Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

McSaturday

کاربر سایت
Feb 15, 2011
399
نام
مک‌ستردی
بازی تموم شد.
حوصله م سر رفته شدید. دیگه نمیشه بازی کرد و چرخ زد.
الحق که GTA SA بهتر بود. لااقل با اتمام مرحله هاش به پایان نمیرسید! :|

A$$A$$IN

کاربر سایت
Nov 24, 2009
168
نام
ALIREZA
توی اون مرحله که فرانکلین افتاده دنبال برادر های اونیل بعد مایکل و ترور با هلیکوپتر میان تا پیداشون کنن اونجا میشه بیگ فوت رو دید ولی سریع غیب میشه تا حالا کسی زدش یا پیداش کرده ؟
من ویدیو پیدا کردن سلاح های سرد و کوکتل مولوتوو رو دارم ولی بلد نیستم بذارم اگه میخواید بگید چطور میشه
یه مرحله ای برای این بیگ فوت!
اسمش the last one هست تا جایی که یادمه
برای من بعد تموم شدن همه ـی S&F ها و مدتی بازی کردن باز شد.

Sir Abradat

کاربر سایت
Dec 3, 2010
153
نام
شایان
Trevor VS Franklin

چند وقت پیش ترور رو آزاد کردم ولی هنوز فرانکلین و تروور همدیگرو نمی شناختن . با تروور از دم خونه فرانکلین رد شدم و دیدم داره راه میره و رفتم دنبالش ... چند بار برگشت منو نیگا کرد .... بعد همینجوری اسلحه در آوردم ، یهو قاطی کرد مسلسل رو کشید بیرون کارمو ساخت :d

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
بازی تموم شد.
حوصله م سر رفته شدید. دیگه نمیشه بازی کرد و چرخ زد.
الحق که GTA SA بهتر بود. لااقل با اتمام مرحله هاش به پایان نمیرسید! :|
GTA SA هم هیچی نداشت؛ یعنی تموم می‌کردی دیگه چیز خاصی توش نبود ولی اون موقع سن هامون کمتر بود همون هم می‌چسبید!
این هم الان بخش فوق العاده GTA Online رو داره!

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
ای بابا چرا یهو تموم شد؟؟
آقا من الان با این 40 میلیونا چی کار کنم؟ مراحل لستر رو هم رفتم؟
آخرش عالی بود..
ولی دیگه ادم انگیزه نداره..
تفریح درست حسابی هم که نیست تو بازی...

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,979
نام
رضا
دوستان یه راهنمایی میخواستم.
تو اخرین مرحله بازی من چطوری اون 4 تا ماشین رو پیدا کنم!!ضمنا از کجا میتونم هلی کوپتر گیر بیارم!!:d

jack87

کاربر سایت
Nov 10, 2012
108
نام
POURIA
خب امشب آپدیت جدید رو ریختم و یه نیم ساعتی چرخ زدم تو بازی

نکاتی که به نظرم اومد و به چشم اومد تو بازی برای من( چون آپدیت های قبلی رو نریخته بودم اطلاع ندارم چه مقداریش مال آپدیت های قبل بود و یا جدید بود)

1- اول از همه این که دیگه تو شمال شهر(محله مایکل و اونورا؛ همش از اون ماشین های 4 در استیشن نریخته بود و یکم تنوع ایجاد شده بود و ماشین های مدل باالاتری تو اون محله بالا شهر اومده بود)
2- تو تعمیر گاه که وارد شدم اسم ماشین رو با فونت بزرگتر نوشت که جلب توجه میکرد
3- درایورم قبل از ریختن این آپدیت خیلی صدا میداد ولی بعد از ریختن این آپدیت بر طرف شده بود و دیگه صدا نمیداد( نمیدونم حالا ربط داره و یا من یه چیزیم شده بود)
4- به نظرم رنگ بازی یه جورایی پریده بود( یکم تاریکتر شده بود بازی) " حالا باز هم نمیدونم که باز من چشمام مشکل پیدا کرده بود و یا واقعی بود!"

همین دیگه

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
دوستان دو تا سوال دارم که امیدوارم جواب داده بشه و مثل باقی سوالات نشه ، مطمئنم تکراری هستن اما 360 صفحه تاپیک رو نمیشه مرور کرد برای جوابشون

1 - آپدیت ها رو از مجا دانلود کنیم و چطور آفلاین آپدیت کنیم اگر ممکنه لینک آموزشش رو بدید و بگید بهترین آپدیت کدومه
2 - راهی هست بشه مشکل نصب دیسک دوم رو حل کرد ؟ دیسک دو رو نصب کردم از ماجرا خبر نداشتم کیفیت خیلی داغون شد اگر بشه حذفش کرد یا فیکسش کرد خیلی خوب میشه

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
سلام به بچه هاى گل بازى سنتر .... عاقا من يه ماه بازي سنتر نبودم كلن اوووتم ! يه سوال دارم .... عاقا دليل اين كه بعضي اوقات سلاح هاى مايكل غيب ميشن چيه ؟

منم مشکل غیب شدن ماشینها و اسحله هارو دارم . با آپدیت 10 اکتبر درست نشد . میخوام این آپدیت جدیده بریزم ببنیم حل میشه یا نه

- - -ویرایش - - -

سلام به همه اقا من این بازی رو خریدم تا ۲۳ درصد رفتم ولی بعدش چند باز باتزی ریست شد میخواستم بگم مشکلش چیه کسی میدونه ؟؟؟؟؟؟:-s

ریست نشده . از تو منو از تو قسمت گیم آخرین سیوت رو لود کن

jack87

کاربر سایت
Nov 10, 2012
108
نام
POURIA
دوستان دو تا سوال دارم که امیدوارم جواب داده بشه و مثل باقی سوالات نشه ، مطمئنم تکراری هستن اما 360 صفحه تاپیک رو نمیشه مرور کرد برای جوابشون

1 - آپدیت ها رو از مجا دانلود کنیم و چطور آفلاین آپدیت کنیم اگر ممکنه لینک آموزشش رو بدید و بگید بهترین آپدیت کدومه
2 - راهی هست بشه مشکل نصب دیسک دوم رو حل کرد ؟ دیسک دو رو نصب کردم از ماجرا خبر نداشتم کیفیت خیلی داغون شد اگر بشه حذفش کرد یا فیکسش کرد خیلی خوب میشه
.
1- یکی از دوستان 2 3 صفحه قبل گذاشته بود که بنده هم از همون لینک ورداشتم : JQE360.com - XBOX 360 Title Updates Database
نصبش هم کاری نداره من خودم تازه کارم و راحت انجام شد... فلش رو با دستگاه کانفیگ کن و وصلش کن به پی سی و با هوریزون آپدیت رو بریزش رو فلش کانفیگ شده و وصلش کن به دستگاهت و بریز تو اون هارد یا فلشت.اونجایی که بازی رو ذخیره کردی و وارد بازی شو خودش اضافه میشه به بازی

2-کلا دیسک دوم رو نباید نصب بشه.... دیسک اول رو نصب کن و دومی رو بزار بازی کن

Fixer.exe

کاربر سایت
Sep 11, 2013
21
من همین الان آپدیت کردم. یه ماشین دزدیدم رفتم جلوتر یکی دیگه دزدیدم، برگشتم دیدم اون ماشین اولیه غیب شده :|:d
راستی هلیکوپتر و هواپیما (اگه خودمون سوار بشیم) بعد سوار ماشین بشیم، غیب نمیشن. (مثل قبل)
در ضمن همیشه فقط آخرین ماشینی که سوار شدین غیب نمیشه (یعنی اگه اون ماشین رو ول کنین، یکی دیگه بدزدین 100 متر برین جلوتر، ماشین قبلی غیب شده.)

jack87

کاربر سایت
Nov 10, 2012
108
نام
POURIA
منم مشکل غیب شدن ماشینها و اسحله هارو دارم . با آپدیت 10 اکتبر درست نشد . میخوام این آپدیت جدیده بریزم ببنیم حل میشه یا نه

فکر نکنم درست شده باشه.... من یه ماشین پارک کردم تو پارکینگ عمومی بغل گاراژ مایکل و رفتم تو گاراژ و یه ماشین اوردم بیرون بودش ولی رفتم سر همون نبش خیابونی که پارکینگ مایکل هست و برگشتم ماشینه نبود!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر