Halo 4 [پست اول تاپیک خوانده شود]

بهترین مرحله بازی از نظر شما کدام مرحله (ها) است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    234

arash9

کاربر سایت
Sep 17, 2011
372
خواهشا کسایی که اصلا Halo رو بازی نکردن و چیزی از دنیا و سناریوش نمیدونن اینجا نظر ندن چون هیچ خریداری نداره . 10 صفحه فقط شده اسپم مثلا هیلو بازی مضخرفیه چون سوسک توش پیدا میشه یا کاورش فلان و فلانه ....

اگه میخواید نقد کنید , بفرما کی جلوتونو گرفته !!!!! بعد از نقدای سایتای معتبر همینایی که میگن بازی اخ و پیف میشن فن دو اتیشه بازی !
کسی که تازه بازیو گرفته با شوق و ذوق میاد تو تاپیک که مشکلشو مطرح کنه یا چند صفحه قبل رو به امید برطرف شدن مشکلش بخونه میبینه شده اسپم سنتر .

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,769
نام
مارشال
نمرات بیاد معلوم میشه به گرافیک بازی چه امتیازی میدن
یعنی اگه نمرات اومد و اکثر سایت های معتبر از گرافیک بازی تعریف کرده بودن شما میای اینجا رسما معذرت خواهی میکنی؟
یا برای مدتی پیدات نمیشه و بعدشم اصلا به روت نمیاری؟

parsa sa

کاربر سایت
Jun 9, 2011
154
نام
parsA
من که اسماشون رو نمیدونم اما
مثلا اون کوچولوها که از این ور به اونور میرن هم دشمن حساب میکنی ؟
:d
اصلا با اونایی که یه سایز از اینا بزرگترن چه فرقی دارن ؟ هیچی
تنوع جوری باشه ه تفاوتش حس بشه نه اینکه کشتنشون هیچ فرقی نمیکنه فقط باید یه خورده بیشتر تیر بزنی همین
دوست عزیز شاید در درجه سختی اسون این جوری باشه ولی تو درجه های سختی بالاتر هر کدوم رو باید جوری از بین ببرید مثلا بعضی از اون کوچیکا(اسمشون رو نمیدونم)دو تا نارنجک پلاسمایی برمیدارن و میان طرفت(مثل حسین فهمیده:d)و اگر از فاصله نزدیک نابودشون کنی نارنجکا منفجر میشن یا مثلا الیت ها رو نمیشه با وسایل نقلیه زیر گرفت(جاخالی میدن) و...
جدا از اینها هر کدوم از دشمنا با توجه به شرایط وموقعیت شما و خودشون عکس العمل های متفاوتی انجام میدهند.

fredy1990

کاربر سایت
Mar 6, 2011
7,196
نام
فرنود
مثلا اون کوچولوها که از این ور به اونور میرن هم دشمن حساب میکنی ؟
:d
اصلا با اونایی که یه سایز از اینا بزرگترن چه فرقی دارن ؟ هیچی

شما بازیو رو لجندری برو. بهت میگم اونا هم دشمنن یا نه

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
خدایی یه فیلم از بازیه من بذارن! میترکین از خنده!
با ماشین از وسطه آب رد شدم! دیدم آب پاشید! دنده عقب برگشتم! پیاده شدم! تو آب راه میرفتم ببینم واکنش آب چجوریاست! میپریدم تو آب!
دشمنا دارن میزننم من اینور اونور رو نیگا میکنم! مواجه اول با Knight ها عالیی بود! محیط هم که معرکست! لامصب ها فقط با تفنگ های خودشون میمیرن با این Assult rife باید یه خشاب خالی کنی روشون!
فقط اینا چین؟ همین Knight ها؟
ماسکشون کنار میره شکل اسکلته آدمن!!

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
من نمیدونم چرا دوستان پست های کاربر اِن19 رو نقل قول میکنن :d
کسانی که در مورد این بازی همچین نظراتی دارن تا سال دیگه هم باهاشون بحث کنید قانع نمیشن و فقط خودتون رو خسته میکنین .
محمد هم که داره بحث منطقی میکنه و نام تمام دشمنا رو میگه . الان واقعا فکر کردی قبول میکنه ؟ دیدی که بامبول جدید در آورد :d
به هر حال کلا با ترولر ها وارد بحث نشید
فکر کنم 3 4 تا پست دیگه بده متای بازی رو برسونه به 55-60

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
الان بیشتر از 1 هفته ـس تو تاپیک نبودم :D
پریشب خریدمش :D ( با این وضعیت اقتصادی:D)
هیچی از داستانش نمیگم که خز نشه :D ( فقط میگم با یه هیلویه پدر و مادر دار مثل 3ـش طرفین :D )
گیمپلیشم که محشره انضافا حرف نداره!(مثل همیشه هیلو برنده میشه:D )
گرافیکشم واقعا فوقالعاده ـست اما بعضی از مراحل اون انتظاری که من ازش داشتمو هایپی که شده بودمو خراب میکنه :D ( نه به این معنا که افتضاحه یا حتی در سطح هیلو قبلیاست ) ولی شایدم یکی از دلایلش اینه که تلویزیونم معمولیه :D
صداگذاری و موسیقیش در ابتدای بازی اگر از وسط تقسیم بر 2 نکردتون اسممو عوض میکنم :D!

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
خب منم بازی رو تموم کردم
دوستان همه گفتنی ها رو گفتن : گرافیک عالی ، صداگذاری بسیار خوب ، گیم پلی فوق العاده و داستان بسیار جذاب !

اصولا کم پیش میاد از یه بازی این همه خوشم بیاد ، چه برسه که اون بازی FPS هم باشه ! خیلی وقته هیچ FPS ـی رو شاهکار خطاب نکردم ولی بدون شک Halo4 یه شاهکار به تمام معناست و توصیه میکنم اگه Xbox دارین به هیچ وجه از دستش ندین، مخصوصا اگه میخوایین یه FPS واقعی بازی کنید نه این COD Wanna Be هایی که هر سال منتشر میشند.

نمره نهایی من به بازی : 9.5

پ.ن : فکر میکردم فقط من از Light Rifle خیلی خوشم اومده ولی مثل اینکه این اسلحه اینقدر خفنه که دل همه رو برده :D

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
N19

شما اصلا تکنیک میدونی چیه که میای دم از گرافیک تکنیکی میزنی ؟! بفرما چندتا تکنیک واسمون نام ببر و توضحات بده ببینیم داری چی میگی ! بفرما واسه ما از نوع نور
پردازی و سایه زنی و.......یکم توصیح بده ما استفاده کنیم .
همینطوری دهنتون را باز نکنید که حرفی زده باشید . اگه قسد ترول داری که 100 البته داری ! از نوع پست دادنت معلومه ! اینجا جات نیست ! چون داری خودت را مسخره میکنی نه دیگران را ! نظر شخصی تا حدودی درسته که واقعیت های 100 درصد را انکار نکنه و کمی تو موازاتش راه بره ! نه یه چیزی بگی که عینه فرق سیاه و سفید بمونه !
دیگه تو neogaf از لحاظ بار اطلاعات خیلی بیشتر از اینجا حالیشونه فنبوی ترین کاربرها جلوی گرافیک halo4 کم اوردن ! شما را دیگه ماشالا دارید!

کسی اصلا کلمه بهترین را نگه شاید حرفش درسته ولی کسی بگه گرافیک بازی فوق العاده نیست در حقیقت خودش را مثل ایکون داره نشون میده !

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
خدایی یه فیلم از بازیه من بذارن! میترکین از خنده!
با ماشین از وسطه آب رد شدم! دیدم آب پاشید! دنده عقب برگشتم! پیاده شدم! تو آب راه میرفتم ببینم واکنش آب چجوریاست! میپریدم تو آب!
دشمنا دارن میزننم من اینور اونور رو نیگا میکنم! مواجه اول با Knight ها عالیی بود! محیط هم که معرکست! لامصب ها فقط با تفنگ های خودشون میمیرن با این Assult rife باید یه خشاب خالی کنی روشون!
فقط اینا چین؟ همین Knight ها؟
ماسکشون کنار میره شکل اسکلته آدمن!!

اون رو ول کنید! اینو بگه یکی..

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,882
نام
malek
گرافیکش که فوق العاده هست بهتر بگم بهترین گرافیک xbox360 رو تا الان داشته ولی انتقار دشمن ها زیاد تو باغ نیستن.تنوعشون کمه و یکم اوس میزنن.اصلا اون حس و حال دشمن بودن رو ندارن بیشتر رفیق میزنن

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
گرافیکش که فوق العاده هست بهتر بگم بهترین گرافیک xbox360 رو تا الان داشته ولی انتقار دشمن ها زیاد تو باغ نیستن.تنوعشون کمه و یکم اوس میزنن.اصلا اون حس و حال دشمن بودن رو ندارن بیشتر رفیق میزنن
یکی از بهترین هوش مصنوعی های تاریخ FPS رو این بازی داره بعد شما می‌گی رفیق ـن و...؟!:|
در مورد تنوع هم باید بگم حداقل 8-7 نوع دشمن تو بازی وجود داره که کشتن هر کدوم با اون یکی فرق داره!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر