Grand Theft Auto Online - Iranian Gangs Squads | XBL

SPY x KIller

کاربر سایت
Oct 6, 2013
219
نام
امیرعلی
اقا دمت گرم ای دی : solidNote206

سلام بچه ها بنر crew مون رو تو سایت game2dowload تبلیغ کردم پایین هر پست هست مثلا این پست یا پست های دیگه کلان همه ی پست های سایت نگاه کنید
دانلود خودروی Bentley Continental GT برای GTA IV و EFLC - گیم تو دانلود
زیر تمام پست های سایت بنر ما هست

یعنی واقعا به من مقام میدید؟:d**==

Last edited by a moderator:

SPY x KIller

کاربر سایت
Oct 6, 2013
219
نام
امیرعلی
یه سوال دیگه وقتی این مقام مو دارم می تونم چه کارا کنم؟ یعنی چه فرقی داره با بدون مقام بودن دارم از خوشحالی میمیرم:)

MASTER_021

کاربر سایت
Aug 4, 2011
168
نام
Ali
داداش هر کاری میکنی حسادت نکن چون که کرو LSCC از کرو شما بیشتر عضو داره باید اینجوری بگی بعدشم از اون گیمر های تازه وارد که هیچی نمیدونن خوشم نمیاد.برو یکم رو خودت کار کن حرفه ای شی رات بدن تو کرو :))
یادمه یه بنده خدایی می گفت حسادت نکن |-) تازه گیمر تازه وارد و غیر حرفه ای هم شدیم=))

Liquid_Sina

کاربر سایت
Sep 15, 2013
2
0_0.jpg

جاتون خالی با sina DVD یک هالی داد با جت سرو کله ی این خارجیا رو در اوردیم بعد من لولم 15 تا شد چه قدر دیگه برم می تونم مقام بگیرم

نوکرم بلامیســـــر :bighug: (sinaDVD)

- - -ویرایش - - -

من و کاپیتان
0_0.jpg

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
سلام خدمت اساتید من تازه وارد دنیا آنلاین این بازی شدم و دو تا سوال داشتم اگر اساتید محبت کنند پاسخ بدهند
1.چرا انقدر این بازی آدم مریض داره توش؟من تازه اومدم تو بازی رفتم سوار ماشین بشم یک آدم ناراحت با کامیون میاد از روم رد میشه.کنار خیابان وایسادم داره یارو رد میشه وایساده ،دنده عقب گرفته عین روانی ها ماشین را می ترکونه می فرسته هوا ؟!:-/ به نظر می رسه مجموعه ای از سادیسمی ها در این محیط جمع شدند؟!
2.اگر Join یک کرو بشویم می توانیم افرادی که در Crew هستند را ببینیم و در ماموریتی که دارند انجام می دهند Join بشیم یا براشون Invite بفرستیم ؟یا باید اون فرد حتما در Friend List ها لایو باشه؟!
3.راهی داره که تمام افرادی که داخل Crew هستند را در لیست Friends های لایو Add کرد؟
من هم عضو شدم
ID:farbod.kain

آخرین ویرایش:

cpt rock

کاربر سایت
Jul 4, 2012
345
نام
مسعود
سلام خدمت اساتید من تازه وارد دنیا آنلاین این بازی شدم و دو تا سوال داشتم اگر اساتید محبت کنند پاسخ بدهند
1.چرا انقدر این بازی آدم مریض داره توش؟من تازه اومدم تو بازی رفتم سوار ماشین بشم یک آدم ناراحت با کامیون میاد از روم رد میشه.کنار خیابان وایسادم داره یارو رد میشه وایساده ،دنده عقب گرفته عین روانی ها ماشین را می ترکونه می فرسته هوا ؟!:-/ به نظر می رسه مجموعه ای از سادیسمی ها در این محیط جمع شدند؟!
2.اگر Join یک کرو بشویم می توانیم افرادی که در Crew هستند را ببینیم و در ماموریتی که دارند انجام می دهند Join بشیم یا براشون Invite بفرستیم ؟یا باید اون فرد حتما در Friend List ها لایو باشه؟!
3.راهی داره که تمام افرادی که داخل Crew هستند را در لیست Friends های لایو Add کرد؟
من هم عضو شدم
ID:farbod.kain
1.عادیه
2.بله همزمان همرو میتونی inv کنی
3.میشه ولی همه نه چون بعضی افراد واسه psn یا pc هستند
4.خوش اومدی :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر