Gwent: The Witcher Card Game

zazuuwaronunf3p1iwbu.jpg

Developer: CD Project Red
Platforms: Xbox One, PlayStation 4, PC
Release Date: 2016

8v7jfjlvj03div02jjux.jpg

اطلاعات کلی بازی:
به زودی

دسته ها:

Scoia'tael

3034icon.png
3040icon.png
3113icon.png

Skellige

5038icon.png
5041icon.png
5106icon.png

Monsters

4113icon.png
4002icon.png
4040icon.png

NorthernRealms

1006icon.png
1111icon.png
1030icon.png

HERO/SPECIAL

5icon.png
1icon.png
4icon.png

506icon.png
505icon.png
501icon.png

تاپیک به زودی با اطلاعات بیشتر، تکمیل می شود

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
کسی خبر نداره مهلت کلوز بتا تا کی هست ؟ چون مصادف شده با خریده مس افکت یکم بد موقع شد !
مهلتی نیست الان خیلی از ماها چند ماهه داریم بازی میکنیم، البته من خودم چند هفته‌س بازی نکردم. تا هر وقت که Open Beta شروع بشه بازی میکنی. بعدش با شروع Open Beta تمام دستاوردهات و کارتهایی که آزاد کردی پاک میشن:D و از اون به بعد (احتمالاً) دیگه Wipe رخ نمیده. کمپین تک نفره‌ش هم هر وقت بیاد فکر کنم پولیه.
نسخه PS4 بازي كي ميادش؟
احتمالاً تا قبل از Open Beta (خوشبینانه) یا عرضۀ رسمی (بدبینانه) خبری نباشه. فکر کنم سونی زیر بار کراس پلتفرم نرفته یا همچین چیزی.

• Like
Reactions: Ali Venom

-7-

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,052
فردا ساعت 21.30 به وقت تهران بتای گوئنت برای PS4 دار ها، تا 14 فروردین هم ادامه داره
حجمش هم حدود 3 گیگابایت

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
بتای عمومی بازی از یک هفته دیگه (24 ماه می) برای پلتفرمهای PC، PS4 و XB1 در دسترس خواهد بود.
در فاصلۀ 22 تا 24 ماه می بازی از دسترس خارج خواهد شد.
تمام پیشرفت افراد هم پاک میشه ولی برای افرادی که در بتای غیرعمومی حضور داشتن امتیازاتی در نظر گرفته شده که قبلاً در موردشون نوشتم.
اطلاعات بیشتر در اینجا
با توجه به خبر ساختن شدن سریالش توسط Netflix، امروز روز Witcher بوده.

Davakineee

کاربر سایت
May 10, 2014
625
نام
محـــمد حـســـین
بتای عمومی بازی از یک هفته دیگه (24 ماه می) برای پلتفرمهای PC، PS4 و XB1 در دسترس خواهد بود.
در فاصلۀ 22 تا 24 ماه می بازی از دسترس خارج خواهد شد.
تمام پیشرفت افراد هم پاک میشه ولی برای افرادی که در بتای غیرعمومی حضور داشتن امتیازاتی در نظر گرفته شده که قبلاً در موردشون نوشتم.
اطلاعات بیشتر در اینجا
با توجه به خبر ساختن شدن سریالش توسط Netflix، امروز روز Witcher بوده.
چه عجب بالاخره ماهم میتونیم بازی کنیم پس :D
جدا انقدر منتظرش بودم که رفتم ویتچر۳ رو دوباره از اول بخاطر گوئنت بازی کردم (بار چهارم)
این سریال هم اگه ساخته شه عالی میشه '! امیدوارم از داستان ویچر۱ شروع کنن ک خاطره هامون زنده شه

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
چه عجب بالاخره ماهم میتونیم بازی کنیم پس :D
جدا انقدر منتظرش بودم که رفتم ویتچر۳ رو دوباره از اول بخاطر گوئنت بازی کردم (بار چهارم)
این سریال هم اگه ساخته شه عالی میشه '! امیدوارم از داستان ویچر۱ شروع کنن ک خاطره هامون زنده شه
محوریت سریال تا اونجایی که گفتن روی کتابها خواهد بود

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,249
نام
امیر حسین
این تریلر CGیی که دادن رو دیدید؟ خیلی باحال بود! =))

بتای عمومی رو گرفتم و بعد از مدت زیادی نشستم پای بازی....تقریبا همه ی کارت ها عوض شدن:[ با هیچ کارتی آشنایی ندارم:))

بخش آموزشیش باحاله:-" صحبت های بین گرالت و سیری:D ، بخش داستانیشم اینجوری موقع مسابقه کل کل و صحبت کنند هم خوبه:D

چلنج ها خوبن، لیدر کارت هم که جایزه میدن و بسیار عالی:D

و گویا دوباره قدرت Spyها برگشته:-" یک بنده خدایی با Deck نیلفگارد به فنام داد! :[
از اون طرف اون هیلره Northern Realm هم کاراییش تغییر کرده و به اون صورت مثل قبل جوابگو نیست:-"

کلا تغییرات خیلی زیاده:D

نکته منفی : من واقعا نوشته ها رو نمیتونم بخونم:[ تا رو کارت ها زوم نکنم معلوم نیست چی به چیه:-" با این وضعیت ، PC گزینه بهتری میشه برام:(

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
من دیروز نشستم پای بازی برای اولین بار تغییرات که به نسبت gwent ویچر 3 خیلی زیاده و باید وقت بذارم کامل یاد بگیرم ولی اینترفیسش اصلا جالب نیست بنظرم. :D
پ.ن: بعضی از کارتها که قابلیت های خاصی دارن امکان کنسل کردن افکتشون نیست یا من بلد نیستم؟ :D مثلا وقتی تریس رو انتخاب میکنی و طرف مقابل کارت غیر از طلا نداشته باشه مجبورت میکنی رو کارتهای خود قدرت -5 ـش رو اعمال کنی. یجورایی گل بخودی میشه! :D

• Like
Reactions: Mr. Children

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,249
نام
امیر حسین
یک سوال از دوستانی که این کارت رو دارن:-"
Sabrina Glevissig - Gwent: The Witcher Card Game · GwentDB
این دقیقا نحوه ی کارش چجوریه؟ توضیحش واضحه ولی استفاده که کردم تو یکی دو دور که حداقل میدونم اون ردیف رو کم نکرد:| (و اون دست تموم شد رفت:-")

راستی یادم رفت بگم توی PSN یک تم و سه تا آواتار گذاشتن(رایگان:-") ، تم رو شدیدا پیشنهاد میکنم بگیرید:D (موزیکم داره:p )

Mr. Children

کاربر سایت
Sep 24, 2013
1,287
خیلی تعجب داره برام که تاپیک بازی انقدر خلوته. حالا که پابلیکش برای PS4 هم اومده که. هر روز یه نیم ساعتی وقت میزارم و چند دست بازی می کنم.
بیشتر چیزها توی بازی واقعا خوبه و مطمئنا ازین هم بهتر میشه
شاید جاهایی که برای بهتر شدن هنوز جا داره یکی همین اینترفیس و منوهاش هست. یکی هم اینکه که اگه یه کمپین کنار چلنج ها تو نسخه ی نهایی بزارن عالی میشه. خصوصا که تو بخش توتوریال گرالت و سیری هم داشتن با هم حرف میزدن. واقعا تو بازیای کارتی وجود کمپین میتونه ارزش بازی رو خیلی بیشتر کنه.
هنوز یه سری از کارتها رو دقیقا نمی فهمم چکار میکنن. ولی فکشن های مختلف عالی کنار هم قرار گرفتن. بازی با همشون لذت بخشه

آخرین ویرایش:

HDV 7

گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
یک سوال از دوستانی که این کارت رو دارن:-"
Sabrina Glevissig - Gwent: The Witcher Card Game · GwentDB
این دقیقا نحوه ی کارش چجوریه؟ توضیحش واضحه ولی استفاده که کردم تو یکی دو دور که حداقل میدونم اون ردیف رو کم نکرد:| (و اون دست تموم شد رفت:-")

راستی یادم رفت بگم توی PSN یک تم و سه تا آواتار گذاشتن(رایگان:-") ، تم رو شدیدا پیشنهاد میکنم بگیرید:D (موزیکم داره:p )
اینم فکر کنم شبیه کارت Iris هست.
Iris - Gwent: The Witcher Card Game · GwentDB
اینو من چند بار استفاده کردم تو یکیش نتیجه گرفتم فقط. :D خودمم نمیدونم چطوری :D ولی اینجوری بودش که راند اول ازش استفاده کردم در شروع راند 2 اعمال شد روی کارتهام. فقط سوال اینه من تو اون راند فقط یدونه کارت resilient داشتم که موند واسه راند بعدی ولی این افکت رو همه اعمال شد. ولی دفعات بعد رو هیچکس و هیچ کارتی اعمال نشد. :D:|
ادیت: لول الان تو اینترنت دیدم طرز استفادش رو بعد اینکه در یونیت طرف مقابل قرارش میدی باید با یکی از کارتهات بکشیش (! :D) و موقع مرگ افکتش اکتیو میشه. :D خاک بر سرم که به فکر خودم نرسیده بود. :))
پ.ن: با این حساب عجب کارت Game changer ـی بوده و خبر نداشتم. :|

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,249
نام
امیر حسین
خیلی تعجب داره برام که تاپیک بازی انقدر خلوته. حالا که پابلیکش برای PS3 هم اومده که. هر روز یه نیم ساعتی وقت میزارم و چند دست بازی می کنم.
بیشتر چیزها توی بازی واقعا خوبه و مطمئنا ازین هم بهتر میشه
شاید جاهایی که برای بهتر شدن هنوز جا داره یکی همین اینترفیس و منوهاش هست. یکی هم اینکه که اگه یه کمپین کنار چلنج ها تو نسخه ی نهایی بزارن عالی میشه. خصوصا که تو بخش توتوریال گرالت و سیری هم داشتن با هم حرف میزدن. واقعا تو بازیای کارتی وجود کمپین میتونه ارزش بازی رو خیلی بیشتر کنه.
هنوز یه سری از کارتها رو دقیقا نمی فهمم چکار میکنن. ولی فکشن های مختلف عالی کنار هم قرار گرفتن. بازی با همشون لذت بخشه
تو نسخه ی اصلی بخش داستانی خواهد داشت و برای هر دک فرق میکنه، فکر کنم گفته بودن حدود 10 ساعتی بشه هر کدوم:-" (و البته پولی:D )

این چلنج ها هم خیلی خوبه که تمام لیدرها رو میده بازی!:D

اینم فکر کنم شبیه کارت Iris هست.
Iris - Gwent: The Witcher Card Game · GwentDB
اینو من چند بار استفاده کردم تو یکیش نتیجه گرفتم فقط. :D خودمم نمیدونم چطوری :D ولی اینجوری بودش که راند اول ازش استفاده کردم در شروع راند 2 اعمال شد روی کارتهام. فقط سوال اینه من تو اون راند فقط یدونه کارت resilient داشتم که موند واسه راند بعدی ولی این افکت رو همه اعمال شد. ولی دفعات بعد رو هیچکس و هیچ کارتی اعمال نشد. :D:|
ادیت: لول الان تو اینترنت دیدم طرز استفادش رو بعد اینکه در یونیت طرف مقابل قرارش میدی باید با یکی از کارتهات بکشیش (! :D) و موقع مرگ افکتش اکتیو میشه. :D خاک بر سرم که به فکر خودم نرسیده بود. :))
پ.ن: با این حساب عجب کارت Game changer ـی بوده و خبر نداشتم. :|

منم دیشب سرچ کردم آخرش دریافتم چی شد! و چقدر الکی 3-4تا قدرت به حریف اضافه کردم=))
این اصطلاحات فکر کنم به درد خیلیا بخوره:-"
  • Deploy: if this unit enters the board, do the following
  • Orders: if leader activated: do the following
  • Effort: if the ability is activating: do the following
  • Brave: if losing: do the following
  • Weaken: base damage to units
  • Boost: increase unit's strength by X
  • Strengthen: increase unit's base strength by X
  • Armor: resist X amount of damage
  • Deathwish: if this unit dies: do the following
  • Resistant: new keyword for weather immunity
  • Clash: if neither players passed: do the following
  • Doomed: banish/exile when it dies
  • Reload: ?
  • Promote: ?
  • Bond: ?

مثلا اون قابلیت Braveی که کارت گرالت داره خیلی مهمه ولی ازش سر در نمیوردم:|
البته اینا رو تو بازی مینویسه ولی به نظرم خیلی فونتش برای TV کوچیکه:-" با ذره بین باید زوم کرد=))

آخرین ویرایش:

HDV 7

گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
تو نسخه ی اصلی بخش داستانی خواهد داشت و برای هر دک فرق میکنه، فکر کنم گفته بودن حدود 10 ساعتی بشه هر کدوم:-" (و البته پولی:D )

این چلنج ها هم خیلی خوبه که تمام لیدرها رو میده بازی!:D

منم دیشب سرچ کردم آخرش دریافتم چی شد! و چقدر الکی 3-4تا قدرت به حریف اضافه کردم=))
این اصطلاحات فکر کنم به درد خیلیا بخوره:-"
  • Deploy: if this unit enters the board, do the following
  • Orders: if leader activated: do the following
  • Effort: if the ability is activating: do the following
  • Brave: if losing: do the following
  • Weaken: base damage to units
  • Boost: increase unit's strength by X
  • Strengthen: increase unit's base strength by X
  • Armor: resist X amount of damage
  • Deathwish: if this unit dies: do the following
  • Resistant: new keyword for weather immunity
  • Clash: if neither players passed: do the following
  • Doomed: banish/exile when it dies
  • Reload: ?
  • Promote: ?
  • Bond: ?

مثلا اون قابلیت Braveی که کارت گرالت داره خیلی مهمه ولی ازش سر در نمیوردم:|
البته اینا رو تو بازی مینویسه ولی به نظرم خیلی فونتش برای TV کوچیکه:-" با ذره بین باید زوم کرد=))
لول اون brave رو منم نمیدونستم. :)) یبار آخر بازی جفتمونم 1 حرکت داشتیم فقط اون یه کارت 10 تایی فرستاد منم گرالت رو داشتم دیده بودم بعضی وقتا 13 میشه ولی چجوریش رو نمیدونستم. با سلام و صلوات فرستادم شاید 13 بشه که نشد. :)) 2-2 بازی تموم شد. :D
من یه ambush هم دیدم اون برای چیه؟ :D

Mr. Children

کاربر سایت
Sep 24, 2013
1,287
لول اون brave رو منم نمیدونستم. :)) یبار آخر بازی جفتمونم 1 حرکت داشتیم فقط اون یه کارت 10 تایی فرستاد منم گرالت رو داشتم دیده بودم بعضی وقتا 13 میشه ولی چجوریش رو نمیدونستم. با سلام و صلوات فرستادم شاید 13 بشه که نشد. :)) 2-2 بازی تموم شد. :D
من یه ambush هم دیدم اون برای چیه؟ :D
ambush کلا تخصصه Scoiatal هستش. میزاریشون توی کارتا و معلومم نیستن برای حریف. بعد تحت به شرایطی trigger میشن. یه سری کارتا هم(تا اینجا یدونه دیدم) با انداختن کارت ambush فعال میشن. فعلا کارتای زیادی ندیدم اینطوری باشن ولی خیلی قدرت خوبیه

تا الان با Scoiatal خیلی حال کردم. این باف کردنشون عالیه، کارتای resilient هم چند تا دارن خیلی خوب کمک میکنه.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: HDV 7

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر