Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
چطوری باید چیکار کنم ؟؟؟
اشتباه نمیکنی من با اون سیاه پوسته بازی نمیکنم اون یکی .....
عزیز داره بهت توضیح می‌ده برو کت شلوار بپوش می‌گی باید چه کار کنم؟! 8-|
با مایکل (همون سفید پوسته) برو تو خونه یه جا عکس لباس هست (طبقه بالا) کت شلوار تنت کن.

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
چطوری باید چیکار کنم ؟؟؟
اشتباه نمیکنی من با اون سیاه پوسته بازی نمیکنم اون یکی .....

شخصیت سیاه پوست که نامش فرانکلین ـه
در خانه‌ی مایکل و داخل اتاقش ( طبقه‌ی بالا ) باید از کمد لباس "Wardrobe" استفاده کنید

cpt rock

کاربر سایت
Jul 4, 2012
345
نام
مسعود
بچه ها کمک کنید من 31 درصد بازی رو رفتم حالا هیچ مرحله ای نشون نمیده چیکار کنم
دوستان توجه کنید اگه بعد 31 درصد بازی دیگه مرحله ای براتون باز نشد باید با فرانکلین یک ماشین بدزدید وبرید یه محیط خلوت مثلا من رفتم زیر پل بعد گوشه سمت راست مینویسه میتونید ادامه بدید مبایلتونو در بیارید و به مایکل میخاهید که زنگ بزنید 2 تا گزینه داره هر 2 رو تست کنید بعد همزمان با 2تاشون تماس میگیره و بعد با مایکل همین کارو مجددا انجام دهید تا مرحله ها باز شوند در اصل دنبال نقطه کور شهر میگردن:d

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
بعد از کدوم مرحله این طوری شده؟!

بعد از اینکه با ترور میری سه تا لباس و سه تا ماسک میخری بعد اون چیزی نشون نمیده
از روش همین دوسمتون استفاده کنید؛ چون هنوز مرحله تموم نشده چیزی نشون نمی‌ده!
دوستان توجه کنید اگه بعد 31 درصد بازی دیگه مرحله ای براتون باز نشد باید با فرانکلین یک ماشین بدزدید وبرید یه محیط خلوت مثلا من رفتم زیر پل بعد گوشه سمت راست مینویسه میتونید ادامه بدید مبایلتونو در بیارید و به مایکل میخاهید که زنگ بزنید 2 تا گزینه داره هر 2 رو تست کنید بعد همزمان با 2تاشون تماس میگیره و بعد با مایکل همین کارو مجددا انجام دهید تا مرحله ها باز شوند در اصل دنبال نقطه کور شهر میگردن:d

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,509
نام
مهدی
کاش یکم تو کوه دشتش خلاقیت بیشتر به خرج میدادن ، کوهستان سن آندریاس با جزئیاتر بود
رانندگی خیلی خوب شده اما تصادفا یکم غیر طبیعیه
اگر فقط شخصیت تررور تو بازی بود و دیگران مثل سری های قبل جز مراحل محسوب میشدن خیلی بهتر میشد
راستی بچه ها پایان چندگانه داره بازی یا خطیه؟

cpt rock

کاربر سایت
Jul 4, 2012
345
نام
مسعود
کاش یکم تو کوه دشتش خلاقیت بیشتر به خرج میدادن ، کوهستان سن آندریاس با جزئیاتر بود
رانندگی خیلی خوب شده اما تصادفا یکم غیر طبیعیه
اگر فقط شخصیت تررور تو بازی بود و دیگران مثل سری های قبل جز مراحل محسوب میشدن خیلی بهتر میشد
راستی بچه ها پایان چندگانه داره بازی یا خطیه؟
با تمام کامنت مخالفم تنوع در کوه دشت 5 برابر بهتر شده وجود ابشار درختان زیبا و حیوانات متعدد و غیره که همش پیشرفته.تصادفهاشم بهتر شده از همه لحاظ خاستی همشو بهت میگم
حالت 3 شخصیتیشم فوق العاده هست ترکیب عالی واسه دزدی از بانک و تلا فروشی اینا

DAVINCI

کاربر سایت
Jun 16, 2006
63
نام
javad
با سلام خدمت بلو و بچه های بازی سنتر
من یه مشکلی دارم ممنون میشم کمکم کنید.
برای نصب دیسک اول باید از داشبورد نصب کنیم یا خود بازی؟
من الان از داخل خود بازی نصب رو شروع کردم الان 1 ساعت داره لودینگ میره هیچ اتفاقی نیوفتاده؟البته هارد ندارم فلش هستش.
مگه نصب بازی چند دقیقه طول میکشه؟

Omid538

کاربر سایت
Mar 25, 2013
49
نام
امید
جون هرکی که دوسش دارین انقدر مراحل رو اسپویل نکنین:(. بعضی از دوستان(خدا خیرشون بده) از تگ اسپویلر استفاده میکنن.بقیه هم یه خورده یاد بگیرین.

kasra2011

کاربر سایت
Jun 15, 2012
861
نام
kasra
دوستان تو مرحله جواهر فروشی هر چی بود را بردیم شد حدود 5 میلیون دلار موقع فرار دو سه بار خوردم اما زمین اما همش 760 هزار دلار گیر مایکل اومد....درسته؟....جایی از کارم ایراد داشته؟....میشه مرحله را از اول رفت؟

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
راهنمایی کاملا اشتباه :D
قتی دارید برای عملیات آماده مشید یه ماشین به عنوان گیتوی لاز دارید اینماشین نبایدمال هیچ شخصیتی باشه و باید دزدی باشه و ترجیحا سریع هم باشه
ماشین گیتوی رو ببرید یه جایی که دم ست باه و فرانکلین راحت پیداش کنه پارک کنید (مثلا پارکینگ یه شرکت) بعدش هم با هر کارکتری که بودید زنگ بزنید به سکی دیگه از اون دوتا کارکتر و ست گیتوی رو انتخاب کنید :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر