Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

miho

کاربر سایت
Oct 2, 2013
15
نام
milAd
میشه بگید دقیقا چه بلایی سرش میاد که نمیشه انتخابش کرد؟

اون گروه چینی که می خوان ترور رو .... ! ( به خاطر اون مرحله که اون پسر چینی میاد و داستان می شن با ترور این یارو پدرشه میاد انتقام بگیره! ) فکر می کنن که مایکل دوست پسر تروره :d گروگانش می گیرن!

he_ghm

کاربر سایت
Jun 30, 2011
365
نام
حسام
میگم این بازی چقد easter egg و از این چیزا دازه! من روحو اینا رو دیدم! کسی سایتی سراغ داره لیست کاملو نوشته باشه؟

Angry man

کاربر سایت
Jul 9, 2011
702
نام
علیرضا
بله میتونی دوباره ازشون استفاده کنی

نشد که پس:|
یه فراگر و دوچرخه خریدم هر دو رو ترکوندم دیگه برنگشتن:|
فقط ماشین های Hotknife و Carbon CS ام که مال نسخه کالکتره هرچی ترکوندم برگشت
شما که میگفتید با خریدن تانک باید دکمه راست دیپد رو توی آشیانه بزنید؟
من یه تانک با ترور خریدم توی آشیانه شخصیش ظاهر شد دیگه دیپد نباید میزدم
وقتی هم منفجرش کردم بر نگشت:(:(

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
سوال

یه جا هست تقریبا در 55%بازی که هوا برفی هست و مایکل میره جای ترور.اونجا مایکل داره فکر میکنه یا نه؟بعد ترور برایچی قبر میکنه؟
اول بازی اگه یادت باشه مایکل و تروور و برد داشتن بانک میزدن (مگه میشه یادت بره :D )
و یکم جلوتر مایکل و برد تیر میخورن و تروور فرار میکنه
متاسفانه برد میمیره ولی مایکل زنده میمونه و اون قبر هم که مایکل اول بازی داشت نگاه میکرد قبر ساتگی خودش بود که برد رو توش دفن کرده بودن
به تروور خبر ندادن که برد مرده برای همین وقتی رسید به لوس سانتوس هی به مایکل و لستر میگفت بریم برد رو از زنداندر بیاریم اما اونا هر بار بهونه میاوردن
یهو تروور مشکوک شد و بعد با مایکل رفتن و دیدن بعله برد مرده :(
پ.ن: تروور خیلی برد رو دوست داشت (مثل دوتا برادر)

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
بابا این بازی اینقدر بزرگه که من فکر نمیکنم هیچ کس بتونه ادعا کنه من نقطه به نقطه این نقشه رو دیدم یا هرچی توش بوده پیدا کردم
ساده ترین راهنمایی اینه که وقتی به اون ماموریت اتفاقی که باید یه نفر رو که داخل یه ماشین گیر افتاده با بلدوزر نجات بدین همون جا یه سایت ساختمانی هست برین طبقه بالا آخرین سمت خیابون که ازش وارد شدین رو خوب بگردین بغل یه بسته چوب یه شیشه قرمز رنگ کوچیک هست بهتون 5 تا Molotov میده
خوش باشین

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
آقا یکی بهم بگه چجوری با تاکسی میشد پول درآورد؟ آژانس میشد خرید ؟

یه سوال دیگه هم داشتم. ماریجوآنا رو کجا میشد خرید؟ چطوری تو این راه میشد پول بدست آورد؟

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
ما که بازی رو تموم کردیم کلیم تو ماموریتا از بورس دراوردیم ولی انصافا باید بورس هم مثل اکثر سایت ها به عنوان دکور میذاشتن فقط همون 5-6 تا سهامی که تو ماموریتا و اخبار و اینا میگه سرمایه گذاری کرد چون بقیه همه دکورن گاهی اوقات حتی باعث نابودی هم میشن

raminlove

کاربر سایت
Nov 17, 2010
229
نام
mehdi
آقا من 10تا پست گذاشتم اما کسی جواب نداد :|
با این آپدیت 50 mb دیر لود شدن محیط درست میشه؟البته شدید نیست اما باز هست
بعد چجوری میشه آنلاین بازی کرد؟باید اکانت گلد داشت؟برنامه آیفوروت چجوری میشه نصب کرد؟ممنون میشم جواب بدید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر