Halo 4 [پست اول تاپیک خوانده شود]

بهترین مرحله بازی از نظر شما کدام مرحله (ها) است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    234

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,882
یه سوال داستانی :

اخر بازی وقتی که چیف میاد با اون حالت آرمورش رو در بیارن ، علتش چیه یعنی میخواد دیگه اسپارتان نباشه ؟

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
بالاخره تموم شد.:d.واقعا بازی خوبی بود دست استدیو 343 درد نکنه:x.مدتش هم اصلا کوتاه نبود.بعد از مس افکت3 برای من بهترین بازی 2012 بود.

abtinhitodie

کاربر سایت
Feb 11, 2011
923
یعنی چی؟ مولتی بازی که اصلش به لایو هست رو براش لن گذاشتن بعد اسپارتان اپس رو حتما باید لایو اونم از نوع گلد باشی بتونی بازی کنی! تکنفرست خوب این بخش!

s0h3ill

کاربر سایت
Apr 21, 2006
847
نام
s0heill
Halo 4 از خیلی جهات عالیه..ولی Reach یه چی دیگه بود..موزیک بازی اصلا خوب نیست..اگه هنوز Reach رو دارین همون موزیک منو بازی رو گوش بدین تا متوجه منظورم بشین..

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,727
نام
وحید
خُب بازی رو رو لجندری تموم کردم (فکر کنم بازم اولین نفر تو ایران باشم ;;) :D).

oap38qvd4b6zhbw6t32.jpg

خداییش آسون بود:D یعنی اصلا جایی نداشت که اذیت کنه، فقط یه تیکه تو مرحله چهارم گیر کردم که اونم با قایموشک بازی ردش کردم:D البته بازم باید استراتژی داشته باشید، به هیچ وجه نمیشه سر رو انداخت پایین رفت جلو، اما خُب بازم آسونتر از هیلوهای قبلی بود.

اما پایان لجندریش:| یعنی وقتی دیدم یه لحظه سکته زدم. کسایی که بازی رو تموم کردن بخونن:
هیچ فرق خاصی با پایان معمولی نداشت به جز صحنه ی آخره آخر. اون CG آخری که نشون میده دیگه چیف داره آرمورش رو درمیاره، وقتی کلاهش رو برداشت یادتونه تصویر سیاه شد؟ اینجا دیگه سیاه نیست:) دیگه خودتون بگیرید منظورم رو:D البته صورت کاملش رو نشون نداد، روی چشم هاش زوم بود، ولی بازم شوکه شدم ناجور، قلبم وایساد یه لحظه:D اصلا انتظارش رو نداشتم.

نه بابک جان متاسفانه اولی نبودی من زودتر تموم کردم منتها اکانتم تموم شد نیومدم خبر بدم:d
و اما با تاخیر میرم سر اصل مطلب
گیم پلی 10
گرافیک 9.5
داستان 9.5
موزیک 10

در مجموع :9.75

همونطور که انتظار میرفت ازش درود به شرف 343

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
دیشب 11 شب رفتم بازی رو گرفتم تا 5 صبح بازی کردم تا آخر مرحله 5 رفتم . اگه بخوایم واقعا بین باشیم واقعا نمیشه بازی رو با کلمات توصیف کرد . این بازی اینقدر بزرگه که حد نداره . فقط نام Halo ! کاری که 343 کرد واقعا توی این نسل بی نظیر بود
بدون شک بهترین و کالمترین بازی این نسل هستش . بازی که همه چیز رو در بهترین حالت خودش داره . گیم پلی بازی که دیگه رسما مخصوص خود Halo هستش و عمرا هیچ بازی نمیتونه بهش برسه . گرافیک هم بهترین گرافیک کنسولی تا امروز . این همه جزئیات و شلوغیه محیط و AI و نورپردازی و دود و گرد و غبار و خیلی چیزای دیگه تو این محیط بدون افت فریم :-/ واقعا به قول بابک اینا یه رَم جدید تو 360 پیدا کردن . نمیشه رو کنسول این نسل همچین کاری کرد . واقعا شاهکار کردن . این Chapter 5 ... :| رسما نهایت قدرت کنسول این نسل هستش این بازی از نظر گرافیکی
اما به نظر من بازم مثل همیشه Gameplay بازی نقطه ی قوت بازی هستش و چیزی هست که باید اول از همه در مورد اون صحبت کرد . خواستی از هیلو 4 تعریف کنی از گیم پلیش بگو چیزی که هیچ بازی هیچوقت نمیتونه بهش برسه . تنوع دشمنا تنوع اسلحه هوش مصنوعی بی نظیر . جوری باهات بازی میکنن و عکس العمل نشون میدن انگار داری با Player بازی میکنی
موسیقی های بازی در حد خودکشی . به یکی از بچه ها گفتم . این موسیقی هارو بذار گوش کن رگتو بزن :d وارد منوی بازی شدم یه لحظه از جو زمین خارج شدم . واقعا عالی بود اون موسیقی . در طول بازی هم که کاملا دیوونت میکنه مخصوصا اگه با هدست بازی کنی
در مورد داستان و بقیه چیزا هم اینجا نمیشه بحث کرد فعلا دوستان داخل لایو حضور بهم برسونیم بحث کنیم :d
دیگه همین . واقعا حالی که دیشب موقع بازی داشتم رو نمیتونم توصیف کن . امشب لانچ تریلر بازی و 6 نوامبر هم منتظر فروش فوق العاده ی این بازی میباشم
بهتر ازین نمیشد یه استودیو بیاد هیلو رو بگیره و به این شکل بده بیرون . درود خداوند بر تمام اعضای 343

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
رسیدم چپتر 8 . بابا خیلی لذت بخشه . ای ول . هیچ اف پی اس بعد از doom 3 اینقدر حال نداده بود حتی کیلزون ها و کالاف ها . داستان هم واقعا عالیه واسه یه 3 گانه . گرافیکم توپه امسال بازی که گرافیک خارق العاده داشته باشه نیس فک کنم به احتمال 90 درصد اکثر جایزه های گرافیکی رو میگیره .

فقط تو چپتر 5 :
اون قسمت که چیف رفت و اون زنه همه چی رو در مورد didact و promethean ها بهش گفت اونجا رو سر در نیاوردم . البته کلا فهمیدم که قبلا انسان بودن و ... ولی کلا didact چیه و چیکار میخاد بکنه . جریان چیه :D

دیشب 11 شب رفتم بازی رو گرفتم تا 5 صبح بازی کردم تا آخر مرحله 5 رفتم . اگه بخوایم واقعا بین باشیم واقعا نمیشه بازی رو با کلمات توصیف کرد . این بازی اینقدر بزرگه که حد نداره . فقط نام Halo ! کاری که 343 کرد واقعا توی این نسل بی نظیر بود
بدون شک بهترین و کالمترین بازی این نسل هستش . بازی که همه چیز رو در بهترین حالت خودش داره . گیم پلی بازی که دیگه رسما مخصوص خود Halo هستش و عمرا هیچ بازی نمیتونه بهش برسه . گرافیک هم بهترین گرافیک کنسولی تا امروز . این همه جزئیات و شلوغیه محیط و AI و نورپردازی و دود و گرد و غبار و خیلی چیزای دیگه تو این محیط بدون افت فریم
yahoo_7.gif
واقعا به قول بابک اینا یه رَم جدید تو 360 پیدا کردن . نمیشه رو کنسول این نسل همچین کاری کرد . واقعا شاهکار کردن . این Chapter 5 ...
yahoo_22.gif
رسما نهایت قدرت کنسول این نسل هستش این بازی از نظر گرافیکی
اما به نظر من بازم مثل همیشه Gameplay بازی نقطه ی قوت بازی هستش و چیزی هست که باید اول از همه در مورد اون صحبت کرد . خواستی از هیلو 4 تعریف کنی از گیم پلیش بگو چیزی که هیچ بازی هیچوقت نمیتونه بهش برسه . تنوع دشمنا تنوع اسلحه هوش مصنوعی بی نظیر . جوری باهات بازی میکنن و عکس العمل نشون میدن انگار داری با Player بازی میکنی
موسیقی های بازی در حد خودکشی . به یکی از بچه ها گفتم . این موسیقی هارو بذار گوش کن رگتو بزن
yahoo_4.gif
وارد منوی بازی شدم یه لحظه از جو زمین خارج شدم . واقعا عالی بود اون موسیقی . در طول بازی هم که کاملا دیوونت میکنه مخصوصا اگه با هدست بازی کنی
در مورد داستان و بقیه چیزا هم اینجا نمیشه بحث کرد فعلا دوستان داخل لایو حضور بهم برسونیم بحث کنیم
yahoo_4.gif

دیگه همین . واقعا حالی که دیشب موقع بازی داشتم رو نمیتونم توصیف کن . امشب لانچ تریلر بازی و 6 نوامبر هم منتظر فروش فوق العاده ی این بازی میباشم
بهتر ازین نمیشد یه استودیو بیاد هیلو رو بگیره و به این شکل بده بیرون . درود خداوند بر تمام اعضای 343

بابا با این تعریف کردن ها نوید تو دختر کور داشته باشیی فوری شوهرش میدی :)) calm down بابا :D

آخرین ویرایش:

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
رسیدم چپتر 8 . بابا خیلی لذت بخشه . ای ول . هیچ اف پی اس بعد از doom 3 اینقدر حال نداده بود حتی کیلزون ها و کالاف ها . داستان هم واقعا عالیه واسه یه 3 گانه . گرافیکم توپه امسال بازی که گرافیک خارق العاده داشته باشه نیس فک کنم به احتمال 90 درصد اکثر جایزه های گرافیکی رو میگیره .

فقط تو چپتر 5 :
اون قسمت که چیف رفت و اون زنه همه چی رو در مورد didact و promethean ها بهش گفت اونجا رو سر در نیاوردم . کلا didact چیه و چیکار میخاد بکنه . جریان چیه :D
کلا درباره داستانش باید یه پیش زمینه کلی بنویسم، وگرنه چیز خاصی متوجه نمیشید:D البته قبل از عرضه چند بار خواستم اینکارو بکنم، اما گفتم شاید لازم نباشه (که حالا فهمیدم خیلی لازم بود:D).

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
خب من بالاخره از سفر برگشتم و رفتم سراغ بازی و 3 مرحله رو پشت سر هم رد کردم ! :D (کلآ یه مدت هست که زیاد پشت سر هم بازی نمیکنم ولی H4 رو دلم نمی اومد دست نگه دارم و فقط خستگی زیادی که داشتم باعث شد بیام بیرون تا بعدآ با لذت بیشتر برم سراغش)
خیلی از پست ها رو هنوز نخوندم ولی احتمالآ هرچی بگم تکراریه دیگه ! :D
گرافیک بازی که واقعآ فوق العادست و آدم رو یاد وضعیت Halo توی نسل قبل میندازه ! یعنی بهترین گرافیک کنسولی اون نسل (حداقل از نظر من)
نورپردازی محشر ، افکت های واقعآ جالب و دیدنی ، تکسچرهای عالی و محیط های عظیم و ... بدون افت فریم. عجب سایه خفنی داره چیف !!! منظره های دوردست بی نظیر هستن و گرافیک هنری هم در کنار گرافیک تکنیکی غوغا میکنه و خیلی جاها با بازی هایی که گرافیک هنری معروفی دارن هم کل کل داره ! :D با توجه به سبکی که داره عنوان بهترین گرافیک کنسولی کاملآ برازنده بازی هست !
گیم پلی هم مثل همیشه عالی هست و تغییر زیادی نکرده و تغییراتش هم در راستای بهبودش هست. در مجموع همون گیم پلی ناب قبلی این بار بهتر از همیشه برگشته ! به نظرم یه کمی هم سخت تر از قبل شده !
صداگذاری هم مثل گرافیک به نظر میرسه پیشرفت نجومی داشته ! یعنی یه جورایی به نظر میاد در این زمینه خیلی بیشتر روش کار کردن. از صدای اسلحه ها و محیط و دشمن تا حتی صدای خود Chief و Cortana که یه حالت دیگه ای داره و زنده تر و شفاف تر به نظر میرسه.
موسیقی بازی هم بسیار زیباست. البته تا اینجایی که رفتم ، هنوز اون طور که باید و شاید موسیقی رو نمیتونم با موسیقی های مارتی مقایسه کنم ولی با چیزهایی که قبلآ از آهنگساز H4 شنیدم ، مطمئنم جلوتر چیزهای خیلی بهتری در انتظارم هست. البته تا همین جاش هم آهنگ منو فوق العاده زیبا و شنیدنی بوده (کلآ منوی بازی رو بعد از منوی CE بهترین توی سری Halo میدونم) به همراه یکی دیگه از آهنگ های مراحل که خیلی قشنگ بود.
در مجموع من که برخلاف خیلی ها از روز اول به 343 امید داشتم و به بعضی از بچه ها هم گفتم تغییر سازنده بازی میتونه مفید باشه ! :D Bungie یه استودیوی فوق العاده ماهر هست و با ساخت نسخه های مختلف Halo این رو نشون داده ، ولی بعد از 10 سال شاید دیگه کم کم اون تازگی خودش رو از دست میداد و حالا یه استودیوی جدید با کلی کارمند درجه یک اومده یه روح جدید توی این سری دمیده (چه ادبی شد lol) و بعید نیست این تغییر سازنده به نفع سری Halo شده باشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر