Halo: The Master Chief Collection در راه PC

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
halo-3-580x334.jpg

Brad Sams یکی از اینسایدر های برند XOBX خبر از انتشار Halo: The Master Chief Collection بر روی پلتفرم PC داده چند دقیقه قبل هم اکانت رسمی Xbox خبر از حضور این کالکشن در Inside Xbox بعدی داد که گمانی زنی ها برای انتشار این کالکشن بر روی PC رو به بالاترین حد خودش میرسونه

screenshot-twitter.com-2019.03.06-22-08-24.png

Halo: The Master Chief Collection PC reportedly 'close to release'

آخرین ویرایش:

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
ایشون هم دایرکتور کامیونیتی 343 هست و گفته اخباری که میخواستیم در مسابقات Esport هیلو درباره MCC منتشر کنیم رو زودتر در اینساید اکس باکس اعلام میکنیم

امیدوارم ریچ هم این وسط چپونده بشه تو MCC
Untitled.png

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین

زودتر این کارو میکردید خب :D
البته اسپنسر توی یکی از مصاحبات اخیرش کامل توضیح داده که می‌دونن چقدر نسبت به PC Gaming کم لطفی کردن طی چند سال اخیر و الان از اون جایی
که PC (بخونید ویندوز) جزء میراثشون هست، در صدد جبران اشتباهاتشون هستند. من که به شخصه خیلی خوشحال می‌شم. فقط خداکنه اون خبر مشترک شدن
لایبرری ویندوز و XB هم زودتر تایید بشه تا بتونیم یه دل سیر با گیم پس بازی بکنیم :D

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
زودتر این کارو میکردید خب :D
البته اسپنسر توی یکی از مصاحبات اخیرش کامل توضیح داده که می‌دونن چقدر نسبت به PC Gaming کم لطفی کردن طی چند سال اخیر و الان از اون جایی
که PC (بخونید ویندوز) جزء میراثشون هست، در صدد جبران اشتباهاتشون هستند. من که به شخصه خیلی خوشحال می‌شم. فقط خداکنه اون خبر مشترک شدن
لایبرری ویندوز و XB هم زودتر تایید بشه تا بتونیم یه دل سیر با گیم پس بازی بکنیم :D
به شخصه خیلی وقت بود تو کف این کالکشن بودم امیدوارم ماکروسافت این مدل سرویسارو گسترش بده و خلاصه همینجوری حال بده این وسط گیمرا هم کیفیش رو ببرن ....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر