Halo: Reach | پست اول تاپیک خوانده شود

بهترین عضو Noble Team از نظر شما ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    301

wolverin

کاربر سایت
Jun 17, 2009
1,201
نام
اشکان
دوست عزیز اسپارتان ها کل زندگیشون رو دادن تا به UNSC خدمت کنن بعد بیان خیانت کنن ... ؟! :D فکر کنم شما هیلو رو با COD اشتباه گرفتی ... :D
اخ گفتی :d:d

اما چه حالی میده این یارو :d Noble Six همون مسترچیف خودمون از اب دربیاد >:d<
خدا کنه بازی هرجوری که تموم میشه . چه خوب چه بد . قشنگ تموم شه

mike_linkinparker

کاربر سایت
Apr 30, 2007
207
نام
محمد رضا

اصلا نميتونه اينطور باشه چون زمانى كه داره nobel sisx رو معرفى ميكنه اخرش ميگه فقط يك اسپارتان ديگه با اين امتياز
وجود داره كه اونم كسى نيست جز master chief

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
سیستم Matchmaking برای Campaign هم تایید شد!

تو Halo 3 که فقط برای Multiplayer بود، تو ریچ اومدن این سیستم رو برای Firefight هم گذاشتند، الان هم تایید شده که برای Campaign هم هست!!

دیگه بسه دیگه:D از هیچی دریغ نمیکنن! واقعا موندم این همه Content چجوری رو یه DVD جا شده!

hadi117

کاربر سایت
Sep 22, 2008
75
نام
هادی

برای رفع شدن ابهامات به اینجا مراجعه کنید:d

highergraphic

کاربر سایت
Jul 18, 2007
292
یه فرضیه دیگه هم اینه که اصلا ممکنه هالزی داشته با یه هوش مصنوعی حرف میزده! شاید اصلا چیف نباشه! کسی چه میدونه؟
دقیقا باهات موافقم.
به نظرم غیرممکنه که هالزی آخر تریلر با چیف داشته حرف می زده.چرا؟
چوت که اول هیلو 1 رو اگه یادتون باشه ما از همون اول کورتانا رو نداشتیم. و تازه اون موقعی هم که اون رو می گرفتیم اینجوری نبود که مثلا از قبل میشناختیمش یعنی برای اولین بار بود که کورتانا رو می دیدیم.
و به نظرم این قضیه هم درسته که ماموریت noble 6 رسوندن کورتانا به دست یه نفر (البته مه مسترچیف) هست. چون که در واقع چیزی مهم تر از اون برای انجام دادن توی سیاره ی ریچ وجود نداشته. باز اول هیلو 1 هم اون کاپیتانه (اسمشو یادم رفته:d) بهمون میگه که باید کورتانا رو نجات بدیم چون اگه دست اونا(کاونانت ها) بیفته اونا همه چیز رو درباره ی تکنولوژی ها و اسلحه ها و .... زمین می فهمند. خوب اگه اونا در مورد زمین چیزی بفهمند که کار انسان ها تمومه!
کلا الان گیج شدم بعدا میام بیشتر توضیح می دم.

• Like
Reactions: Dreadlord

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
دقیقا باهات موافقم.
به نظرم غیرممکنه که هالزی آخر تریلر با چیف داشته حرف می زده.چرا؟
چوت که اول هیلو 1 رو اگه یادتون باشه ما از همون اول کورتانا رو نداشتیم. و تازه اون موقعی هم که اون رو می گرفتیم اینجوری نبود که مثلا از قبل میشناختیمش یعنی برای اولین بار بود که کورتانا رو می دیدیم.
و به نظرم این قضیه هم درسته که ماموریت noble 6 رسوندن کورتانا به دست یه نفر (البته مه مسترچیف) هست. چون که در واقع چیزی مهم تر از اون برای انجام دادن توی سیاره ی ریچ وجود نداشته. باز اول هیلو 1 هم اون کاپیتانه (اسمشو یادم رفته:d) بهمون میگه که باید کورتانا رو نجات بدیم چون اگه دست اونا(کاونانت ها) بیفته اونا همه چیز رو درباره ی تکنولوژی ها و اسلحه ها و .... زمین می فهمند. خوب اگه اونا در مورد زمین چیزی بفهمند که کار انسان ها تمومه!
کلا الان گیج شدم بعدا میام بیشتر توضیح می دم.
آره منم دیشب با توضیحات بعضی از دوستان به این نتیجه رسیدم که اصلا غیر ممکنه اون چیف باشه که هالزی داره باهاش حرف میزنه. چون تو توضیحی که درباره Noble Six میده میگه there is only one other spartan with that rating. مسلما جلوی چیف نمیاد اینجوری دربارش بگه و تعریف کنه:D

بعد آخرش هم میگه: so, you made your choice? great minds do things alike

یعنی اینکه اون هوش مصنوعی باید انتخاب کنه همراه کدوم یکی از اعضای Noble Team بره و با توضیحاتی هم که هالزی دربارشون داد، قطعا Noble Six است.

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,362
نام
علیرضا
آخرین ویرایش:

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
اگه یادتون باشه یه نسخه ای از بازی روی Live برای منتقدان قرار گرفت و اونا با وارد کد بازی رو دانلود و نقد میکنند. اما ظاهرا چند تا Modder تونستند از سیستم امنیتی مایکروسافت عبور کنند و بازی رو دانلود کنند!!!

اما زیاد خوشحال نشید:D چون این تیم گفته که قصد نداره بازی رو پخش کنه. یکی از Modder ها گفته: " بعد از کلی کرک و این مسائل، من و تیمم نهایتا موفق شدیم بازی رو دریافت کنیم! هرچند هیچ قصدی برای پخش کردنش نداریم! "

اما بگم، در هر صورت خطر اسپویل هنوز وجود داره. Bungie هم یه هشدار فوق العاده جدی تو فرومش داده که تو سایت ها و فرومها نچرخید و کامنت ها رو نخونید تا موقعی که بازی عرضه بشه و خودتون بازی کنید.

من که دیگه کلا دور سایت های خارجی رو خط میکشم تا بازی بیاد...:D

پ.ن: هکر ها ترکوندن این چند وقته...:D

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
اگه یادتون باشه یه نسخه ای از بازی روی Live برای منتقدان قرار گرفت و اونا با وارد کد بازی رو دانلود و نقد میکنند. اما ظاهرا چند تا Modder تونستند از سیستم امنیتی مایکروسافت عبور کنند و بازی رو دانلود کنند!!!

اما زیاد خوشحال نشید:biggrin1: چون این تیم گفته که قصد نداره بازی رو پخش کنه. یکی از Modder ها گفته: " بعد از کلی کرک و این مسائل، من و تیمم نهایتا موفق شدیم بازی رو دریافت کنیم! هرچند هیچ قصدی برای پخش کردنش نداریم! "

اما بگم، در هر صورت خطر اسپویل هنوز وجود داره. Bungie هم یه هشدار فوق العاده جدی تو فرومش داده که تو سایت ها و فرومها نچرخید و کامنت ها رو نخونید تا موقعی که بازی عرضه بشه و خودتون بازی کنید.

من که دیگه کلا دور سایت های خارجی رو خط میکشم تا بازی بیاد...:biggrin1:

پ.ن: هکر ها ترکوندن این چند وقته...:biggrin1:
بدبختی اینجاست که نمیشه فقط دور فرومها رو هم خط کشید ! بعضی ها احساس بامزگی میکنن و توی کامنتهای N4G هم داستان رو لو میدن !
هکرها هم رسمآ دارن رژه میرن :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر