Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

Amir Hossein95

کاربر سایت
Sep 17, 2013
43
be6ysuve.jpg

Amir Hossein95

کاربر سایت
Sep 17, 2013
43
ما که بازی رو تموم کردیم کلیم تو ماموریتا از بورس دراوردیم ولی انصافا باید بورس هم مثل اکثر سایت ها به عنوان دکور میذاشتن فقط همون 5-6 تا سهامی که تو ماموریتا و اخبار و اینا میگه سرمایه گذاری کرد چون بقیه همه دکورن گاهی اوقات حتی باعث نابودی هم میشن

لطفا اون چنتا رو بگين سهام رو ميگم ؛)

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
این Rockstar پدر ما را در آورد.باز آپدیت جدید داده............ از دوستانی کسی راهی را بلد نیست که بشه از PC دانلود کرد روی Xbox استفاده کرد؟!

sheperd3

کاربر سایت
Mar 6, 2012
50
نام
reza
سلام دوستان من بد جور گیر کردم لطفا کمک کنید.اونجا که سه تا لکه سبز هست رو رفتم یه ماشین پارک کردم بعد به مایکل زنگ زدم هیچ اتفاقی نیفتاد الان هیچی ماموریت بهم نمیده باید چکار کنم؟

aj 200

کاربر سایت
Nov 30, 2012
198
نام
AJ
توی اون مرحله که فرانکلین افتاده دنبال برادر های اونیل بعد مایکل و ترور با هلیکوپتر میان تا پیداشون کنن اونجا میشه بیگ فوت رو دید ولی سریع غیب میشه تا حالا کسی زدش یا پیداش کرده ؟
من ویدیو پیدا کردن سلاح های سرد و کوکتل مولوتوو رو دارم ولی بلد نیستم بذارم اگه میخواید بگید چطور میشه

SirSh@yan

کاربر سایت
Apr 4, 2011
224
نام
Shayan
سلام به بچه هاى گل بازى سنتر .... عاقا من يه ماه بازي سنتر نبودم كلن اوووتم ! يه سوال دارم .... عاقا دليل اين كه بعضي اوقات سلاح هاى مايكل غيب ميشن چيه ؟

captain Dun

کاربر سایت
Sep 16, 2011
59
نام
فراز
سلام به همه اقا من این بازی رو خریدم تا ۲۳ درصد رفتم ولی بعدش چند باز باتزی ریست شد میخواستم بگم مشکلش چیه کسی میدونه ؟؟؟؟؟؟:-s

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
910
نام
amin
از دوستانی که تایتل آپدیت مربوط به امروز رو دانلود و استفاده کردند خواهش میکنم یه توضیح در موردش بدهند ببینیم تغییری در بازی صورت گرفت یا نه مثلا مشکلات قبلی بازی . میدونم با پاسخ به این سوال جواب خیلی از بجه ها داده میشه ممنون .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر