Multi Platform Grand Theft Auto V

سازنده
Rockstar
تاریخ انتشار
September 2013
ناشر
Rockstar
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

m_fisher

کاربر سایت
Apr 7, 2007
182
نام
میلاد
نه دوست عزیز، منظور ایشون همون Handsfree و میکروفونی بود که توی جعبه PS4 هست
گلد، پالس الیت، پالس معمولی و خیلی از هدست های دیگه روی PS4 جواب می ده

ممنون بابت پاسخگویی آخه روی دسته فقط یک ورودی داره و اونم ورودی هدفونه ورودی میکروفون نداره منم 2 تا هدست دارم که جفتشون 2 تا خروجی هدفون و میکروفون دارن خروجی میکروفونشو نمیدونم کجای پی اس فور وارد کنم ؟

Young Tiger

کاربر سایت
Apr 22, 2013
686
نام
li@
من یه جا شنیدم ماشین های زد گلوله حمل پول بدزدید پول خوبی به دست میارید

البته نه انچنان پولی که بخوای چیزی مثل ماشین باهاش بخری ولی از دستبرد زدن به مغازه ها بهتره البته اگه کاربرای دیگه بزارن این کار رو بکنی;;)

-7-

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,052
ممنون بابت پاسخگویی آخه روی دسته فقط یک ورودی داره و اونم ورودی هدفونه ورودی میکروفون نداره منم 2 تا هدست دارم که جفتشون 2 تا خروجی هدفون و میکروفون دارن خروجی میکروفونشو نمیدونم کجای پی اس فور وارد کنم ؟

از میکروفون اون مدل هدست ها نمیشه استفاده کرد
باید یه دونه نَری داشته باشه؛
گلد و پالس هم که دانگل USB دارن (برای بحث بیشتر تاپیک لوازم جانبی PS4 رو پیگیری کنید.)

kuzey830

کاربر سایت
Jul 30, 2012
236
نام
Arsalan
سلام دوستان...بنده تازه gta رو تهیه کردم,ولی فعلا موفق به اتصال به gta online نشدم,هی unable to connect میده...هر کاری ام کردم...چیکار کنم؟
تنهایی تو یه lobby دیگه حوصلم سر رفت

senator.boy2002

کاربر سایت
Jun 8, 2008
263
نام
Ar@sH
سلام دوستان...بنده تازه gta رو تهیه کردم,ولی فعلا موفق به اتصال به gta online نشدم,هی unable to connect میده...هر کاری ام کردم...چیکار کنم؟
تنهایی تو یه lobby دیگه حوصلم سر رفت

يه سري راه حل براي افزايش سرعت اتصال توي بخش PS4 هست ولي بر اساس تجربه ميگم: من با مبين نت نميتونم به سرور هاي راك استار وصل بشم ولي با مخابرات ميتونم و درضمن شما ميتونيد وقتاي ديگه امتحان كنيد و هر دفعه چندبار retry كنيد.
كلا اينجا ايرانه و زياد انتظار نداشته باشيد.

Sent from my iPad using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر