NeverH00D

کاربر سایت
Oct 14, 2007
205
نام
اسفندیار
اونایی که این بازی رو انجام دادن و لطف کنن اسم این آهنگی که ازا ین بازی گذاشتم رو بگن اگه میدونن 220 KB هم بیشتر نیست :
Download
این شماره رو با موبایلت بگیر(9485550100).یکی تو PHONEBOOKEت میاد به اسم ZIT! که هر وقت بهش زنگ بزنی اهنگم واسش پخش کنی بهت میگه اسم اهنگو با خوانندش.حالا کدوم کانال رادیو اینو میذاره؟حال کردم باهاش;)

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
این شماره رو با موبایلت بگیر(9485550100).یکی تو PHONEBOOKEت میاد به اسم ZIT! که هر وقت بهش زنگ بزنی اهنگم واسش پخش کنی بهت میگه اسم اهنگو با خوانندش.حالا کدوم کانال رادیو اینو میذاره؟حال کردم باهاش;)
اگه اشتباه نکنم Rate 102.5

next

کاربر سایت
Oct 1, 2007
98
دوستاني كه مثل من اين مشكل دير لود شدن بافتهاي بازي رو دارن بشينيم يه فكر اساسي كنيم ببنيم چيكار بايد بكنيم.يكي از دوستان پيشنهاد كرده بود image بگيريم دوباره رايت كنيم.من dvd9 تا حالا رايت نكردم.ميشه هر كدوم از دوستان ميتونن اين راهو تست كنن و نتيجه رو بگن؟در ضمن الان بهترن جنس dvd9 تو بازار چي هست؟به جز ورباتيم چون 90 درصدشون تقلبي شده.ممنون.........

Ali-360

کاربر سایت
Feb 14, 2007
1,140
نام
شک داری؟؟؟ گفتم که علی
با سلام كساني كه مشكل دير لود شدن دارند يا افت فريم يا هر مشكل ديگر ديسك من مالزي پلي باكس است وهيچ مشكلي نداره هركس خواست ميفروشم 13000 شماره تماس:09151832076

حالا ما یه چیزی گفتیم ، دیگه سوء استفاده نکنید
دیسک مالزی 13 تومان!!!!!!!!!!!!!
اگه اینجوری باشه خودم 12 تومان Aone میفروشم تا بزنم رو دستت:biggrin1:

راستی بچه ها چیجوری تکچرخ میزنه؟؟؟

rsoft

کاربر سایت
Sep 14, 2007
1,008
نام
reza
تک چرخ که کار نداره.مثل SA تک چرخ میزنه.(با هر موتوری تک چرخ نمیزنه)
شوک رو باید پایین نگه داری.
چی جوری باید از اینترنت ماشین بخرم؟؟
یکی راهنماییم کنه.

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
من اون مرحلم که میره تو پارک و یه شماره اس ام اس میاد ، اونجا باید چی کار کنم؟

به او شماره زنگ بزن و هواست باشه کی تو پارک مبایلش زنگ میخوره. برو بکشش.

alirahati

کاربر سایت
Apr 19, 2006
345
نام
Danial
** ادیت شد ** ديسك مالزي مي دوني يعني چي؟اين ديسك ها در خود مالزي تهيه مي شه كف ديسك ها طلايي داراي 3 قفل كه به هيچ عنوان قابل رايت كردن نيست چاپ روي ديسك ها كاملا ليزري داراي قاب تصوير شبرنگي كه از ديدن كيفيت آن متحير مي شويد شما كه در تهران هستيد اين را نمي دانيد كه كسي پشت شهرداري تهران ديسك ها را وارد مي كند و بنده با ايشان ارتباط دارم آن ديسكي كه شما مي گوييد دي وي دي خام است كه خود آن رايت مي كنند به نظر من اين پلي باكس 20000 كمشه خلاصه كنم شماره تماس:09151832076 و 05812225532

Last edited by a moderator:

LiQuiD SnakE

کاربر سایت
Jun 3, 2007
274
نام
ارسلان
کسی روش system link این بازی رو بلده؟(یعنی با کابل 2 تا 360 بازی کنیم)
همه بازی ها می شه اما این نمی شه پشتشم نوشته system link 2
این بازی حالت Co-op نداره و حالت Multiplayer هم مخصوص لایوه... چون توی گوشی نیکو وقتی وارد قسمت Multiplayer میشی مستقیم به لایو میره. این کاورها هم توشون دست میبرن. پک اوریجینال که نیست که بشه بهش اعتماد کرد.
IGN:There will be no system link or split screen multiplayer.

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
موقعهايي كه مست ميشه چه باحاله!:pبه نظر من اين بازي همه چيز داره اين قدر هم نگوييد گرافيك:evil::evil: اين بازي توي سبك خودش بيشترين گرافيك را داره.

Hooshi

کاربر سایت
May 8, 2007
1,082
نام
Houshang
** ادیت شد ** ديسك مالزي مي دوني يعني چي؟اين ديسك ها در خود مالزي تهيه مي شه كف ديسك ها طلايي داراي 3 قفل كه به هيچ عنوان قابل رايت كردن نيست چاپ روي ديسك ها كاملا ليزري داراي قاب تصوير شبرنگي كه از ديدن كيفيت آن متحير مي شويد شما كه در تهران هستيد اين را نمي دانيد كه كسي پشت شهرداري تهران ديسك ها را وارد مي كند و بنده با ايشان ارتباط دارم آن ديسكي كه شما مي گوييد دي وي دي خام است كه خود آن رايت مي كنند به نظر من اين پلي باكس 20000 كمشه خلاصه كنم شماره تماس:09151832076 و 05812225532
خدمت دوستان بگم که اين کار کلاه برداريه!
مالزی داقونترين ديسک موجود هست!
من از يک جايی پرسيدم ميگفت خريدشون 2500 هست
همين فروشگاه شادی مالزی رو 7000 تومن ميده!

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
** ادیت شد ** ديسك مالزي مي دوني يعني چي؟اين ديسك ها در خود مالزي تهيه مي شه كف ديسك ها طلايي داراي 3 قفل كه به هيچ عنوان قابل رايت كردن نيست چاپ روي ديسك ها كاملا ليزري داراي قاب تصوير شبرنگي كه از ديدن كيفيت آن متحير مي شويد شما كه در تهران هستيد اين را نمي دانيد كه كسي پشت شهرداري تهران ديسك ها را وارد مي كند و بنده با ايشان ارتباط دارم آن ديسكي كه شما مي گوييد دي وي دي خام است كه خود آن رايت مي كنند به نظر من اين پلي باكس 20000 كمشه خلاصه كنم شماره تماس:
شما ماهارو چي فرض كرديد ؟؟؟ فكر كرديد نميدونم PLAYBOX چيه . ديگه همه اينو ميدونند كه چه جنسي دارند اين PALYBOX از نظر منم 2000 تمنو واسه اين پلي باكس ها زياده بعدشم چه جوري تو IGN و همه سايت هاي دنيا ميگندبازي مشكل تكسچر لودينگ داره بعد شما ميگي پلي باكس نداره حالبه مشكل افت فريم كه همه دارند واقعا جالبه

imanma

کاربر سایت
Apr 20, 2008
33
:laughing:هه هه playbox از این دیسکا hp اشغالتر که نیست:confused: نسبتا بهتره شما که مثل من چهار بار dvd عوض نکردین:mad: نفستون از جای گرم درمیاد یارو فروشنده میگه درایو دویدیت هیتاچی برای همین بعضی بازیها رو اجرا نمیکنه :-"از شانس ما همون بازی gta4 بود:((:(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر