Halo 4 [پست اول تاپیک خوانده شود]

بهترین مرحله بازی از نظر شما کدام مرحله (ها) است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    234

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,978
نام
نـــــــویـــــــــد
Gears of War هم میشه گفت تخیولیه ولی تو خیلی جهات نکات واقع گرایانش خیلی از هیلو بیشتر مثلا نوع اسلحه یا نوع دشمنها

امین من واقعا متوجه اون تیکه ی قرمز نمیشم ! دشمن های Gears واقع گرایانه تر از Halo هستن یعنی چی ؟ :-/
یعنی الان Corpser یا Berserker واقع گرایانه تر از دشمنان هیلو هستن ؟ :-/
حالا اسلحه رو میگیم منظورت اینه که چون تیراشون رنگی نیستن واقعا گرایانه تره اما دشمنا ... :|

من کماکان تو کـَف اتمسفر بازی هستم، هر کاری هم می کنم نمی تونم از کـَف بیرون بیام
yahoo_25.gif

همه همینجوریم برادر 8-|

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
کلا هیلو یه جوریه یا عاشقش میشی یا حالت ازش بهم میخوره.وقتی باهاش حال نکردی پس بیخیالش:D هنوز نتونستم تریلر رو ببینم. روانی شدم

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,063
نام
محمد امین
من نقل قول نمیکنم چون کوبیده خواهم شد..:d

مثلا نژاد اصلی دشمنهای گرز لوکاست ها هستن که خیلی از لحاظ ساختار بدنی به انسانها شبیه اند اما دشمنهای هیلو رو دقیقا فقط تو کتاب های فضایی دهه 90 میشه گیرشون اورد..
مثلا تیرهای رنگی رو اولین بار شما کجا دیدین..
صفینه های فضای قول پیکر و...

کارتز های اصلی هر دو بازی هم با هم فرق میکنن مثلا مارکوس انسانه و هیچ قدرت غیر طبیعی نداره ولی اسپارتان ها یک هو غیب میشن..

مثلا برای باور پذیر کردن گرز خیلی از اسلحه هاش مربوط به همین دوره خودمون هست یا طراحی ساختمانها ولی Halo همش تخیولیه..

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,107
تازه این موضوع که تو هیلو تیر میخوری و خونت پر میشه دلیل داره. شما یه زره به نام Mjolnir دارید که خودش شارژ میشه و براتون سپر درست میکنه، ولی مثلا تو CoD (مخصوصا اون نسخه های جنگ جهانیش) که یه آدم عادی با لباس عادی هستید و 200 تا تیر میخورید، بازم هیچیتون نمیشه:D
هیچ وقت روح یه آدم مُرده رو نخواهیم دید که توی دستشویی گریه بکنه یا بریم پر ققنوس بسوزونیم و از توش یه ققنوس دیگه به دنیا بیاد !
اتفاقا اینو میخواستم بگم:D چطوری آتیش انداختن با یه چوب میشه واقعی، ولی ساختن تجهیزات پیشرفته در آینده میشه تخیلی؟:-/

اصولا به اینجور ژانرها مثل هیلو، Gears، Star Wars و Mass Effect میگن علمی تخیلی. اون لغت علمی رو الکی اولش نیوردن، یعنی شاید بشه در آینده با علم اینا رو ساخت. ولی مطمئنا نمیشه با یه تیکه چوب پرنده رو تبدیل کرد به هواپیما مثلا:D
ولی اسپارتان ها یک هو غیب میشن..
چرا از خودت درمیاری؟:-/ کی اسپارتان ها یهو غیب شدن؟!

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,552
نام
محمد

مثلا نژاد اصلی دشمنهای گرز لوکاست ها هستن که خیلی از لحاظ ساختار بدنی به انسانها شبیه اند اما دشمنهای هیلو رو دقیقا فقط تو کتاب های فضایی دهه 90 میشه گیرشون اورد..

کارتز های اصلی هر دو بازی هم با هم فرق میکنن مثلا مارکوس انسانه و هیچ قدرت غیر طبیعی نداره ولی اسپارتان ها یک هو غیب میشن..

مثلا برای باور پذیر کردن گرز خیلی از اسلحه هاش مربوط به همین دوره خودمون هست یا طراحی ساختمانها ولی Halo همش تخیولیه..
بی خیال بابا، الان اینا خیلی واقعی هستن؟ :D
بازی‌سنتر | پیش نمایش | X360 | Action | Gears of War 3 | گیرزپدیا: عظیم‌ترین پیش‌نمایش از Gears of War 3 | Gears of War 3 creatures

files_previews__Lambentbeserker%5Bw500h282mresizeByMaxSize%5D.jpg

آخرین ویرایش:

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی

دقیقا کجا اسپارتان ها غیب میشن یا قدرت ماوراء طبیعه دارن ؟!
در مورد اسلحه ها وسایل به جز ماله Forrunner ها همش قابل ساخته ! حتی Assasult Rifle رو چند سال پیشنهاد کردن به ارتش آمرکیا به دلیل خوش دست بودن ! یا همین BR که تو تریلر هست کجاش تخیلیه ؟! Warthog هم که باز کاملا ساخته و به دلیل خرج بالا ساخته نمیشه. ساختمون هم همین برج دبی و این جدیده تو ژاپن شباهت عجیبی دارن با ماله هیلو که باز نشون میده اونقدر تخیلی نیستن. نژاد هم لوکاست ها واقعین بعد الیت و ... همینجوری ؟! :d باز خوبه ماله هیلو به خاطر عقاید دینیشون جنگ راه میندازن ! سفینه ها هم که نمیخوای بگی عمرا هیچکس بهش نمیرسه ؟

اسلحه پلاسما و یا مغناطیسی هم دقیقا از روی چیزایی برداشته شده که همین الآن دارن ساخته میشن

آخرین ویرایش:

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
کلمه تخیل مضحک ترین واژه ای هستش که وجود داره آن چیزی که عجیب و باور نکردنیه خودمون هستیم و همچنین کره زمین وقتی میلیارد ها کهکشان و خورشید در این جهان هستش میتونه هر چیز دیگری و هر دنیای دیگری وجود داشته باشه ................. در کره ای زندگی میکنیم که به طرز شگفت انگیزی حیات وجود داره بعد انسان ها وقتی حرف از موجود فضایی میشه با این شرایط فضا میگن عجیب و باور نکردنیه .

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود

عزیز جان شما با لغا Sci Fi بیگانه ای ! مردم آمریکا بخصوص عاشق استاروارزن و استاروارز هم تخیلیه پس بده . دنیای هیلو خیلی چیاش تقلید از دنیای استاروارز بوده ( بیس دنیاش :D ) برای همین هم انقد طرفدار داره . حالا چون شما خوشت نمیاد دلیل نمیشه بد باشه !

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,026
نام
آریا
در مورد بقیه موارد دوستان گفتن ، ولی میرسیم به غیب شدن که البته ربطی به اسپارتان ها نداره ! :D دانشمندها توی این چند سال خیلی در این زمینه پیشرفت کردن و حتی اگه درست یادم باشه در حد آزمایشگاهی لباسی درست کردن که بدن رو غیب میکنه. این غیب شدن هم تخیلی نیست ، پشت لباس هزاران دوربین وجود داره که تصویر پشت رو میگیره و جلوی لباس پخش میکنه و بیننده پشت بدن رو میبینه ! :D پس طرف غیب میشه !! چند وقت پیش هم ویدئوی مرسدس بنز رو گذاشتم. یعنی همین الآن در سال 2012 ماشینی درست کردن که غیب میشه !! :D توی خیابون هم نمایشش دادن. حالا کیفیت غیب شدنش در سطح عالی نیست ولی چند سال دیگه به بهترین سطح هم میرسه ، دیگه 550 سال دیگه بماند !

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,292
نام
Afshin
دقیقا کجا اسپارتان ها غیب میشن یا قدرت ماوراء طبیعه دارن ؟!
در مورد اسلحه ها وسایل به جز ماله Forrunner ها همش قابل ساخته ! حتی Assasult Rifle رو چند سال پیشنهاد کردن به ارتش آمرکیا به دلیل خوش دست بودن ! یا همین BR که تو تریلر هست کجاش تخیلیه ؟! Warthog هم که باز کاملا ساخته و به دلیل خرج بالا ساخته نمیشه. ساختمون هم همین برج دبی و این جدیده تو ژاپن شباهت عجیبی دارن با ماله هیلو که باز نشون میده اونقدر تخیلی نیستن. نژاد هم لوکاست ها واقعین بعد الیت و ... همینجوری ؟! :d باز خوبه ماله هیلو به خاطر عقاید دینیشون جنگ راه میندازن ! سفینه ها هم که نمیخوای بگی عمرا هیچکس بهش نمیرسه ؟

اسلحه پلاسما و یا مغناطیسی هم دقیقا از روی چیزایی برداشته شده که همین الآن دارن ساخته میشن

الان میخوای اثبات کُنی که هیلو تخیلی نیست ؟ بابا همه ی حال ِ هیلو به همین تخیلی بودنشه ، هر کی هم حال نمیکنه بازی نکُنه :d

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,063
نام
محمد امین
شما ها چه جور هیلو بازی هستین که نمیدونید اسپارتانها غیب میشن..

در کل من نگفتم این تخیولی بودن چیز بدی هست من دارم براش درجه میگزارم همین COD هم خیلی جاهاش تخیولی هست ولی خوب به نسبت هیلو کمتر..

======

آریا@
من نمیگم نشدنی هست میگم تخیولش بیشتره شاید تا 100 سال دیگه به این مهم برسن ولی قبول کن تخیولش زیاد هست
شاید تو آینده خیلی نزدیک ما دنیایی مثل دنیایی هیلو بسازیم ولی این به مراتب تخیولش از مثلا چیزی های که تو فیلم I Robot میدیدم بیشتره..

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
خو حالا مگه تخیلی بودن بده که دارین توجیح میکنین؟
مثل هر بازی Sci-Fi دیگه، عنصر تخیل تو هیلو هم هست. خیلی هم چیز خوبیه. کسی خوشش نمیاد دلیل بر بد بودنش نیست. خیلی ها هم خوششون میاد.

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
واااای عجب پستهایی این همه سال تو غفلت و گمراهی بودم که فن هیلو بودم الان فهمیدم چون تخیلیه نباید فن داشته باشه . آمریکایی هم نیستیم که بتونیم فنش باشیم . خاک بر سر شدیم رفت .
باید بریم فنه بازیه گرشاسپ شیم ! :(
با فلسفه-ی ایشون فقط تعداد کمی بازی هستن که میشه فنشون بود چون تخیلی نیستن ! که نصف بیشترشون هم بازیهای ورزشین ! :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر