Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,072
نام
محمد امین
راهنمایی در مورد مرحله دزدی از ماشین بانک
دوستان توو اون مرحله گیر کردم که سه نفره میخوایم با ماشین آشغالی و... ماسک و... از ماشین حمل پول دزدی کنیم
همه کارها رو انجام دادم و پلیس ها محاصرمون کردن و همه پلیس ها رو هم میکشم ترور بالای ساختمون هست و با RPG و اسنایپر میزنه و مایکل و فرانکلین هم پایین هستن
با هر کدومشون هم از محیط خارج میشم پیغام میده که برگرد به محوطه ای که دوستهات هستن
میشه بگیر باید چیکار کنم؟

باید هی بکشی و بعد با فرانکلین و مایکل نزدیک ماشین های خود بشی نقطه آبی یک 10 دقیقه ای باید بکشی..

سلام
اقا من اونجا گیر کردم که با مایکل میری سه تا لباس و 3تا ماسک میخری گیر کردم بعدش دیگه نمیدونم چیکار باید بکنم هیچ ماموریتی هم تو نقشه نیست
سوارهر ماشینی هم میشم یه پغام میده که نمفهمم چی نوشته
ممنون میشم راهنماییم کنید

یک عدد ماشین چهار درب ترجیحا استیشن بر میداری می بری تو یک منطقه ای که خلوت باشه و یک راه فرار داشته باشه مثلا اون رودخانه فاضلاب هست که رو باز هست و یارو مجری رو لخت کردی با ترور و مایکل ماشین رو ببر اونجا یک جاده داره رو به بیرون فاضلاب ماشین رو بگزار رو اون جاده و زنگ بزن به مایکل با لستر

amir109

کاربر سایت
Mar 28, 2011
11
نام
امیر
از فرانکلین روی ترور سوییچ کردم دیدم بالای لبه یه پل رو ل.خـ.ت فقط با یه ش.و.ر.ت بغل کرده بعد میره روی پل، ملتین که همین جوری:-o:d:| بهش خشکشون زده یا با پچ پچ به همدیگه اونو نشون میدن:d
شما هم حدود %90 چراغ های راهنمایی و رانندگی که بهش میرسین قرمزن؟:d کلی هم ماشین پشتشونه باید از بین اونا و اون وری ها به طرز باحالی رد شین؟:d فرانکلین به این دردها میخوره دیگه:d

hesearoom

کاربر سایت
Nov 29, 2011
308
خط واحد
من بازی تموم کردم ولی یکی از مراحل مربوط به فرانکلین بودکه با یه اتوبوس خط واحد از یه جاکه محلش بود پارک شده بود دزدیدم و مسافربردم حالا من اینجاش یادم نیست که ازکجا نقشه بود کخ دزدیدم فقط میخواستم یه باردیگه با اتوبوس مسافر ببرم چون وقتی این ماشین تو راه بدزدی مثل تاکسی نیست کهokکنی بری دنبال مسافر

Farshad360

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,550
نام
فرشاد
اسپویل نداره اصلا راحت بخونید و کمکم کنید
بعد از اتمام بازی و رفتن تمام مراحل و علامت سوالها , هنوز بالای فرانکلین موقعی که میخوام انتخابش کنم عدد 1 هست , اما ترور و مایکل هیچی ندارن , اون عدد 1 واسه چیه ؟ هیچی نمونده دیگه اخه ....

mori923

کاربر سایت
May 12, 2011
499
نام
مرتضی
خط واحد
من بازی تموم کردم ولی یکی از مراحل مربوط به فرانکلین بودکه با یه اتوبوس خط واحد از یه جاکه محلش بود پارک شده بود دزدیدم و مسافربردم حالا من اینجاش یادم نیست که ازکجا نقشه بود کخ دزدیدم فقط میخواستم یه باردیگه با اتوبوس مسافر ببرم چون وقتی این ماشین تو راه بدزدی مثل تاکسی نیست کهokکنی بری دنبال مسافر
اون تو مرحله بود در حالت عادی نمیشه مسافر زد
من امتحان کردم نشد

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
دوستان که بدنبال
99356246560847705092.png
هستند در پست اول این تاپیک آپدیت شد- با تشکر از MEHRDAD.F که لطف کردن و نقشه را قراردادند -

johhny

کاربر سایت
Jan 26, 2011
486
دوستان یه سوال:

کدوم دیسک بازی باید نصب بشه و کدوم دیسک باید از روی درایو پلی بشه؟من 4گیگ دارم میخوام با فلش 16 نصب کنم.یه توضیح بدین من بحثهای قبل رو نخوندم.ممنون

Play

کاربر سایت
Jul 23, 2011
43
سلام
من اپدیت جدید رو ریختم رو فلش و به ایکس باکس وصل کردم اما صفحه ای مبنی بر اینستال اپدیت نیومد به همین خاطر اونو توی هارد کنسول کپی کردم، وارد بازی شدم ، قبل از اپدیت با ترور رفته بودم یه ماشین جیپ ارتشی خریده بودم اما توی گاراژم نیومده بود بعد از ریختن اپدیت هم هنوز نیومده و وقتی دوباره سفارش میدم میگه که قبلا سفارش دادین! حالا چی کار کنم؟

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
سلام
من اپدیت جدید رو ریختم رو فلش و به ایکس باکس وصل کردم اما صفحه ای مبنی بر اینستال اپدیت نیومد به همین خاطر اونو توی هارد کنسول کپی کردم، وارد بازی شدم ، قبل از اپدیت با ترور رفته بودم یه ماشین جیپ ارتشی خریده بودم اما توی گاراژم نیومده بود بعد از ریختن اپدیت هم هنوز نیومده و وقتی دوباره سفارش میدم میگه که قبلا سفارش دادین! حالا چی کار کنم؟

وسایل نظامی از آشیانه هواپیما قابل دسترسی هستن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر