Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,022
نام
اسماعیل
داداش راهش همینه که گفتن
برو چن جا امتحان کن فقط یه جا نرو.منم بار اول رفتم یه جایی خلوت خودم فک میکردم درست اومدم ولی بازم قبول نکرد رفتم چند جای دیگه درست شد

مرسی داداش بلاخره
یه ماشین درست و حسابی پیدا کردم و رفتم پیش گاراژی که خریدم ولی نرفتم تو از بغل پارک کردم زنگ زدم به فرانکلین و ترور(کنفرانس)همونجا مرحله تموم شد و...(ادامه مرحله ترور بود که باید 3 لباس یه ماشین آشغالی 3 ماسک و یه ماشین تراک گیر میاوردیم!!)
قبلا فک میکردم باگ هست ولی الان فهمیدم خودم بلد نبودم ردش کنم!!
yahoo_4.gif

Amir2009t

کاربر سایت
Jun 23, 2012
26
نام
امیر
درخواست راهنمایی در یکی از ماموریت های جانبی ترور
تو اون ماموریت که مامان ترور:d ازش میخواد یه ون با لوگوی خاصی پیدا کنه،چیکار باید کرد!؟

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
چرا مرحله kifflom برام نمیاد رو نقشه :|
حتی اون یارو که تو خیابون داره تبلیغشو میکنه هم دیدم - 5000تا هم تو سایتش دونیت کردم 2روز هم تو خیابون گشتم ولی اثری ازش نیست !!

A$$A$$IN

کاربر سایت
Nov 24, 2009
168
نام
ALIREZA
درخواست راهنمایی در یکی از ماموریت های جانبی ترور
تو اون ماموریت که مامان ترور:d ازش میخواد یه ون با لوگوی خاصی پیدا کنه،چیکار باید کرد!؟
صفحات قبل رو بخونید به جواب میرسید! این چندمین باره که به این سوال جواب داده میشه...!
راحتترین راه اینه که خود کشی کنید! جلوی همه ـی بیمارستان ها یدونه هست! یه ون سفید با نوشته ابی کنارش.

amirH.n

کاربر سایت
Aug 18, 2013
81
دوستان یه سوالی برام پیش اومده اون گروهی که ترور باهاش درگیر بود همون د لاست خودمونه؟
این برنامه مانوال به چه دردی میخوره؟؟
اینم عکس جاهایی که میتونید ازشون ماشینتونو که دیگه گم شده رو پس بگیرید
دوستان تو عکس سمت چپی یه سر کانگورو یا آهو هست که محل شکاره
76570012180559627203.jpg

آخرین ویرایش:

.: Darkness :.

کاربر سایت
Aug 1, 2010
905
نام
کیان
درود :d
پایان خوب بازی رو دیدم . الآن از Reply Mission انتخاب میکنم که برم پایان های دیگه رو ببینم مرحله رو از جایی واسم شروع میکنه که فرانکلین انتخاب سومشو کرده/:) ... راهی نداره بدون شروع کردن دوباره بازی بتونم پایان های دیگشو ببینم؟؟

Ariyan Geek

کاربر سایت
Jun 7, 2013
63
من یه مشکل اساسی دارم
نمی تونم رادیو رو عوض کنم فقط یه بار شد بعد که دفعه رفتم تو بازی دیگه عوض نمی شد
من هر 2 تا دیسک رو نصب کردم و دسته سالم هست
کسی می دونه مشکل چیه ؟؟؟؟؟

JAVAD20

کاربر سایت
Dec 20, 2012
555
نام
Javad
درود :d
پایان خوب بازی رو دیدم . الآن از Reply Mission انتخاب میکنم که برم پایان های دیگه رو ببینم مرحله رو از جایی واسم شروع میکنه که فرانکلین انتخاب سومشو کرده/:) ... راهی نداره بدون شروع کردن دوباره بازی بتونم پایان های دیگشو ببینم؟؟

برو تو همون Replay Mission بالایThe Third Way دو تا ماموریت دیگه هم هست که یکیش برای کشتن ترور و یکی دیگش هم برای مایکل ـه !!

mamad2010

Google Search:Yanet Garcia
کاربر سایت
May 3, 2010
1,762
نام
ممد
چرا مرحله kifflom برام نمیاد رو نقشه :|
حتی اون یارو که تو خیابون داره تبلیغشو میکنه هم دیدم - 5000تا هم تو سایتش دونیت کردم 2روز هم تو خیابون گشتم ولی اثری ازش نیست !!
بین شخصیت ها سوییچ کن یا برو بخواب!

mostafa_cr7

کاربر سایت
Nov 16, 2012
32
سلام
آقا برای شما هم کیفیت سایه ها معمولیه یا فقط من اینجوریم؟

من یه کم موقع رانندگی با سرغت بالا افت فریم دارم خیلی کم!!

برا همه اینجوریه یا برای من مشکل داره؟

فک کنم زیادی از گرافیک بازی انتظار داشتم!!!

Ferhood

کاربر سایت
Jun 12, 2012
232
سلام آقا برای شما هم کیفیت سایه ها معمولیه یا فقط من اینجوریم؟ من یه کم موقع رانندگی با سرغت بالا افت فریم دارم خیلی کم!! برا همه اینجوریه یا برای من مشکل داره؟ فک کنم زیادی از گرافیک بازی انتظار داشتم!!!
گرافیکش که واقعاً عالیه بنده روی دوتا فلش نصب کردم مشکلی نمی بینم شاید مشکل شما به خاطر سرعت خوندن اطلاعات از دیسک یا حافظه باشه

mostafa_cr7

کاربر سایت
Nov 16, 2012
32
گرافیکش که واقعاً عالیه بنده روی دوتا فلش نصب کردم مشکلی نمی بینم شاید مشکل شما به خاطر سرعت خوندن اطلاعات از دیسک یا حافظه باشه
نمی دونم من روی یه فلش 8 و خود کنسول ریختم.سایه های یکم تیکه تیکه هست البته خیلی کم
دوتا فلش باید عین هم باشه؟

Ferhood

کاربر سایت
Jun 12, 2012
232
من یه مشکل اساسی دارم نمی تونم رادیو رو عوض کنم فقط یه بار شد بعد که دفعه رفتم تو بازی دیگه عوض نمی شد من هر 2 تا دیسک رو نصب کردم و دسته سالم هست کسی می دونه مشکل چیه ؟؟؟؟؟
ببین شما از روش اجرای اهنگ بازی رو اجرا می کنی؟ اگه اینطوره وقتی وارد بازی شدی آهنگ رو حتما استپ کن - - -ویرایش - - -
نمی دونم من روی یه فلش 8 و خود کنسول ریختم.سایه های یکم تیکه تیکه هست البته خیلی کم دوتا فلش باید عین هم باشه؟
من رو فلش 8 هرکاری کردم ریخته نشد شما رو نمی دونم چطور ریختی؟ فلش ها سرعت بالا باید باشند شاید رو این فلش که ریختی با سرعت کم براگزاری میکنه یه فلش دیگه پیدا کن ببین نتیجه میده یا نه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر