Halo: Reach | پست اول تاپیک خوانده شود

بهترین عضو Noble Team از نظر شما ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    301

Moon spell

کاربر سایت
Nov 8, 2009
275
نام
mahyar
بازی حدودا 2هفته ی دیگه میاد من تا حال halo رو بازی نکردم اما از وقتی داستان بازی رو خوندم عاشقش شدم بیصبرانه منتظره این بازیم:x

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,492
نام
Ali
تو تریلر اونجا که کت نمیتونه اون بمب رو بفرسته تو سفینه موجودات فضایی ... تام بود که این کار رو کرد ؟

بعدش چی میشه ... تام تو همون سفینه میمیره ؟
:(

sami_19

کاربر سایت
May 1, 2008
708
نام
SaMaN
تو تریلر اونجا که کت نمیتونه اون بمب رو بفرسته تو سفینه موجودات فضایی ... تام بود که این کار رو کرد ؟

بعدش چی میشه ... تام تو همون سفینه میمیره ؟
:(
بله تام این کارو کرد . در همون صحنه هم متاسفانه مرد و دلیل مرگش هم همین ذکر شده :
During a battle on an unknown colony world on April 22, 2552, Thom participated in an operation put together by LCDR Catherine-B320[1] to destroy a CCS-class Battlecruiser holding position above a city. However, the Lieutenant Commander, who carried the tactical nuclear weapon intended to destroy the Covenant ship, was incapacitated while on her way to the objective by an enemy banshee.
Thom was the first to arrive to where Kat was lying, and he immediately picked up the nuke and used a jetpack to fly into the battlecruiser without waiting for his teammates. Once inside, he threw the nuke into a staging area and attempted to escape the ship before it went off, without success. The nuke detonated before Thom could safely make it out, destroying the ship and killing Thom in the process.[2][3]

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,109
جایی هست که Halo 1 و 2 رو واسه 360 داشته باشه؟؟؟
بعد از لحاظ داستانی ODST بعد 3 یا قبل 3؟؟
دوست عزیز جای این سوال ها اینجا نیست.

برای Halo 1 و 2 برید اینجا بپرسید جوابتون رو بگیرید.

ODST هم از لحاظ داستانی بین Halo 2 و Halo 3 است و کلا زیاد ربطی به داستان اصلی سه گانه نداره.

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,362
نام
علیرضا
آی خدا من دیگه دارم می میرم دیگه طاقت ندارم اون تریلر آخریم که 20 دقیقه بودو دیدم بیشتر مردنی تر شدم :d . همه ی تریلراش عالیه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر