Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

یک سوال درباره این نقطه های ابی که ناگهانی رو نقشه میاد، یکی دم پمپ بنزین اومد یک ماشین حمل پول بود ، دو تا مامورم نزدیکش تا نزدیک شدم گفتن برو عقب وگرنه شلیک میکنیم،درشم اصلا باز نمیشد !! باید چیکار میکردم ؟؟ یکسری توضیحاتم میومد

یک سوال درباره این نقطه های ابی که ناگهانی رو نقشه میاد، یکی دم پمپ بنزین اومد یک ماشین حمل پول بود ، دو تا مامورم نزدیکش تا نزدیک شدم گفتن برو عقب وگرنه شلیک میکنیم،درشم اصلا باز نمیشد !! باید چیکار میکردم ؟؟ یکسری توضیحاتم میومد
اون ماشينه كه گفتي ماشين حمل پول هست كه نميشه سوارش بشي فقط بايد به در عقبش تير بزني تا باز بشه بعد يه جعبه ميفته پايين كه داخلش ٣٠٠٠$ هست كه فقط يكي از راه هاي كسب پول هست و چيز ديگه اي نيست (اصلا به دردسرش نمي ارزه هر چي پول گرفتي بعد بايد بري بدي تير!!)
:horse:

اون ماشينه كه گفتي ماشين حمل پول هست كه نميشه سوارش بشي فقط بايد به در عقبش تير بزني تا باز بشه بعد يه جعبه ميفته پايين كه داخلش ٣٠٠٠$ هست كه فقط يكي از راه هاي كسب پول هست و چيز ديگه اي نيست (اصلا به دردسرش نمي ارزه هر چي پول گرفتي بعد بايد بري بدي تير!!)

:horse:[/
QUOTE]
این نسخه با نهایت 4 تیر میمیره من اوایل بازیم این مدل مو ها و ریش بیشتر میشه؟؟ مدل ریش در هر سلمونی یکی دوتاست . لباس فروشی هم نیست بچه های گنگ سبز ادامه میگه کجان بریم با بنفش ها درگیر شیم به غیر از سبز و بنفش هست؟

:horse:[/
QUOTE]
این نسخه با نهایت 4 تیر میمیره من اوایل بازیم این مدل مو ها و ریش بیشتر میشه؟؟ مدل ریش در هر سلمونی یکی دوتاست . لباس فروشی هم نیست بچه های گنگ سبز ادامه میگه کجان بریم با بنفش ها درگیر شیم به غیر از سبز و بنفش هست؟

مدل مو كه بيشتر ميشه (البته براي مايكل و فرانكلين) مو هاي تررور به علت سوختگي زياد نميشه! سوال دومي هم نميدونم
حالا سوال خودم:چجوري ميشه رمز زد؟رمز اب و هوا شامل برفي هم ميشه؟
:pepsi:

Sent from iPad using Tapatalk

آخرین ویرایش:
مدل مو كه بيشتر ميشه (البته براي مايكل و فرانكلين) مو هاي تررور به علت سوختگي زياد نميشه! سوال دومي هم نميدونم
حالا سوال خودم:چجوري ميشه رمز زد؟رمز اب و هوا شامل برفي هم ميشه؟
:pepsi:

اتفاقا اصلا زیاد نمیشه منصور جان شما باید نسخه مخصوصشو خریداری کنی که توی ایران گیر نمیاد شما آخر بازی برو سلمونی همون مدل هایی رو میبینی که اول بازی دیدی
و سوال شما:شما رمز هاشو از یه سایتی گیر بیار مثل SA داخل بازی بزن برفی داره ولی هیچ اثری از برف روی زمین نیست فقط بارشه

اتفاقا اصلا زیاد نمیشه منصور جان شما باید نسخه مخصوصشو خریداری کنی که توی ایران گیر نمیاد شما آخر بازی برو سلمونی همون مدل هایی رو میبینی که اول بازی دیدی
و سوال شما:شما رمز هاشو از یه سایتی گیر بیار مثل SA داخل بازی بزن برفی داره ولی هیچ اثری از برف روی زمین نیست فقط بارشه
مو هاي مايكل اول بازي خوابيده بود بعد من رفتم بلند ترش كردم بعد از چند روز رفتم ديدم بازم ميشه بلند تر كرد و به اين ترتيب ٤مدل اضافه شد واسه فرانكلين مدل موهاي بلند زياد نداره پس زياد تر هم نميشه تررور كه مو هاش اتيش گرفته فقط ميتوني كچلش كني!

aj 200

علی جان ماموریت درگیری بین گنگ ها هست تو بازی؟ ما که سبزیم با بنفش ها درگیر میشیم ؟ منظورم فرانکلینه ، به غیر از سبز و بنفش مثل سن اندرس رنگ های دیگه نیست تو گنگ ها؟

aj 200

علی جان ماموریت درگیری بین گنگ ها هست تو بازی؟ ما که سبزیم با بنفش ها درگیر میشیم ؟ منظورم فرانکلینه ، به غیر از سبز و بنفش مثل سن اندرس رنگ های دیگه نیست تو گنگ ها؟

نه تو اين اصلا نه گنگ هاي مختلف هست نه دعوا هاي بين گنگ ها فقط يه سري ماموريت خاص هست به نامRampage كه داخل اين جور ماموريت ها تررور بايد ٣٠نفر از افراد يكي از گنگ ها رو بكشه

آخرین ویرایش:
نه تو اين اصلا نه گنگ هاي مختلف هست نه دعوا هاي بين گنگ ها فقط يه سري ماموريت خاص هست به نامRampage كه داخل اين جور ماموريت ها تررور بايد ٣٠نفر از افراد يكي از گنگ ها رو بكشه

بله درسته متاسفانه چنین درگیری هایی نیست اصلا بازی مربوط به گنگ ها نیست همینطوری وایسادن یه گوشه ای
سبز ها پیش خونه ی فرانکلین بنفش ها توی grove street گروهlost توی بلین و یه گروه دیگه هم هستن توی شرق شهر که نمیدونم اسمشون چیه

سلام دوستان من یه سوال پرسیدم جواب نشنیدم اگه جواب بدید ممنون میشم من بعد از یکی دوبار بازی کردن بازیم از رو فلش پاک میشه و مجبورم دوباره install کنمش این اینستال کردنا DVD-ROM رو خراب میکنه امیدوارم این دفعه پستم پاک نشه:-s#:-s

سلام.

نه زیاد حساس نباشید.مشکلی پیش نمیاد.من خودم بازی Red Dead رو 100 بار پاک و نصب میکردم اون موقع روی فلش , هیچ مشکلی پیش نیومد.

سلام

من این بازی رو تازه اریجینال خریدم میرم اپدیت کنم برای انلاین یک فایل 32MB دانلود می کنم اما نمی دونم چرا دوباره می گه بیا دانلود کن

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or