Halo 4 [پست اول تاپیک خوانده شود]

بهترین مرحله بازی از نظر شما کدام مرحله (ها) است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    234

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
وااااایی خدایا عالیییه!
قشنگ سنگینیه همه چی رو حس میکنی! این رایف چه قدر محشر شده! اصلآ صداش معرکست!
همه چی خوبه! موسیقی هم به نوبه ی خودش خوبه..

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
منم بالاخره تمومش کردم
اخرش ادمو ناناحان میکرد خیلی :(
ولی عالی بود، واقعا عالی بود
یه نکته در مورد نوربردازی بازی که خیلی اتفاقی بهش برخوردم این بود که انیمیشن سایه موقع حرکات و اسلحه عوض کردن ها فوق شاهکاره !
یه needler دستم بود و پشت به افتاب حرکت میکردم
اسلحه رو عوض کردم و در کمال ناباوری وقتی needler رو زد کنار لباسش شاخک تک تک فشنگ های اسلحه هم روی زمین افتاد سایشون !!! :-o
من دوبار در اوردم اسلحه و تیر زدم و خشابش نصفه شد !
باز گذاشتم سره جاش و باز دیدم که به تعداد فشنگ های موجود سایه میندازه، نه یک سایه از قبل تعیین شده !!! :-o
چیز عجیبیه این نورپردازی و سایه زنیِ بازی

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,882
یه نکته ای که در مورد این بازی داشتم من جز اینکه بعد از بازی کردنش نتونستم هنوز بازی دیگه ای برم درست حسابی این بوده که با بار اول رفتن این بازی یه کم گیج میزدم :D یعنی بهتر بخوام بگم حضمش سخته دوره اول تازه بار دوم ممکنه خیلی نکات یا چیزایی که بار اول ندیدیم رو تو دور دوم ببینیم.
الان دارم به این فکر میکنم چجوری میخوام با وجود این شوتر برم سراغ MOH و COD بازی کردن ؟:| :D

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
یه نکته ای که در مورد این بازی داشتم من جز اینکه بعد از بازی کردنش نتونستم هنوز بازی دیگه ای برم درست حسابی این بوده که با بار اول رفتن این بازی یه کم گیج میزدم :D یعنی بهتر بخوام بگم حضمش سخته دوره اول تازه بار دوم ممکنه خیلی نکات یا چیزایی که بار اول ندیدیم رو تو دور دوم ببینیم.
الان دارم به این فکر میکنم چجوری میخوام با وجود این شوتر برم سراغ MOH و COD بازی کردن ؟:| :D

من که نمیرم سراغشون!
اصلآ نمیشه رفت!
اونا گیم پلیش پیش این مثل مقایسه دست فرمون Sleeping dogs با forza ست مثلآ;;)

fredy1990

کاربر سایت
Mar 6, 2011
7,196
نام
فرنود
اقا من چشمم به یه صحنه ایی خورد تو نورپردازی بازی فر خوردم رسما. خودتون امتحان کنید بهتره. با ویدیو کامل درک نمیکنید من چی دیدم
این لینک ویدیویی که فیلم گرفتم ( حجمشو خیلی کم کردم برای همین کیفیت خوبی نداره ولی دیدنش می ارزه )
نور پردازی هیلو 4

sir mk

کاربر سایت
Feb 5, 2010
278
نام
مصطفی
می خواستم تا تا رخ ریلیز رسمی صبر کنم ولی نذاشتید نامردا:d
همین اول من به یه مشکل خوردم اگه می تونید کمکم کنید مشکل اینه که فکم افتاده پایین بالا هم نمیاد
همون cg اول بازی می ارزه به همه انحصاریها دکتر نسبت به ریچ خیلی پیر شده
نمره من 11 از 10

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
اقا من چشمم به یه صحنه ایی خورد تو نورپردازی بازی فر خوردم رسما. خودتون امتحان کنید بهتره. با ویدیو کامل درک نمیکنید من چی دیدم
این لینک ویدیویی که فیلم گرفتم ( حجمشو خیلی کم کردم برای همین کیفیت خوبی نداره ولی دیدنش می ارزه )
نور پردازی هیلو 4
اینو منم دیده بودم
اوایل فکر میکردم واسه DCR مونیتورمه که خودش نور رو تنظیم میکنه با توجه به شدتش که چشمم اذیت نشه !!
بعد دیدم که نه،
واسه نوربردازی بازیه !!! 8-|
:d

ahmad mashti

کاربر سایت
May 27, 2011
265
نام
احمد رضا
حالا همه خوبیا رو گفتیم ، ولی یه پسرفت نسبت به ریچ اینه که دیگه تیر تفنگای کاوننتا منبع نور حساب نمیشه ، ینی مثلا وقتی تیرش از کنار یه آبجکت رد میشه اثری رو دیوار از نظر نوری نداره ....

KAMY-GAME

کاربر سایت
Jul 12, 2012
945
نام
K @ M Y A B
بچه ها هیلو 5 میادش ؟؟
halo-5-logo-shown-during-tv-showcase.jpg

این چیه؟؟:-o

---------- نوشته در 12:14 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:10 AM ارسال شده بود ----------

اینم اقای علی زندی
ali-zandi.jpg

Ali Zandi

Systems Designer at 343 Industries
Kirkland, Washington (Greater Seattle Area) Entertainment

.....................................................................................
Current
Past

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,511
نام
محمد
خب پس از بررسی های بسیار میخوام رو اسلحه های Promethean ها یه نقد خیلی کوتاه داشته باشم و امتیاز بدم:D امیدوارم چیزی رو از قلم ننداخته باشم :D

Light Rifle

95327317688039422839.png

خفن ترین اسلحه Promethean ها و همین طور خفن ترین اسلحه بازی بدون شک :D سه تیر در حالت عادی و یه تیر با قدرت زیاد در حالت زوم شلیک میکنه. تیراندازی باهاش به شدت لذت بخشه، صدا شلیک تیرش هم شدیدا باحاله :D

====
Scattershot

84569684304361480641.png

همون شاتگان خودمون با این تفاوت که قدرتش خیلی بیشتره، تو درجه سختی نرمال و از فاصله خیلی نزدیک میشه یه Knight رو فقط با شلیک یه گلوله به سرش ترکوند :D بیشترین کاربردش هم واسه همین Knight ها هست. مشکلش زمان Reload طولانیش هست که خب طبیعی هم هست :D

====
Suppressor

72384721097202279063.png

مزخرف ترین اسلحه کل بازی :D چیز به درد نخوری هست به نظرم، باید 2 بار خشاب عوض کرد تا بشه باهاش یه Crawler رو کشت :D

====
Incineration Cannon

39785277676545620157.png

مادر جان :D خفن ترین اسلحه انفجاری بازی، یه شلیک مستقیم داره که هر چیزی جلوش باشه رو پودر میکنه به علاوه اینکه چند تا شلیک جانبی با قدرت کمتر هم بعد از انفجار اول تولید میکنه. هیولایی هست واسه خودش ولی فقط تو چند تا مرحله موجوده که خب کار خوبی کردن زیاد خزش نکردن :D

====
Boltshot

60838535841817558047.png

کاربردش تقریبا شبیه Plasma Pistol هست، یه شلیک عادی و یه شلیک جانبی قویتر با نگه داشتن کلید RT. واسه کشتن Crawler ها خیلی مناسبه.

====
Binary Rifle

68557898919311964304.png

اسنایپر Promethean ها :D فوق العاده قدرتمنده، تو درجه سختی نرمال و از فاصله دور با شلیک 2 تا گلوله یه Knight رو میکشه. قیافش هم بسیار جالب و خوفناکه :D

آخرین ویرایش:

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
خب پس از بررسی های بسیار میخوام رو اسلحه های Promethean ها یه نقد خیلی کوتاه داشته باشم و امتیاز بدم:D

Light Rifle

95327317688039422839.png

خفن ترین اسلحه Promethean ها و همین طور خفن ترین اسلحه بازی بدون شک :D سه تیر در حالت عادی و یه تیر با قدرت زیاد در حالت زوم شلیک میکنه. تیراندازی باهاش به شدت لذت بخشه، صدا شلیک تیرش هم شدیدا باحاله :D

====
Scattershot

84569684304361480641.png

همون شاتگان خودمون با این تفاوت که قدرتش خیلی بیشتره، تو درجه سختی نرمال و از فاصله خیلی نزدیک میشه یه Knight رو فقط با شلیک یه گلوله به سرش ترکوند :D بیشترین کاربردش هم واسه همین Knight ها هست. مشکلش زمان Reload طولانیش هست که خب طبیعی هم هست :D

====
Suppressor

72384721097202279063.png

مزخرف ترین اسلحه کل بازی :D چیز به درد نخوری هست به نظرم، باید 2 بار خشاب عوض کرد تا بشه باهاش یه Crawler رو کشت :D

====
Incineration Cannon

39785277676545620157.png

مادر جان :D خفن ترین اسلحه انفجاری بازی، یه شلیک مستقیم داره که هر چیزی جلوش باشه رو پودر میکنه به علاوه اینکه چند تا شلیک جانبی با قدرت کمتر هم بعد از انفجار اول تولید میکنه. هیولایی هست واسه خودش ولی فقط تو چند تا مرحله موجوده که خب کار خوبی کردن زیاد خزش نکردن :D

====
Boltshot

60838535841817558047.png

کاربردش تقریبا شبیه Plasma Pistol هست، یه شلیک عادی و یه شلیک جانبی قویتر با نگه داشتن کلید RT. واسه کشتن Crawler ها خیلی مناسبه.

====
Binary Rifle

68557898919311964304.png

اسنایپر Promethean ها :D فوق العاده قدرتمنده، تو درجه سختی نرمال و از فاصله دور با شلیک 2 تا گلوله یه Knight رو میکشه. قیافش هم بسیار جالب و خوفناکه :D

من کل بازی دستم این Light Rifle بود :D. پدر صلواتی، یعنی اینقدر عالی بود، به نظرم باید برن واقعیش رو بسازن :D.
درضمن اون آخر بازی رو من کلن با Suppressor رد کردم :D. سلاح خوبیه، فقط خیلی کور شلیک میکنه :D.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر