Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

بچه ها اپدیت جدید چه امکاناتی داره؟

GTA V Title Update 1.09 Changelog/Notes

- Improved anti-cheat measures
- Fix for several GTA$ and RP exploits

آپـدیـت جدید بـازی Gta V با کد ۱٫۰۹ با حجم 68.1 مگ، اقدامات ضد تقـلب به بازی میافزایـد . توسعه دهـنده ی بازی Gta V استدیوی Rock Star north طی آخرین مصـاحبه اش گفته بود : آپدیت جدید برای بازی اقدامات ضد تقلب را در بـر خواهد داشت . چون بازی Gta Online به شما فضایی بـزرگ با امکانات زیاد میدهد که بعضی ها برای سـو استفاده از این مکان و امکانات دسـت به تقلب هایی میزنند که ممـکن برای دیگر بازی کنان خوشاینـد نباشد. این آپدیت 5 روز پیش منتشر شده است .

دوستان واسه 100% کردن و گرفتن همه اچیومنت ها میشه اول مراحل اصلی رو برم بعد مراحل فرعی رو برم مشکلی پیش نمیاد؟

و من تازه میخوام بازی رو شوع کنم کسی میدونه چه آپدیت هایی رو باید بریزم که بازی بهتر اجرا بشه(منظورم باگ و اینجور چیزاست)

دوستان واسه 100% کردن و گرفتن همه اچیومنت ها میشه اول مراحل اصلی رو برم بعد مراحل فرعی رو برم مشکلی پیش نمیاد؟

و من تازه میخوام بازی رو شوع کنم کسی میدونه چه آپدیت هایی رو باید بریزم که بازی بهتر اجرا بشه(منظورم باگ و اینجور چیزاست)

نه مشكلي پيش نمياد براي اپديت هم به لايو وصل شو بعد برو داخل بازي بعد خودش ميپرسه كه ميخواي دانلود كني يا نه

Sent from iPad using Tapatalk

دوستان تو آنلاین بد اسپورت شدم :|
حالا چی میشه؟ از چه چیزایی محروم میشم؟

اتفاق خاصی برات نمیوفته فقط بعدا تا یه هفته خودش درست میشه بعدا هم رفتی بازی کردی دیگه قبل از تموم شدن بازی خارج نشو دیگ بد اسپورت نمیشی البته چیزای دیگه هم هستن ولی مهمترین همین هست

سلام
:d
من همه اموزش های پرواز رو رفتم
هواپیما که میخوام بردارم(بدزدم
)فقط از اون هواپیما های کوچیک میشه برداشت
چجوری هواپیمای مسافربری بدزدم

سلام
من همه اموزش های پرواز رو رفتم
هواپیما که میخوام بردارم(بدزدم
)فقط از اون هواپیما های کوچیک میشه برداشت
چجوری هواپیمای مسافربری بدزدم
کاری که خودم کردم این بود:
اول یه کامیون که تو خود فرودگاه هست رو برداشتم و نزدیک هواپیماهای بزرگ شدم و نزدیک بال هواپیما رفتم.پریدم رو کامیون بعد رو بال هواپیما و در نهایت Yرو زدم و سوار شد.
وقتی هم میخوای پرواز کنی باید از ته ته باند شروع کنی.

کاری که خودم کردم این بود:
اول یه کامیون که تو خود فرودگاه هست رو برداشتم و نزدیک هواپیماهای بزرگ شدم و نزدیک بال هواپیما رفتم.پریدم رو کامیون بعد رو بال هواپیما و در نهایت Yرو زدم و سوار شد.
وقتی هم میخوای پرواز کنی باید از ته ته باند شروع کنی.

واسه سوار شدن که لازم نیست حتما روی بال هواپیما باشید همین که زیرش وایستید هم با y وارد میشه
برای بلند شدن هم حتما اون چیزایی که تو آموزش پرواز یاد گرفتید رو انجام بدین

واسه سوار شدن که لازم نیست حتما روی بال هواپیما باشید همین که زیرش وایستید هم با y وارد میشه
برای بلند شدن هم حتما اون چیزایی که تو آموزش پرواز یاد گرفتید رو انجام بدین
اتفاقا من زیر هواپیما ایستادم و چیزی نشد.شاید هواپیما با هواپیما فرق داشته باشه!!!!!

اتفاقا من زیر هواپیما ایستادم و چیزی نشد.شاید هواپیما با هواپیما فرق داشته باشه!!!!!
هیچ فرقی نمیکنه شما نزدیک هر وسیله نقلیه ای که باشی y رو بزنی باید سوار بشه البته تو هواپیمای مسافر بری چون ارتفاع زیاده دیگه نشون نمیده داره سوار میشه یهو قیب میشه میره تو هواپیما

بچه ها من تو یه جا گیر کردم فک کنم بعد اون مرحله بود که ماشین آتشنشانی میدزدم وقتی اونو تموم کردم دیگه ماموریت نداد باید چیکار کنم؟لطفا کمک کنید :(

بچه ها من تو یه جا گیر کردم فک کنم بعد اون مرحله بود که ماشین آتشنشانی میدزدم وقتی اونو تموم کردم دیگه ماموریت نداد باید چیکار کنم؟لطفا کمک کنید :(

این سوال بیشترین تکرار رو تو تاریخ فروم داشته فک کنم
باید ماشین چهار در از تو خیابون بدزدی بعد ببر خارج از جاده زنگ بزن به مایکل و ماشین رو به عنوان ماشین فرار مارک کن

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

چیزی که منو تو بازی آزار میده فقط هوش مصنوعی پلیس ها که توی gta تا حالا خوب نبوده
و تخریب پذیری ماشین هاست که نسبت به gta iv پسرفت داشته ویدیو های مقایسش موجود هست میتونید توی یوتوب ببینید
بازی اشکال دیگه ای تو گیمپلی نداره مگه چیز های ریز
به نظرم اگه بازی 1 کرکتر قابل بازی داشت امکاناتش خیلی بیشتر از این بود
درکل من به بازی مقام عالی(نمیگم شاهکار چون چیز هایی که گفتم نمیذاره) رو میدم اما از انتظاراتم پایین تر بود اگه شما الان برید اولین تریلر بازی رو ببینید احساس میکنید با gta vi طرفید همون تریلر اول انتظارات ما رو بالا برد مخصوصا اون قسمتی که پلیس ها دنبال یه بدبختی افتادن و سعی میکنن دستگیرش کنن تا بکشنش که اگه الان شما از جلوی یه پلیس رد بشین و 30 ثانیه نگاهش کنید با اسلحه مبارکش دخلتون رو میاره من تا حالا ندیدم پلیس بدون تیراندازی دنبالم بیوفته همیشه وقتی دارم با دو از دست پلیس فرار میکنم وقتی دوربین رو برمیگردونم میبینم شاتگانش رو مغزم نشونه رفته
وای gta نسل بعد چی بشه
:x

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or