Multi Platform Grand Theft Auto V

سازنده
Rockstar
تاریخ انتشار
September 2013
ناشر
Rockstar
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

Young Tiger

کاربر سایت
Apr 22, 2013
686
نام
li@
رتبه ام 55 هست :-s و متاسفانه هیچ گروهی و نفری هم ندارم که حداقل با اون یه تیم بشم چند نفر رو تو اد لیستم دارم ولی اونا فقط دنبال ادم کشی و گشت و گذارن 8-|

pouya dictator

کاربر سایت
Feb 14, 2015
126
نام
پویا قربانی
سلام دوستان.
من در اصل رو 360 بازی میکنم ولی چونکه اونجا کسی جوابگو نبود سوالمو اینجا میگم شاید شما بدونین.

چن روزه هر وقت وارد انلاین میشم میگه:
Rockstar game services are unavailable right now.please return to gta v and try again.

در حالی که من میدونم مشکل از سرور ها نیست چونکه همه دوستام راحت بازی میکنن.

وقتی check xbox love connection رو میزنم هیچ مشکلی رو نشون نمیده.

بازی های دیگه مثل world of tanks رو میتونم انجام بدم.

اپدیت رو هم برا اطمینان 1 بار از اول دان کردم

مشکل من دقیقا چیه������

اپدیت:نتورک رو رو static و به صورت دستی تنظیم کردم درس شد.ولی برا من که فعلا بدجور سخته.باید لول اپ کنم بعد برم سراغش.

static رو چطور تنظیم کنم؟؟؟؟

parsa sa

کاربر سایت
Jun 9, 2011
154
نام
parsA
من رو xbox 360 کار میکنم همونطور که گفتم.الان توضیح میدم ولی یه چیزی:الان بازم کار نمیکنه

اول میرید رو network settings بعدش configure network بعدش اولی رو میزنید و بعدش manual

عدد اخر ip address رو تغییر میدی مثلا از 192.168.1.11 له 192.168.1.120 تغییر میدی.

عدد باید بین 2 و 255 باشه فک کنم.

بعدش برای دومین 255.255.255.0 رو وارد کن.

و برا سومی تقریبا برای همه مودم ها 192.168.1.1

برای اطلاعات بیشتر به تاپیک های xbox live برید

pouya dictator

کاربر سایت
Feb 14, 2015
126
نام
پویا قربانی
کسی راهنمایی نمیکنه ؟

خب یکیش همون 1 تاکسی و مسافر کشی 2 سهام 3 کشتن مردم و برداشتن پولشون :d 4 اچیومنت های مراحل 5 بعضی مراحل مخفی هم داره مثل نامه رئیس جمهور که پول زیادی ازشون در میاد

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
خب یکیش همون 1 تاکسی و مسافر کشی 2 سهام 3 کشتن مردم و برداشتن پولشون :d 4 اچیومنت های مراحل 5 بعضی مراحل مخفی هم داره مثل نامه رئیس جمهور که پول زیادی ازشون در میاد

خب اینا رو میدونم خودم ! :D توضیح میخوام که چجوری از گلیچ سهام استفاده کنم ؟! قبل از یکی از آپدیتا بود که یه گلیچ داشت از طریق سهام خیلی پول درمیاوردی ، راحت بود . کسی میدونه ؟

parsa sa

کاربر سایت
Jun 9, 2011
154
نام
parsA
کسی نظزی نداره؟؟؟

کنار فرودگاه لوس سانتوس یعنی فرودگاهی که توی شهره، یه چیزی هست کنار درب ورودی، با ماشین از اونجا بپر اونجا دو سه نوع هواپیما هست.

ولی اگه جت جنگی میخوایی یه جایی هست بیرون شهر به اسم fort zancudo,اونجا اگه بری پلیس 4 ستاره میاد دنبالت.از ویدیو های یوتیوب ببین راه حل های دزدیدن جت از اونجا رو.

مثلا یکیش:به تاکسی زنگ بزن و وقتی که اومد بهش بگو منو ببر کنار اون منطقه نظامی.هر وقت پیاده شدی نزار در ره و ماشینشو بدزد:d. بعدش گاز بده سمت در ورودی و هر وقت نزدیک شدی اون دکمه رو بزن که با اون یارو:d. حرف میزنه و پیشنهاد مسافر سوار کردن بش میده، اگه اینکارو بکنی یه ذره وقت برات میخره.بعدشم سریع جت رو سوار شو.بعدش یه نکته خیلی مهم هست که برای حدود 10 ثانیه تو ارتفاع پایین پرواز کن وگرنه با موشکها میرنن بهت منهدم میشی:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر