Halo 4 [پست اول تاپیک خوانده شود]

بهترین مرحله بازی از نظر شما کدام مرحله (ها) است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    234

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
اخه قسمت جالب این ویدئوی لیک شده اینجاست که طرف این رو روی نوار ویدئو زمان قاجاریه ! همون VHS ها ضبط کرده !!! و روی TV های انالوگ همون صفحه گردها که مال زمان هیتلر بودند !! گذاشته نشون میده ! اینکه واقعا کیفیت ویدئوی لیک شده سر به فلک میکشه !

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,106
مپش یه چیزی بین Narrows و Citadel هیلو 3 بود:D البته بزرگتر از اونا به نظر میرسید.

فقط یه چیز عجیب اینکه طرف 3 تا اسلحه داشت انگار! یعنی دقیقا تو دو ثانیه، یه بار راکت لانچر درآورد، یه بار BR و یه بار هم پیستول!! یعنی حمل سه تا اسلحه (یا دو تا + پیستول) ؟:-/ یه بار دیگه از دقیقه 7:00 تا 7:10 رو ببینید، میخوام ببینم من توهم میزنم یا واقعا 3 تا اسلحه داره!:D

Railgun هم ظاهرا یه قسمت دستش بود و باهاش شلیک کرد (همون اسلحه تو این آرت وورک). تقریبا تو مایه های اسپارتان لیزر بود، ولی سریعتر شلیک میکرد (و احتمالا قدرتش هم در اون حد نیست).

Bek

کاربر سایت
Jun 4, 2010
371
فقط یه چیز عجیب اینکه طرف 3 تا اسلحه داشت انگار! یعنی دقیقا تو دو ثانیه، یه بار راکت لانچر درآورد، یه بار BR و یه بار هم پیستول!! یعنی حمل سه تا اسلحه (یا دو تا + پیستول) ؟:-/ یه بار دیگه از دقیقه 7:00 تا 7:10 رو ببینید، میخوام ببینم من توهم میزنم یا واقعا 3 تا اسلحه داره!:D

باو بابک یه بار دیگه برو همون جا رو ببین. اسلحه ای که فکر کردی پیستوله. همون BR هستش فقط یک صدم ثانیه که میارتش بالا خیلی سریع دوباره میره پایین تا خشاب گزاری کنه.:D ولی کیفیت خیلی بده و اصلا ادم قاطی میکنه.

اقا اینا دقیقا کحا گرفتن این ویدیو رو؟ طویله؟ من پایین TV بونجه دیدم. :D

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,098
نام
مصطفی
پارالاکس بکار بردن تو این عکس ؟!
84469.jpg

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,019
نام
آریا
خب مثل اینکه میخوان 10 دقیقه اول Campaign رو توی E3 نشون بدن ! :D یعنی احتمالآ خبری از دشمن های جدید نیست. شاید هم در کنارش مثلآ یه تریلر باشه که توی اون بشه چیزی دید ! :D

دو تیکه هم توی تبلیغش بود که مربوط به Campaign میشد :

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,040
نام
محمد امین
این قضیه اسپارتان های آبی و قرمز چی هست یعنی خودی باید بزنیم..؟

من باور نمیکردم HALO اینقدر تو ایران فن داشته باشه

ایول

تا دوسال پیش 90 درصد این فروم فکر میکردن Halo یک جور میوه هست ولی تو این دو سه سال اینقدر زحمتها کشیده شده تا یکی سری بفهمن به غیر از کلاف بازی دیگریم هست..

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
این قضیه اسپارتان های آبی و قرمز چی هست یعنی خودی باید بزنیم..؟

تا دوسال پیش 90 درصد این فروم فکر میکردن Halo یک جور میوه هست ولی تو این دو سه سال اینقدر زحمتها کشیده شده تا یکی سری بفهمن به غیر از کلاف بازی دیگریم هست..

مولتی پلیره ! که تفسیرش هم تمرین اسپارتان ها داخل سفینه Infinity هست

============
فرنکی گفته Spartan Ops مراحلش و برنامش برای چند سال آینده ساخته شده و مدام آپدیت میشه و مراحل جدید اضافه میکنه. و ظاهرا کاملا Free هم باشه

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
یعنی دوباره حس خفنه هیلو 3 رو داره به من میده:D عجیب عاشق هیلو 3 هستم ( حتی اگه 4 ـشم معرفی نمیشد :| )
واقعا خفن بود ولی این یکی که داره از اونم خفن تر میشه! چیف چه با شکوه به بالا نگاه میکنه...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر