Halo 4 [پست اول تاپیک خوانده شود]

بهترین مرحله بازی از نظر شما کدام مرحله (ها) است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    234

SiLeNt DeλtH

کاربر سایت
May 12, 2008
900
نام
توری | مسیح
دوستان لطفا اشتباه دیشب من رو ببخشید :d بنده پس از مشاهده ی فن های غیور سونی به این نتیجه رسیدم که بعد از دیدن هرچیزی باید اظهار تعجب و نسل بعدی بودن بازی کنم >:d< پس با یه گیف شروع می کنیم :
25397221009691867676.jpg

Holy mother of Jesus !!! یا حضرت ابرفضر !! این چی بود دیگه ! خود CG بود ، اصلا غیر ممکن یه همچین گرافیکی واسه این نسل باشه ، باورم نمی شه ! اگه بود واقعاً کی نیاز به نسل بعد داره ؟ اصلا نمی شه وصفش کرد ، در زبان نمیگنجد ... !
توجه به جزئیات فوق العاده بود ، موقع حرکت مستر میشد صدای ملکولهای سازنده ی Armorش رو شنید ! در کل 343 چندین و چند سطح بالاتر از بقیه بازی میسازه انگار ... >:d<

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
اینم هست:343 تو گرافیک حرف اول رو میزنه وبقیه باید بیان لنگ بندازن>:dتازه هالیوود هم باید تعظیم کنه.

---------- نوشته در 05:08 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:37 PM ارسال شده بود ----------

آهان راستی یه چیزی اینکه خیل عظیمی از هیترهای هیلو تو اکثر فرومهای خارجی و ایرانی نسبت به این نسخه ابراز علاقه نشون دادن که هم خبر خوبه هم خبر بد:|:D

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
You gotta be kidding me !

همچنین Sharpness و AA و Texture و Lightning هایی غیر ممکنه تو این نسل ! واقعا کار 343 تحسین برانگیزه !
قبلا در مورد Halo 4 به خودم میگفتم که قراره خاطره خوب Halo های قبلی رو تکرار کنم ولی الآن ... :D تجربه ی Halo 4 منحصر به فرد خواهد بود >:d

navidfaro5

کاربر سایت
Jan 15, 2012
478
اقا من اصلا تا حالا هالو بازی نکرده بودم حتی هالو ریچ هم بازی نکرده بودم اما تریلر اینو دیدم اول یک فحش ((ف(( دار دادم بعدش لذت بردم

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,292
نام
Afshin
کلا Draw Distance و نورپردازی بازی رو از این رو به اون رو کرده ، تکسچرها هم مثه همیشه عالی ، دیگه جای گیر دادن نداره :d

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
استودیو های دیگه یاد بگیرن بازی ساختن یعنی چی ... به جای غر زدن در مورد محدودیت کنسول و این چرت و پرت ها یه خورده همت کنن آدم باشن ، نتیجش میشه این ...

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,984
نام
نـــــــویـــــــــد
مُخمان کلا هنگ کرد از عظمت و شکوه این بازی :|
ای کاش میشد کنفرانس رو لایو میدیدم این تریلر رو اون موقع میدیدم چه حالی میداد . Draw Distance و نورپردازی رو به کمال رسوندن :d
این دشمن جدیدام خیلی خفن بودن لعنتیا . قشنگ تعداد بالاشون فکر کنم رو حالت Legendry فوق العاده سخت بشه :d
همه چیز این تریلر عالی بود . سنگ تموم گذاشتن . دیگه فکر نمیکنم بعد از دیدن این تریلر فن های بازی نگرانی داشته باشن در مورد بازی

shahin wilson2

کاربر سایت
Mar 28, 2012
137
نام
شاهین
من نمی دونم چرا از هیلو خوشم نمی آد من از شماره ی 2 این بازی رو بازی کردم تا Reach اما نمی تونم با بازی رابطه برقرار کنم. می تونم بگم افتضاح ترین بازی انحصاریه. امیدوارم Halo4 نظرم رو برگردونه.!!!!:((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر