Multi Platform Grand Theft Auto V

سازنده
Rockstar
تاریخ انتشار
September 2013
ناشر
Rockstar
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
چجوری ماشینمو تو انلاین بیمه کنم؟
چطوری میشه رنگ ماشینو عوض کرد؟
از تو گوشی بیمه کن ماشینو... یا یه شماره اس یا تو نت باید بچرخی:D
برای تیون کردن ماشین، بالا بردن شتاب و سرعت ماشین و تعویض رینگ و لاستیک و همه کارا برو توی Los Santos Customs...

i am legend

کاربر سایت
Feb 16, 2010
276
نام
hamid
دوستان من از روزی که بازی رو گرفتم هر بار که میخوام وارد بخش انلاین بازی بشم اررور میده dns هم زدم باز فرقی نکرد اینجا کسی هست که مشکل منو داشته باشه؟

baranabi

کاربر سایت
Nov 13, 2013
10
دوستان من تو اون مرحله اي كه مايكل با لستر نقشه دزدي از جواهر فروشي رو چيدن و نفراتم انتخاب كردن و بعد مايكل مياد بيرون حالا گير كردم هيچ چيز جديدي نمياد چه بايد كرد؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

A-min

Gold User
Sep 1, 2011
780
نام
تمامی
دوستان من تو اون مرحله اي كه مايكل با لستر نقشه دزدي از جواهر فروشي رو چيدن و نفراتم انتخاب كردن و بعد مايكل مياد بيرون حالا گير كردم هيچ چيز جديدي نمياد چه بايد كرد؟

با مایکل تو خیابونا بچرخ تا اینکه بهت پیغام میاد و جای ماشین پلیس رو بهت میگه و باید انو بدزی ... ماشینش هم یه ونه سیاهه ...

baranabi

کاربر سایت
Nov 13, 2013
10
با مایکل تو خیابونا بچرخ تا اینکه بهت پیغام میاد و جای ماشین پلیس رو بهت میگه و باید انو بدزی ... ماشینش هم یه ونه سیاهه ...

تو سيو ها اسمش هيت grass roots هر كاري ميكنم هرچقدر وا ميچرخم اتفاقي نميوفته.براي فرانكلين شركت تو racing اجباريه؟

shaaheen

کاربر سایت
Aug 28, 2009
496
نام
شاهین
یه سوال میپرسم وجدانن بهم نخندین :d
من بازیمو با عنوان "بهمراه کد" خریدم.من متوجه نمیشم این کد کجاس و هر جا که هست کجا باید وارد بشه.ممنون میشم جواب بدین

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
یه سوال میپرسم وجدانن بهم نخندین :d
من بازیمو با عنوان "بهمراه کد" خریدم.من متوجه نمیشم این کد کجاس و هر جا که هست کجا باید وارد بشه.ممنون میشم جواب بدین

کد پول هست که 500 هزارتا انلاین میده و 500 هزار تا افلاین . اگه انلاین باز هستی بدردت میخوره وگرنه افلاین اینقدر پول بدست میاری که اصلا ارزش نداره بخوای کد رو استفاده کنی . خب واس استفاده هم داخل قاب بازی باید یه تیکه کاغذ باشه روش یه کد 12 رقمی نوشته باشه . اونو میری داخل STORE اخرین گزینه ها یه گزینه هست REDEEM CODE وارد میکنی .

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
يه مرحله كه هست با ترور يه همواپيما مسافر بري ميدرزدي بعد با موشك ميزنن...بايد توو چه ارتفاعي بريم كه خارج شه؟

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
يه مرحله كه هست با ترور يه همواپيما مسافر بري ميدرزدي بعد با موشك ميزنن...بايد توو چه ارتفاعي بريم كه خارج شه؟

هیچی باید بپری پایین از هواپیما . وقتی هواپیما رو زدن یکم باهاش پرواز کن بعد بپر پایین . فک کنم با مثلث میپرید پایین

Angry man

کاربر سایت
Jul 9, 2011
702
نام
علیرضا
بچه ها هنو برف میاد؟

خیر!!!! امروز رفتم آفتاب خالص بود

- - -ویرایش - - -

دوستان این آ‍دیت جدید رو میشه با لینک مستقیم از جایی گرفت؟
اینجوری با این نت یه شبانه روز طول میکشه

به احتمال زیاد توی تاپیک PSX توی همین انجمن PS4 گذاشتن یه سری بزن

- - -ویرایش - - -

تو هر ارتفاعی که باشی وقتی که Ron بت میگه پیاده شو باید مثلثو بزنی دوباره کنترل خود شخصیت میاد دستت و بقیه ماجرا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر