Multi Platform Grand Theft Auto V

سازنده
Rockstar
تاریخ انتشار
September 2013
ناشر
Rockstar
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

FPS Eager

کاربر سایت
Jan 27, 2013
1,336
نام
امیرعلی
دوستان کسایی که gta v رو جدیدا از جایی خریدن که هم نقشه هم کد داشته لطف کنن قیمت و ادرس رو بگن به من. خیلی ممنون میشم.
اگه کسی هم دست دوم با شرایط بالا داره خریدارم.

-7-

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,052
GTA V نسخه فیزیکی را از یه سایتی خریدم که امروز واسم ارسال شد . اینجوری که تو سایتشون توضیح داده بودن قرار بود هم کد داشته باشه هم نقشه که کد داخلش نبود فقط نقشه داشت . ریجن آل هم هست . میخواست بودنم کسی میدونه چرا اینجوری شده؟
بعد یه سوال دیگه هم داشتم یه سری بازیها مثل Killzone یا Last of us را که من نصب کردم بعد از نصب تو قسمت overview منو کنسول که میرم دیگه Buy نداره . ولی همین GTA را که نصب کردم هنوز اون Buy هست این نرماله ؟

اون نسخه ها که کد داشتن دیگه تموم شده؛ یه تعداد محدودی بود همون اوایل
آره عادی هست، اگر دیجیتالی رو بخرید اون Buy برداشته می شه

- - -ویرایش - - -

دوستان کسایی که gta v رو جدیدا از جایی خریدن که هم نقشه هم کد داشته لطف کنن قیمت و ادرس رو بگن به من. خیلی ممنون میشم.
اگه کسی هم دست دوم با شرایط بالا داره خریدارم.

فکر نکنم دیگه کد دار گیر بیاد
واسه آفلاین کد زیاد مهم نیست چون پول خیلی میده خودِ بازی
برای آن لاین هم اگر خیلی لازم دارید می تونید از PSN بخرید که 10 دلار هست (35 تومان)

- - -ویرایش - - -

دوستان برای انلاین ریجن هم فرقی میکنه؟با 2 مگ مخابرات میشه بازی کرد؟چ ی لتر نیست؟

به جز بازی ارجینال چیز دیگه هم برای انلاین میخواد؟

نه ریجن فرقی نداره مگر اینکه بخواید از PSN اضافه چیزی بخرید
بعله به راحتی میشه بازی کرد اگر سرور های سونی کاملاً خوب شه
به جز بازی به PlayStation Plus هم احتیاج هست

faraz_n

کاربر سایت
Oct 26, 2007
831
نام
فراز
دوستان من يه مشكلي دارم اونم اينه كه هربار بخوام انلاين بشم يهو بازي ميره از اول استوري مود اون صحنه دزدي مايكل اينا اين واسه چيه

-7-

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,052
PlayStation Plus چی هست؟
اشتراک شبکه پلی استیشن که برای بازی آنلاین ضروریه
همینطور هر ماه یه بازی رایگان میده و مزایای دیگه ای هم داره
اگر نمی خواید بخرید فعلاً یه روشی هست که می تونید اکانت ژاپن بسازید و ادامه ماجرا (تاپیک زیر):
توضیحات و سوالات دیگه رو هم اینجا پیگیری کنید:

gamer20

کاربر سایت
Sep 17, 2010
601
نام
داود
دوستان من يه مشكلي دارم اونم اينه كه هربار بخوام انلاين بشم يهو بازي ميره از اول استوري مود اون صحنه دزدي مايكل اينا اين واسه چيه

منم دقیقا همین مشکلو دارم/ تازه بازی من در حالت استوری مد هم همینجوری میشه. اقا یکی بیاد بگه چه خبره8-|

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
دوستان شرمنده یه سوالی داشتم

GTA Online که من وارد میشم map واسه من برفی نیست. تنظیمات خاصی داره برای رفتن به ایام کریسمس بازی؟ :D

-7-

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,052
منم دقیقا همین مشکلو دارم/ تازه بازی من در حالت استوری مد هم همینجوری میشه. اقا یکی بیاد بگه چه خبره8-|

این از باگ های خودِ بازیه انگار؛ زود به زود سیو کنید (برای این کار می تونید از توی موبایل Quick Save رو انتخاب کنید)

- - -ویرایش - - -

دوستان شرمنده یه سوالی داشتم

GTA Online که من وارد میشم map واسه من برفی نیست. تنظیمات خاصی داره برای رفتن به ایام کریسمس بازی؟ :D

یه مدت محدودی بود تموم شد رفت:|

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
قرار بود تا 5 ژانویه برف بیاد تو GTA Online منتها بعد از قاطی کردن PSN گفتن این زمان رو بیشتر می‌کنن، الان هم که بعد از درست شدن PSN هنوز خبری از برف نیست. معلوم نیست شاید تو این روزا یهو برف بیاد شاید هم دیگه نذارن!

ΔⓐᖇᏫℕ

کاربر سایت
Jun 20, 2014
653
نام
Amir
یوقت فکر نکنید برف توی GTA Online در حد برف چپتر اول بازیه :d به قدری افتضاحه که رسما بیخیالش میشید ! از نظرم همون آب هوا آفتابی از همشون بهتره :)
انقد بدجوره برفه حتی رد لاستیک ماشینم روش به زور میمونه /:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر