه تمام سودش رو Xbox فن ها که حالا PC هم جزوش محسوب میشه میبره مطمئن باش سخت افزارش رو هم به خوبی میفروشه فقط کافیه سر جنس باکیفتا رو رو کنه

آخرین ویرایش:

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
این حرف بسیار منطقی هستش که ما باید رو کنسول پول لایو بدیم اما بازیباز های pc می تونن مجانی بازی کنن.
البته احتمالش هست که نسل بعد مایکرو لایو و گیم پس رو یکی کنه ولی اگر این کارو نکرد حداقل من یکی دیگه کنسول های مایکرو رو نمی گیرم.
چون رو pc هم می تونم همون تجربه رو با همون کیفیت(حتی بهتر:D) داشته باشم با قیمت کمتر:D

• Like
Reactions: mahdi-ps4

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
این حرف بسیار منطقی هستش که ما باید رو کنسول پول لایو بدیم اما بازیباز های pc می تونن مجانی بازی کنن.
البته احتمالش هست که نسل بعد مایکرو لایو و گیم پس رو یکی کنه ولی اگر این کارو نکرد حداقل من یکی دیگه کنسول های مایکرو رو نمی گیرم.
چون رو pc هم می تونم همون تجربه رو با همون کیفیت(حتی بهتر:D) داشته باشم با قیمت کمتر:D
الان مثلا این همه بازی رایگان ماهانه میده روش حساب نیست ؟ من الان میتونم چنین سرویس مشابهی رو با قیمت دور و بر 120 دلار برا یک سال رو PC از فروشگاه Humble Bundle تهیه کنم ! استیم هم که اصلا لازم نمیبینه چنین سیستمی رو پیاده کنه اپیک هم چون کارش گیرـه داره عملا پول میده که مشتری جذب کنه در کل به نظرم اگه گلایه ای الان این وسط باشه باید کلا به هر سه کنسول ساز و سیستم آنلاین پولیشون باشه نه حالا که ماکرو داره بازارش رو گسترش میده !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر