Multi Platform Grand Theft Auto V

سازنده
Rockstar
تاریخ انتشار
September 2013
ناشر
Rockstar
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
دوستان یه نفر اگه میشه در مورد سرمایه گذاری و خرید سهام به بنده یه توضیحی بده .
من الان مرحله HOTEL ASSASSINATION و مراحل لستر رو 2 تاش رو رفتم ولی اصلا گزینه ای واسه خرید سهام و فروشش نیست . دقیقا چکار باید کرد ؟

دوستان یه نفر اگه میشه در مورد سرمایه گذاری و خرید سهام به بنده یه توضیحی بده .
من الان مرحله HOTEL ASSASSINATION و مراحل لستر رو 2 تاش رو رفتم ولی اصلا گزینه ای واسه خرید سهام و فروشش نیست . دقیقا چکار باید کرد ؟
[GUIDE] Stock Market, Assassination Missions Guide - Guides & Strategies - GTA Forums

این ارور انلاین برای چه شرکت هایی میاد ؟؟؟
رو شاتل کسی مشکل داشته ؟؟؟ اخه بازیم فردا میرسه میترسم کار نکنه
اگه ارور داد چه راه هایی برای درست شدنش هست ؟؟؟

عاقا یه چند تا راه خوب و شرافتمندانه ( :دی ) واس پول در اوردن توی سینگل میتونین بگین؟
غیر از ماموریت های assassination

پول در آوردن تو بازی راحته ولی شما هرکیو دیدی با ماشین زیرش بگیر بعدش پیاده شو با چاغو تیکه تیکش کن ، جفت گوش هاشو ببر و بنداز دور گردنت تا احترامشو به دست بیاری ، بعدش خودش ماهیانه به عنوان باج برات پول میاره دم خونه البته یادت باشه که هر ماه با ماشین زیرش بگیری و با چاغو تیکه تیکش کنی درضمن خلوص نیت داشته باشی باید در حین انجام این امور
اینا رو من نمیگم حدیث داریم :dozing:

آخرین ویرایش:
کسی میدونه انلاین ساعتی چه قدر حجم میبره ؟!
بعد از تجربه NBA که تو 2 روز 8 گیگ رو تموم کرد دیگه میترسم سمت انلاین برم
هیچ بازی تو 2 روز اینقدر مصرف نمی کنه.تازه بتلفیلد هم که از 64 نفر توی آنلاین پشتیبانی می کنه اگر هم روزی 12 بازی کنی در روز 800 مگ اینترنت مصرف می شه.احتمالا شما دانلود کردید.

من توضیح انگلیسی و اینا خواستم ؟ اینجا فروم انگلیسی زبانه ؟

پ.ن : دوستان کسی میتونه به زبان فارسی و مفید برای من یه توضیح بده .

وستان یه نفر اگه میشه در مورد سرمایه گذاری و خرید سهام به بنده یه توضیحی بده .

من توضیح انگلیسی و اینا خواستم ؟ اینجا فروم انگلیسی زبانه ؟

پ.ن : دوستان کسی میتونه به زبان فارسی و مفید برای من یه توضیح بده .

وستان یه نفر اگه میشه در مورد سرمایه گذاری و خرید سهام به بنده یه توضیحی بده .
گوشی موبایلتو در میاری (منظورم تو بازی :دی) میری تو اینترنت:
میری قسمت Money & service بعد میری تو سایت LCN اونجا شرکتا و سهاماشون مشخصه;)

پول در آوردن تو بازی راحته ولی شما هرکیو دیدی با ماشین زیرش بگیر بعدش پیاده شو با چاغو تیکه تیکش کن ، جفت گوش هاشو ببر و بنداز دور گردنت تا احترامشو به دست بیاری ، بعدش خودش ماهیانه به عنوان باج برات پول میاره دم خونه البته یادت باشه که هر ماه با ماشین زیرش بگیری و با چاغو تیکه تیکش کنی درضمن خلوص نیت داشته باشی باید در حین انجام این امور
اینا رو من نمیگم حدیث داریم :dozing:
سینگل:|:|

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or