Halo 4 [پست اول تاپیک خوانده شود]

بهترین مرحله بازی از نظر شما کدام مرحله (ها) است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    234

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,101
نام
مصطفی
این شات از لحاظ هنری بی نظیره :d
86101183232734349074.jpg
یعنی از همین الان میتونم تصور کنم با دیدن این لوکیشن قیافه هامون چه شکلی میشه :d
26069958602841940189.jpg

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,492
نام
Ali
دقیقاً طراحی هنری بازی واقعاً حرفه ای و زیبا کار شده و اینو از آرت های بازی خیلی راحت میشه فهمید .

همونطور که قبلاً هم گفتم مطمئن باشید 343 از نظر گرافیکی سنگ تموم میزاره واسه شماره چهارم و تفاوت گرافیکی بین هیلوهای این نسل بانجی از نظر گرافیکی با این شماره قشنگ محصوص میشه ... از نظر کنترل بازی و عناصر گیم پلی خب هنوز یکم زوده که بخوایم حرفی بزنیم ولی از اونجایی که 343 رسما جزو دردانه های میکروسافت حساب میشه ( :D ) طبیعتاً دستشون رو برای خیلی کمک ها باز میزاره ضمن اینکه اگه اشتباه نگم شرط ورود به این استودیو این بوده که ملت بازیساز تو هر شاخه ای که هستن فن هیلو باشن که خب از این نظر خیلی هر طور نگاه کنیم یه فن تا جایی که بتونه توان خودش رو برای انعطاف پذیری بازی الخصوص گیم پلی که یکی از پایه های اصلی FPS ـی مثل هیلو میزاره .

نگرانی من فقط روی داستان ، نوع روایتش و پرداخت به چیف ـه ! چون این ها دارن یه سه گانه رو پایه ریزی میکنن و انقدری ازشون انتظار میره که یه داستان قوی و زیبا برای بازی در نظر بگیرن ؛ نوشتن داستان به کنار نوع کارگردانی کار و قرار گیری سین ها و غیره خودش یه داستانه و مهم تر از اون پرداخت شخصیتی چیف هست که به گفته خودشون قراره زاویه های دیگه شخصیتی چیف رو ببینیم ... حالا حساب کنید تمام این موارد تحت الشعاء یه چیز قرار میگیره و اونم فشاری که از طریق رسانه ها ، منتقدا و گیمرا روی 343 هست و رو راست باشم همه انتظار یه گیم فوق العاده رو از Halo 4 دارن .

anyway ، فکر میکنم قسمت اعظمی از این قضایا امشب تو کنفرس مطبوعاتی میکروسافت جواب داده بشه .

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
یا پیغمبر !

این چی بود پخش شد تو کنفرانس ماکرو ؟؟؟

مسخره بازی شده !! یعنی چی این گرافیک !!! اصلا برای این نسل نیست !1 خیلی فراتر از این حرفهاست !

دمشون گرم چی ساختن خدایی

آخرین ویرایش:

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
خب gametrailers نمایش را گذاشت برای دانلود !
Halo 4 Video Game, E3 2012: Debut Gameplay (Stream) HD | Video Clip | Game Trailers & Videos | GameTrailers.com
حالا باید متظر gamersyde بود که تریلر هاش کیفیت به مراتب بهتری دارند .

چی بگم از کجاش بگم ؟! رسما فک برانداز ! عکسهایی که خودم آپ کردم از بعضی قسمتهاش کپچر کردم گرافیک بازی دیوانه وار . افکتهای محیطی نورپردازی تکسچر ها رسما تو یه جایی نشون میده دوربین هرچقدر میره تو زره مستر چیف کیفت بافت نمیاد پایین ! جزئیات هم که دیگه چی بگم ؟!

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,492
نام
Ali
همونطور که قبلاً هم گفتم مطمئن باشید 343 از نظر گرافیکی سنگ تموم میزاره واسه شماره چهارم و تفاوت گرافیکی بین هیلوهای این نسل بانجی از نظر گرافیکی با این شماره قشنگ محصوص میشه

همونطور که گفتیم دیدیم 343 از نظر گرافیکی حرفی باقی نگذاشت ، ولی لامصب این چی بود آخه :D!

از کنترل و گیم پلی کاملاً راضییم آقا ، اتمسفر و آهنگ پیش زمینه هم غوغا بود . فقط مونده بخش داستانی و بس ...

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,127
WTF داشت واقعا:D منتظرم دانلود بشه تا دشمن های جدید رو موشکافانه بررسی کنم:D

فقط این عکس:
82672127776428839502.jpg
خیلی برام جالبه بدونم این چیه که از توش Warthog میاد بیرون! یه کمی شبیه Elephant هیلو 3ـه، ولی حداقل 3-4 برابر بزرگتر از اون. اگه یه همچین چیزی تو مولتی هم باشه (مثل Elephant که تو چند تا مپ هیلو 3 بود) دیگه نور علی نور:D هرچند میدونم خودمو گول میزنم و همچین چیزی اصلا تو مپ جا نمیشه>:d< :D

ولی کلا بازی خیلی اپیک به نظر میاد، همون قدر اپیک که از یه هیلوی شماره دار انتظار میره، bravo 343

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
واقعا لقب KING OF FPS برازنده هست >:d<
آقا ترکوند دیگه گرافیک که لامصب فک نزاشت 343 کاری با گرافیکش کرد که دیگه هیچ حرفی واسه گفتن نزاشت خیلی عالی بود باورنکردنی فضای بازی روانی کننده بود
این دشمنای جدیدش خیلی ترسناک میزد کلی بازی تغییر کرده خیلی لو ندادن چی به چیه یعنی قشنگ گذاشتن هایپ بشیم و بمونیم دشمن ها جدیدش فوق العاده باهوش هستند یعنی فکرش میکنم رو نرمال پوستمون کندس :d یک چیز جالب سلاح ها جدیدش تو حلقم خیلی عالی بودن
این وسایل نقلیه جدیدش هم خیلی جالب بود کلا معلوم نیست 343 چه بلایی سر بازی اورده انقدر عالی در اومده نمیشه درست از بازی تعریف کرد فرانکی زد یک قومی ناک اوت کرد >:d<
VIVA 343

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,101
نام
مصطفی
WTF داشت واقعا:D منتظرم دانلود بشه تا دشمن های جدید رو موشکافانه بررسی کنم:D

فقط این عکس:
82672127776428839502.jpg
bravo 343
بابک 2 مین پایانی باور کردنی نیست ! جدی میگم یعنی لوکیشن هایی که نشون داد رسماً در حد CG بود!
اینو یه بار دیگه میزام :
11694556760355370203.jpg
منکه باور نمیشه ingame باشه !

Arman210

کاربر سایت
Apr 26, 2009
714
نام
Arman
عکسی از وقتی که کورتانا وحشی شد هست ؟
انقدر خفن بود که وقتی به کورتانا رسید مغزم هنوز داشت دشمن هارو تحلیل می کرد ! :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر