rsoft

کاربر سایت
Sep 14, 2007
1,008
نام
reza
آقا رضا من که مشکلی ندارم.اون دوستمون مشکل داشت.
کی تاحالا تونسته از دست Five Wanted Level فرار کنه؟؟(5 تا ستاره ی پلیس)
همین الان از دستشون فرار کردم.البته خیلی خیلی سخت بود.

Saren Arterius

کاربر سایت
Oct 27, 2007
804
نام
BiG MaMMaD
آقا رضا من که مشکلی ندارم.اون دوستمون مشکل داشت.
کی تاحالا تونسته از دست Five Wanted Level فرار کنه؟؟(5 تا ستاره ی پلیس)
همین الان از دستشون فرار کردم.البته خیلی خیلی سخت بود.
اگر Six Wanted Level داشته باشيد و فرار كنيد يه اچيومنت ميده ، كه من خيلي راحت گرفتم !:biggrin1: فقط كافيه يه ماشين Racing داشته باشيد با يه خيابان پهن دراز!!!:biggrin1:

اسم اچيومنتش One Man Army هست با 40GS !

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
آقا کسی هنوز اچیومنت ها را ننوشته تا بریم بگیریم
راستی این حالت Sleep mode که در موبایل هست را من نفهمیدم دقیقا چه جوری هست یعنی باعث میشه دیگه ماموریت جدید نده تا ما این ماموریت ها را بریم یا کلا بعضی ماموریت ها حذف میشه

imanma

کاربر سایت
Apr 20, 2008
33
:cheesygriبلاخره منم بازی رو گرفتم بعد از چهار بار دیئم یارو هیچی نمیفهمه رفتم از یکی دیگه گرفتم گفت از سایت دانلود نشده و از رو نسخه اصلیه بازیه بازیش بد نیست یه خورده رانندگیش وهدفگیری بازی سخت شده گرافیکش خوبه فقط بعضی چیزای کوچیک رو دیر رندر میکنه همون اول کاری ماشین رومن رو خورد خاکشیر کردم:cheesygri

Mohsen Rock

کاربر سایت
Jul 25, 2007
695
نام
محسن
نمی دونم چرا با این همه چیزهای باحالی که بهش اضافه شدی ولی بازی اون سرعت نسخه های قبلی رو نداره و اون اشتیاق قبلی و ایجاد نمیکنه....
البته این نظر من بود و امیدوارم دوستان ناراحت نشده باشن...

eamir

کاربر سایت
Jan 22, 2008
744
بچه ها بلاخره بازی را گرفتم ولی چند تا سوال برام پیش اومد:

1.نمی شه هواپیما سوار شد؟هلیکوپتر چه طور؟
2.چرا گرافیک موتورها عالی نیست؟
3.جریان این level چیه؟
4.برای خارج شدن از بازی فقط باید dvd را در بیاریم!!!؟ جایی برای exit نداره؟

در ضمن بچه ها جایی برای رمز های ( فارسی ) بازی سراغ دارید؟....

موفق باشید

Saren Arterius

کاربر سایت
Oct 27, 2007
804
نام
BiG MaMMaD
بچه ها بلاخره بازی را گرفتم ولی چند تا سوال برام پیش اومد:

1.نمی شه هواپیما سوار شد؟هلیکوپتر چه طور؟
2.چرا گرافیک موتورها عالی نیست؟
3.جریان این level چیه؟
4.برای خارج شدن از بازی فقط باید dvd را در بیاریم!!!؟ جایی برای exit نداره؟

در ضمن بچه ها جایی برای رمز های ( فارسی ) بازی سراغ دارید؟....

موفق باشید
1- هواپيما كه من تا حالا 50% بازي رو رفتم نديدم ، ولي هلي كوپتر ميشه سوار شد!

2- كي به موتور توجه ميكنه !:biggrin1: ولي به نظر من كلا اين بازي در سبك خودش بهترين گرافيك رو داره

3- منظورت Wanted Level هست ؟ اون همون درجه ي تعقيب توسط پليس هست ، كه تو اين بازي سخت تر از GTA SA شده!

4- نه Exit نداره ، براي خروج از بازي ميتونيد دكمه ي پاور دسته رو بزنيد و بعد Y بزنيد ->Yes -> محيط داشبورد!:biggrin1:

eamir

کاربر سایت
Jan 22, 2008
744
هلي كوپتر یاید آزاد بشه یا باید جای خاصی اونو پیدا کنیم؟
در ضمن رمز های بازی را به فارسی دارید؟
چجوری می شه sleep mode را فعال کرد؟
و سوال آخر ، اینکه چرا محیط live آماده نیست؟( چون قبلا خبرایی بود )

از راهنماییت ممنون

آخرین ویرایش:

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
آقا کسی هنوز اچیومنت ها را ننوشته تا بریم بگیریم
راستی این حالت Sleep mode که در موبایل هست را من نفهمیدم دقیقا چه جوری هست یعنی باعث میشه دیگه ماموریت جدید نده تا ما این ماموریت ها را بریم یا کلا بعضی ماموریت ها حذف میشه
ببین مثلا شما میخوای یه مدت بری واسه خودت الکی تو شهر بچرخی و آشوب به پا کنی میزاری رو sleep mode. باعث میشه تو اون مدت کسی برا ماموریت دادن یا قرار گزاشتن بهت زنگ نزنه چون اگه بزنن و قبول نکنی رابطت باهاشون بد میشه بعضی از ماموریت ها هم که اصلا تا تلفنو جاب بدی شروع میشن و نمیتونی شروع ماموریتو قبول نکنی, پس تنها راهش اینه که اصلا زنگ نزنن.

Saren Arterius

کاربر سایت
Oct 27, 2007
804
نام
BiG MaMMaD
هلي كوپتر یاید آزاد بشه یا باید جای خاصی اونو پیدا کنیم؟
در ضمن رمز های بازی را به فارسی دارید؟
چجوری می شه sleep mode را فعال کرد؟
و سوال آخر ، اینکه چرا محیط live آماده نیست؟( چون قبلا خبرایی بود )

از راهنماییت ممنون
هلي كوپتر دقيقا الان يادم نيست تو كدوم جزيره هست ، فكر كنم تو جزيره دوم يا سوم باشه كه شما فعلا بهش دسترسي نداري !

اما بعد از يه مدت كه مراحلي زيادي رو Pass كني و جزيره هاي دوم و سوم Unlock بشن ، يه Icon رو نقشه ظاهر ميشه به نام Heli Tour كه ميتوني بري اونجا و ...!

من هنوز اين حالت Sleep Mode رو نديدم ولي فكر كنم تو قسمت Options موبايل باشه!

منظورت MultiPlayer هست ؟ خب براي دسترسي به بخش مولتي پلير بايد از طريق منوي موبايل گزينه MultiPlayer رو انتخاب كنيد.

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
دوستاني كه بازي رو تا آخر رفتن بگن خبري از گاراژ هست يا نه چون الان يكي از بچه ها يه LAMBORGHINI به من هديه داده ميخوام بدونم چطوري مي تونم نگهش دارم . آخه اونطور كه ديدم تك بود . اگه جايي هست كه دوباره ميشه از اين ماشينها پيدا كرده لطفا رو كنيد .:)

robofal

کاربر سایت
Dec 16, 2005
496
دوستاني كه بازي رو تا آخر رفتن بگن خبري از گاراژ هست يا نه چون الان يكي از بچه ها يه LAMBORGHINI به من هديه داده ميخوام بدونم چطوري مي تونم نگهش دارم . آخه اونطور كه ديدم تك بود . اگه جايي هست كه دوباره ميشه از اين ماشينها پيدا كرده لطفا رو كنيد .:)
رو به روی خونت(همون جا که save میکنی) دم درش یک کادر زرد هست که این بجای گاراژ هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر