Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

سلام من یه چند وقتیه افسردگی گرفتم

این خانوم ها هستن کنار خیابون وایسادن باسشون بوق میزنم بم فش میدن !! اخه چرا مگه من چمه ؟؟ (( نه تو بازی شانس دارن نه تو دنیا واقعی ))

چرا سوار نمیشن ؟
منم باسشون با دستم فش دادم طرف با چاقو اومد از ماشین پیادم کرد منم head shot اش کردم :|

سلام من یه چند وقتیه افسردگی گرفتم

این خانوم ها هستن کنار خیابون وایسادن باسشون بوق میزنم بم فش میدن !! اخه چرا مگه من چمه ؟؟ (( نه تو بازی شانس دارن نه تو دنیا واقعی ))

چرا سوار نمیشن ؟
منم باسشون با دستم فش دادم طرف با چاقو اومد از ماشین پیادم کرد منم head shot اش کردم :|
همشون که سوار نمیشن اونایی که شغلشون همینه کنار خیابون وایسادن سوار میشن که معمولا شب هم هستن .

همشون که سوار نمیشن اونایی که شغلشون همینه کنار خیابون وایسادن سوار میشن که معمولا شب هم هستن .

بهترین روش اينه كه وارد استريپ كلاب بشين
بعد اون دختري رو كه داره براي همه ميرقصه رو نشون كنيد حالا برين پاي stage بعد تا ميتونين براش پول بريزين تا انتهاي رقص همينجور پول بريزين
وقني كه رقص تموم شد دختر از back stage دور ميزنه و وارد لابي ميشه همون جا خفتش كنيد و درخواست رقص شخصي رو كنيد و تا نوار محبت دختر به آخر نرسيده ولش نكنيد
بعد از اينكه نوار به آخر برسه دختر كه عاشق شما شده از شما ميخواد كه باهاش به خونه خودش بريد
بريد خونه تا صبح اونجا باشيد و صبح دختر با شما دوست شده و شماره اش رو هم بهتون ميده
و هر چند وقت يكبار براتون عكس هاي آنچناني ميفرسته

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

بالاخره امروز موفق شدم بازی رو تموم کنم ،
من فقط مراحل اصلی رو رفتم و بازی روی 60 درصد برای من تموم شد . جدا هیچ نکته منفی تو بازی وجود نداشت ، یه سورپرایز خیلی خوب تو آخرین سال نسل هفتم که تا الان سرگرممون کرد .
همیشه به دی ماه نرسیده همه بازی های پاییز تموم میشد ولی دمه همین بازی گرم که نزاشت سراغ بازی دیگه ایی بریم و تازه از الان میخام بشینم پای بلک فلگ و بتمن .

فقط چند تا سوال :

الان که کاراکترهام هر کدوم تو مایه های 15 میلیون دلار پول دارن ، باهاشون چی کار کنم ؟ به جز سرمایه گذاری تو بورس کار دیگه ایی هم میشه کرد که درآمد خوبی داشته باشه ؟

یه سوال دیگه . من تئ شهر چند تا بانک پیدا کردم که میتونم برم دمه درشون و از ATM هاشون استفاده کنم ولی توی بانک نمیره . اصلا میشه توی بانک رفت و به بانک دستبرد زد و اینجوری پول به جیب بزنیم . کلا سرقت خفن که پول خوبی توش باشه کجا رو پیشنهاد میکنید ؟

بالاخره امروز موفق شدم بازی رو تموم کنم ،
من فقط مراحل اصلی رو رفتم و بازی روی 60 درصد برای من تموم شد . جدا هیچ نکته منفی تو بازی وجود نداشت ، یه سورپرایز خیلی خوب تو آخرین سال نسل هفتم که تا الان سرگرممون کرد .
همیشه به دی ماه نرسیده همه بازی های پاییز تموم میشد ولی دمه همین بازی گرم که نزاشت سراغ بازی دیگه ایی بریم و تازه از الان میخام بشینم پای بلک فلگ و بتمن .

فقط چند تا سوال :

الان که کاراکترهام هر کدوم تو مایه های 15 میلیون دلار پول دارن ، باهاشون چی کار کنم ؟ به جز سرمایه گذاری تو بورس کار دیگه ایی هم میشه کرد که درآمد خوبی داشته باشه ؟

یه سوال دیگه . من تئ شهر چند تا بانک پیدا کردم که میتونم برم دمه درشون و از ATM هاشون استفاده کنم ولی توی بانک نمیره . اصلا میشه توی بانک رفت و به بانک دستبرد زد و اینجوری پول به جیب بزنیم . کلا سرقت خفن که پول خوبی توش باشه کجا رو پیشنهاد میکنید ؟

بهترين روش همون بورسه كه پول رو 4 برابر ميكنه البته براي هر مرحله و براي دزدي هم سوپر ماركت ها و فروشگاه هاي بازي هستن و به غير از اونا جاي ديگه نيست
بانك هم جواب منفيه

سلام به همگیی من تازه بازی رو گرفتم.اون مرحله که با T میریم یجا چندتا جعبه جابجا میکنم بعد از بالای اون ماشین باید عکس بگیرم وقتی میگیرم بعدش نمیدونم چیکار کنم لطفا کمکم کنید :((

سلام به همگیی من تازه بازی رو گرفتم.اون مرحله که با T میریم یجا چندتا جعبه جابجا میکنم بعد از بالای اون ماشین باید عکس بگیرم وقتی میگیرم بعدش نمیدونم چیکار کنم لطفا کمکم کنید :((

وقتی عکسارو با موبایلت میگیری بفرستش برای دوستت که همراهته.

دوستان من نمیدونم چرا وقتی بازی میکنم حدودا 1-2 ساعت یهو بازی ریست میشه و میگه به خاطر هارد هست
من بازی رو روی فلش 16 کیک ترانسند نصب کردم
این مشکل از فلش هست یا از بازی؟
دوستان لطفا راهنمایی کنید خیلی اذیت میکنه ادم کلی جلو میره میبینه ریست میشه
چیکار کنم؟
ممنون

دوستان من نمیدونم چرا وقتی بازی میکنم حدودا 1-2 ساعت یهو بازی ریست میشه و میگه به خاطر هارد هست
من بازی رو روی فلش 16 کیک ترانسند نصب کردم
این مشکل از فلش هست یا از بازی؟
دوستان لطفا راهنمایی کنید خیلی اذیت میکنه ادم کلی جلو میره میبینه ریست میشه
چیکار کنم؟
ممنون

بازي بايد تند تند اتو سيو بشه بشه از اون گذشته نبايد ربطي به فلش شما داشته باشه احتمالا بازي مشكل داره

میدونم بلد نیستم بفرستم

- - -ویرایش - - -

چجوری عکسو بفرستم؟؟؟؟؟؟

بعد از اينكه عكس رو گرفتي دوتا گزينه مياد رو صفحه save, send از سند استفاده كنيد بعد تو ليست دوستان اوني كه بايد عكس رو براش بفرستي رو انتخاب كن
البته من فقط اون مرحله فرعي كه بايد براي دوست ترور عكس گوزن رو بفرستي يادمه ايني كه شما ميگي يادم نيست كجاست ولي روش همينه كه گفتم

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or