Halo: Reach | پست اول تاپیک خوانده شود

بهترین عضو Noble Team از نظر شما ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    301

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,740
نام
امیر
من منصرف شدم از بازی کردن این بازی واقعآ بازی آشغال و سلیقه ای(این تازه مد شده:d) هست!
چرا؟
چون وقتی بهشون تو دمو تیر میزنی نمیگن آخخخخخخخخخ.............وایییییییی...دردم اومد............!=))

من به شخصه تو هیچ بازی ندیدم که وقتی به یار خودی تیر بزنی ازشون صدا دربیاد فوقش میگن حواست رو جمع کن کجا داری میزنی!

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,162
برای من هیلو فقط مولتیش بدرد میخوره اون هم فقط به خاطر رنکو رو کم کنی و... وگرنه با روحیات ما سازگار نیست.درکل منتظرشیم.
البته من یکم روحیاتم خاصه شما بدل نگرید..
حالا نه که تو چقدر مولتی هیلو بازی میکنی:D تازه من رو مسخره هم میکردی بازی میکردم!
ببینم این نکته زیر...الان خیلی نکته مثبتیه و عامل محبوبیت Haloـــه...؟!
نه دیگه:D وقتی به یار خودی تیر بزنی، باید بمیره و در لحظات آخر زندگیش بهت بگه که همسرش رو خیلی دوست داره و حلالش کنی:D بعد بازی رو هم بدون اون ادامه بدی. مثلا تو KZ2 ریکو رو بهش تیر میزدی میمرد (یا کاپیتان پرایس تو COD رو) و باید ادامه بازی رو بدون اون ها میرفتی:D خاک بر سر بانجی که یه همچین چیز پیش افتاده ای رو تو بازیش نگذاشته.:(

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
سلام ...
روی jtag بازی کردم من با سری halo اصلا مشکل دارم این هم مثل بقیه کلا گرافیکش کارتونی هست دشمن هاشم که بیشتر شبیه فیلم های علمی تخیلی کمدی! هستن اما خوبیش اینه که در این نسخه صحنه های اکشن بیشتری نسبت به نسخه های قبل کار کردن که بازی را قابل تحمل تر میکنه . بیشتر روی مناظر دوردست کار شده که اونم طراحی های 2 بعدی بنظر میان ولی از نزدیک فرق زیادی نسبت قدیم نمیبینم جز اینکه شلوغتر شده بازی. این قضیه تیر اندازی به اشخاصی که داخل دمو دارن صحبت میکنن هم کلا سوژه است فقط خون میپاشه ازشون صداشون هم در نمیاد برای خودشون صحبت میکنن.
بابا دیگه از اواتار شما هم میشه فهمید دشمن چجوری دوست دارین :D
برای من هیلو فقط مولتیش بدرد میخوره اون هم فقط به خاطر رنکو رو کم کنی و... وگرنه با روحیات ما سازگار نیست.درکل منتظرشیم.
البته من یکم روحیاتم خاصه شما بدل نگرید..
رویحه شما خاص نیست خشنه :DGeowفقط مارو هدشات میکنی آخه :D
حالا نه که تو چقدر مولتی هیلو بازی میکنی:D تازه من رو مسخره هم میکردی بازی میکردم!

نه دیگه:D وقتی به یار خودی تیر بزنی، باید بمیره و در لحظات آخر زندگیش بهت بگه که همسرش رو خیلی دوست داره و حلالش کنی:D بعد بازی رو هم بدون اون ادامه بدی. مثلا تو KZ2 ریکو رو بهش تیر میزدی میمرد (یا کاپیتان پرایس تو COD رو) و باید ادامه بازی رو بدون اون ها میرفتی:D خاک بر سر بانجی که یه همچین چیز پیش افتاده ای رو تو بازیش نگذاشته.:(
پس چی فکر کردی ؟ :D
تازه باید مثه دام و برید تو GeoW بیوفتن زمین بعد بدون اینکه کسی کمکشون کنه یهو پاشن :D
جالبه کسی به این نکات Geow ایراد نمی گیره اما هیلو چون هیلئه باید بهش گیر بیخود داد ! (من فقط فن یه بازیم که اونم بازی اواتارمه پس لطفا انگ هیلو فن به من نزنین :D)
شرمنده میکنی ما هدشات شدتیم

آره تو هیلو به جای گلوله دسته گل به هم تقدیم میکنن و برای هم شعر های عاشقانه میگن.!
خب به خشنیه GeoW نیستش دیگه :D
مگه دروغ گفتم ؟ :D فقط تو بازی با شما هدشات میشم خوب :D

آخرین ویرایش:

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,145
نام
محمد امین
حالا نه که تو چقدر مولتی هیلو بازی میکنی:biggrin1: تازه من رو مسخره هم میکردی بازی میکردم!
تا امدن Geow3 یک جوری باید سر خودمون رو گرم بکنیم دیگه.. نه از شوخی در رفته حداقل خیلی خیلی باید مولتیش از بازیهای مثل Battlefield و COD:MW2 بهتر باشه و طبعاً هم ارزش بازیکردن رو داره ولی من میترسم تا اون موقع همه بن بشیم.

یه سؤال فنی-تخصصی! میشه بگید شما چجوری Online با 360 بازی میکنین؟ بنتون نمیکنند؟من که میترسم بازی کنم
چرا بن نمیکنن خوبم میکنن فقط معمولا سالی یکبار بن میکنن که یک سالم بهتر از این هست که اصلا بازی نکنی...

رویحه شما خاص نیست خشنه :biggrin1:Geowفقط مارو هدشات میکنی آخه :biggrin1:
شرمنده میکنی ما هدشات شدتیم

آره تو هیلو به جای گلوله دسته گل به هم تقدیم میکنن و برای هم شعر های عاشقانه میگن.!

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
نام
Hamed
سلام ...
پست من کاملا نظر شخصی بود و هیچ دلیلی بر نقل قول کردن هم درش نمیبینم و هیچ لزوم بحثی هم نمیبینم من همون اول هم گفتم اصلا فن این بازی نیستم و همینطور که مدت هاست پست نمیزنم وارد بحث های جالب اساتید نمیشم به هر حال شخصیت و نمادهای تربیتی اشخاص از نوشته هاشون پیداست و این بحث را بی فایده میکنه.

نمونه ای از نظرات جالب دوستان که نه نظر شخصی افراد براشون مهم هست نه سن و سال و نه احترام به حداقل مدیریتی که با هر مشکلی هست این سایت را سر پا نگه داشته تا این دوستان بتونن استفاده کنند:
:)) خب کرم سوختگیی چیزی داری بهش بدی یه نه ؟ :biggrin1: سالی دو بار پست میده امسال یکیش رو سر هیلو خرج کرد !! :biggrin1:
طریقه زدن ضد حال : یک باگ مسخره و خنده دار را از GT5 پیدا کرده به صورت فیلم در آورید و سپس به امضای خود لینک کنید و در ادامه مدام پست بدهید !!
:)) همین یارو حامدـه کیه ؟ Konami ؟!! :)) سر Forza اومده بود نفس کش میطلبید !! کلاً یعنی نمونه کامل یک فن بیخود هست !! :biggrin1: خودت رو خسته نکن !! تو تاپیک Forza داشتم با یکی دیگه بحث میکردم اومد یسری اراجیف گفت که اینجا چاله میدون نیست و من شعبون بی مخم و دهن سرویس میکنم و ... :)) بعدش هم گذاشت رفت !! :biggrin1: اون مدلسازی های موقع عکس گرفتن Forza 3 هم بود که آریا ( خفن ترین فن GT تو سایت ) میگفت برای نسل بعد هستن ها !! اومده بود میگفت با GT5 قابل رقابت نیست !! :)) کلاً ته خندس !! از یه طرف فن FF هست و از طرف دیگه با شخصیتهای علمی تخیلی و فانتزی Halo مشکل داره !! :))
مضخرف میگه !! بهش بگو بره یه فیلم از حمله فضایی ها به زمین پیدا کنه که توش موجودات عجیب غریب نباشه !! اسمشون روش هست دیگه فضایی هستن !! از ایتی بگیر تا این یارو اسمش چیه ؟ چشم گنده سیاه دارن ؟ معرفو هم هستن همشون بلا استثنا عجیب غریب هستن آهان یوفی بودن ؟ یوفو بودن ؟ بعد اومده میگه فلان هستن و فلان نیستن !! یعنی قیافه جورج و امیل و جوان و ... فانتزیه ؟ یا ریل نیست ؟ یا مثلآً اسپارتانها و وسایلشون فانتزی هستن ؟ یا افکتهای بازی فانتزی هستن ؟ یا نور پردازی بازی فانتزیه ؟ یا مثلاً محیط های طبیعی سیاره ریچ فانتزی هستن ؟

آخه مضخرف گفتن هم حدی داره دیگه !! بازتابهای روی سپر و زره الیت ها از صد تا بازی مثلاً ریل طبیعی تر کار شده بعد میاد میگه فانتزی و ............ کارتونی !!!!!!!!!!!!!!!! :)) آخه کجاش کارتونیه بازی ؟ فقط میخواد یه چی بگه که گفته باشه !! :)) بعد اسمشون هم مدیر ارشد ـه !!

wolverin

کاربر سایت
Jun 17, 2009
1,201
نام
اشکان
سلام ...
پست من کاملا نظر شخصی بود و هیچ دلیلی بر نقل قول کردن هم درش نمیبینم و هیچ لزوم بحثی هم نمیبینم من همون اول هم گفتم اصلا فن این بازی نیستم و همینطور که مدت هاست پست نمیزنم وارد بحث های جالب اساتید نمیشم به هر حال شخصیت و نمادهای تربیتی اشخاص از نوشته هاشون پیداست و این بحث را بی فایده میکنه.

نمونه ای از نظرات جالب دوستان که نه نظر شخصی افراد براشون مهم هست نه سن و سال و نه احترام به حداقل مدیریتی که با هر مشکلی هست این سایت را سر پا نگه داشته تا این دوستان بتونن استفاده کنند:
حق کاملا با شماست ;)
یه نظر شخصی که انقدر نقل قول نمیخواد )x

دستتون هم بخاطر سایت درد نکنه واقعا دوستش دارم:x
یه مدت هیلتر شده بود حالم اساسی گرفته بود =((

Hosein M

کاربر سایت
Mar 31, 2009
1,231
سلام ...

بعضی حرفا نظر شخصی هست و قابل احترامه قبول ولی بعضی نظر شخصی ها از بیخ و بن اشتباهه! مثلا همین قضیه تیر زدن اخ
اوخ نگفتن طرف خوب مگه شما داری بازی شبیه ساز بازی میکنی؟باید سعی کنیم به جای پیدا کردن همچین نکات مسخره ای از بازی نهایت لذت رو ببریم من همینجا بگم با اون اخر پستتون مشکل دارم ولا بقیه حرفاتون از دید یه نظردهنده کاملا درسته
P.S
شما مطمئن باش همیچن نظرشخصی هایی اگه تو تاپیک (به عنوان مثال)GT5 بود در عرض سه سوت پست طرف پاک شده بود و سرش رو تا الان میبریدن تا همین الانم تا حالا کسی جرات نکرده بره اونجا یه انتقاد جدی مثل شما بکنه چون میدونه توسط برخی (دوستان بهتر میدونن) به مسخره گرفته میشه و پستای اونجا گویای همه چیزه همه در حال به به چه چه هستن
P.SS
کلا از اون موقعی که ما یادمون هست همش تو تاپیکای HALO افراد در حال انتقاد الکی از این بازی بودن و این حرفا تکراری هست یعنی اگه شما بدت میاد از این بازی بهتره نظرت رو ندی چون بعضی ها اینجا رفتار نا مناسبی دارن و از بازی خوششون میاد و از حرفای شما خوششون نمیاد مجبورن واکنش نشون بدن و به نظر من حق دارن (همونطور که من مثلا از MGS و GT5 بدم میاد و در تاپیکشون انتقاد کنم خونم توسط همون افراد حلال اعلام میشه)
P.SSS
در اینکه شما مدیر هستی و زحمت برای اینجا کشیدی هیچ حرف و شکی نیست ولی این دلیل خوبی برای شونه خالی کردن به جواب دادن دوستان نیست

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Quantic Dream

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
نام
Hamed
بعضی حرفا نظر شخصی هست و قابل احترامه قبول ولی بعضی نظر شخصی ها از بیخ و بن اشتباهه! مثلا همین قضیه تیر زدن اخ
اگه شما بدت میاد از این بازی بهتره نظرت رو ندی چون بعضی ها اینجا رفتار نا مناسبی دارن و از بازی خوششون میاد و از حرفای شما خوششون نمیاد مجبورن واکنش نشون بدن و به نظر من حق دارن (همونطور که من مثلا از MGS و GT5 بدم میاد و در تاپیکشون انتقاد کنم خونم توسط همون افراد حلال اعلام میشه)
این پست چند دقیقه پیشتون درباره بازی مافیا2:

بعد از تموم کردن بازی به این نتیجه رسیدم که GODFATHER 2 از این بازی خیلی بهتر بود حداقل تو گیم پلی
واقعا خاک تو سر 2k اینهمه سال ما رو سرکار گزاشته

هر کسی میتونه در مورد هر بازی نظرشو بگه این چه قانونیه شما میزاری!

در اینکه شما مدیر هستی و زحمت برای اینجا کشیدی هیچ حرف و شکی نیست ولی این دلیل خوبی برای شونه خالی کردن به جواب دادن دوستان نیست
سلام ...
مثل اینکه دوستان نظر شخصی را اصلا متوجه نمیشن من گفتم با این سری بازی ها مشکل دارم ! خوب وقتی از یک بازی خوشم نمیاد باید بیام هزار مدل فحش و بی احترامی ببینم برای نظرم؟! و بعد هم که اصلا قرار نبوده جوابی به نظر شخصیم بدم بشه شونه خالی کردن؟

در مورد تیر زدن هم منظور به افراد گروه نبود همان ابتدای بازی به یک گروه از مردم عادی برخورد میکنید که پناه گرفتن وقتی برای صحبت میان شما ازاد هستید و من شلیک کردم سمتشون برام جالب بود طرف راه میرفت و خون میپاشید ازش حداقل میتونست تفنگ روی این اشخاص قفل بشه و شلیک نکه مثل خیلی از بازی ها یا کشته بشن و بازی از چکپوینت اجرا بشه و یا حداقل نشانه تیر سبز رنگ بشه.

لازم نمیبینم این بحث ادامه پیدا کنه بهتره همون فن های بازی صحبت های خودشون را ادامه بدن.

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
آقا حامد نظر شخصیشون رو گفتن و نظرش قطعا محترمه.
من هم نظرم اینه که بازی JRPG هر سایتی 10 بگیره آخر خوشم نمیاد ازش فقط نظرم رو گفتم ! کسی که حق نداره نظرم رو عوض کنه ! ایشون هم همینطور ! دیگه اینطور نپرید به آدم ...! می دونیم فن این بازی هستید!:d

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام
آ میز مـِــیتی ** ( مــَهدی )
بحث ـش رو کردم تا چند هفته دیگه که نسخه کامل میاد تاپیک رو ببندند
ولی موافقت نشد ...
نتیجه ـش اینه هر کسی که یه نظر میده ( که محترمه ) 30 نفر پیدا میشن میخوان جنگ کنن با اون بنده خدا ! ...

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,493
نام
Ali
ای بابا ....

آخه به شماها چه ربطی داره کی چه نظری داره ... ؟ زیاد دور ورداشتید فکر کردید وکیل وصی مردم هستید ؟

جناب حامد "دوست" داره نظر خودش رو اعلام کنه و به هیچ احد صغیری مربوط نیست !!!

یکم بفهمید نظر هر شخص محترمه!

hadi117

کاربر سایت
Sep 22, 2008
75
نام
هادی
احتمالا همه لایو اکشن جدیده رو دیده باشید. احتمالا توی اون زخمی شدن کت رو هم دیدید. من بعد از چندین بار با دور آهسته مدرکی کشف کردم که نشون میده کت همونجا میمیره:d
d6r7kmevx91jijjmuog1.png

اگه تو این تصویر به HUD ش دقت کنید میبینید که کمتر شده. از همون اول که تیر خورد خیلی کمتر شده و باز هم در حال کم شدنه. صاحبه یکی از اون دوتا پلاکی که دست Noble 6 بود کشف شد:(
ای بابا ....

آخه به شماها چه ربطی داره کی چه نظری داره ... ؟ زیاد دور ورداشتید فکر کردید وکیل وصی مردم هستید ؟

جناب حامد "دوست" داره نظر خودش رو اعلام کنه و به هیچ احد صغیری مربوط نیست !!!

یکم بفهمید نظر هر شخص محترمه!
البته تا جایی که فن بازی نباشه و قصد تخریبی نداشته باشه.....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر