Gwent: The Witcher Card Game

zazuuwaronunf3p1iwbu.jpg

Developer: CD Project Red
Platforms: Xbox One, PlayStation 4, PC
Release Date: 2016

8v7jfjlvj03div02jjux.jpg

اطلاعات کلی بازی:
به زودی

دسته ها:

Scoia'tael

3034icon.png
3040icon.png
3113icon.png

Skellige

5038icon.png
5041icon.png
5106icon.png

Monsters

4113icon.png
4002icon.png
4040icon.png

NorthernRealms

1006icon.png
1111icon.png
1030icon.png

HERO/SPECIAL

5icon.png
1icon.png
4icon.png

506icon.png
505icon.png
501icon.png

تاپیک به زودی با اطلاعات بیشتر، تکمیل می شود

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,503
نام
محمد
من با یکی بازی کردم نوشته بود Xbox Live. داره فکر کنم:D
بین PC و Xbox که کراس پلی داره، البته تو تنظیمات میشه فعال یا غیر فعالش کرد :D نسخه PS4 هنوز نیومده، امیدوارم سونی هم رضایت بده و کراس پلی بین تمام پلیرها رو فعال کنن :D

• Like
Reactions: Cj_sa and saphire

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
یک عدد آپدیت خفن برای بازی دادن! :-"
یک سری چیزاش مثبته(همون 2-3 خط اولش:D ) ، یک سری چیزاش هم احساس میکنم بازم فایده نداره:-" ، مثلا اونایی که با هوای خاصی قوی تر شدن،اگر اون آب و هوا بره،ضعیف نمیشن!(غیر از یک مورد:-" )

لیست تغییرات بلند بالای بازی رو خودتون ببینید:D
Gwent Just Got A Massive Update That Changes Damage Values, Fixes Bugs & More

• Like
Reactions: Cj_sa

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
من تو این یه هفته‌ای که بازی کردم فقط یه مشکل دیدم :پلیرهای خنگ.
یه موقعی هست که طرف برده و منم رد دادم ولی ادامه میدم به کارت انداختن و یه موقع هم هست که طرف هیچ جوره دیگه نمیتونه به امتیاز من برسه ولی باز هی کارت میندازه.
تنها کاری هم که میشه باهاشون کرد اینه Send GG نگنی تا شاید بفهمن (خیلی بعیده البته).
یه عده هم کلاً خیلی فس فس میکنن کلاً، چه تو انتخاب کارت و چه تو انداختن کارت. بابا شطرنج نیست کهx-(
به نظرم کلاً زمان کارت انداختن یا انتخاب کردن رو بذارن 20 ثانیه بهتره. الان طرف قشنگ میتونه سر هر کارت یه دقیقه وقتتو تلف کنه.
در مجموع خوب و سرگرم کننده‌س و با وجود اینکه موبایل گیمر نیستم ولی امیدوارم نسخۀ موبایلش (ترجیحاً ویندوز فون:-") هم بیاد و کمپینش هم هر چه زودتر بدن دیگه بابا.

• Like

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
با آپدیت اخیر، دک نیلفگارد هم اضافه شد!

و به سلامتی هنوز بتا روی PS4 نیمد :) ، فکر کنم آخرشم نیاد! :)

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
یه سایت دیگه هم قرعه کشی گذاشته
اینجور که گفتن Wipe هم اتفاق میفته، احتمالاً قبل از شروع بتای آزاد، پس بازی کنین ولی نه خیلی. با توجه به این چنتا قرعه کشی احتمالاً بتای آزاد هم نزدیکه.
من یه کد بتا دارم هر کی خواست پیام خصوصی بده.

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
هنوز تاریخ پاک شدن عملکرد در دوران بتا (Wipe) اعلام نشده اما اینا چیزاییه که بعد از Wipe گیر افرادی که در بتا مشارکت کردن میاد :
بشکه هایی که با پول خریدین (چرا مردم واسه F2P هزینه های عجیب و غریب میکنن رو من هنوز درک نکردم، تو ردیت یکی میگفت حدود 150 دلار هزینه کرده!!! نسخۀ کامل ویچر 3 با قیمت کامل همون روز اول 100 دلار نمیشد)
2 بشکه به ازای هر 5 لول بعد از لول 5
2 تا بشکه به ازای هر رتبه بندی در بازیهای رده بندی شده
جوایزی که در انتهای هر فصل از بازیهای رده بندی شدی میگیرین هم براتون باقی میمونه
هدایایی که CDPR به افراد داده هم براشون میمونه.
احتمال میره که انتهای همین فصل بازیهای رده بندی (اواخر فوریه) بتای آزاد شروع بشه و Wipe اتفاق بیفته.

پ.ن.: بشکه = Card Keg :-"
پ.ن.: من یه کد بتای دیگه واسه پی سی دارم، هر کی خواست پیام خصوصی بذاره.

Attachments

• Status_Update_EN.png
    Status_Update_EN.png
    792.5 KB · مشاهده: 11
آخرین ویرایش:

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
اول بازی 4.5 گیگ دانلود کردم همونجا درجا 4 گیگ اپدیت داد :)) خلاصه بعد از دانلود نزدیک ده گیگ موفق به اجرای بازی شدم.
تنوع کارت ها که خیلی بالا هست سره ادم اصلا گیج میشه ! نسبت به نسخه ویچر3 تغییرات خیلی زیادی داشتند قدرت ها کارت ها مقبول تر شدند و اثر گذاری کارت های میان رده خیلی بیشتر شده و زیره ده ثانیه پلیر پیدا میکنه برای مولتی پلیر حالا نمیدونم تاثیر کراس پلتفرمه یا هر چی واقعا خوبه با اینکه کلوز بتا هست !

یک عکس همینطوری از مولتی پلیر بازی این بنده خدا با فاصله 20 تا حدودا تو چهار پنچ تا کارت اخر ازم جلو بود ولی خب با استراتژی خوبی که از اول راند چینده بودم موفق به برد شدم :D
Screenshot-Original.png

کسی خبر نداره مهلت کلوز بتا تا کی هست ؟ چون مصادف شده با خریده مس افکت یکم بد موقع شد !

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر