Halo 4 [پست اول تاپیک خوانده شود]

بهترین مرحله بازی از نظر شما کدام مرحله (ها) است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    234

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
برای بار دوم که دارم ( ایندفعه رو Legendary که اجدادم هم اومده جلو چشمم ! :d) به این نتیجه رسیدم مرحله های Infinity و Reclaimer واقعا به رخ میکشن عظمت گرافیکی بازی رو !! از همه لحاظ !

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
سلام بچه ها..من تاحالا هیچ نسخه ایی از هالو رو بازی نکردم...به نظر شما واسه من که این شرایطو دارم بازی کردن این بازی می چسبه یا نه؟در ضمن کلا داستانش چطوریه و کجا میتونم داستانشو بخونم؟هدف بازی چیه؟

والله حقیقت میشه گفت میچسبه کاملا بهت و مشکل آنچنانی نیست ، چون یه استارت جدید داستانی حساب میشه به نوعی ، گیم پلی هم مشکلی پیدا نمیکنی .

ولی

بهت وحشتناک توصیه میکنم شماره های قبلی رو بازی کنی ، حتما . یعنی ایکس باکس داشته باشی و این سری بازی رو نری ..... !! واقعا حیفه !

سری بازی به ترتیب تاریخ عرضه :

HALO 1
HALO 2
HALO 3
HALO 3 :ODST
HALO : REACH
HALO 4

یک بازی استراتژی هم به نام HALO WARS داره .

شماره اولش رو دوباره بازسازی کردن و گرافیکش وحشتناک بالاست انصافا ! و همین الان هم یه سر و گردن از خیلی بازیها بالاتره .... راحت میتونی بازیش کنی با ایکس باکس 360 .

شماره 3 و ODST و REACH هم برای این نسل هستند ، مشکلی باهاشون نداری . چه گرافیک چه گیم پلی .

فقط میمونه شماره 2 که برای نسل قبله و بازسازی هم نشده ولی رو ایکس باکس 360 میتونی اجراش کنی . گرافیکش فقط شاید اذیتت کنه . گیم پلی مشکلی نداری .

توصیه میکنم اصلا فرض کن هیلو 4 هم نیومده ولی بشین این سری رو از اول برو !ط

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,769
نام
مارشال
پایان بازی رسما نابود کرد منو. چنان شوکه شدم که تمام طول Credits داشتم فکر میکردم آخه چرا؟ حالا بعدش چی میشه؟
از همین الان انتظار واسه Halo 5 شروع شد.
----------------------------
این 2-3 مرحله ی آخر کل ـه بازی یه طرف، موسیقی با روح و روانت بازی میکنه. یعنی یه جاهایی وایمیسی که فقط از موسیقی لذت ببری. :x

Cexx

کاربر سایت
Jan 14, 2012
149
نام
ضادق
واقعا این بازی محشره فقط یه چیزی رو از اخر داستان نفهمیدم که اگه میشه یکی توضیح بده :
میگم بچه ها : اخر بازی کورتانا تو یه محفظه ابی رنگ به چیف چی میگه ؟ چرا ازش جدا میشه ؟ بعدش چی میشه ؟ کلا یکی اخر بازی رو کاملا توضیح بده که نفهمیدم :d
در کل بازی محشر بود :x

یه ادم حرفه ای و با معرفت نمیخواد جواب مارو بده ؟ :|

GANJI KING

کاربر سایت
Apr 13, 2012
100
نام
GANJI MEHR
سلام بچه ها..من تاحالا هیچ نسخه ایی از هالو رو بازی نکردم...به نظر شما واسه من که این شرایطو دارم بازی کردن این بازی می چسبه یا نه؟در ضمن کلا داستانش چطوریه و کجا میتونم داستانشو بخونم؟هدف بازی چیه؟

من تو صیه میکنم از ریچ شروع کن .. چون نوع داستان و نوع طراجی مراحل مانند نسخه بازسازی شده اخیر تکراری نیست ( بالاخره بازی 10 11 ساله پیش با سبک همون سال ها عرضه شده و ارتباط برقرار کردن باهاش کمی سخته و شاید دل چسب نباشه )

masgaty

کاربر سایت
Apr 21, 2009
216
نام
سعید
دوستان الان که بازی عرضه شده میشه بدون وصل شدن به لایو بخش spartan ops با پچی یا اپدیتی بازی کرد؟ (کنسولم جی تگ)

hadi117

کاربر سایت
Sep 22, 2008
75
نام
هادی
کمپین خدا بود.
کات سین های آخر منو به گریه انداخت:|
هیلو 5 رو میگن جو داستانیش از هیلو 4 هم تاریک تره
"I am not leaving you here! "
بقیه هم بغض رو تو صدای چیف احساس کردن؟
دپرس شدم بعد اون صحنه

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
با وجود اینکه دفعه دوم هست دارم باری میکنم , بازم تعداد دفعاتی که محو گرافیک بازی شدم و خشکم زد و دشمنها کشتنم از دستم در رفته !

محیط های به این بزرگی با این جزییات !!

حاضرم شرط ببندم آنالیز کامل کنی , در وسیع ترین و شلوغ ترین صجنه ها بازی حتی 1 فریم هم کم نمیشه از سرعتش !!!

کوچکترین اثری از Screen Tearing تو هیچ جای بازی نیست !!

این Promethean ها رو میکشی تیکه تیکه میشن و تیکه هاشون محو هم نمیشه !!!!!

افکت و انیمیشن کشتن Knight هر سری فرق داره !!

نورپردازی و سایه ها ......... ( خودش یه تایپیک میخواد فقط !!! )

اصلا از کجاش بکم آخه !!
تو این کات سین های بازی ( که میگن کامل هم in game هست ) صورتهای شخصیتها و انیمیشن لبها و بدنشون حتی دموی E3 watch dogs رو مچاله میکنه !

اون یکی ها که Cgi هستند , اصلا CGI با این کیفیت تو هالیوود هم گیر نمیاری !!

به راحتی میشه گفت جزو 5 بازی گرافیکی برترکل این نسل هست . ( با حد نهایت شکسته نفسی گفتم تازه ! چون به شخصه همچین گرافیکی تو بازی دیگه ندیدم !!)

The Hound

کاربر سایت
Sep 6, 2011
760
نام
نوید
چرا از نظر گرافیکی کم عنوان در این سطح نداشتیم. زیاد بودن روی کنسول. UNCHARTED 2-3 و GOD OF WAR 3-ASCENSION و KILLZONE و THE LAST OF US و GEARS OF WAR ها و FORZA MOTORSPORT

و HORIZON . به هر حال کم نیستن. اغراق نشه در مورد یه چیزی بهتره. شان اون بازی هم اینطوری بهتر حفظ میشه.HALO 4 هم جزو همین هاست منتها در فضای SANDBOX.

نکته ای که در مورد HALO 4 بود در بعد فنی این بود که بهترین SANDBOX کنسولی بود در این نسل که محیط های وسیع رو بدون هیچ افت فریم و ایراد گرافیکی دیگه پردازش کرد و در عین حال بسیار چشم نواز بود

اما نه دیگه اینکه سطح کار بقیه مشکل داشته. اونها هم گرافیک های خارق العاده ای نشون دادن در سبک خودشون و در محدوده کاری خودشون.

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
با وجود اینکه دفعه دوم هست دارم باری میکنم , بازم تعداد دفعاتی که محو گرافیک بازی شدم و خشکم زد و دشمنها کشتنم از دستم در رفته !
حاضرم شرط ببندم آنالیز کامل کنی , در وسیع ترین و شلوغ ترین صجنه ها بازی حتی 1 فریم هم کم نمیشه از سرعتش !!!
اصلا از کجاش بکم آخه !!
تو این کات سین های بازی ( که میگن کامل هم in game هست ) صورتهای شخصیتها و انیمیشن لبها و بدنشون حتی دموی E3 watch dogs رو مچاله میکنه !
به راحتی میشه گفت جزو 5 بازی گرافیکی برترکل این نسل هست . ( با حد نهایت شکسته نفسی گفتم تازه ! چون به شخصه همچین گرافیکی تو بازی دیگه ندیدم !!)
دیگه حرف های خنده دار نزنید! شما با چشم غیر مسلح چجوری تشخیص دادی که حتی 1 فریم هم کم نمیشه؟ اصلا مگه یک یا دو فریم با چشم قابل تشخیصه که شما فکت صادر میکنی شرط هم میخوای روش ببندی با این جدیت؟!
بیا این ویدئوی آنالیز Digital Foundry رو برو ببین، فریم هم اون پایین نوشته. بعضی صحنه ها رو 28 یا 26 هم میرسه. البته خیلی کوتاه.

Digital Foundry vs. Halo 4 • Articles • Eurogamer.net

اون از دفعه ی قبل که اومدی گفتی Crysis 2 DX 11 رو لوله میکنه و خودت رو سوژه کردی اینم از الان.
اینکه بازی یه لحظه فریمش 2 تا افت کنه هیچ عیبی نیست. واقعا هیچ ایرادی حساب نمیشه. اما اینکه بیای برا بالا بردن بازی مورد علاقت حرفای بی پایه و اساس و شکمی به خورد دیگران بدی، اون هم با این اطمینان، حقیقتا عیب بزرگیه.

arash9

کاربر سایت
Sep 17, 2011
372

اصلا از کجاش بکم آخه !!

خدا بگم چیکارت کنه با این پستت دوباره طوفان به پا کردی الان PS فن ها مثل چی میریزن و قضیه متا شروع میشه

اصلا اینو با هالیوود مقایسه نکن چون فکر کنم همین الانشم از اونا خیلی جلوتره مثلا همین فیلمای Avengers یا Prometheus یا ... همش از دنیای هیلو الگو گرفتن از ارت ورکاشون تا خود کرکتر ها

واسه کات سین ها هم کاملا موافقم فقط کافیه کات سین اولیه لاسکی رو ببینی

-----------------

کاش مقایسه نمیکردی ...
ای کاش

آخرین ویرایش:

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
ولی این فقط چند تا تریلر ازش اومده که همش شده اسکریپت و دکمه
واقعا این حرفایی که میزنیو خودتم قبول داری؟:-/
از اونجرز و پرومتیوس شروع کردی به گاو رسیدی و این تیکه اخرت هم که دیگه بینظیر بود
دیگه بوکمارک کردن هم نمیتونه حق مطلب رو ادا کنه

pain.1990

کاربر سایت
Jan 9, 2010
236
نام
nima

اصلا از کجاش بکم آخه !!

به شدت باهات موافقم....... سکانس اخرش مو به تن ادم سیخ میکنه
خدایا برسون بدست ما HALO نسل بعد را

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر