Multi Platform Grand Theft Auto V

سازنده
Rockstar
تاریخ انتشار
September 2013
ناشر
Rockstar
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

mahany_mahan

کاربر سایت
Nov 2, 2007
284
نام
ماهان
يك ميليون هست كه 500 براي آنلاين هست
و 500 تاي آفلاين به فرانكلين اضافه ميشه يعني به پول مايكل و ترور هيچي اضافه نميشه
و اينكه شما هر وقت كشته يا دستگير بشيد مبلغي كم ميشه از پول

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

من دو سه بار کشته شدم و یه بارم بعد دستبرد به یه مغازه که تو پمپ بنزین بود دستگیر شدم از اون به بعد این پوله غیب شد ؟!

senator.boy2002

کاربر سایت
Jun 8, 2008
263
نام
Ar@sH
من دو سه بار کشته شدم و یه بارم بعد دستبرد به یه مغازه که تو پمپ بنزین بود دستگیر شدم از اون به بعد این پوله غیب شد ؟!
بازي منم از اين كدا داره ولي نزدم چون فكر نكنم بدردم بوخوره و كلا نميدونم چجوري كار ميكنه ولي اينو ميدونم كه كد من با ريجن بازي يكيه و توي استور هاي ديگه جواب نميده.... شما يبار ديگه سعي كن كد رو بزني شايد بازي هنوز پكيج رو درست نخريده

اقا ما دو تا ازین ماموریت های جدیدشو رفتیم…..دیوانه کننده است دیوانه کننده!!!!

از چه لحاظ!؟ واسه من بيشتر اعصاب خرد كن بود... چون يا كيكم ميكردن يا طرف لفت ميداد يا سرعت نت نابود بود...

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,239
نام
یونس
بازي منم از اين كدا داره ولي نزدم چون فكر نكنم بدردم بوخوره و كلا نميدونم چجوري كار ميكنه ولي اينو ميدونم كه كد من با ريجن بازي يكيه و توي استور هاي ديگه جواب نميده.... شما يبار ديگه سعي كن كد رو بزني شايد بازي هنوز پكيج رو درست نخريده

از چه لحاظ!؟ واسه من بيشتر اعصاب خرد كن بود... چون يا كيكم ميكردن يا طرف لفت ميداد يا سرعت نت نابود بود...

این ماموریت هارو باید با دوستان بری حتما هم هدست داشته باشی تا بتونید هماهنگ کنید
ماموریت ها واقعا جذاب هستن بخصوص اگه 3تا رفیق پایه پیدا کنی شدییییییییدا لذت بخشه

radikal0120

کاربر سایت
Jul 2, 2014
140
نام
یزدان
يك ميليون هست كه 500 براي آنلاين هست
و 500 تاي آفلاين به فرانكلين اضافه ميشه يعني به پول مايكل و ترور هيچي اضافه نميشه
و اينكه شما هر وقت كشته يا دستگير بشيد مبلغي كم ميشه از پول

برای افلاین رو نمیتونی کاریش کنی ولی اگه برای انلاین اضافه نشد ایمیل بزنی برات ردیف میکنه راک استار
من ایمیل زدم برام واریز کردن پولو :D

Sent from my iPad using Tapatalk

parsa sa

کاربر سایت
Jun 9, 2011
154
نام
parsA
سلام دوستان.
من در اصل رو 360 بازی میکنم ولی چونکه اونجا کسی جوابگو نبود سوالمو اینجا میگم شاید شما بدونین.

چن روزه هر وقت وارد انلاین میشم میگه:
Rockstar game services are unavailable right now.please return to gta v and try again.

در حالی که من میدونم مشکل از سرور ها نیست چونکه همه دوستام راحت بازی میکنن.

وقتی check xbox love connection رو میزنم هیچ مشکلی رو نشون نمیده.

بازی های دیگه مثل world of tanks رو میتونم انجام بدم.

اپدیت رو هم برا اطمینان 1 بار از اول دان کردم

مشکل من دقیقا چیه������

اپدیت:نتورک رو رو static و به صورت دستی تنظیم کردم درس شد.ولی برا من که فعلا بدجور سخته.باید لول اپ کنم بعد برم سراغش.

آخرین ویرایش:

maziyaar

کاربر سایت
Feb 7, 2015
413
نام
مازیار

هدست وصل کن ..باید باهم صحبت کنید...عجیب حال میده

- - -ویرایش - - -

سلام دوستان.
من در اصل رو 360 بازی میکنم ولی چونکه اونجا کسی جوابگو نبود سوالمو اینجا میگم شاید شما بدونین.

چن روزه هر وقت وارد انلاین میشم میگه:
Rockstar game services are unavailable right now.please return to gta v and try again.

در حالی که من میدونم مشکل از سرور ها نیست چونکه همه دوستام راحت بازی میکنن.

وقتی check xbox love connection رو میزنم هیچ مشکلی رو نشون نمیده.

بازی های دیگه مثل world of tanks رو میتونم انجام بدم.

اپدیت رو هم برا اطمینان 1 بار از اول دان کردم

مشکل من دقیقا چیه������

برای منم همین پیامو میده بعضی وقتا..از سرور هاست...دوستای منم تو اروپا وصل هستن ولی واس من ارور میده..چون سرورهامون فرق میکنه

armin_xbox360

کاربر سایت
Oct 22, 2007
251
نام
امير
دوستان سلام من ميخواستم اين بازى رو بگيرم ولى نميدونم رو ps4 بگيرم يا xbox one روى كدوم گرافيك بيشترى داره ؟ لطفا بدون تعصب بگيد ممنون

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
سلام دوستان . بالاخره بازی رو گرفتم و آپدیتی رو هم انجام ندادم . میخواستم بدونم کسی گلیچ پول درآوردن بلده بگه . یکی از طریق ماشین بود فکر کنم و یکی هم از طریق سهام . روشا رو لطفا بگید ، ممنون .

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
نام
شروین
دوستان سلام من ميخواستم اين بازى رو بگيرم ولى نميدونم رو ps4 بگيرم يا xbox one روى كدوم گرافيك بيشترى داره ؟ لطفا بدون تعصب بگيد ممنون
تنها تفاوت توی پوشش گیاهیه که تو PS4 خیلی بهتره

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Young Tiger

کاربر سایت
Apr 22, 2013
686
نام
li@
این ماموریت هارو باید با دوستان بری حتما هم هدست داشته باشی تا بتونید هماهنگ کنید
ماموریت ها واقعا جذاب هستن بخصوص اگه 3تا رفیق پایه پیدا کنی شدییییییییدا لذت بخشه

رفیق پایه کجا بود اکثر گیمر های gta برای تفریح دارن بازی میکنن و ادم کشی..کسایی هم که میان باسه انجام مرحله سرکارت میزارن و اکثر تو خود مرحله میان بیرون تا زد حال بزنن

Ezio96

کاربر سایت
Sep 30, 2014
445
نام
رامين

يه سرچي بزني ويدئو هاي مقايسه در شرايط برابر حتماً مي توني گير بيار نگاه كني

King-1

کاربر سایت
Apr 2, 2007
723
نام
vahid
رفیق پایه کجا بود اکثر گیمر های gta برای تفریح دارن بازی میکنن و ادم کشی..کسایی هم که میان باسه انجام مرحله سرکارت میزارن و اکثر تو خود مرحله میان بیرون تا زد حال بزنن
چرا نیست.......... والا ما 5 .. 6 نفر هستیم که غروبها باهم انلاین بازی میکنیم خیل حال میده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر