Halo 4 [پست اول تاپیک خوانده شود]

بهترین مرحله بازی از نظر شما کدام مرحله (ها) است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    234

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
نه خب نگفتم بازي نياز داره تا من بازيش كنم :d

نميدونم ولي خب تا اينجا كه بازي ميكردم نتونستم با گيم پلي ارتباط برقرار كنم حالا هرچي ميخوايد بگيد نوب ولي خب به دلم ننشست .

اون رو هم قبول دارم كه تغييرات اساسي نميدن ولي تا اينجا كه نمايشات هيلو 4 رو ديدم بنظرم يه تغييرات كوچيكي دادن كه به من خيلي سازگار بوده :d

نه خب بابك گفت بيخيال بازي بشو ولي من گفتم شخصيت و داستان بازي رو دوست دارم و تو اين چند ساله هميشه پيگير بودم و الان شرط ميبندم كه داستان رو از بابك هم بيشتر ميدونم :d

========================================================================================================

اي بابا حالا هرچي ما ميگيم بخدا قصدم مسخره كردن بازي يا كبوندنش نيست ( خوب كه دارم ميگم مشكل از منه نه از بازي بعد دوستان انگ ترول بهمون ميزنند !! ) اي حالا ميان ميگن داري ترول ميكني !!:|

يعني كلا اينجا و تو اين تاپيك نميشه دو كلوم با فن هاي بازي صحبت كرد !؟؟ يعني ادم ها رو فقط از اواتارشون ميشناسيد ؟؟
نه آقا کوبوندن چیه:D میگم که، با اون توصیفاتی که شما کردی، هیچ راهی نداره که از اینم خوشت بیاد، no way at all کلا:D بازی همونه، فقط رنگ و لعابش عوض شده، تازه از لحاظ تخیلی بودن، خیلی تخیلی تر (!) از قبل هم شده. اسلحه های فوررانرها دیگه تخیل رو ترکوندن:D
داستانش هم خُب ویکیپدیا رو برای همین گذاشتن:D کتاب هم زیاد داره، لایو اکشن 75 دقیقه ای هم امسال ازش میاد، همونا خیلی هم خوبه برای داستان:D
انیمیشن انصافا دیگه تهشه ! اون Technical Creature الکی نبود واقعا مقامش تو استودیو
yahoo_4.gif
انیمیشن گرانت ها خیلی عجیبه:D یعنی یه نفرو آوردن ادای گرانت درآورده برای موشن کپچرش؟:-/ :D

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,489
نام
Ali
Let me give you a huge advice ... :D

و همانا ما هیلو را برای بندگان خاصّـمات قرار داده ایم ؛ پس بدانید و آگاه باشید که اگر از این نعمت بهره مند نشده اید در ادامه نیز نخواهید شد ! باشد که رستگار شوید ...

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,924
نام
نـــــــویـــــــــد

=))
من واقعا معذرت میخوام دوباره اینو نقل قول کردم :))
خیلی دلم براشون سوخت خدایی . مخصوصا اون اولی که شدیدا مظلومه دیگه :))

انتظار برای دیدن رکوردهای جدید از سوی این بازی خیلی سخته . دنیایی رو به لرزه خواهد انداخت :d

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,018
نام
محمد امین
هیلو داستانش و کل محتوای بازیش خیلی آمریکایی پسنده چیزی که تو اوایل دهه 90 میلادی خیلی طرفدار داره تو آمریکا به همین منظورم هم نباید انتظار داشت همه نقاط دنیا خیلی ارتباط با این بازی برقرار بکنه مخصوصا الان که سال 2012 هستیم خیلی ها بیشتر دنبال واقعیت ها میرن و اگر هم دنبال تخیول برن بیشتر دوست دارن واقعیت پذیر تر باشه یعنی یک توجیه واقعی پشتش باشه..

1- به جان خودم ترول نکردم
2- این یک Fact ـه

The Hound

کاربر سایت
Sep 6, 2011
760
نام
نوید
دوستان ممنون ميشم به منم بگيد چجوري و چيكار كنم كه با اين سري بازي ارتباط برقرار كنم :d

فقط بزاريد بگم با چيه اين سري مشكل داشتم :

1- گرافيك بازي هاي اين سري بود كه چه بخوايد و چه نخوايد هميشه يه چند سالي عقب تر بود ولي خب الان تا نمايش Halo 4 رو ديدم نظرم 180 درجه فرق كرد !

2- گيم پلي خشك !! ( البته به فن هاي بازي توهين نشه اين از نظر من هست ) كه اميدوارم تو نسخه 4 بهتر بشه و با نظر نزديك تر باشه

3- اسلحه هاي بي مزه كه خب متاسفانه هنوز وجود داره !!

تو اين سري هم فقط Halo Reach و Halo 2 رو بازي كردم كه كه دوتاش هم از مراحل دوم به بعدشون گذاشتم كنار !!

بخدا قصدم ترول نيست يه راه حل بديد من با اين سري اشتي كنم :d

با اجازه دوستان دیگه سعی می کنم به دغدغه های شما پاسخ بدم البته فقط قصد توضیح دارم و نمی خوام باعث ناراحتی شما بشم به هیچ وجه.

به عنوان یه توضیح بخونیدش صرفا :

1 - گرافیک این سری همیشه رو به پیشرفت و صعود بوده در این نسل.REACH با وجود محیط گسترده دیوانه وارش و اینکه روی کنسول اجرا میشد صحنه های بصری زیبایی رو خلق کرد

و حتی دیشب که داشتم می رفتمش می دیدم هنوزن نمونه DRAW TO DISTANCE و جزئیاتی که در محیط هایی که کیلومترها از محل فعلی شما دور هستن کم نظیر هست. دیدیم

که یکی از معدود عناوین شوتر SANDBOX و غیر خطی که روی کنسول ها داریم یعنی CRYSIS 2 روی کنسول ضعیف عمل کرد و رکورد افت فریم وحشتناک ( مخصوصا مرحله 14 که هیچ وقت یادم

نمی ره قشنگ میشد فریم ها رو شمرد :d ) رو به نام خودش ثبت کرد و CRYSIS 3 هم امسال در کنفرانس EA چندان توجهی رو به خودش جلب نکرد.ساخت SAND BOX با محیط وسیع و در عین حال

زیبا نگه داشتن محیط بازی کار دشواری هست که روی کنسول تنها HALO در شوتر ها از پسش بر اومده و داره به کمال می رسوندش با تکیه 11 سال تجربه ای که در این راه کسب کرذه.

2 - گیم پلی بازی خشک نیست بلکه سلیقه شما متفاوت و البته محترم هست و همین گیم پلی هست که اون رو برای من و بسیاری از دوستان به زندگی تبدیل کرده.لذتش زیر دندون کسی

بره با دنیا عوضش نمی کنه.چند نفر حس منو دارن که STICK GRANADE رو وقتی با دکمه LT پرت می کنم وسط دشمنانی که قطعا قرار بوده بکشن منو و راه فرار دیگه ای نداشتم و همشون پرت

می شن توی هوا چه لذتی داره؟! چند نفر این لذت یک لحظه ارام و قرار نداشتن در جریان مبارزات و چنگ زدن به هر چیزی در محیط برای 5 ثانیه زنده موندن بیشتر و در نهایت زنده موندن و ادامه مسیر

رو فراموش می کنن؟! مسئله سلیقه هیچ راه درمان قطعی و شناخته شده ای نداره و لزومی هم به درمانش نیست چون تنوع سلایق لازمه زندگی انسان هاست.مثلا من هیچ وقت نتونستم از سری

INFAMOUS لذت ببرم.هر 2 نسخش رو نصفه کاره رها کردم اما این معنی رو نداره که گیم پلی بازی مشکل یا ایراد داره. بسیاری من دیدم با INFAMOUS دارن لذت دنیا رو می برن.اما سلیقه من طوری

هست که از این تیپ بازی ها لذت نمی برم.مثلا PROTOTYPE هم هیچ کدوم از 1 نسخش رو کامل نکردم.

3 - همون مسئله توضیحات شماره 2 شامل همین بخش از مشکلتون هم میشه.سلاح های این بازی قدرت و پتانسیل کشف نشده ویرانگری دارن حتی ساده ترینشون که وظیفه کشف کردن یا کشف

نکردن این پتانسیل ها به عهده مخاطب هست.

--------------------------------------------------------------
پیشنهاد من این هست که از طریق کتاب یا نوشته ها داستان رو دنبال کنید و خیلی خودتون رو اذیت نکنید. به شخصه بعید می دونم نسخه 4 هم سلایق ثابت رو تغییر بده.

به نظرم اون وقت رو سر یه عنوان دیگه بزارید که مطابق میلتون هست و ازش لذت ببرید.

امیدوارم که ادب و نزاکت رو در طول توضیحاتم حفظ کرده باشم.

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,098
نام
مصطفی
اي بابا حالا هرچي ما ميگيم بخدا قصدم مسخره كردن بازي يا كبوندنش نيست ( خوب كه دارم ميگم مشكل از منه نه از بازي بعد دوستان انگ ترول بهمون ميزنند !! ) اي حالا ميان ميگن داري ترول ميكني !!
يعني كلا اينجا و تو اين تاپيك نميشه دو كلوم با فن هاي بازي صحبت كرد !؟؟ يعني ادم ها رو فقط از اواتارشون ميشناسيد ؟
نه از رو کامنت هاش میشناسیم :
1- گرافيك بازي هاي اين سري بود كه چه بخوايد و چه نخوايد هميشه يه چند سالي عقب تر بود ولي خب الان تا نمايش Halo 4 رو ديدم نظرم 180 درجه فرق كرد !
2- گيم پلي خشك !! ( البته به فن هاي بازي توهين نشه اين از نظر من هست ) كه اميدوارم تو نسخه 4 بهتر بشه و با نظر نزديك تر باشه
3- اسلحه هاي بي مزه كه خب متاسفانه هنوز وجود داره !!
اصلا و ابدا قصدت ترول نیست !!!
نه خب بابك گفت بيخيال بازي بشو ولي من گفتم شخصيت و داستان بازي رو دوست دارم و تو اين چند ساله هميشه پيگير بودم و الان شرط ميبندم كه داستان رو از بابك هم بيشتر ميدونم
تو که همه شماره هاشو تا مرحله دوم بیشتر نرفتی چطوری پیگیر داستانشی ؟!
تو اين سري هم فقط Halo Reach و Halo 2 رو بازي كردم كه كه دوتاش هم از مراحل دوم به بعدشون گذاشتم كنار !!
!!!!
در کل تنها راهنمایی من اینه بجای اینکه اینقدر با بازی کردن سری هیلو خودتو آزار بدی قیدشو بزن ولی چون اسرار داری پیگر داستانش هستی من همین جا از امیر علی قول میگیرم بیاد مو به مو داستان halo 4 برات تعریف کنه، فقط تو دیگه بازی نکن :d

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
هیلو داستانش و کل محتوای بازیش خیلی آمریکایی پسنده چیزی که تو اوایل دهه 90 میلادی خیلی طرفدار داره تو آمریکا به همین منظورم هم نباید انتظار داشت همه نقاط دنیا خیلی ارتباط با این بازی برقرار بکنه مخصوصا الان که سال 2012 هستیم خیلی ها بیشتر دنبال واقعیت ها میرن و اگر هم دنبال تخیول برن بیشتر دوست دارن واقعیت پذیر تر باشه یعنی یک توجیه واقعی پشتش باشه..

2- این یک Fact ـه
اتفاقا اشتباه میکنی. سبکی که تو میگی اصلا تو هیلو به اون صورت نیست
دیگه همین Halo Cryptum رو به فارسی تا یه جاییش رو فعلا گذاشتم. اصلا نه تم داستان و نه محیط و تکنولوژیش شبیه اینایی که میگی نیست.

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
نه از رو کامنت هاش میشناسیم :

تو که همه شماره هاشو تا مرحله دوم بیشتر نرفتی چطوری پیگیر داستانشی ؟!

در کل من تنها راهنمایی من اینه بجای اینکه اینقدر با بازی کردن سری هیلو خودتو آزار بدی قید سری halo بزن ولی چون اسرار داری پیگر داستانش هستی من همین جا من از امیر علی قول میگیرم بیاد مو به مو داستان halo 4 برات تعریف کنه :d

:|/:)

يعني كلا نميشه داستان رو ازچيزي خوند ديگه ؟؟ ميخوايد تا ادرس دقيق هم بدم كه اولين بار كجا داستان بازي رو خوندم و علاقه مند شدم بهش و بعد هم رفتم بازي ها رو خريدم . اون موقع حتي ODST هم معرفي نشده بود:|

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا

2- این یک Fact ـه
حالا چرا جون خودت رو قسم میخوری ؟! :D آدم معمولآ برای چیزهای اشتباه به جون خودش قسم نمیخوره !
همین نسل یکی از محبوب ترین و بهترین تریلوژی ها Mass Effect بود که یه بازی کاملآ علمی تخیلی آینده نگرانه هست نه بازی واقعی مربوط به سال 2012 ! یکی دیگه از بهترین تریلوژی های نسل Gears of War بود که اونم واقع گرایانه نیست ! کلآ تعداد بازی هایی که چاشنی تخیل توی خودشون دارن و علمی تخیلی هستن ، اگه بیشتر از بازی های واقع گرایانه نباشه ، کمتر هم نیست.
Halo هم تقریبآ برای همه چیزش توجیه وجود داره. یعنی تخیلش جوری نیست که مثلآ طرف یه جادو جمبل بکنه و یه درخت یه دفعه تبدیل بشه به یه موجود سخنگو ! :D یه حالت علمی تخیلی داره و یه سری نژاد بیگانه هم توش هستن که هیچ کدوم تخیل محض توشون وجود نداره.

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
:|/:)

يعني كلا نميشه داستان رو ازچيزي خوند ديگه ؟؟ ميخوايد تا ادرس دقيق هم بدم كه اولين بار كجا داستان بازي رو خوندم و علاقه مند شدم بهش و بعد هم رفتم بازي ها رو خريدم . اون موقع حتي ODST هم معرفي نشده بود:|
تو پست قبلیم هم گفتم، یه لایو اکشن اپیزودیک طولانی (هر هفته 15 دقیقه که در نهایت میشه 75 دقیقه) نزدیک عرضه بازی میاد، همونا رو ببینی خودش کلیه:D یعنی یه جورایی برای کسایی ساخته شده که حوصله کتاب خوندن ندارن یا مثل ما نمیتونن کتاب هاشو بخونن. حرف خودشونه، از خودم نمیگم:D

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
حالا چرا جون خودت رو قسم میخوری ؟! :D آدم معمولآ برای چیزهای اشتباه به جون خودش قسم نمیخوره !
همین نسل یکی از محبوب ترین و بهترین تریلوژی ها Mass Effect بود که یه بازی کاملآ علمی تخیلی آینده نگرانه هست نه بازی واقعی مربوط به سال 2012 ! یکی دیگه از بهترین تریلوژی های نسل Gears of War بود که اونم واقع گرایانه نیست ! کلآ تعداد بازی هایی که چاشنی تخیل توی خودشون دارن و علمی تخیلی هستن ، اگه بیشتر از بازی های واقع گرایانه نباشه ، کمتر هم نیست.
Halo هم تقریبآ برای همه چیزش توجیه وجود داره. یعنی تخیلش جوری نیست که مثلآ طرف یه جادو جمبل بکنه و یه درخت یه دفعه تبدیل بشه به یه موجود سخنگو ! :D یه حالت علمی تخیلی داره و یه سری نژاد بیگانه هم توش هستن که هیچ کدوم تخیل محض توشون وجود نداره.

نه آريا جان من ميفهمم اين امين چي ميگه !!

نظر من اينه كه كلا دو نوع متفاوت در ژانر تخيلي اينده داريم :

1- سبكي هست كه نسبت به واقعيت خيلي نزديك تر و قابل لمس تر هست و ميشه مثلا گفت ما الان يه وسيله رو داريم اگه تا چند سال اينده اين وسيله پيشرفت كنه ميتونيم به همچين چيزي نزديك بشيم !! يا مثلا با ارتقا يافتن تكنولوژي ميشه به همچين چيز هايي كه ما تو فيلم يا انيميشن يا بازي ميبينم دست پيدا كرد . البته تو اين سبك هيچ ادم فضايي وجود نداره و كلا ديدي از اينده انسان و فناوري هاي كه الان داره رو نشون ميده !!

2- ژانري هست كه كلا نميشه با واقعيت الان تطبيقش داد و به خود ميگي اره شايد يه همچين روزي باعث بشه كه انسان يكدفعه همچين قدرتي پيدا كنه يا مثلا همچين چيزي رو بتونه خلق كنه . تو اين سبك كلا از اون چيز ها و ايتم هايي كه نشون داده ميشه الان و زمان حال حاضر همچين چيز هايي بعنوان نمونه اوليه وجود نداره و كلا همون تخيلي هست !! تو اين ژانر معمولا ادم فضايي هم وجود داره و حتي انسان ها هم قدرت هاي ماورالطبيعه دارند !!

كلا دوتا بازي Halo و Mass Effect رو كه مثال زدي تو دسته دوم قرار ميگيرن !!

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
تو پست قبلیم هم گفتم، یه لایو اکشن اپیزودیک طولانی (هر هفته 15 دقیقه که در نهایت میشه 75 دقیقه) نزدیک عرضه بازی میاد، همونا رو ببینی خودش کلیه:D یعنی یه جورایی برای کسایی ساخته شده که حوصله کتاب خوندن ندارن یا مثل ما نمیتونن کتاب هاشو بخونن. حرف خودشونه، از خودم نمیگم:D

ممنون بابك جان حرف هاي شما منطقي هست و همينجوري عمل ميكنم . ;)

بنظر شما تو اين Halo 4 ميشه يك درصد هم اميد داشت كه بعنوان يه OH MY GOD Surprise از چهره مستر رو نمايي كنند ؟؟:d

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,018
نام
محمد امین
حالا چرا جون خودت رو قسم میخوری ؟! :biggrin1: آدم معمولآ برای چیزهای اشتباه به جون خودش قسم نمیخوره !
Halo هم تقریبآ برای همه چیزش توجیه وجود داره. یعنی تخیلش جوری نیست که مثلآ طرف یه جادو جمبل بکنه و یه درخت یه دفعه تبدیل بشه به یه موجود سخنگو ! :biggrin1: یه حالت علمی تخیلی داره و یه سری نژاد بیگانه هم توش هستن که هیچ کدوم تخیل محض توشون وجود نداره.

من که نگفتم این نوع سبک بده یا مشکل داره به خاطر همین هم میگم ترول نکردم چون دوستان هر چی بگی گیر میدن..

Gears of War هم میشه گفت تخیولیه ولی تو خیلی جهات نکات واقع گرایانش خیلی از هیلو بیشتر مثلا نوع اسلحه یا نوع دشمنها و... مثلا فیلم Harry Potter و Star Wars رو با هم مقایسه کن هر دوتا المانهای تخیولی دارن ولی باور پذیری هری پاتر بیشتره..

اتفاقا اشتباه میکنی. سبکی که تو میگی اصلا تو هیلو به اون صورت نیست
دیگه همین Halo Cryptum رو به فارسی تا یه جاییش رو فعلا گذاشتم. اصلا نه تم داستان و نه محیط و تکنولوژیش شبیه اینایی که میگی نیست.

خوب شبیه چی هست..؟

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
من که نگفتم این نوع سبک بده یا مشکل داره به خاطر همین هم میگم ترول نکردم چون دوستان هر چی بگی گیر میدن..

Gears of War هم میشه گفت تخیولیه ولی تو خیلی جهات نکات واقع گرایانش خیلی از هیلو بیشتر مثلا نوع اسلحه یا نوع دشمنها و... مثلا فیلم Harry Potter و Star Wars رو با هم مقایسه کن هر دوتا المانهای تخیولی دارن ولی باور پذیری هری پاتر بیشتره..

خوب شبیه چی هست..؟

شبیه چیزی نیست. دهه 90 که تو میگی میشه یه چیزی مثل Star Trek و اینا ! الآن تو کجای هیلو به جز قسمت تخیلیش همچین تم و سبکی میبینی ؟
داستان جنگ سه گانه هیلو کاملا به دلیل مسائل دینی و مقدساتی هست ! بر خلاف داستان هایی که تو میگی

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
نه آريا جان من ميفهمم اين امين چي ميگه !!

نظر من اينه كه كلا دو نوع متفاوت در ژانر تخيلي اينده داريم :

1- سبكي هست كه نسبت به واقعيت خيلي نزديك تر و قابل لمس تر هست و ميشه مثلا گفت ما الان يه وسيله رو داريم اگه تا چند سال اينده اين وسيله پيشرفت كنه ميتونيم به همچين چيزي نزديك بشيم !! يا مثلا با ارتقا يافتن تكنولوژي ميشه به همچين چيز هايي كه ما تو فيلم يا انيميشن يا بازي ميبينم دست پيدا كرد . البته تو اين سبك هيچ ادم فضايي وجود نداره و كلا ديدي از اينده انسان و فناوري هاي كه الان داره رو نشون ميده !!

2- ژانري هست كه كلا نميشه با واقعيت الان تطبيقش داد و به خود ميگي اره شايد يه همچين روزي باعث بشه كه انسان يكدفعه همچين قدرتي پيدا كنه يا مثلا همچين چيزي رو بتونه خلق كنه . تو اين سبك كلا از اون چيز ها و ايتم هايي كه نشون داده ميشه الان و زمان حال حاضر همچين چيز هايي بعنوان نمونه اوليه وجود نداره و كلا همون تخيلي هست !! تو اين ژانر معمولا ادم فضايي هم وجود داره و حتي انسان ها هم قدرت هاي ماورالطبيعه دارند !!

كلا دوتا بازي Halo و Mass Effect رو كه مثال زدي تو دسته دوم قرار ميگيرن !!
میدونم ! :D برای همین هم گفتم که Halo تخیلش در حد معقوله !
یعنی توی همین دو دسته ، من Halo رو کاملآ در دسته اول قرار میدم. هیچ چیزی نداره که بشه گفت غیرعلمیه. یه سری اسلحه و وسیله نقلیه هست که شاید همین الآن هم بشه 90%ـش رو ساخت ، چه برسه به 550 سال دیگه !! یعنی تازه سازنده های Halo خیلی تخفیف دادن و اگه اسلحه ها و وسایل مختلف از این عجیب تر بود هم مسآله ای نداشت ! :D سیارات مختلف هست که خب چیز تخیلی ای نداره. اسپارتان ها و زره هاشون و ... هم جنبه علمی داره. فقط می مونه دشمن ها ، که اونا هم تخیل محض نیستن. یعنی شاید بشر یه روزی بتونه نژاد بیگانه ای پیدا کنه و هنوز نمیدونیم اون نژاد چه شکلی میتونه باشه. طراحان Halo شکل دلخواهشون رو به اون نژاد دادن و هیچ چیز تخیلی ای هم توشون نیست.
ME حالا یه ذره بیشتر به گزینه دوم نزدیکه ولی همون هم میشه اکثر چیزهاش رو توجیه علمی کرد.
کلآ به چیزی که الآن وجود نداره نمیگن تخیلی ! :D مثلآ الآن کامپیوتری که فکر من رو بخونه وجود نداره ولی 100% در آینده ساخته میشه. پس جنبه علمی داره نه تخیلی ! :D ولی اگه من بگم در طول 3 سال آینده گربه همسایه ـمون میتونه پرواز کنه ، اون میشه تخیلی ! :D

GeoW و Halo دقیقآ عین هم هستن از این نظر ! :D هم از نظر اسلحه ها ، هم نوع دشمن ها.
هری پاتر کلآ توی یه فاز دیگه هست و میشه فانتزی. یعنی چیزهایی که واقعیت نداره و نخواهد داشت. Star Wars هم باز حالت علمی تخیلی داره ولی نسبت تخیلش یه کم بیشتره. یعنی هری پاتر بین کل مثال هایی که زدی ، از همه کمتر باورپذیری داره اتفاقآ !! :D هیچ وقت روح یه آدم مُرده رو نخواهیم دید که توی دستشویی گریه بکنه یا بریم پر ققنوس بسوزونیم و از توش یه ققنوس دیگه به دنیا بیاد ! :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر