Grand Theft Auto IV | Xbox 360

اگر Six Wanted Level داشته باشيد و فرار كنيد يه اچيومنت ميده ، كه من خيلي راحت گرفتم !:biggrin1: فقط كافيه يه ماشين Racing داشته باشيد با يه خيابان پهن دراز!!!:biggrin1:

اسم اچيومنتش One Man Army هست با 40GS !

براي گرفتن اين اچيومنت نيازي به در رفتن نيست بعد از 5 MIN شما اگه هنوز در حال فرار باشيد اون اچيومنت به شما ميده و البته به جاي ماشين يه كاره راحت تر هست و اونم داشتن هليكوپتر كه در قسمت اخر airport به راحتي ميتوانيد سوار شيد و 5 دقيقه با خيال راحت گشت بزنيد :biggrin1:

میگم بین play**boy و dwayn کی رو کشتید این تو جریان بازی تاثیر داره ؟؟ من این dwayn رو کشتم اخه خوشم نیومد ازش :دی دارودسته هم نداشت بیچاره :دی :دی

میگم بین play**boy و dwayn کی رو کشتید این تو جریان بازی تاثیر داره ؟؟ من این dwayn رو کشتم اخه خوشم نیومد ازش :دی دارودسته هم نداشت بیچاره :دی :دی
[/QUOT
منم همين كارو كردم ولي بعد پشيمون شدم!!!
راستي من دفعه اول مشكل تكچر نداشتم دفعه دوم كه سي دي رو گذاشتم داشتم بعد سي دي رو در آووردم با پارچه يه دستي روش كشيدم گذاشتم تو دستگاه درست شد سيدي رو نگاه كنيد لك و ... نداشته باشه چون باعث وقفه در خوندن سي دي ميشه و دير بالا مياد اين براي خودم اتفاق افتاد.

اقا این سایتی که برا گوشی دادی نمیشه بخری فقط مسخره کرده appel رو مثلا این گوشیه که توی این سایته هستش شکله موز :laughing: ولی به نظرم 10 حقش نیست چون اونقدر ها هم ازادی نداریم مثلا الان ارایشگاه نداره یا گوشیش فقط عکس میگیره ! یا اصلا نمیشه عوضش کرد گوشی رو یا بدنسازی رو برداشتن ! همه اینا خیلی بده :cheesygri

ببخشید دوستان من تو این مرحله گیر کردم تو نقشه فقط مرحله(p) هست و بعضی وقتها هم (!) تو نقشه پیدا میشه تو هر کدوم هم که میرم یه پیغامی میده من لباسامو عوض کردم اما باز نمیره تو مراحل
حالا باید چیکار کنم
مرحله(p) مینویسه(you need to be wearing a suit and the with smart shoes before meeting packie))
و اون مرحله (!) هم که بعضی وقتها هست تو نقشه و بعد از بین میره اینو مینویسه(You need to wear smart shoes to the interview)

ببخشید دوستان من تو این مرحله گیر کردم تو نقشه فقط مرحله(p) هست و بعضی وقتها هم (!) تو نقشه پیدا میشه تو هر کدوم هم که میرم یه پیغامی میده من لباسامو عوض کردم اما باز نمیره تو مراحل
حالا باید چیکار کنم
مرحله(p) مینویسه(you need to be wearing a suit and the with smart shoes before meeting packie))
و اون مرحله (!) هم که بعضی وقتها هست تو نقشه و بعد از بین میره اینو مینویسه(You need to wear smart shoes to the interview)
شما باید بری ی لباس فروشی مدرن ی دست کت شلوار و ی کفش مجلسی بخری بعد بری مرحله i و ی ادم خوش تیپ رو تو دفتر کارش نفله کنی:cheesygri(:banned:من پنج روز حبس کشیدم البته نزدیک بود اعدامم کنن ی بنده خدایی جلشونو گرفت)

براي گرفتن اين اچيومنت نيازي به در رفتن نيست بعد از 5 MIN شما اگه هنوز در حال فرار باشيد اون اچيومنت به شما ميده و البته به جاي ماشين يه كاره راحت تر هست و اونم داشتن هليكوپتر كه در قسمت اخر airport به راحتي ميتوانيد سوار شيد و 5 دقيقه با خيال راحت گشت بزنيد :biggrin1:

حالا از همه اینها راحت تر یه چیز هست که من البته اول تو سایت IGN در موردش خوندم . شما یه ماشین سوار شین بعد برید به قسمت شمالی نقشه که از اونجا یه راه هست که قطار از اونجا رد میشه بعد با ماشین برید تو او راه قطار بعد همینجور گاز بدین یکم که جلو میرید از محدوده خارج میشید و وارد قسمت ممنوع شهر که هنوز بسته هست میشید البته هنوز تو تونل که راه قطار هست هستید . همونجا واسه خودتون واستید تا اچیومنت باز شه . 6 ستاره میشین و پلیسها همه جا هستند ولی هیچ کس توی تونل نمیاد و شما به راحتی این کار رو میکنید . من خودم این کار رو کردم و خیلی سریع و راحت بود.

اقا این سایتی که برا گوشی دادی نمیشه بخری فقط مسخره کرده appel رو مثلا این گوشیه که توی این سایته هستش شکله موز :laughing: ولی به نظرم 10 حقش نیست چون اونقدر ها هم ازادی نداریم مثلا الان ارایشگاه نداره یا گوشیش فقط عکس میگیره ! یا اصلا نمیشه عوضش کرد گوشی رو یا بدنسازی رو برداشتن ! همه اینا خیلی بده :cheesygri
خوب اونایی که توی Sa هم بود حالت تزئینی داشت و ربطی به بازی نداشت.
اگر آزادی اونجوری می خوایی برو Sims بازی کن حمام هم باید بری:laughing:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or