Halo: Reach | پست اول تاپیک خوانده شود

بهترین عضو Noble Team از نظر شما ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    301

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
خیلی جالبه که بحث اینجوری شد اگه میدونستم اصلا مطرح نمیکردم... من فقط نظرمو گفتم چند بارم گفتم من طرفدار این بازی نیستم منتها باز یمیکنم مطمئنن اگه بازی ps3 بود خوب وسواس لازم داشت برای خریدش ولی وقتی با این قیمت میشه خرید همه باز یها به امتحانش میارزه پس...
دوست عزیز اگه پست های قبلیمم میخوندی گفتم که سلیقه دخیله... منتها انگار اینجا بحث منطقی رو کسی گوش نمیده و همه منتظرن یکی بیاد چرت بپرونه و هر چی دلش خواست به بازی بگه بعد هم دعوا کنن... من خیلی محترمانه نظرمو گفتم و تمام سعم این بود که حرف نامربوط و خارج از منطقی نگم که فکر میکنم نگفتم... حالا هم همه میتونن نقل قول کنن هر چی میخوان بگن که ظاهرا این کاره خیلی هاست...
این تاپیک در مورد هیلو ریچه منم نظرمو گفتم در مورد هیلو و در ادامش ریچ و توی هیچ قانونی هم نگفتخ همه بیان تو تاپیک به به و چه چه راه بندازن...
دوست عزیز من شما در نهایت ادب و احترام نظرت رو گفتی ولی متاسفانه همه فرهنگ و ادب شما رو ندارن.

hadi117

کاربر سایت
Sep 22, 2008
75
نام
هادی
دقت کردین توی این سایت و سایت همسایه تاپیک ریچ به فنا رفته؟:| دست هایی پشت پردست......:|:d
من از همه بازيا بدم نمياد ولی HALO 1 که تريلراشو ديدم رفتم براش XBOX خريدم بعد که بازی کردم خوشم نيومد سر همون که الکی واسه يه بازی که آخرشم خوشم نيومد پول کنسول دادم يه کينه ديرينه با HALO دارم :biggrin1:
والا من که تریلرشو ندیدم روی ایکس باکسم اشانتیون بود بازی کردم شدم فنش:d اینجاست که فرق بین سلیقه ها تو چ

آخرین ویرایش:

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام
آ میز مـِــیتی ** ( مــَهدی )
دوستان قیمت گرفتم ...

قیمت استاندارد از امازون در میاد 115000 تومن.قیمت 10تاش میشه 830 تومن یعنی دونه ای 83
قیمت تکی لیمیتد در میاد 220 تومن و 10تاش میشه 1450000 تومن تکی هم 145

.:Soheil:.

کاربر سایت
Mar 29, 2008
1,525
نام
soheil
دوستان قیمت گرفتم ...

قیمت استاندارد از امازون در میاد 115000 تومن.قیمت 10تاش میشه 830 تومن یعنی دونه ای 83
قیمت تکی لیمیتد در میاد 220 تومن و 10تاش میشه 1450000 تومن تکی هم 145
از آمازون مگه میشه خرید کرد (تو ایران )؟

wolverin

کاربر سایت
Jun 17, 2009
1,201
نام
اشکان
دقت کردین توی این سایت و سایت همسایه تاپیک ریچ به فنا رفته؟:| دست هایی پشت پردست......:|:d
والا من که تریلرشو ندیدم روی ایکس باکسم اشانتیون بود بازی کردم شدم فنش:d اینجاست که فرق بین سلیقه ها تو چ
اره هادی دستهایی پشت پرده هست /:)=(( یکیش دست خودته :d:d
تا یه ماه پیش طرفدار اسپانیا بودی حالا یهو شدی طرفدار هیلو . اونم از نوع اشانتیونی:d :))

wolverin

کاربر سایت
Jun 17, 2009
1,201
نام
اشکان
بچه ها قبول دارید دشمنها تو هیلو خیلی فانتزی هستن ؟؟ :d
این چه شکل و رنگیه که به دشمنا دادن بازی شبیه ماریو عه:))

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
بچه ها قبول دارید دشمنها تو هیلو خیلی فانتزی هستن ؟؟ :d
این چه شکل و رنگیه که به دشمنا دادن بازی شبیه ماریو عه:))
خب برادر هر بازی ای یه سبک طراحی ای داره ! Halo از سال 2001 همین دشمنها رو داشته و اگه فانتزی بودن دشمناش مشکل محسوب میشد , این همه طرفدار از اون موقع پیدا نمیکرد ! اتفاقآ فانتزی بودن دشمناش خیلی بهتر از اینه که مثل بقیه بازیها یه مشت دشمن تکراری و یکنواخت ببینیم !

من این همه هیلو بازی کردم اخرم نفهمیدم اون موجود ها که عین ویروس بودن چی بودن:d
اسم اونها Flood هست و انقدر توی سری Halo مهم هستن که کلآ دلیل ساخته شدن حلقه های Halo هم این موجودات بودن ! اینا هزاران سال پیش به Forerunner ها حمله میکنن و کلآ کهکشان رو به گند میکشن و دیگه چیزی نمونده تا آخرین نمونه های حیات رو هم آلوده کنن ! Forerunner ها هم تنها کاری که از دستشون برمیاد این هست که همه موجودات زنده کهکشان (که شامل انسانها و Covenant ها هم میشه) از بین ببرن تا Flood بی غذا بمونه و بمیره ! این کار توسط Halo ها انجام میشه و کل موجودات زنده (حتی خود Forerunner ها) نابود میشن و Flood ها هم به خاطر بی غذایی میمیرن ! (عده ای باقی میمونن که بعدآ میان روی کار :D) البته این وسط Forerunner ها از هر گونه زیستی نمونه هایی رو نگهداری میکنن تا بعد از شلیک Halo ها , اون نمونه ها به زندگی ادامه بدن و نسلشون ادامه پیدا کنه !
این Forerunner ها هم هنوز جزو مجهولات بازیهای Halo هستن ! فقط میدونیم یه نژاد باستانی و خیلی قدیمی بودن که تکنولوژی های زیادی هم داشتن و البته خیلی ها حدس میزنن Forerunner ها انسان بودن ! 343 Guilty Spark (همون روبات دایره شکلی که توی بازیهای Halo هست و باعث مرگ جانسون هم میشه) و Sentinel ها (اون روباتهایی که نقش نگهبان رو دارن و تیراندازی هم میکنن !) از ساخته های همین Forerunner ها هستن !

اینجا بابک خیلی خوب توضیح داده !
اینجا هم داستان و پیش زمینه سری Halo رو میتونین ببینین که خوندنش پیشنهاد میشه !

• Like
Reactions: Dreadlord

AdiB DelTa

کاربر سایت
Jan 10, 2010
559
نام
AlTair
نه عزیزم یه نسخه بتا دادن بیرون. همون دموی خودمونه. دقیق نمیدونم جریانش چی بود چون من بازی نکردم. من تازه امروز 3 رو گرفتم بشینم بازی! هنوز شروع نکردم . میخوام برم پیشواز.
میگم ناامیدم نکنه. بگین اگه قشنگ نیس من بازی نکنم دیگه طرف ریچ نرم !:))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر